Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

fazulka1512
28. jan 2010

este 6 dni, som zvedava, to meranie je normalne vzrusujuce
ale priznaky nemam ziadne, este je asi skoro
sem tam mam nejake dole tlaky, take jemne, a popichuje ma vajko

majuska7979
28. jan 2010

fazulka, no verim ti ze je to vzrusujuce, mne tieto posledne dni idu oci vypadnut 😀
kazdy den cakam ze teplotka spadne a ona sa drzi 😉 adrenalin stupa 😀

tea333
28. jan 2010

Rhodos chodievam do genetonu a maju tam dobre pristroje, ked si uvedomis kolko stoja 3D a 4D pristroje 🙂
a obcerstvenie nam veru davaju 🙂 ja som platila asi 50 a to je na rok podla mna super..aj tych 120 je ok za kraaasne nove cakarne, obcerstvenie, prijemny pristup a najnovsie pristroje 🙂

fazulka1512
28. jan 2010

my zeny mame vyhodu, nie len orgazmus ale aj meranie bt 😉

majuska7979
28. jan 2010

fazulka no pekne si to povedala 😀

tea333
28. jan 2010

fazul nad meranim ako vyhodou som sa este takto nezamyslala 😀

majuska7979
28. jan 2010

no tea nehovor mi ked sa ti teplotka drzala hore neprezivala si orgazmus , no lepsie povedane bola si cela happy 😀

lucialen
28. jan 2010

Boze mne je zase tak tazko 😒 Len pijem bublinkace a grgam 😖

majuska7979
28. jan 2010

lucia, no tak to je ak sa otehotnie, ale neboj pad mesiacov a budes mat na svete malu skrupinku 😉

fazulka1512
28. jan 2010

kocky vam uz hej uz ste tehu a my chudence sa tesime z toho mala a o to viac 😉

rhodosbb
28. jan 2010

tea, moj doktor ma tiez uplne novu ordinaciu v novej poliklinike, otvaral ju minuly rok, ked sa vratil zo zahranicia, ma 4D sono tusim ako jediny v bb, ale o obcerstveni mu musim povedat 😀 nech sa polepsi 😀 a mozno sa vytesujem predcasne a pri buducej navsteve ma necha poriadne zacvakat...za 4d sono budem platit cca 40 €, ale este neviem, ci si ho dam robit, nechcem drobca zbytocne ozarovat 😅

lucialen
28. jan 2010

Aj u nas sa plati za 3d asi 30e, alebo 50e? 😕 50 je asi za epiduralku, mam v tom chaos 😀
Majka, fazulka, to som si aj ja hovorila, ked som nebola tehu, co by som ja dala za take grckanie a nevolnosti, ale teraz ked mi je tazko, ani negrckam, tak to nie je ono 😒

rhodosbb
28. jan 2010

lucy a ty si na PN? ja som rozmyslala, ze 1.4. mi uplynie lehota 270 dni, co si platim DNP a mozem sa dat hned vypisat na PN...uvidim ako mi bude

lucialen
28. jan 2010

Veronika, ja idem zajtra prvy krat k dokimu a hned sa dam vypisat, dufam, ze bude suhlasit, ja uz mam zaplatene

miskahryzka8
28. jan 2010

ahojte bambulky, ja som v noci zleeee spala ☹ , tak som hned volala dokine, teda jej sestricke, ci by ma nemohla preobjednat na pondelok a ona ze ma tam strci, aj ked ma dost ludi, ze tak dobre tak osmeho a ja ze dakujem a som polozila, a potom mi doslo ze neeeeeeeeee to ej este neskor 😀 , lebo ja som hovoila, ze dochadzam z malinova a by som v nedelu ostala v ba a isla k nej tak, ked je taketo pocko, tak som volala naspat a ona ze myslela, ze chcem az po kalamite a ja ze nieee, ze aj ked babo nebolo vidno, za tak radsej skor 😅 , tak sme sa nakoniec uspesne dohodli na tento pondelok 🙂 ,to z krvy presne zistia hcg a kolko ma babo a ci je to ok, ze 😕 ?

idem citat 🙂

lucialen
28. jan 2010

Miska, asi ano, ale nie som si ista. Ale vyska hcg by mala prisluchat nejakemu tyzdnu, neviem, ci sa to da aj presne na dni urcit 😒 Ale neboj, vyvoj babatka je velmi indvidualny, netreba sa stresovat, ved nespinis, nekrvacas, bude to ok. 🙂

lucialen
28. jan 2010

Rhodos, ty si bola v ktorom tyzdni prvy krat u dokiho? Si pamatam, ze tvoje uz malo 1cm 🙂

miskahryzka8
28. jan 2010

bris, tak mne to uz zase zacalo ist hore - vaha 😕 , ranajkovala som moravske kolaciky a mam hroznu chut na prazenicu, ale tu si dam neskor, lebo je tazka 😅

fuuu dvojciferne cislo do porodu 😕 😵

bris podla mna si ho k cviceniu ispirovala ty 😉 , to aj ten moj cvici vzdy a teraz rosku viac, ale viac papame a on ze aha uz mi rastu boky ako tebe, chyti kožu medzi prsty, lebo on ma super postavu, trdlo, tak sa mu smejem,ze je tehu so mnou 😀

jeeej majuska, teplotka sa drzi 😵

tei tesim sa na spravy od lekvosa 🙂

fazul supeeeer 😵 😵 😵

rhodos a v krvy ti enzistovali vysku hcg 😕 a gratulujem k super vysledkom 😵 a mas nulku 😕, to je vzacna krvna skupina 😉

majuska7979
28. jan 2010

ahojte babule zaspala som si na hodinku
lucia viem co si vravela ze len aby si bola tehu aj grckanie prezijes 😉 teraz je to uz horsie co 😉 dufam ze sa budes citit lepsie
miska ahoj no teplotka sa drzi 😉 zatial 😉

miskahryzka8
28. jan 2010

baby aha https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... a ja som bola vcera 6+4, boze ja le dufam ze dokina ma horsie sono 😠

maji super ze sa drzi 🙂

majuska7979
28. jan 2010

jej miska ale ju krasne vydno 😵 😵 😵 😵
miska mam pocit ze mrcha dojde coskoro 😒

brisilda
28. jan 2010

misi to boli moje anajky na zaciatku tehu ktore po vatsine koncili v zachodovej mise 😀 inak ja som milovala aj chlieb vo vajicku teraz si ho uz nerobievam akosi ma to uz preslo cize mavam zachvaty jedenia ktore ma prejdu a pride nieco in e 😉 teraz milujem lupacku s maslom 😀
maji aj ja som si zdriemla normalne som akasi dolamana ☹ noha s toho vcerajsieho krcu boli 😢 pada sneh je zima vetrovku uz ani nezapnem a ked sa naobliekam tak ju ani neobleciem 😠 a kupovat novu nejdem nakolko by som musela do Za a tak ci tak este mesiac vydrzat a zima hadam opadne

miskahryzka8
28. jan 2010

veronika to z tej krvy treba cakat jeden a pol tyzdna 😕 😕 😕 😕

majuska ja som prezivala, ked v nedelu teplota vystupila, ale ked v pondelok bol testik 15 minut biely, tak to bolo peklo 😝

maji vidno, ale to nie je moja 😀 , mne dokina nevidela nic, preto som na nervy 😠

brisilda
28. jan 2010

misi nestresuuuuuj ale vazne ta gulocka tam v dutinke musi byt me doki ukazoval mimi uz v 4-5 tt ze to malinke je vase babatko 😀 😀 😀 a druhe sono so srdieckom uz mam v albume

miskahryzka8
28. jan 2010

ja si doplatim DNP za 3 mesiace, ale kedze nie som zamestnana, tak nemam narok na nic, az na matersku, ci? Takze po tych 270 dni uz teda netreba platit, ze? Stale je materska 600 eur ta max, neklesla zatial?

majuska7979
28. jan 2010

aha, no to dufam ze coskoro uvidi nieco take pekne 😉

miskahryzka8
28. jan 2010

bris, no to pocasie je pekne na depku, ja sa dnes idem trepat na zumnu do mesta a potom naspat a mam vecer dalsiu v malinove..., tak preco mne ju neukazala 😠 a sharmi isla potom ako na ine sono do nemocnice, ked ten jej doki nic nevidel? Baby fakt myslite, ze to moze byt tym sonom, ze ona proste neinvestovala do takeho s vacsim rozlisenim 😕 a inak v utorok som ocikavala este test a ciarocka bola do par sekund a silniejsia ako kontrolna, to keby v dutinke mimi nebolo, tak nepordukujem hcg, nie ☹ ? Jemine, to ja vzdy musim mat stresy, nic nemoze byt normalne, som teraz uplne nasr. 😠 😠 😠 😠

brisilda
28. jan 2010

misi doplacat DNP neni mozne

brisilda
28. jan 2010

myslim spatne

brisilda
28. jan 2010

miska podla mna si nasrata uplne zbytocne to ze doktorka nema kvalitne sono moze byt pravda lebo ten moj ma najnovsie 😉 asi aj preto bolo vsetko krasne vidno len pipika nie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre