Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
11. jan 2010

a siska, kedy ti teplota ukazala ovulu?

tea333
11. jan 2010

Sisi a co robi teplota?

miska a co planujes so zumbou ked budes tehu?

brisilda
11. jan 2010

sisi si netrpezliva ako vsetke ostatne snazilky no ver je lepsie pockat ako byt neskor sklamana zbytocne ti budeme pisat ze si tehu ked realita moze byt uplne ina vysoka teplota nejednej snazilke v den mrchy klasla popripade pocas mrchy a nadej bola no potom boli bytocne sklamane.ked ti mozem poradit ber to sportovo a ocakavaj mrchu ak nepride radost bude o to krajsia 😉 stale lepsie ako sklamanie a zbytocna nadej.Velmi ti drzim place rovnako ako aj ostatnym snazilkam a novym tehulkam aby prekonali hlavne prve 3 mesiace bezproblemov a aby mali vynikajuce vysledky ktore ich cakaju 🙂 posielam zmutovane virusiky k tehotenstvu 😀
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// kocky nechcem zakriknut ako sa nam to tu rozrasta novym zivotom ale len tak dalej 😉 verim ze rok 2010 je ten stastny 😉

sisi8881
11. jan 2010

miskahryzka......ja som si nemerala dovtedy teplotu...len som zacala od toho 2ODC....takze neviem

tea........teplota sa stale pohybuje okolo 37, 1, dnes som mala 37,2 ale mam bolesti brucha ako pred mrchou..tak neviem

tea333
11. jan 2010

sisi bolesti nic neznamenaju, tie mam aj ja sem-tam..mm teplotky su fajn, ale asi treba pockat, ved uz len par dni a budes vediet na com si 🙂

inak kde je xena ??

brisilda
11. jan 2010

sisi teplota je uzasna bolest bruska ako pred mrchou je tiez dobre znamenie 😉 taktiez ak mas biely vytok ktori sa natahuje je priam uzasne popripade ta mozu boliet prsia 😉 no jednoznacne drzim place 😉

sisi8881
11. jan 2010

brisilda...ano mam taky vytok aj prsia bolia....ale nebudem sa rdsej do predu vytesovat, uvidim za 4 dni ci mrcha dorazi

miskahryzka8
11. jan 2010

tei, ja chcem zumbovat, kym sa bude dat 😅 a potom prejdem na zumbu pre tehulky - musim ju vymysliet 😀 a zaciatocnicky, nieco vymyslim 😀 , len samozrejme, uvidime ako tehu dovoli 🙂 plus sa vratim k doucovaniu anglictiny a s MK budem robit 🙂 .

siska, testnes v piatok a uvidis 😉 , drzim palce 🙂

sisi8881
11. jan 2010

miska.....dakuejm

tea333
11. jan 2010

Bri daj si fotoo..aj sisi 🙂

miska mne zatial pohyb nie je dovoleny, dufam ze po prvom trimestri konecne budem moct

sisi8881
11. jan 2010

tea dam si foto

a dokial mam tu teplotu okolo tych 37,1, 37, 2 tam sa mrcha nedostavi? az ked by mi teplota klesla ? o kolko?

miskahryzka8
11. jan 2010

tei, tak dufam aj ja, na tehu zumbu to nebudes mat daleko 😀 , utekam ja uz do mesta, starostka mozno moze v stredu doobeda 😠 , vecer napisem, co na to mm 😵 , papa zatial 🙂

fazulka1512
11. jan 2010

baby nemate nejaky overeny recept na lasagne, take prave talianske

tea333
11. jan 2010

sisi vacsinou o 0,3 stupna, niekomu aj viac, proste klesne,,niektorym babam klesa na dvakrat..cize jeden den napr 0,2 a dalsi zas..

tea333
11. jan 2010

fazul s tym ti veru neporadim..

brisilda
11. jan 2010

tea ja si dam foto neskor teraz este nie lebo ma tu jedna znama nasla nerada by som aby citala co popisem 😔 a pokial nemam foto aspon jej do oka nepadnem 😀
sisi neni pravidlo ze pokial je teplota hore tak mrcha nepride su kocky ktorym teplota klesa pocas mrchy 😖 ale vo vatsine pripadou ak klesne o viac ako 0,3 C tak mrcha pride
fazulka skus pohladat na nete inak nadenka by ti v tomto vedela poradit 😀 ja take nerobievam ale asi zacnem

brisilda
11. jan 2010

inak neviete mi poradit ci mozem jest jaternice? boli sme na zabijacke ja som ich uz sice jedla no nerada by som to prehanala

fazulka1512
11. jan 2010

no na nete som nieco nasla ale len som chcela ci niektora z vas nerobila doma 😉

tea333
11. jan 2010

bris jaternice asi nie su tepelne upravene, ze? ak je tam nieco surove a nespracovane tak bacha...nie je tam krv?

tea333
11. jan 2010

inak bris ani vnutornosti sa nemaju papat v tehu 😒 tak ja by som to dalej nejedla..
ja som sa vzdala milovaneho sushi ☹

brisilda
11. jan 2010

tea jaternice sice su robene s vnutornosti a je tam krv no ono sa to vsetko najskor uvyri pomelie zmiesa s varenou ryzou hodi do crievok a obvari 😉 potom sa to este na panvici smazi 😉 inak vraj pecen sa v tehu moze lebo obsahuje vela zeleza

janulka04
11. jan 2010

baby, to je tak vselijak, niekde to zakazu, niekde povolia...bris, ja som jedla jaternice, len teraz kvoli zlcniku nemozem, tak som si spravila aspon kolozvarsku kapustu, taku nahrazku 😀 ...ja by som si dala, sice vyzivova hodnota pre babo nic moc, ale ked mas chut a neprehanas to, preco nie 😉 😵

brisilda
11. jan 2010

jani tak ja som to uz spasala 😀 a bolo super len som chcela vediet vaz nazor uz uz by som to hodila znova na panvicu kebyze tea nenapise, ze je to surove 😉 ja milujem tu mierne pripecenu korku 😀 dokonca aj klobasku som si dala ale iba varenu a pecenu 😉 surovej by som sa ani nedotkla kedze udeniny by sa nemali jest surove

janulka04
11. jan 2010

bris, tak ja jaternice vzdy zapekam...lebo ked sa to tam tak cele specie...mnaaaaaaam 😝 😀

nadenkaaa
11. jan 2010

ahojte kocky kraaaaaaaaaaaaaasa gratulujem miske hryzke 😵 😵 😵 tusim sa nam to tu plodne rozbehlo 😀 no ale zasa aby som bola pri zemi niekto to tu bue musiet aj uzavriet a ako to tak vyzera budem to ja 😅 😅 dnes som 29dc mrcha este nic ale este moze prist lebo najdlhsi cyklus som mala 32 tak uvidime ale nedavam tomu ziadne sance kedze ma honi mlsna 😀 😀

dzou
11. jan 2010

ahojte kocky... no dnes ste toho popisali tak idem citkat....

motylek gratulejsn k ovulke 😵 moc drzim palceky aby to bola ta uspesna 😉

babulky tehulky ktorym je zle...joj moje zlate dufam ze uz vam coskoro my snazilky tie nevolnosti ukradeneme 😀

bris drzim palce zajtra na glukozu aby ti neboloaz tak blbe 😖

miskaaaaaaaaaaa ja tam // vidiiiiiiiiiiiiiiiim teda baby inak sa to tu roztehulkovava 😀 moc drzim palceky aby silnela 😵

petka tak drzim palceky pri hladani novej prace a takisto k snazilkovaniu dobre ze je ti uz lepsie 😉

tea gratulejsn ku skuske sikulka 😉

jeeeeeeeeeeeej janka krasne brusko 😵

no nadenka nic neboj ja mam taky citak ze uzatvarat tehulku budem ja 😀 (este sa nakoniec o to pobijeme)

no a ja co mam noveeee ...... tak po prve uz sa blizi ovu dnes som 13dc a rano ma uz trochu zabolelo podbrusko takze tak zajtra pozajtra by mala byt...
ale najsuper novinku mam ze mm ma pracu 😀 😀 😀 😀 😀 dnes isiel prvykrat ze ide kuk do nejake agentury (pre cudzinca je to najlepsi sposob si najst pracu) tak o 10.00 mu volam ze ako dopadol a on ze nooo o 13.00 idem do roboty.... hodinu my budu ukazovat ze co a ako a potom uz robim od 14.00 do 22.00 🙂 a este k tomu je to jedna spolocnost na ktoru som aj kukala na nete ze si stiahnem aplication forme... no bude mat zatial menej na hodinu ako ja (aloe viac ako minimalku) ale hlavne je ze sme sa pohli z miesta... teda vyrabaju tam nejake spojky do traktorov dost velka medzinarodna firma a kecala som s kolegynou a hovorila ze je to sice nudny job ale ze ak sa dostane na kmenoveho tak ze dobre platia a ze sa velmi dobre staraju o zamestancov... tak este dufam, ze sa tam mm bude pacit....
joooooooooooooj taka som stastnaaaaaaaaaaaaa.... uz sa konecne aj nemusim bat ci budem mat na jar na nove kvietocky peniaze 😀 a ze ak nahodou otehu a musela by som byt nejaky tyzden doma ze ako zaplatime uver... ani som neverila ze tak skoro si najde,.... tak mozno aj pojdeme na dovcuuuuuuu a teda bude robit sice na zmeny nbo takto uz robil v BA takze je to ok a aspon ked budem mat obedky ako teraz tak budem mat cas aj na vas 😉

dzou
11. jan 2010

teda ak tu niekto bude lebo ako kukanm teraz tu nikoho 😒

janulka04
11. jan 2010

ahoj, nadenka..ja by som to tak negativne nevidela, kedze sa tu trhlo vrece s tehulkami 😉

a dzou, mam radost s tebou, ze tvoj mm bude konecne normalne zamestnany a prajem, nech sa mu v novej praci paci 😵

majuska7979
11. jan 2010

ahoj dzou
ja som tu

dzou
11. jan 2010

diki jani 😉 no uvidime ako on robil vo VW na svk a toto asi bude nieco podobne... no povedal ze horsie ako tam urcite nebude tak som zvedava som mu aj hovorila nech mi zavola ked bude mat prestavku ale zatial nic
ahoj maji ovu podla mna mozes mat dnes 😉
ja budem mat asi zajtra som ta krozmyslala ze ked mi vysla ovu na 14dc tak som mala lf 16dni a potom ked som mala ovu na 15dc vzdy som bola na vazkach ci nebola o den skor a to som mala lf 15dnovu... takze podla mna mavam ovu skor na ten 14dc 😉 takze zajtra asi... no dufam ze mm bude mat chut ked zacina pracovat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre