Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
11. jan 2010

groka neviem lebo ak som sla na dofcu tak mne doki predpisal preventivne masticku a cipky vylucne pre tehulky 😉 maly sa drzat v chladnicke cize nazov ti neviem povedat lebo tam ziaden nebol a potom mi dal este jedne no nastastie som ich nepotrebovala 🙂 opytaj sa dokiho lebo isto existuje aj nieco ine ako vyplach .
co sa tyka jedenia tak ja sa takym mastnym velmi nenapchavam ale raz za cas ked je zabijacka si dozicim 😀 aj salatik zemiakovy som jedla jedna radost.kamoska prekonala salmonelu v tehotenstve a male je zdravucke 😉 a jedna zase zltacko o ktorej ani nevedela 🙂 a tiez ma zdrave deti ja som s tych zakazov uz talian 😀
dzou mas pravdu keby nebol net tak necitam clanky a jem vsetko tak pekne a bez strasu a vycitiek ako pri Samkovi 😀

dzou
11. jan 2010

lucka tak ste oslavili 😵 super a pas si nechces zmenit?
a inac teda ja viem ze je to tazke po tom co si zazila ale hlavne nestresuj... vsetko dobre dopadne 😉 a duphik mas?

lucialen
11. jan 2010

Xena sa neozvala?
Idem uz pozerat telku do postele, som unavena a vstavam o 4h, zajtra ma caka cesta do BA, prednaska a spat, vecer budem uplne vystavena

dzou
11. jan 2010

mne zase ide tak pomaly kon 😠
jeeeeeeeeeeeej tea dakujeme rybicka je krasna... mne nejak prestal fungovat lapac snov... zase sa mi take blbosi snivaju... vcera sa mi snivalo ze si mm nasiel inu 😠 a ze este som sa s nou bavilajak s kamaratkou 😀 ale normalne som verila ze je to pravda potom som sa nejak pomaly budila... a nejak som nechapala ze kde som a potom ze jeeeeeeezis chvalabohu to bol len sen... ale potom v takom polospanku ma napadla cudna vec.... v maji chceme ist na svk a ja som myslela na to ze ako to bude super ked uz tam budem s bruskom ako keby som uz bola tehu 😅 asi mi uz vazne dost sibe

brisilda
11. jan 2010

lucka cestu nezavidim rovnako ako ranne vstavanie 😒 inak stresovat stresujem aj ja hlavne zajtra na tych testoch budem 😎 ale to je normalne ze sa bojime to ze ta pichne obcas na boku je v pohode aj mna sa to stavalo dokonca az tak ze som nahlas zaukla a skrutilo ma nabok 😀

dzou
11. jan 2010

jaj vidis nie ...xena tu este nebola 😕 som zvedava ako dopadla... ze ci budu charlieho anjeli 😀

xena1
11. jan 2010

ahojte,nestiham vas citat lebo konik je spomaleny.... 😒
babule dnes som tu len naskok,aby som vas nenatahovala,lebo zajtra rano vstavam a cestujem do blavy..takze rano som dostala mrchu,ale ziadne zufanie,v stredu idem na krv a som zvedava na mm vysledky a co povie doki ako dalej...a dzou predsa ta tu nenecham...posledna tu budem ja...aspon sa budem moct z vas tesit....tak krasne snicky,zajtra snad dlhsie...
miska drzim palce a vsetkym co su na rade... 🙂 🙂 🙂

dzou
11. jan 2010

xena 😒 mrcha jedna skareda 😠 ... no hlavne ze si v poho tak drzim palce na krvicku a mm vysledky a snad sa uz coskoro postasti 😉
xeni urco nebudes posledna...sak hovorim ze sa o to posledne miesto este aj pobijeme 😀

xena1
11. jan 2010

dzou,az sa divim ako som v pohode,je to aj pracou ale aj tym ze som sa pripravovala na novu moznost...
🙂

dzou
11. jan 2010

no sak to bude tym takze tento mesiac idete na to IUI?

xena1
11. jan 2010

zavisi od vysledkov v stredu budem mudrejsia.... 😀
babule krasne sny...zajtra ma caka tazky den a cesta... 😒
papapapa 🙂

dzou
11. jan 2010

ok tak papa 😉
no a ja tu ostanem sama ☹ a dnes si mozem pisat kedze mm nie je doma

sisi8881
11. jan 2010

ahojte ....ako sa mate? u mna nic moc...mna tak strasne boli brucho, uz asi mrcha dorazi, sice by mala az v piatok ......neviem teda

dzou
11. jan 2010

ahoj sisi ... no a nevies kedy si asi mala ovu? ze kolko dni po ovulke by si mala byt?

sisi8881
11. jan 2010

dzou ....som v 24 DC

dzou
11. jan 2010

hej no ale ci vies asi tak cca ze kedy si mohla mat ovulku....

sharmana
11. jan 2010

ahojte kočky, ako sa máte? nejako mi nefunguje modry konik a tolko ste toho popísali 🙂
peti rada ta tu vidím, tak nech ti vyjde práca akú si praješ..
miska. teším sa s tebou z testu.. len taký malý dotaz... po 15minútach výsledok platí? lebo všade píšu, že po určitých minútach sa už nemá výsledok počítať... tak neviem 😕
bris, janka... kilečká sa lepia aj na mna a mám to v paži... teraz s tým už aj tak nič nenarobím... dost som sa zagulatila, fakt aj boky, zadok, stehná... skúšala som si dnes aj nejaké dalsie šatky a vyzerám už naozaj riadne "tehotno" 😀

sisi8881
11. jan 2010

dzou.....tak pred 12 dnami

dzou
11. jan 2010

ahoj sharmi 😉 ... no sak a ako mas vyzerat 😀 sak ja by som si priala vyzreta tehotno ale aj byt naozaj tehu nie s tymi mojimi spekmi na bruchu..
sisi ak chces tak testni test by uz mohol nieco ukazat ak si 12dpo ak si nedockava 😉

sharmana
11. jan 2010

ahoj dzou. no ja vyzerám tehotno jak v 7. mesiaci 🙂 ale tak ja už mám 31. rokov, takže sa to lepí nejako rýchlejšie, ako keby som mala 24... no čo už... o to viac sa pousilujem cvičit po pôrode.. ak bude energia 😀
ešte máte vela snehu?

sisi8881
11. jan 2010

dzou....no asi pockam do piatka ci ta hnusna mrcha dorazi, ale take bolesti mam ze az. ☹

dzou
11. jan 2010

noooooo dnes je odmek ale je strasne clapkanina hlavne na bocnych cestach kde neodhrnovali 😒 dnes som mala ist aj na teabo mm ma mal odviezt ale ja som sa bala a on uz pracuje 😉 zajtra my da vymenit gumy na aute takze v tredu uz dufam pojdem lebo bude lepsie...
sisi tak uz len pockat... hlavne nestresuj tak ako pisali baby treba sa nad to trosku povzniest inac ti z toho sibne...
ja idem len vylozit mycku hned som sp5t nikam nechodte 😀

dzou
11. jan 2010

no som si nevsimla ze ma prerusilo so serverom 😠 .. takze uz som sp5t... a teda ten konik dnes zase ide na hovno... furt daco robia ale aby dalie krajsie smajliky ich nenapadne 😠

sharmana
11. jan 2010

dzou veru, mohli by to tu oživit... ale hlavne nech to frčí 😉
inak mm si už začína zvykat, že čakáme dievčatko... ale aj tak ešte čakáme na "verdikt" z 3D 😀
a dnes som si chcela kúpit také hrubšie pančušky do šiat, ale chcela som nejaké pre tehulky, ale že vraj taký tovar nemajú.. no mna by normálne pančušky tlačili na bruchu, tak teraz neviem čo si kúpim 😒

kkatkaa
11. jan 2010

ahojte babulky co to citam tak uz aj miska? ja z vas nemozem konecne ste vratili tejto teme tendenciu ako mala na zaciatku 😀 a vsimla som si ze ked sa tu neukazem a potom pridem neskor tak pribudne tehulka, prip. tehulky - to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!
ale nikdy to nie som ja ☹ no uvidim mozno sa tu po case pride niekto pozriet a mne to prinesie stastie ved uz som pomaly posledna z povodnej julovej zostavy ☹

som sa vam trosku vyplackala lebo mi je uz aj z toho smutno ale vam to vsetkym tak strasne prajem ani neviete ako sa s vami tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tak len tak dalej

dzou
11. jan 2010

a kedy idete na 3D? ak som sa uz pytala tak sorry sak vies skleroza 😀
no a na nete nie su nejake? ja som tusim videla ale na ebay...

dzou
11. jan 2010

katka neplackaj.... ja si vzdy poplacem ked pride mrcha... a potom je uz dobre nastastie... a ja som zabudla v ktorej faze si ty teraz?

dzou
11. jan 2010

no to ma len tak napadlo s tymi smajlikami ze niektore ine fora maju take pekne vselijake navyber a my len tolkoto a nic moc 😠

kkatkaa
11. jan 2010

xeni ja idem tiez v stredu k dokimu teda dufam ze nedostanem predcasne ms tak ti drzim palce nech su dobre vysledky, uvidim co sa dozviem co mi poradi dalej ci mi nejako pomoze a tak. drzte mi palce

dzou aj ja si vzdy poplackam ked pride a este aj predtym ked ma zacne boliet brucho a ja citim ze zasa nic

som dnes 28DC ale bradavky ma bolia uz druhy tyzden ale to je asi tak vsetko a hlavne nemam ziadny vytok uplne sucho takze asi tak uz mi zostava len ta streda a co mi povie doktor 😢

kkatkaa
11. jan 2010

baby mne je z toho vsetkeho tak dost smutno plakala by som ☹

ale nechcem vas tu otravovat a kazit vam naladu

tak radsej pojdem a nakuknem zajtra snad bude nalada lepsia 😒

dobru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre