Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
10. jan 2010

doteraz ano, ale vzdy si to pisal aj do karty a teraz tam nic nenapisal.... 😒
a doteraz som chodila kazde dva tyzdne...teraz az po mesiaci...neviem 😖

sisa2
10. jan 2010

tak aspon vies, ze je vsetko v poriadku 😉

janulka04
10. jan 2010

zatial hej, siska...
a tvoj maly ako...vidis, ako ste travili chorlave vianoce...?

sisa2
10. jan 2010

urcite aj bude vsetko v poriadku. nic zle si vobec nepripustaj 😉
... no prezili sme. mali sme cely den pyzamovu party, vecer sme sa dokonca prezliekli 😀 ale v pohode, danielko niektore veci este berie (nastastie) inak 😀

sisa2
10. jan 2010

ozi, vy ste stihli pokupit den pred vianocami tie darceky???

miskahryzka8
10. jan 2010

groka, aj som nevedela, ze si mala narodeninky, vsetko naj, naj, naj 😵 😵 😵 inak lahsie sa gratuluje k meninam, to si aj ja spomeniem na viac ludi ako na narodky 🙂

a groka este nadenka a petka 🙂

dzou to kaficko pre moje zlaticko je super 😀

juuuj baby, ste boli ukecane, normalne este zajtra budem docitavat, dobru nocku vsetkym 🙂

janulka04
10. jan 2010

siska, cuduj sa, stihli 😀 ....a po veceri o druhej rano budicek a hajdy na Slovensko...som bola uplne ako zdochlina 🙄

sisa2
10. jan 2010

miska dobru noc aj tebe. ja sa pomaly tiez chystam, zajtra uz musim do roboty, bleeeee ☹ nastastie budem len doobeda, poobede idem ku gyndosovi odniest vysledky z histologie, som zvedava, ci mi tam nieco nasli. kedze sa tej ich blablabla vobec nerozumiem (co mam napisane na tom papieri).

sisa2
10. jan 2010

jani no to ti verim. ako to zvladaju baby? ci lepsie, ako vy?

janulka04
10. jan 2010

jaaaj, siska, tak bezkaj babula, nech si oddychnes...a drzim palceky na zajtra...tfuj tfuj tfuj...
miska aj tebe dobru

sisa2
10. jan 2010

jani ja som zvyknuta moc toho nenaspat. odkedy mame krpca, tak som este celu noc v kuse nespala 😔 😀

janulka04
10. jan 2010

oni spia celu cestu, siska a nevedia o svete...paradoxne sa zobudia, ked auto zastavi 😀
ale kedze to bola nahanacka za darcekmi, vlastne sme obehali vsetky babky a krstnu...a vsade Mikulasov dostali a darceky..mali take velke okale 😀 😀
a tie sladkosti....som mala doma tri igelitky velke 😀 😀

sisa2
10. jan 2010

tak ste si to uzili, co? 😀 tie rozziarene ocka ale za to vsetko urcite stoja 😵
inak nas tiez v aute spi, pokial sa auto hybe. akonahle zastaneme, tak je hore.

no idem teda do postele, taaaak sa mi zajtra nechce 😖

janulka04
10. jan 2010

tak ti prajem rychly den v praci a u lekara same dobre spravy... 😉 😵

sisa2
10. jan 2010

dik jani, si zlaticko 😵
dobru nocku aj tebe

janulka04
10. jan 2010

dobruuuu.... 😵

motylek17
11. jan 2010

dobre ranko... 🙂

motylek17
11. jan 2010
groka
11. jan 2010

Dobre ranko

ja prave ranajkujem,kakavko a vianocku s maslom a medom nakoniec 😅 mnami,maleho som vzala do skolky,potom do obchodu a ked som isla domov,babule,predo mnou isli pubertacky s cigaretkou v papuli a vsetok dym ku mne smeroval,skoro som sa dovracala a ked som isla do obchodu tak zasa pubertaci ,co isli do skoly nachrachali na zem a ja som to vsetko videla,zas ma naplo 😝 😝 😝 😝 fuj cisty humus

vcera ako som isla spat,mi v posteli bolo poriadne spatne,to bolo hrozne,spat som nemohla do pol noci a potom sipka do wc misy,a vsetko islo von,mam pocit ze uz mi neni zle od zaludka,uz ma boli zaludok a skor zacnem teraz vraciat,uz som zjedla ranajky ale citim ich v krku,pojde to von,urcite 😢

ahoj motylek,ako sa mas?si v praci?

uuz sa neviem dockat misky a xeni,len bovie kedy sa ozvu

brisilda
11. jan 2010

ahojte motylek takze uz ti aj ovu vyznacilo no zacina to dobre kiez by teplota ostala hore 😉

motylek17
11. jan 2010

bris ved uvidime, nechame to na osud.... 🙂
groka hej uz v praci... asi tu dnes umrem... ☹

brisilda
11. jan 2010

groka nezavidim ja na tvojom mieste si dam ruku pred nos 😉 a na chrchance nepozeram 😀 co sa tyka grcania tak si to uzivaj mne sa nevolnosti vratili rano som spasala 2 chlebiky s maslom a paradajkou zapila to teplym cajikom a sup na WC to vygrcat 😀 takze som musela ranajkovat este raz a cajik som pila uz opatrne .Vecer ma tiez casto napina hlavne ked som hladna vtedy ma pochyti kasel a bum bac ide zomna kyselina von 😢 neviem ako zajtra na lacno vypijem tu glukozu 😀

motylek17
11. jan 2010

babulky nemate to lahke... ☹

lucialen
11. jan 2010

Dobre ranko 🙂 Dnes som netestovala, pockam do stredy, to by uz mohli byt pekne ciarky 🙂
Majka, pekny graf, fakt sa ti dobre ustalili tie teploty 😉

sisa2
11. jan 2010

maji - krasny grafik!!!! drzim palceky a aj ty posli mrchu mne 😉 co to beries na upravu cyklu?

sisa2
11. jan 2010

groka & bris - no veru babule, nemate to lahke. mrzi ma, ze vas to takto trapi. ale radsej vracat a byt tehu 😉 drzim palce, nech vam to prejde.

groka - ako ste zvladli rano skolku? nasmu sa veru po troch tyzdnoch moc nechcelo 😖
bris - nemozes si zobrat citron? ja ked som do toho dala citron, tak sa to dalo v pohode vypit.
luci - tak sa budeme tesit na stredu, urcite uz bude aj ta druha pekne viditelna 😵

motylek17
11. jan 2010

luci dakujem... kiez by to bol posledny na obdobie 9 mesiacov... 😀
sisus zacala som brat sarapis soja... (je to vytazok z materskej kasicky)... a mozem povedat ze to ma uspechy... uvidime az ake 😀

motylek17
11. jan 2010

inak baby niekde som citala ze na nevolnosti v tehotenstve zabera ďumbier...

sisa2
11. jan 2010

maji - to su nejake kvapky? ci co to je? je to normalne dostat v lekarni? skusim sa na to popytat. lebo tebo to pekne upravilo cyklus 🙂 verim, ze aj uspesne 😵 😵 😵

brisilda
11. jan 2010

lucka tomu sa hovori trpezlivost ja by som nevydrzala cakat 😀
motylek mas pravdu je to neprijemne ale ja by som to pre babo absolvovala aj 100 krat 😀 len si musim pohundrat ako mi je tazko na zaludok ako ma coto boli a neviem co este ale inak terat v 24 tt sa citim akosi neskutocne skvelo napriek tomu ze som +12 kg 😉 naplna ma asi hormon stastia 😀 😀 😀
sisa2 a tebe este mrcha nedorazila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre