Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fomarik
12. júl 2009

Áááááĺe....každý mesiac spozorujem iné príznaky, anič! No ale tie strie!!!!! Ja som z toho vyhúkaná!

biancarv
12. júl 2009

no tak to vôbec netuším fomarik z čoho máš strie, náhodou si rýchlo nepribrala a potom rýchlo neschudla?

sisa2
12. júl 2009

my sa ideme pobalit a pojdeme. tak vam prajem vsetkym pekny den a mrchy nech nepridu!
tusim tu budete vsetky tehulky, len ja nic. neva, aspon ma potom vsetky poriadne oprskate, nech sa "nakazim" aj ja 😀

fomarik
12. júl 2009

Nie, určite som neschudla..potých tabletkách čo beriem, to ťažko 😖 😖 Ale všimol si to manžel, a som mu nechcela veriť...kuknem a fakt!

fomarik
12. júl 2009

A inak som sa prepočítala, dnes mám len 27 DC 😔

nadenkaaa
12. júl 2009

bianca az za tydne lebo moj dr ma cely tyzden dovolenku 😒 😠 a ty ides k doktorovi zajtra?

nadenkaaa
12. júl 2009

no tak zajtra 28 fomarik a potm uz pomaly budes odratavat kolko ti meska 😉

biancarv
12. júl 2009

a mrchu máš presnú ? na 28?

biancarv
12. júl 2009

nie ani ja neidem zajtra ja ešte počkám do konca mesiaca ako sa to vyvinie.... 😉 , ale ja sa nenechám oklamať, ja viem že som tehu a basta

fomarik
12. júl 2009

Mám taký 28-29 cyklový. Ale teraz som bola na WC a na papieri som zase mala ružovučký výtok, tak ako včera aj predvčerom. Ale bolo to len trošičku, tak ja neviem.... ☹

fomarik
12. júl 2009

Chcela som napísať 28-29 dnový, nie cyklový, ja tdrlo.

nadenkaaa
12. júl 2009

no posnazim sa pockat este aspon do utorka urobim test,len si musim kupit neviem ci mamatest alebo nejaky iny

ellit
12. júl 2009

babulky vy tu placete, ze ste stare..... 😀
tak ja mam 27 a moj drahy ma 38 tak klud domu tomuto :o)))))

ellit
12. júl 2009

ale ako sa tu uz pisalo, najst toho praveho s ktorym si viete predstavit mat rodinu, je v dnesnej dobe tak moooc tazkeeeeeeeeee, tak to niekedy trvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
ale lepsie neskor, ako nikdy

biancarv
12. júl 2009

no ten výtok nemusí nič znamenať, možno sa fazula uhniezduje 🙂

nadenka ja som čítala že rapiclear je veľmi dobrý 😉

fomarik
12. júl 2009

Ahoj Elit! Už sme doplakali.na babatko nie je nikdy neskoro a basta!

fomarik
12. júl 2009

snáď áno Bianca, tak veľmi dúfam až to nie je možné. 😔 😔 😔 😔 😔 😔

biancarv
12. júl 2009

joj som nechcela napísať fazula ale fazuľka....... 😅

biancarv
12. júl 2009

no musím ísť, prišiel mi otec, ale potom sa vrátim 😉

nadenkaaa
12. júl 2009

no neviem rapidclear mi vo stvrtok nic neukazal pokial neukaze ani mama test tak uz len k lekarovi aa ten mi to povie uz naisto ci som ci nie ale preco by mi ms meskala 2 tyzdne ked mi to v zivote neurobila

fazulka1512
12. júl 2009

ahojte, ja som uz asi tento mesiac z hry von, zacala som rano spinit ale strasne malo, len tak po kvapkach, uzot nieje take ake vcera ale trosku silnejsie, ale aj tak to nieje normala ms na aku som zvyknuta co si o tom myslite hm

biancarv
12. júl 2009

nadenka možno si otehotnela niekedy pred tým ako si mala dostať ms a preto ti to testy neukazujú, ja sa tým tiež upokojujem.... 😉

ellit
12. júl 2009

fomarik, mas velku pravdu
ja keby som si mohla vybrat, tak mam babenko uz v 18 tich, ale tak som stastna, aj ked som si pockala dalsich 10 rokov, ale stoji to za to v kazdom veku :o))))

biancarv a ty ako? ako sa citis? mozno si to tu pisala, ale hroooozne vela stranok ste zase popisali

biancarv
12. júl 2009

že fazulka neboj sa, to nemusí nič znamenať ak máš testy pozitívne a je to len spinenie, to môže byť kľudne v pohode , niektoré ženy majú akože ms aj do piateho mesiaca tehu..... 😉

fomarik
12. júl 2009

nadenka, aj ja si to myslím, čo Bianca.
fazulka...tak sme na tom rovnako!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biancarv
12. júl 2009

ahoj ellit , ja som sa rozhodla že som tehu a basta 😀

už len mi to musí lekár potvrdiť

a citím sa hrozne je mi strašne zle a všetko ma bolí......ale to je momentálne dobré 😉

biancarv
12. júl 2009

no ale už fakt idem 😀 na potom zase prídem, majte sa zatiaľ 😉

andzi
12. júl 2009

bré ráno, dievčatá. Nejaké ďalšie // tu nemáme? No tak ja som si ráno merala BT, úplne ráno, cca o 6.30, ešte predtým ako som vstala z postele. Mala som 37. Myslíte že tá teplota by mohla znamenať že som tehu?

fazulka1512
12. júl 2009

neviem, pockam do zajtra, ked nebudem krvacat tak ako sa na ms patri, tak urobim test, boli ma v podbrusku, a citim lave vajko

lucialen
12. júl 2009

Dobre ranko, Andzi, to moze aj nemusi. Mne meskali minuly tyzden 3 dni, teplota sa krasne drzala 36,9 - 37 a 4 den meskania bum 36,6 a o hodinku prisla mrcha. Tiez som uz na sebe spozorovala tolko priznakov 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre