Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

magic08
1. júl 2009

ja som na tom presne tak ako ty rhodosbb. Zaciname sice naplno snazit az teraz po tejto mrche. Ale pred nou, som tiez riesila testy, ze co ak nahodou aj motyka vystreli...
No neviem, tiez si vravim, ze testovat budem, az ked to bude naozaj objektivne, no uvidim ako to bude v reali fungovat 🙂 na konci tohto cyklu... 😀
dam vediet ... 🙂

sabiatko
1. júl 2009

no vitam aj teba jagabinka, super, ze si k nam prisla 🙂 ty sa uz tiez nejaku dobu snazis, ci len od teraz?
fazulka, az 2 tyzdne?? som myslela, ze 1... mi ani nehovor, za posledny tyzden mam pocit, ze cas bezi opacne 😀
no a teraz uz fakt neviem co robit... najradsej by som bola, keby som uz cakala malinke, vsak byt chudobni je tiez napinave 🙂 no ale ak by nahodou nie, tak si asi zacnem platit a ked zistim do 2 mesiacov, ze som tehotna, tak prestanem, bo by mi to nevyslo.

jagabinka
1. júl 2009

Dakujem krasne...uz sa idem venovat malemu, ale ja sa vratim 😀

beboo
1. júl 2009

sabiatko neboj sobota je tu ani sa nenazdas. ze by si bola prva tehulka? velmi ti drzim palce. a nasleduje tusim fazulka ze 🙂

fazulka1512
1. júl 2009

beboo, bola by om rada,ale pochybujem o tom, psychika nepusti

beboo
1. júl 2009

fazulka neboj, ked nevyjde teraz, vyjde dalsi mesiac. ale uplne ta chapem ja ked sme sa zacali snazit pri prvom dietati tak hned prvy mesiac ked to nevyslo som bola strasne sklamana. nastastie na dalsi uz som otehotnela 😉

fazulka1512
1. júl 2009

ja uz mam jedno sklamanie za sebou, v marci mi meskali 2 tyzdne, a ked z toho nic nebolo, aj som si doma sama do vankusa poplakala,potom som si dala pauzu a teraz oddznova,

sabiatko
1. júl 2009

diki beboo, to by bolo super, keby to aj mne vyslo na druhykrat, teda teraz 🙂 minule som bola smutna, ze nevyslo, aj moj manzel, ale sme sa zaroven tesili na tento mesiac. strasne by som chcela, ale ak mam pravdu povedat, tak nemam absolutne ziadne tehotenske priznaky, vobec 😒 no ale to ani moja mama prvy mesiac nemala 🙂
a fazulka, klidek, ja tomu uplne verim, ze sa to skoro podari, mozno uz tento mesiac 😉
jagabinka, ty si uz s miskom uzivas tie krasne maminkovske chvilky, musi to byt uzasne 😵

fazulka1512
1. júl 2009

sabiatko, jasnacka ze sa to podari, to bez pochyb, musime byt silne

ellit
1. júl 2009

ahojte maminky snazilky. My sme chceli tiez pockat do jula, ale tak vlastne dneska je juuuuuuuuuuuuuuuuuuuul :o)))
snazime sa len od vcera, tak mozem sa k vam pridat? 🙂

a nebojte, raz sa to kazdej z nas podari :o))) drzim vam moc moc palceky

fazulka1512
1. júl 2009

ellit vitaj

ellit
1. júl 2009

fazulka dakujem ti moc 🙂

sabiatko
1. júl 2009

vitaj ellit 🙂 krasneho synceka mas 🙂
tu je kazdu chvilu nova snazilka, to je uplna paraaaada 😎 baby, vam hovorim, ze na jar 2010 pribudne na svet hodne deticiek 😎

ellit
1. júl 2009

sabiatko dakujem aj za Sebastianka :o))
no snad by si mala pravdu. Nam sa Sebi podaril na prvy krat, ale teraz neviem. Radsej na to nechcem ani mysliet, ale tak to sa velmi neda ze? 🙂

sabiatko
1. júl 2009

no ja prve tri tyzdne to celkom zvladam, ale jak sa uz blizi den pravdy, tak to na nic ine nemyslim 😀 ale som optimista... ked to vyjde, budem sa tesit z toho super pocitu, ze cakam babo a ak nie, tak sa budem tesit, ze si mozem doplatit socialku 😀

fazulka1512
1. júl 2009

ellit,tebe to vyslo na prvu supu, tak to je super, aspon si nemala stresy ze to nevychadza,

sabiatko, tak ty sa budes len tesit,stastna to zena

beboo
1. júl 2009

ellit vitaj, to je fakt stastie ked sa podari na prvy raz 🙂 no sabiatko uplnu pravdu mas, vyzera to tak ze na jar bude veeela deticiek 😀

ellit
1. júl 2009

no mna manzel poziadal o ruku a zacali sme sa snazit o babo, ze ked po roku prideme na to ze cakame, tak to bude super a vydavala som sa v 8 mesiaci tehotenstva. V albume mame fotku 🙂))

beboo
1. júl 2009

ellit mas krasneho synceka, velmi pekne fotky 🙂

ellit
1. júl 2009

beboo dakujem moc 🙂
akurat to krasne babo prislo na to, ako krasne sa da plieskat s plechovkou o podlahu :o))

beboo
1. júl 2009

🙂 moj si prave vysypal vsetky kocky z krabice a tu krabicu si dava na hlavu a tak chodi po byte, sem tam vykukne ci ide spravne a potom si ju zase nasadi. 😀

ellit
1. júl 2009

ja chodim po draciku a skumam a kocham sa nad vsetkymi tymi hrackami co tam maju...no je ich uplne zbytocne kupovat. U nas dominuju prechovky, stipce na bielizen, dvere, varechy a vsetko mozne co okolo hraciek ani nechodilo 🙂))

jagabinka
1. júl 2009

Ahojte spolusnazilky 🙂 . Ale ste tu toho popisali...Vitam Ta Ellit.
Sabiatko, fazulka, straaaaaaasne moc vam drzim palceky. Sabiatko, som taka zvedava, akoby islo o mna 😵 .
My s manzelom zaciname az teraz v juli. Este cakam na vysledky z hormonalneho obrazu. Mam na tvari same vyrazky a asi to sposobuje nejaky hormonik 😒 ... v pondelok budu vysledky.
S mojim malym Misenkom si to uzivam. Je velmi dobrucky, i ked sem-tam sa prejavi, ze je moj 😎 ....straca nervicky 😅 .
Som rada, ze su tu aj dalsie mamicky 🙂 . Nam sa Misenko podaril na 4. mesiac. Tri mesiace som sledovala mikroskop a isla som sa zblaznit, ze nic, a nakoniec manzel zostal zaneprazdneny, nebolo cas mysliet na to,ci ono a sups, hned to vyslo 😀
Asi tu uz nikto nie je...tak dobru noc 😵

sabiatko
2. júl 2009

dobre ranko baby, ako sa mate? 🙂
ellit, tak to celkom usetrite na hrackach, ked sebimu stacia aj plechovky 😀
jagabinka, diky moc, ze na nas myslis 🙂 inak s vyrazkami som aj ja mala problem 11 rokov, no a v 24 mi to nastastie prestalo. u mna to urcite bolo dakymi hormonami.
tak prajem vsetkym pekny den a vela stastia pri snazeni 🙂

magic08
2. júl 2009

dobre ránko snazilky 🙂
aky mate dnes den?

rhodosbb
2. júl 2009

Dobré ránko snažilky 🙂

Ellit, obdivujem ťa, máš ročné bábo a už plánujete ďalšie 🙂 Ja som si to nikdy nevedela predstaviť, mať dva také malé drobce skoro naraz. Moja Sofia mala teraz v júni 5 rokov a vždy som mala takú predstavu, že kým pôjde do 1. triedy, tak aby som stihla mať druhé.... No a to budem mať doma inú pomocnicu, Sofia sa ma už teraz každý deň pýta, či už prišlo to naše bábo do môjho bruška 😀 a hovorí ako ho bude kočíkovať, podávať mu cumel, keď bude plakať, hrať sa s ním...no uvidíme, ako rýchlo ju to prestane potom baviť 😀

Dnes sa idem prehlásiť k inému gynekológovi, lebo tá moja trúba, to je nonsens 😠 (myslím akože moju terajšiu doktorku 😀) Zo zahraničia sa vrátil do BB veľmi dobrý MUDr. Fruhwald, tak idem dnes k nemu. Vy máte dobré skúsenosti s vašim gynekológmi?

jagabinka
2. júl 2009

Dobre ranko!
Sebiatko, ja mam 29r. a po porode sa to zhorsilo 😒 , takze pravdepodobne fakt hormony.

Rhodosbb, to mas super pomocnicku, ja mam druhe babo naplanovane tak, ze maly by isiel do skolky a budem sa moct drobcekovi plne venovat.
Co sa tyka gynekologa, moj je vyborny odbornik, ibaze ma tak vela zien, ze to zacina "flakat" 😠 , tak neviem ci zmenit, ci nie...ja tu v okoli nemam moc moznosti.

Dnes rano som sa zobudila s hroznou virozou v hrdle 😖 a do toho ma strasne boli hlava. Maly v noci plackal ☹ ,....asi mu rastu zubky...no a teraz este buvka...to som zvedava, kedy pojde cez obed spat 😠 .
Ozaj, ak mi viete poradit, co na tu virozu pomaha, sem s tym 😅

Prajem vsetkym krasny dnik!

sabiatko
2. júl 2009

ahoj magic, dneska to vyzera dobre, sa tesim, budem piect malinovy kolac, mnam 😝

rhodos, aka zlatucka je sofia 😵 moja kamoska ma dve male dcerky (1,5 roka a pol roka) a ta starsia tu mladsiu tiez tak krasne pohladka, pusinku jej da a tuli sa k nej, jaaaaaaaaj, zlate. akurat ze potom jej zvycajne zobere cumel, aby aj ona z toho nieco mala 😀 inak ja mam taku dobru gynekologicku, taka smiesna je, ale fakt dobra. len ako som teraz v madarsku, tak budem chodit sem gynekologicke, este neviem akej, ale moja svagrina bola sestricka v nemocnici (teraz je na materskej), tak mi doporuci dakoho dobreho. sranda bude uz len to, ako sa budeme dohovarat 😀

jagabinka, tak to veru isto bude tymi hormonmi 😒 pred dvoma dnami som mala zapalene hrdlo, co sa mi stava pomerne casto, ale jedna vec mi behom jedneho - dvoch dni pomoze: kloktat vodu s morskou solou, je to humus, ale do hodiny ma hrdlo prestane bolet. staci 5krat denne.

ellit
2. júl 2009

rhodosbb, uvedomujem si, ze to bude tazke, ale potom to bude super 🙂
Manzel bude mat 40 rokov a ak zdravicko a financie dovolia, chceli by sme tri deticky a to tretie by som chcela, az tí dvaja stoplikovia pojdu bud do skolky, alebo skoly. Teda ja dufam a verim aspon v to druhe babo. A potom by sme chceli casom darovat domov nejakemu inemu dietatku....Ale to su zatial iba sny a plany a zivot samozrejme moze vsetko zmenit.
Maly vekovy rozdiel je narocny, ale ak by sa mi podarilo teraz otehotniet, nebudem musiet rano vstavat aby som maleho odviedla do skolky a to hlavne v zime....babusit babo a sup ho rychlo s malym do skolky...
takto budeme pekne doma v teplucku 🙂)) ale co ja viem, mozno sa nam to tak skoro nepodari a vyjde to az ked maly pojde naozaj do tej skolky. Boh vie :o)))

fazulka1512
2. júl 2009

ahojte snazilky, ako sa mate, u nas horuco jak v pekle 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre