Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

majuska7979
14. jan 2010

este nic, ale ja si myslim ze bola, 😉

lucialen
14. jan 2010

Takze k dokimu idem nakoniec zajtra 😅 Velmi sa mi nechce, ale vyskytli sa problemy s financiami, takze sa vypytam na pn a este to musim povedat nasim, lebo ocino mi chce zajtra vybavovat robotu, a to by uz bolo dost trapne keby mu o tyzden poviem, ze som tehu 😒 Takze pojdem k dokimu, aj ked este asi nic neuvidi a potom budem utekat za ocinom, aby si nerobil starosti a radsej sa pripravoval na rolu dedka 😀

majuska7979
14. jan 2010

jej lucialen tak predsta tehula, gratulujem 😵 😵 😵 😵

lucialen
14. jan 2010

Dzou, ja som si po novom roku stiahla 90dnovu dietu, ale len som si to precitala 😉 To si schudla pekne, lepsie sportom ako hladovkou 🙂

dzou
14. jan 2010

jej luci no vidis.... tak som zvedava co ti povie.... a lekar vie ze si tehu ci zajtra bude mat prekvapko 😀
maji tak ked ste poistili tak v poho...
ja som asi mala vcera.. ale ja uz som bola taka znicena kedze mm chodi dost neskoro teraz domov tak chceme aj pokecat a tak ... no a ked sa siel sprsat ja som uz lahla do postele a zaspala 😅 ... no sme keksikovali kazdy den od piatku tak uvidim...

lucialen
14. jan 2010

Dzou bude mat prekvapko, len vcera sa vratil z 3 tyzdnovej dovolenky, dufam, ze uz robi 😉
Majka, dakujem 🙂

majuska7979
14. jan 2010

no hadam sa uz zadari 😉
my sme vcera keksikovali, mm prisiel troska chory a s bolestou hlavy, ale poslal hodinku a bolo tutu mutu 😀 boli ma podbrusko od vcerajsieho keksikovania 😖 asi neviem 😖

dzou
14. jan 2010

maji ja som si myslela ze o lucke vies 😉
luci no to bude prekvapko 😀
a teda sak ja super je ze nehladujem.... akurat v robote som presla na 1kavu z automatu denne(tak ako kedysi)lebo som uz pila ak 3-4 a tam je to susene mlieko.... po veceroch nejem chipsy a keksiky a neviem co ale radsej si dam biojogurt alebo ananas... a ziadne burgre a prejedanie sa z nudy... no a mam viac pohybu ako min, rok tak sa tesim.... ak by som schudla kazdy mesiac 2.5 kila tak do cca juna by som mala byt na vahe spred 2 rokov a to akurat bude rok co budeme snazit takze potom zajdem k dr

dzou
14. jan 2010

maji ked ta boli podbrusko nemoze byt ovula dnes? aj predtym si mala 17dc a vysoky narast teploty nebol 😕 tak porozmyslaj ci ta neboli z toho

majuska7979
14. jan 2010

no uvidime, ale zistovala som krcok a je uz nizko na tstvrt palca, no neviem,
tak ja padam ozvem sa zajtra 😉

dzou
14. jan 2010

no tak podla krcka uz asi bola 😉 ved uvidis drzim palce 🙂 paaaa

dzou
14. jan 2010

luci a len tak pre zaujimavost dnes si testila? si tusim pisala ze mas nejake testy od kamosky...

lucialen
14. jan 2010

Jasne Dzou testila som 😀 Este nie su rovnake palicky. Este mam dva testy 😉

dzou
14. jan 2010

tak super hlavne ze tam stale su // 😵 a inac co sa ti furt meni na tej diplomovke?

dzou
14. jan 2010

inac som kukala ci si nehodila do albumu a kukam ze ty mas aj fotky pesa a macky a mne moje adminy vymazali 😠 co som mala fotky psa... 😠

lucialen
14. jan 2010

Dzou, ja som bakalara robila na inej skole a teraz na tejto je vsetko inak, teda ta uprava. Stale najdem nieco ine, ine oznacovanie citacii, ine medzery medzi pismenami, ine citovanie... Este tomu dam vikend a v pondelok uz idem konecne tlacit a viazat 😵

lucialen
14. jan 2010

Mna si este nevsimli 😀 Som si myslela ze uz na to pridu ked vytvorim novy album, ale nic 😀

sharmana
14. jan 2010

ahojte kočky, tak dnes som urobila nájazd do obchodu na vecičky pre mimi 🙂 ludia na mna kukali, som brala na kilá 😀 bol super výpredaj, lacné bodíčka, nohavice.. aj takú teplučkú bundičku na 3 az 6 mesiacov... zajtra pofotím, lebo to chcem za svetla.. a neodolala som, kúpila som už aj ružové nohavice a aj takú blúzočku, vyzerá to ako šatky a aj body... no neva, ak by bol predsa len chlapček, tak počkám či bráško nebude mat dcérku a podarujem 😉

dzou
14. jan 2010

teraz volam s mamkou nikam neodchadzajteeeeeeeeeeee 😀

kkatkaa
14. jan 2010

ach bris diky moc, mysli na mna. to ti verim ze je to uzasny pocit, aj ja ho uz chcem zazivat 😵

dzou gratulujem k predvianocnej vahe, ja by som prijala taku pred10rocnu vahu 😀

ja ked som bola u dokiho tak bol uplne super a ked som mu povedala ze sa nam stale nedari tak to zobral tak ze uf tak s tym treba okamzite nieco robit ale aj tak ze je nas strasne vela komu sa nedari ze je to dnes uplne bezne a som fakt stastna ze som tam isla a ze som necakala ten rok a ze ma zacne sledovat a snad sa nieco pohne 🙂 drzte mi palce 😵

lucialen
14. jan 2010

Jej Sharmi 🙂 Tak pofot to zajtra, som zvedava 🙂 Aj ja uz chcem 😀

kkatkaa
14. jan 2010

tak luci drzim palce nech si to vybavis a nech idu vsetky problemy do prec 😉
a potisku s tym albumom lebo ako sa hovori cert nikdy nespi 🙂

ahoj sharmi. a to kde sa ti postastil taky vypredaj? no super sa tesim na fotecky potom pokukame

dzou
14. jan 2010

tak uz som dovolala... trosku som mamu nachytala 😀 jej hovorim a vies co mame za novinku???? ze mm ma pracu 😀 ona chudinka si uz myslela ze som tehu 😅no sak dufam ze raz jej to konecne budem moct oznamit....
sharmi super ze si tak nakupila vo vypredajoch sa vzdy oplati aj ja uz chceeeeeeeeeeeeeeeeeeem....
kati no ja este pockam predsa na ten rok.... nejak ma to uz prestalo baivt teraz sa tym zatazovat a potom sa uvidi co dalej ja si aj tak myslim ze mm ma zle spermose 😅 😀

dzou
14. jan 2010

jej a bris ma novu fotecku brusina 😵 pekneeeeeeeeeee 😉 a aj ja chcem zelenu do izby 😀 tak my aspon povies ci nazoaj upokojuje 😉

brisilda
14. jan 2010

lucka tak predsalen tam skocis skor 😀 podla mna minimalne dutinku bude vidiet u mna ju videl doki uz v 4 -5tt a v 6tt uz aj srdiecko bolo 😉 takze drzim place 🙂
katka tak to ze je vela zien ktore maju rovnake problemi som si vsimla aj ja tu na konikovi ☹ kedysi take problemi neboli podla mna to je tou zivotospravou a ziv. stylom kedysi zeny rodili ako 18 rocne teraz ako 30 az 40 rocne 😀 inak som rada ze ta doki potesil a budete s tym nieco robit ja len tisko dufam, ze kym ta zacnu sledovat tak mimi sa uhniezdi 😀
dzou aj ja chcem chudnut 😀 namne sa tuk uklada uz aj zo vzduchu 😉 rano na vahe bolo 84 teraz vecer 85 no je toto mozne? a jedla som len celozrne rozky 2ks par jogurtov a vecer som sa napchala rizotom 😀 inak zmenu na brusku nevidiet to je rovnake ako pred 4 tt len po obvode som pribrala 😀 😝 ale rozhodla som sa ze poobede budem po drobca chodit peso do skolky pohyb mi neuskodi 😉 uz ked dietu drzat nemozem a ani by som nedrzala ja som nemala pevnu volu ani pred otehotnenim 😀 😀 😀 nikdy som nechudla

brisilda
14. jan 2010

shami aj ja chcem vidiet foto oblecka 😀 u nas su vypredaJE IBA V TESCU 😠 cizenic moc

dzou
14. jan 2010

bris ani ja som nikdy nechudla nebolo treba kedze som mala 52-55kg... no teraz mam skoro o 12 viac 😖 😠 😠 takze treba s tym daco robit a aj preto chcem aby som pretehulkovsku vahu mala nizsiu nie ze budem ako slon 😅

dzou
14. jan 2010

a jasne ze ty chudnut teraz nemozes 😵 ... no prehadzka ti neuskodi 😉

dzou
14. jan 2010

sak bris mama mi hovori ze keby sa podarilo na prvykrat tak uz pomaly rodis... ja ze sak uz by som bola tak 31tt... a ona ze nooosak ja by som bola 😀 moje segri su rok po roku cize mama vooooooooooooooooooooooobec nemala problem otehotniet... vtedy to slo nejak lahsie mozno aj preto ze bolo menej stresu na svete....

brisilda
14. jan 2010

dzou ja som po prvom porode mala 62 kg po 5 rokoch sa moja vaha vysplhala v priebehu roka o 10 kg hore no to bolo tym ze vsade sa trepem iba autom ziaden pohyb teraz ked som tehu sa namna lepi aj vzduch 😀 sestra ma upokojila so slovami ze ona pribrala pocas tehotenstva 29 kg a vazne bola ako slon 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre