Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tea333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
malalady
3. aug 2009

babiky ja idem tiež k dokymu už zajtra som jej volala tak mi povedala,že mám teda príst zajtra,že mi zobere krv.. ale že so sona si ešte nemám robit tažkú hlavu,že to ešte nepojdem bo to budem ešte v malom týždni či čo.. hm.. zaujimave heh 😀 ale som zvedavá kedy tam pojdem ked oni od buduceho týždna maju 3týždne dovolenku hm.. zaujímave 😠 ☹

andzi
3. aug 2009

sisa, tea: nič v zlom baby, ale prosím nebavte sa o foťákoch, nesúvisí to vôbec s témou, ďakujem

tea333
3. aug 2009

malalady tak sa dohodni na sono dopredu k tomu druhemu lekarovi co sono ma, ved ten nebude mat dovolenku

malalady
3. aug 2009

tea však uvidím zajtra či mi vypíše listok na sono.. ak nie tak mu poviem,že ja stem 😀 😝

tea333
3. aug 2009

ospravedlnujem sa za odklonenie od temy zaciname v juli (DC BT TT a ine) 😎

tea333
3. aug 2009

urcite, ved tu nebude, sama si ho nevypises, pripomen mu dovolenku..
inak kedy sa da zistit pohlavie plodu? take veci ja vobec neovladam

tea333
3. aug 2009

idem si povybavovat nejake veci do mesta..

sisa ak by ta napadlo nieco ohladom nasho "off topic" pokecu pls napis mi postu pomoze mi kazda rada 😖

cheerlady
3. aug 2009

cicimon u nas v rodine okrem mna mimco nikto neplanuje,takze ja predpokladam,ze budem prva 😉 a dufam,ze potom sa to rozbehne,nech nebude krpec sam 😀

sisa dakujeeeem 😵

ja idem teraz do zdrav.poistovne vymenit karticku na nove meno 😀 nech ma zajtra doki bez problemov zoberie 😉

cicimon
3. aug 2009

cheerlady - no ani u nas nie, toto bola muzova sesterka z druheho kolena, ale oni su bars zadobre, tak cela rodina je z toho hotova 🙂

cheerlady
3. aug 2009

ja mam sesterky v mojom veku,bratrancov mladsich a aj ked maju frajerov a frajerky,k ziadnej svadbe sa neschyluje nieto este k babatku 😖 no mojej sesternici z druheho kolena sa narodil nedavno chlapcek,ale byva daleko,tak sa nestretavame,len vynimocne 😒

brisilda
3. aug 2009

tea pohlavie sa da urcit priblizne v 3 az 4 mesiaci vtedy je idealny cas neskor je babo uz velke a zase skor este male no tak ci tak nie stale sa da pohlavie urcit na 100%

malalady
3. aug 2009

no ja som sa pohlavie dozvedela až v 25tt stale mi robil napriek zle bol otočený 😀 ale dobre mi povedali chlapček 😉 ale dá sa zistit na normálnom sone v 20tt ale dá sa aj na 3D

cheerlady
3. aug 2009

brisilda,uz tak skoro? ja som myslela,ze nejak v piatom 😅

brisilda
3. aug 2009

no neviem ja som sa pohlavie dozvedela medzi 3 a 4 mesiacom

cheerlady
3. aug 2009

ja to nespochybnujem,len ziskavam pre mna nove info 😉

cicimon
3. aug 2009

no mna uz tyzden boli brucho, mrcha ma dojst v nedelu...

monikapd1
3. aug 2009

awoky adka, tak sa stretavame aj tu?? 😀

monikapd1
3. aug 2009

Adena ty mas uz dve // 🙂 🙂 gratulujeeeem, si ma predbehla, ale nemboj ja sa tiez snazim 🙂)) takze hadam sa aj mne zadari 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre