Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
3. aug 2009

ja si tiez dam mnamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
groka mas pravdu ja som tiez sem tam nakukla aj inde ale ziadna sa nam nevyrovna 😀
tea dobre si zacvic ale aby si mala este silu ... 😉

malalady
3. aug 2009

groka 😉 ta ja si tiež dám kukuričku🙂 som si minule kupila aj na kupalisku tam predávali som neodolala vobec 😅

malalady
3. aug 2009

baby na nete sa dá najst také nezvyčajné mena??? hm? či to len knižky sú také? 😉

kkatkaa
3. aug 2009

hladas pre baby nieco nezvycajne? jasne ze net je velka inspiracia ale podla mna rovnako tak knizky a filmy
ale som si vsimla ze uz mate vybrane meno Lucy
a tobias pre maleho je tiez krasne 😉

malalady
3. aug 2009

kkatkaa no ja len nezvyčajné mena dávam.. no ja by som rada bola keby dievčatko bolo tak pre dievča vymýšlam xixi 😀 😀 😀

kkatkaa
3. aug 2009

jasne ty si ako ja ja si v podstate stale pripustam ze ak raz tak urcite dievcatko ale z mojej strany sme uplne babska rodina u manzela je to 3 (chlapci) : 4 (dievcatka) tak som velmi zvedava ako to dopadne co to nakoniec bude az to bude 😀
a mas este nejake alternativy okrem lucy?

malalady
3. aug 2009

kkatkaa čo ty vieš možno budeš výnimkou u nás tak isto 2 sestry majú po 2 dievčatká a ja mám chlopa takže na to sa nespoliehaj 😀 ne ešte nemám preto sa pýtam kde by som to našla na nete 😠

kkatkaa
3. aug 2009

neboj urcite sa na to nespolieham to bolo len konstatovanie ze ako na tom sme 😉
zaujimavy napad idem aj ja nieco take mrknut keby nieco najdem dam ti vediet alebo daj vediet ty
a sestry dali dcerkam ake mena?

malalady
3. aug 2009

jedna dala tiež nezvyčajne Nicolette a Timea a druhá dala slovenské Simonka a Lucia 😉

kkatkaa
3. aug 2009

prave sa ma manzel pytal ze ci nie je takato podobna stranka aj pre muzov 😀 😀 😀 zavidi nam to je jasne 😉

kkatkaa
3. aug 2009

no nase baby su napr. erika romana denisa anita nina jana sona kristina maria
chlapci su nicolas patrik matej roman

kkatkaa
3. aug 2009

no vidim ze tu uz nikto nie je tak to na dnes zabalim a idem lezat a pozerat tv
prajem dobru noc a krasne snicky a zajtra sa na vas tesim pa pa

spanihelka
3. aug 2009

ahojte kočky, tak tu sa už vyberajú mená 😀 sa mi to páči 😀 😀 😀

spanihelka
3. aug 2009

teraz veľmi letí Ella, Alex, Max

cicimon
3. aug 2009

treba sa nejako motivovat 🙂

ja mam v plane martinu a barboru 🙂

spanihelka
3. aug 2009

mne sa páči Jasmínka a Oliver

tea333
3. aug 2009

kkatka tato stranka je aj pre muzov,a urcite je tu nejaka muzska tema 🙂

tea333
3. aug 2009

tak dobru noc baby, zase zajtra 🙂

andzi
4. aug 2009

ahojte dobré ráno, ako pokračujete v snažilkovaní?

biancarv sa tu neukázala?

brisilda
4. aug 2009

andzi nie ale kuk co som precitala

http://aktualne.centrum.sk/zdravie/ako-byt-zdra...
takze treba sexovat kazdy dnik 🙂)))) nasla to jedna kocka

nadenkaaa
4. aug 2009

caute baby bianca sa tu neukazwe v mnedelu pisala ze ide na chatu asi do stvrtka ci ako, takze este necakajte spravy od biancy 😉
tusim sa tu preberaju mena-my uz miu mame -teda brat ma Miu a herecka uz ma 6 rokov a vtedy to este fakt nikto nechyroval o tom mene 😉
My uz mame rozhodnute: Noel a Zara 🙂
snazilkovali sme aj v nedelu aj vcera a ako pokracujete vy baby? 😉

brisilda
4. aug 2009

nadenka ja nijak pretoze sa so sexu stane povinnost a to ma akosi nelaka 😒 tak ci tak v sept. ideme na dovolenku takze nerada by som tam kazde rano grcala ☹ este asi pockam..........po dovolenke zbehnem k doktorovi som zvedava co mi povie

nadenkaaa
4. aug 2009

jasne bris 😉 my sme si v nedelu zobrali domov od svokry labradora a to je ina antikoncepcia vcera sme ho museli zavret na chodbe lebo inak by sa ani nic nedalo robit 😀 a dovolenka to je najlepsie pre robenie babetka drzim palce 😉

brisilda
4. aug 2009

no tak ja mam antikoncepciu svojho syna 😀 a na dovolenke neviem neviem ide s nami aj opatrovatelka 😉 az ma maly zabavu ja a manzel sa chceme odreagovat a uzit si dovolenku

nadenkaaa
4. aug 2009

chapem 😀 da sa vymyslat az ked dieta zaspi pokial clovek neodpadava od unavy lebo zvycajne da cez den zabrat hm? 😉

brisilda
4. aug 2009

tak je leto slnko zapada dost neskoro cize skor ako o 21:00 ho do postele ani nedostanem a zaspava az okolo 22:00 je to hrozne ☹ no esteze mame aj sprchu 😀

kkatkaa
4. aug 2009

dobre ranko 😉 dnes meskam ale tu je burka a taka tma ako o polnoci tak sa mi velice dobre spinkalo
tea som vazne nevedela ze to je stranka aj pre muzov hned to drahemu nahlasim aby vedel 😉

kkatkaa
4. aug 2009

cicimon mam dve kamaratky - setry - a tie sa volaju martina a barbora aka nahoda 🙂
brisild vdaka za super clanok pouzijem to ako dokaz pre manzela ak sa bude vyhovarat ze on i jeho spermie potrebuju oddych 😀 😎
nadenka my zatial poctivo snazilkujeme aj nadalej chceme tak dufam ze sa coskoro nieco podari my este asi do novembra - decembra byvame s nasimi a potom by sme sa uz mali konecne stahovat do svojho tak tiez sme casto nuteni vymyslat rozne akcie a kombinacie ze az ☹ 😠

tea333
4. aug 2009

no tak dobre ranko baby,
my sa ideme snazit aj dnes,ked tak pozeram snazili sme sa 8.den a nie7.dc predtym, neviem ako som to pocitala, a dnes je teda 10 den 🙂
vramci mojho kratkeho cyklu fajn 😀
mozno to bude happy mesiac

brisilda
4. aug 2009

katka ved to to poznam ja sice byvam vo vlastnom ale vdaka melumu to mame podobne ako ty 😉 no nevadi mi to 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre