Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

biancarv
10. júl 2009

ahojte , neviete náhodou čo je skratka ET? dakujem

biancarv
10. júl 2009

a ešte DC? dakujem 😉

biancarv
10. júl 2009

ahoj fomarik, ako sa ti dnes darí? 😀

biancarv
10. júl 2009

fomarik si predstav dneska ma začali aj prsia bolieť 😀

sisa2
10. júl 2009

bianca - DC = den cyklu. ET mas v NJ alebo AJ?

andzi
10. júl 2009

ahojte baby,

sabiatko: baloželám aj ja. Inak s tým hrdlom si ma potešila, aj ja som bola od minulého týždňa nachladnutá a bolelo ma hrdlo, pichalo ma v podbrušku a mrchu mám dostať budúci týždeň, teda dúfam, že nepríde. Držte palce.

biancarv
10. júl 2009

no sisa, ja neviem či v NJ alebo AJ, len som to našla v jednej téme , ako sa baby o tom bavili a neviem čo tým mysleli 😒

a ako zistím aké mám napr. ja DC?

andzi držím palce 😀

sisa2
10. júl 2009

bianca - no ktory den cyklu si - 1 den mrchy = 1 den cyklu.
hod link na temu, pozriem a napisem ti.

ellit
10. júl 2009

ahojte snazilky :o))
manzel bol v tatrach na sluzobke a mal nas notebook so sebou, ani si neviete predstavit ako som trpla, ze si nemozem precitat ako sa vam dari :o)))

sabiatko moc moc ti gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a vela stasticka ti prajem a aj miminku

minka a co ty? robila si si ten dalsi test? hrozne vela ste toho popisali a ja pri krpcekovi nestiham citat tolko stranok.

mne je inak par dni tak divne, ale myslim, ze to moze byt aj tym pocasim. Aj ked vcera po milovani s manzelom som dostala take silne krce v podbrusku a vsetko zo mna vyslo :o( tak nechapem. Citim sa uz tyzden ako pred MS, ale ten mam dostat az 18-19teho

biancarv
10. júl 2009

sisa:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a pozrela si si včera ten link na tie videá pôrodov? 🙂

sisa2
10. júl 2009

bianca - pozrela. a zaspominala 🙂 pri tom klasickom porode mi teda nebolo vsetko jedno 😖
ET = den transferu. baby su po IVF, tak kedy im vkladali embrijka.

biancarv
10. júl 2009

a čo sa týka toho DC, ked som mala mrchu naposledy 28.5, tak mám akože 44DC?

sisa2
10. júl 2009

presne tak. mavas take dlhe cykly???

biancarv
10. júl 2009

no nie, ja som asi tehu len to ešte nemám potvrdené 😀

sisa2
10. júl 2009

a to hovoris len tak medzi recou????????????? 😀 sup sem s testikom!

biancarv
10. júl 2009

veď ja som to všetko už opisavala , keď som sa k vám pridala 😀 , mám všetky príznaky, dokonca je to podobné ako pri prvom tehu, lenže prvý test bol pozitívny, ale veeeeľmi slabá čiarka a druhý negatívny 😒 , čakám buď na pondelok alebo utorok, že si urobím tretí test 😉 a uvidíme, lebo som špinila slabo asi tri dni, bolo to bezbolestné a veľmi málo, k lekárovi som nešla lebo nechcem sa dopovať liekmi, buď to príde samo alebo nie, a ja som tá s tým hrozným pôrodom, neviem či pamätáš ako som to tu opisovala, takže aj preto nejdem teraz k lekárovi, až kým nebudem mať 100% istotu že som tehu, ale ako hovorím: je mi zle, boli ma hlava, páli ma záha, bolia ma prsia, som strašne precitlivená, žblnká mi v podbrušku, spievam si sama od seba (to som robila aj pri prvom tehu) a mám neuveriteľnú chuť na papriku, čo som ju pred tým vôbec nejedla, a proste celkovo som posledné dni furt hladná a mám aj závrate 😀 , ale keď nie som tehu tak potom mi musí určite šibať 😀

biancarv
10. júl 2009

a ešte chodím stále cikať 😀

sisa2
10. júl 2009

bianca - to vydrzis tak dlho cakat do dalsieho testovania? ja by som asi testovala kazdy den 😀
verim, ze to vyslo! teda, tolko tehuliek tu budeme mat 😵

biancarv
10. júl 2009

musím čakať, lebo by som sa inak nedoplatila na testoch 😀 , a metie ma to špinenie a to že druhý test bol neg. ☹

tea333
10. júl 2009

biancarv- myslim ze budeme moct gratujlovat..kedy budes testovat??
sabiatko- jak sme este vcera pisali ze prepukne mania..tak si ju teda spustila 😀 😀
blahozelaam, je to fakt super a tichucko zavidim, snad to coskoro bude nakazlive a vsetky nas nakazis..

andzi
10. júl 2009

ja cítim takú celkovú slabosť v celom tele, môže to byť príznak tehu?

biancarv
10. júl 2009

tea v utorok budem testovať, no keď to vôbec dovtedy vydržim 😀

a andzi ako myslíš tu celkovú slabosť, skús to bližšie popísať, a nemáš to s z toho nachladnutia?
veď uvidíš či príde mrcha, podľa mňa je to ešte skoro na príznaky tehu, nezväčšili sa ti prsia?

a odkazujem sabiatku: NAKAZ NAS VSETKY! 😀

fomarik
10. júl 2009

Ahoj bianca! a všetky snažilky. No, práve som vrátila z lekární, kde som si chcela kúpiť čaj podporujúci otehotnenie -Gravozen....samozrejme, nikde som ho nezohnala ☹ . Tak som si kúpila aspon alchemilkový 😒
Bianca...tak ešte aj bolesť pŕs sa k tomu pridružila..super! (myslím tie príznaky, nie bolesti). 44DC je dosť veľa, tzn. 99,9% tehulkovstvo!

No, kebyže každý den v tejto téme otehotnejú dve babenky, to by nebola zlá štatistika! 😉

beboo
10. júl 2009

fomarik vitaj 🙂

no baby vyzera to tak ze buduci tyzden dalsie dve tehulky? to by bolo super! 🙂

drziiiiim vam palce ja dneska sem nakuknem asi iba precitat lebo uz malujeme tak okrem beznych povinnosti musim pacifikovat maleho aj psa a pomahat aj pri malovani bordel tu je ako v tanku a to len jednu izbu robime.

biancarv
10. júl 2009

😉 inak som ti chcela fomarik povedať, ku tej tvojej téme či si si založila a ti ju uzamkli, že ja som pri prvom tehu prišla na to tak že sa mi nenormálne zväčšili prsia a robila som si restovanú pečen a tak ma už len z tej vône napínalo že som to celé musela zahodiť do koša a vtedy som vedela že som určite tehu, lebo ja pečen inakšie milujem 🙂

tea333
10. júl 2009

uz ste to strhli baby,fomarik blahozelam...
bianca- ja by som nevydrzala jaaaj 😀 😀 hned by som testovala ako sialena

baby ja idem dnes prvykrat snazilkovat tak som povzbudena vasimi uspechmi..mozno aj ja budem stastna tehulka naprvzkrat

biancarv
10. júl 2009

tea nechcem byť sklamaná ak to bude negatívne a preto radšej čakám aspoň pár dní , je to taký strach čakať na ten výsledok 😒 a ku čomu blahoželáš fomarik?

fomarik
10. júl 2009

Tea ak čomu mi blahoželáš? 😕
Snažilkuj, snažilkuj..........keby to vyšlo , to by bola iná haluz!!!!! 😉 Prajem ti to...všetkým snažilkám!

Bianca...no mna prsia neboleli a ani nezvyknú bolieť, ani ked mám MS. Vieš, ja mám len také ako lentilky pod kobercom 😒 😒 😒 😒 😒 😒

bebo ten bordel si viem predstaviť 😖 . Ja nenávidím také aktivity ako maľovanie a prerábanie. Ja som z toho chorá........

biancarv
10. júl 2009

fomarik aj ja mám lentilky pod kobercom a tiež ma počas mrchy nikdy neboleli, ale ked som bola tehu tak sa mi zväčšili hned o dve čísla a po pôrode som už mala o štyri čísla väčšie, som si pripadala ako Pamela Anderson 😀 , ale teraz mám zase lentilky lebo už dávno nekojím ☹ a nevieš ako sa meria tá bazálna teplota? to môžem aj s obyčajným teplomerom? a treba to len ráno, alebo kedykoľvek? lebo tak sa mi zdá že ked je zvyšená niekoľko dní tak je žena pravdepodobne tehu, či nie? 😕

fomarik
10. júl 2009

Mala by sa merať vždy ráno ( ten istý čas), ešte pred tým, než sa postavíš z postele. Dá sa aj normálnym teplomerom. Áno, a ak máš dlhšiu dobu zvýšenú, pravdepodobne si tehu. Ale ja si BT nemeriam. každé ráno vstávam o inom čase, takže by to bolo zbytočné. Takže sa možem tešiť, že kkonečne (ak budem tehu), sa z monicj lentiliek stanú také ...akoby som to ...... no, také pekné? Mne ani pri prvom tehu sa nejak nezväčšili, ani ma neboleli. Je to zrejme rozne.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre