Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
16. jan 2010

fazul tiez si myslim ze vsera, ale kto vie, ja uz som mala aj pred ovulkou postup 🙂

ako sa mate baby? ja sa citim podozrivo lebo mi stale vobec nic nie je.. 😲

fazulka1512
16. jan 2010

a ked mi teplota razne klesne dole tak.......hm, musite ma zasvetit do tajov a pomoct mi

lucialen
16. jan 2010

Fazulka, podla grafu bola ovu vcera 😉 Vzdy den pred tym, ako takto vyskoci je ovu. Ked vajko praskne, teda je ovulacia, zlte teliesko, ktore sa uvolni produkuje progesteron a ten ti zvysil teplotu. Teda si uz po ovulaciii 😉
Tea cau, ani mne nic nie je. 😒 Len zacinam byt unavenejsia + prsia bolia, to je vsetko. 😒 Tea v ktorom tt ti doki videla srdiecko?

fazulka1512
16. jan 2010

to fakt, no to si ma teda nepotesila, no co uz, uz po mojom snazeni, no nic nevedela som moj prvy graf, budem mudrejsia

fazulka1512
16. jan 2010

bbboooooooozzzzeee, ved to nieje dobre, ked som mala ovu vcera a mi sme naposledy keksikovali v stredu vecer, alebo je, som z toho debil debilovic 😒

sharmana
16. jan 2010

ahoj fazulka a ako dlho vlastníš ten byt?

sharmana
16. jan 2010

babule moj mm konečne ide malovat... ja odpadááám... no a kúpil si takú pásovú brúsku a vybrúsi si sám tie parkety.. no strašne to hučí, takže nás sused bude zase milovat 🙂

fazulka1512
16. jan 2010

vlastnim ho 10 rokov,a rozhodli sme sa ho predat, mame kupca

sharmana
16. jan 2010

tak už som dala foto do albumu, moja prvá výbavička..
fazulka. tak to neplatíš daň 😉 už ho vlastníš dlho..

majuska7979
16. jan 2010

ahojte babule, tak ff mi ovulku posunul o jeden den 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
tak uvidime co z toho bude 😉 😉

sharmana
16. jan 2010

majuska. vyzerá to dobre 😉

majuska7979
16. jan 2010

sharmana, no zatial to vyzera dobre kym nespadnem na rit 😀
inak priemny dnik, idem ja nieco pripravit dnes budem mat hosti 😉

sharmana
16. jan 2010

papa 😉

brisilda
16. jan 2010

ahojte kocky 😉 prisla som vas mrknut ja som dnes akasi ospala som zvedava co budem robit v noci 😀 😀 😀
shami pekne oblecko ale necakas nahodou chalana ? 😀 kde si kupila tie zelene overaliky? ja som take zhanala aby nam pasovali do postielky anenasla som ☹
fazulka ked bol sexik v stredu vecer tak spermosky prezili neboj 😉 verim ze to bude uspesne 😉
tea bud rada ze ti nic neni si mlada zdravo sa stravujes mas vela pohybu cize cele tehu budes znasat dobre mne pri prvom tiez tak spatne nebolo ako teraz no pripisujem to veku 😀
maji tak drzim place aby ovu bola uspesna a na konci cyklu mozes spadnut aj na zadok ked budu na testiku // 😀 ale opatrne s tym padanim potom 😀

majuska7979
16. jan 2010

ahoj brisidla, no ak by boli // no by som nielen ze spadla na zadok, ale asi by som odpadla od soku a stastia 😀

lucialen
16. jan 2010

Bris, ze veku 😀 😀 😀

sharmana
16. jan 2010

bris. no ja už rátam skôr s tým dievčatkom 😉 ale keby náhodou chalanisko, tak to nevadí, ved zatial som tolko vecí nedokúpila.....
tie dupačky zeleno biele som kúpila v tescu na kamennom námestí...

majuska7979
16. jan 2010

babule ja uz padam mm bude domka zachvilku to idem este dnes poistit 😀

tea333
16. jan 2010

bris ved som sa ani nepohla 🙂
luci srdiecko sme videli 6+0

lucialen
16. jan 2010

Tea, dik 😉
Sharmi, krasne vecicky pre Sabinku 🙂

sharmana
16. jan 2010

luci dakujem 😉 práve som volala aj s mojou mamuš, tak sa pýtala, že ako sa cítim, tak jej hovorím že malá kopká ako divá... a mamuš" a určite to bude dievča? nie že nakúpime a bude chlapec"... 😀
no som sa nasmiala, ved 2. februára mám 3D, tak dovtedy sa nemusí vela nakupovat, už je to o 2 týždne 🙂
a ty sa ako cítiš?

brisilda
16. jan 2010

tea ale ak ma pamat neklame chodila si do fitneska nie? 😀 a aj to sa pocita 😀 😀 😀 si v dobrej kondicke a uzivaj si ze nemas nevolnosti lebo ak ti budu chybat ja ti expresom poslem tie moje 😀
shami dik no u nas v tescu ich nemaju 😒

lucialen
16. jan 2010

Sharmi, ja sa citim dobre, nic mi v podstate nie je 🙂 Len zacinam byt unavenejsia

sharmana
16. jan 2010

bris. no to je škoda... ináč tu na Kamennom námestí v Tescu majú fakt dobré vecičky, ja som si to všimla už dávno, ešte ked som kupovala pre kamošky, čo čakali bábo... ale ešte sa chystám samozrejme do iných obchodov.... ved detských obchodov je teraz dosť...

sharmana
16. jan 2010

luci. no veru tá únava... ja som to mala tiež, najhoršie som sa inač cítila celkovo tak na konci druhého mesiaca, začiatku tretieho mesiaca.... ale únavu cítim aj teraz 😒 hlavne ked chodím po obchodoch, mna začínajú boliet nohy a už som nervozna a chcem íst domov...

brisilda
16. jan 2010

kocky ja som unavena stale a ked padne 20:00 hodina tak som cula ako rybicka az do 2 rano 😀 najcastejsie vtedy upratujem cely byt no vysavat nemozem ☹ 😀 😀 😀 umyvacka a pracka nam bezne ide aj o 22:00 vecer

dzou
16. jan 2010

ahojteeeeeeeeeeeee ja som dnes bola tiez nakupovat ale pre seba 🙂 som si kupila noe tenisky na taebo a 3/4 teplacky a taku peknu kockovanu kosielku....
sharmi som kukala vybavicku 😵 mne sa najviac pacia tie bodynka zeleno oranzove 😉 ale inac vsetko je krasne 🙂
za chvilu by nam mala prist navsteva tak cakame

rhodosbb
16. jan 2010

ahojte moje julovky 🙂
aky mate vikend? ja hrozny, buria sa mi hormony, vsetci a vsetko mi ide na nervy a som zla na vsetkych ☹ uz nech to rychlo prejde...
v pondelok o 8 idem na krv a prve vysetrenie, tak mi drzte palce...

sharmana
16. jan 2010

ahoj dzou. dakujem.. aj ja som nejaká zamilovaná do zelenej farby, aj izbička taká bledunko zelená pastelová bude... teda dúfam 🙂
rhodos. držíme ti palčeky, neboj, všetko dobre dopadne... božinku aj ty už si 8tt... baby to letí...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre