Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

samia28
11. júl 2009

ahojte kocky, no tiez patrim do tejto temy....zacali sme velmi seriozne "pracovat" od tohto mesiaca 😎 som 5 den po ovulacii...takze este 9 dni a uvidime....co dostanem na narodky...tehu test alebo tampony 🤐

andzi
11. júl 2009

čo spôsobuje anovulačný cyklus? Dá sa to nejako zistiť?

lucinka1104
11. júl 2009

nedá sa zistiťprečo je cyklus anovuluačný ,ale to že jeanovulačný sa zistiť dá a su nato lieky
inak dakujem

minka21
11. júl 2009

takze vcera aj dnes rano som si robila test,a bol tam duch druhej ciarky,,,,aj to plati? a mam nejake tvrde podbrusko a nafuknute,je to mrcha ci mimco??ja som uz z toho jelen....

sisa2
11. júl 2009

andzi nesmut. na test este mohlo byt skoro. pockaj, kym ti bude mrcha meskat a potom testuj. hlavu hore! 😉

sisa2
11. júl 2009

minka - kedy by si mala mat mrchu? ono tazko povedat, ci sa rata aj "duch" 😀 ak bude duch tmavnut, tak urcite ano. drzim palce!

sisa2
11. júl 2009

a vitam medzi nami nove babulky! 🙂

minka21
11. júl 2009

vcera som ju mala mat,,,a mna vacsinou uz tyzden pred strasne bolia nohy a mam krce a teraz nic,len sem tam nieco,este budem cakat ale ten duch prisiel,,,stmavol a potom sa stratil,,,ai robi z nas uz srandu,,,

je tu este niekto tehu ,,,, ci len sabiatko?

sisa2
11. júl 2009

tak to je dobre znamenie, ked mrcha mala prist vcera a neprisla! skus este 2 dni vydrzat a znova testovat. ta druha tam uz teraz vobec nie je vidno????

oficialne je tehu zatial len sabiatko. neoficialne bianka, ty, fazulka ... koho som zabudla, co im uz meska mrcha????

minka21
11. júl 2009

neviem,test je na byte a ja som u nasich,a je mi nejak blbo,tak strasne tazko a vobec mi nechuti,a pred mrchou mam vzdy strasnu zravost🙂 tak dufam len ze si to nenamyslam a naozaj z toho nieco bude🙂 ja si idem este raz pozriet kalendar ci som to dobre ratala🙂

tea333
11. júl 2009

andzi to tiez este nemusi nic znamenat, nebud smutna, ak nie tento mesiac, tak urcite dalsi
dnes su vsetci prec, ze??
ja som zrusila kupanie, vonku este nie je teplo 😠
snad zajtra..

fazulka1512
11. júl 2009

ahojte babulky moje, ako sa mi mate, ja cudne, mrcha meska 2 den, boli ma v podbrusku ako keby som mala dostata o 5 mn.mrchu, a od rana ma bolia krize,ale tako keby mi ich tam kde mam oblicky nahahovalo kosti

fazulka1512
11. júl 2009

och tie moje chyby, no ale mylit sa je ludske 🙂

minka21
11. júl 2009

ahoj fazulka no ked ti nahahuje kosti je to dost neprijemne 😉

minka21
11. júl 2009

inak mna iba niekedy tak zaboli v podbrusku a nic potom,teba to boli stale?

lucialen
11. júl 2009

Ahojte, Andzi ja som tiez robila test na 26DC negativny a 4 dni neskor krasna druha ciarka 🙂 Inak k tym anovulacnym, niekde som citala od doktora, ze kazda zena ma asi 2 cykly v roku anovulacne, takze normalka 😉

fazulka1512
11. júl 2009

neviem co si mam o tom mysliet, zacala som slabulinko spinit, nieje to klasicka ms, ze zomna ide krv,je to slabulinke

biancarv
11. júl 2009

ahoj fazulka to isté som mala aj ja, a tiež neviem čo si mám myslieť, ale skús načúvať svojmu srdcu, čo ti hovorí? lebo ja som presvedčená že som tehu a príznaky máš aké, ale ženy čo po bábätku naozaj túžia, to podľa mňa vycítia že sú tehu, tak ako ja pri prvom tehu som to skôr vedela ako mi to potvrdil lekár 😀

tea333
11. júl 2009

joj ja si to skor asi nahovorim biancarv 😀

biancarv
11. júl 2009

neboj sa tea ked to príde určite budeš vedieť že to je ono 😉

nadenkaaa
11. júl 2009

Ahoj Bianca 🙂 ako sa dari? Mne dnes dva tyzdne meska mrcha,jedla som varenu kukuricxu a do toho som dostala hroooznu chut na kysle uhorky normalne som isla do spajze a snorila ci este nejake neostali 😝 😀

biancarv
11. júl 2009

celkom dobre, dakujem za opýtanie, no vidíš tie tvoje chute sú jednoznačným príznakom tehu 😀 ja som pri prvom tehu jedla babány s kyslou kapustou 😝 už len aby sme boli oficiálne tehu nech sa môžme tešiť 😀

biancarv
11. júl 2009

som chcela napísať banány 🙄

nadenkaaa
11. júl 2009

no len keby nebolo tych neg. teh. testov a moj doktor ma tento tyzden dovolenku 😒 tak budem musiet byt trpezlivaaaa a ja uz by som cchela vedeit a mat istotu ☹ 😖

andzi
11. júl 2009

juj. baby, gratulujem vám a tíško závidím...ja si asi tehu príznaky len namýšľam. Dnes som si len tak poobede /teda nie ráno ako sa má/ zmerala BT a že 37.5. Bola som z toho zaskočená, lebo sa cítim dobre, chorá nie som. Miestami občas ma pichne dolu, tak si začnem myslieť, že sa bábo zahniezďuje. No potom mi je zase tak, ako keby som mala každú chvíľu dostať ms. Očakávam ju na budúci týždeň pondelok - utorok. Neviem, čo si mám už o týchto príznakoch myslieť. Manželovi som povedala, že som asi tehu a on sa už chudáčik začal tešiť. Už mi asi haraší.

nadenkaaa
11. júl 2009

andzi neviem ci mi je za co gratulovat mrcha mi sice meska ale testy su negativne priznaky su ale ci som tehu mi naozaj asi potvrdi az lekar.Takze nevesaj hlavu a pockaj do mrchy a uvidis 😎

samia28
11. júl 2009

andzi, kolky den si po ovulacii?

biancarv
11. júl 2009

no ved ja mám tiež testy zatial negatívne a tiež si myslím že by si andzi mala počkať či dostaneš mrchu alebo nie a až potom skúsiť testovať, no ale vidíš aj meška dva týždne a tie testy mi idú na nervy 🙄

nadenkaaa
11. júl 2009

no ved to ze keby sa dalo tak testujem furt ale 😖 inak som sa dnes dozvedela ze svagrina je tehotna a tiez bude marcovka ale ona to uz ma oficialne od lekarky 😉

biancarv
11. júl 2009

držím palce nadenkaaa, len aby sa to neskončilo tak že budeme mať rovnaký termín pôrodu 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre