Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

kkatkaa
4. feb 2010

ahojte kocky konecne doma z roboty ale mam za sebou taky hrozny den ze az ☹ nastastie len pracovne hrozny dufam ze vsetko ine ostatne je ok

luci nie horucku som nastastie nemala. to by uz ohrozilo babo keby bola horucka?

fazuli uprimnu sustrast

janulka gratulujem, to su krasne vysledky a pochvaly 😉
a nestras nas septembrovky s tym letom a horucavami a rychlo hod nejaku vyhodu 😉

janul super sa ti potom podarilo schudnut! to si ako dokazala?

janulka04
4. feb 2010

kati, nastupila som do prace a na smeny 😀
a zacala som pit cistu vodu a caj Pu-erh...a islo to nejako same, za 7 mesiacov som dala dole 16kil, co mi zostavalo a drzala som si vahu, pokym som robila...ale kedze od maja nerobim, tak priberam 😀

kkatkaa
4. feb 2010

janul ta drahusa je super som sa pobavila 😀 😀 😀

sharmi uzite si svadbu

kkatkaa
4. feb 2010

jani super teda. aj si nejako upravila stravu? alebo uplne vylucila 😀

janulka04
4. feb 2010

inac som jdla uplne vsetko, ja sa neviem, kati, moc obmedzovat 😀

brisilda
4. feb 2010

ahojte kocky som tu na skok tak podavam info o sebe takze som v nemocnici nakolko mi tvrdlo brucho vraj som otvorena na jeden palec tlak mam vysoky bola som na infuzke magnezium teraz mi nasaadili na tlak tabletky skumaju moj moc inak somnou nic nerobia no musim lezat poprosila som sestricku ci nemozem skocit na rooming aby som sa k vam dostala 😉 v pondelok by som mala ist domov no cii sa tam dostanem to neviem lebo rano som zazila sok na ktory nezabudnem sestricka sla pocuvat ozvy a nic bolo ticho tak si priniesla ine zariadenie a zase ticho mne tlak hadam vyskocil aj na 180 ☹ neviem no ked priniesla CTG tak ozvy boloo pocut no predychavam to doteraz 😠 inak vas pozdravujem a malinke na sone ma 1400 g 😉 ak by mi hrozil predcasny porod tak ak by stihali tak ma prevezu do trencina no dufam, ze to nebude nutne

janulka04
4. feb 2010

ahoj, bris, myslim na teba...drzim palceky
a sebastianko, nech vycka do maja 😉
opatrujte sa obaja 😉

janulka04
4. feb 2010

a s tymi ozvami, bris si nerob nervy...mne az pri porode lekar zistil, ze po celu dobu mam na zazname ozvy iba jednej malej, to druhe zaznamenane bola ozvena...sila, ze 😠

brisilda
4. feb 2010

kocky ja som tu v strese je to hrozne viete ked sestricka nic nepocuje a povie vam aby ste sa ulkudnila a pomaly dychala je to tazke 😝 teraz sa budem bat kazde rano 😢 psychika robi svoje ☹ nic s tym nespravim no mam tu uz aj svoj tlakomer cize si tlak sledujem uz aj sama verim ze tabletky zaberu a mna pustia cim skor domov a keby sa to zopakovalo tak uz nefrim do PB ale do trencina tam by som bola kludnejsia 😉 cize sa budem modlit vcera mi tiekla infuzka 4 hod, v kuse a mala som pocit ze som uz cela premagneziovana 😒 tak som to rano na vizite spomenula tak mi dali tabletky 3 krat denne 6 tabletiek 😝

brisilda
4. feb 2010

inak janka nevadi ze si dala moje t.c 😉

janulka04
4. feb 2010

bris...hlavne klud, kocka....kvoli mrnuskovi, verim, ze Sebastianko ta len natahoval 😉 ´
inac, ono aj nemocnicne prostredie robi vela a depkuje cloveka, ked vidi vselico okolo seba, ja verim, ze si v dobrych rukach, ja som parkrat v PB lezala, sice na inom oddeleni, ale s malymi a pristup bol fajn....ak by sa ti nepacilo, mas moznost ten Trencin, no ja verim, ze lepsie takto, ako stresovat doma, ci nieco zanedbat...drzkajte sa obaja
a teda maly uz je velky chlap 😉 😵

janulka04
4. feb 2010

ok, bris...som ta vymakla na MMB... 😉

brisilda
4. feb 2010

janka ja som rozhodnuta ze hned ako ma pustia domov a nahodou by som musela znova do nemocnice tak jedine Trencit eset zistim ako to je v ziline s predcasne narodenymi detmi ak myju vybavenie tak radsej frcim do ziliny predslen je clovek kludnejsi ked ma istotu vraj deti od 24 tt uz maju aku taku sancu takze dufam ze to je teraz iba plany poplach a v 40tt mi budu davat vyvolavacku 😉 ok idem prec aby ma tu pustli aj nabuduce vravela som, ze iba poodisujem na mail 😉

janulka04
4. feb 2010

tak sa teda majte krasne, bris, myslime na teba...
dufam, ze sa to s tym otvaranim spravi 😔 😉

dzou
4. feb 2010

Ahojte zienky moje tak najrpv si dnes idem precitat co ste popisali 😉

fazuli ...no teplota dost klesla 😒 ale nic sa neboj ja som uz v 9.kole a stale verim ze sa to podari 😀 i ked mozno s pomocou lekarov ale raz babetko mat budem 😉
joj a uprimnu sustrast 😔

majuska ja uz mrchu nemam druhy den 😉 .. a tiez nemam nejaku silnu no dufam, ze je to ok... ja mam taku silnejsiu len prve 2 dni 😉 a to ako chces cakat do 12dc bez sexu? 😕 😕no to by som nevydrzala 😅

jani super ze ste ukazkovy a vsetky testy su ok 😉

miska ja mam piericing... tak zisti co sa da dat di pupika pre teulky aspon budem vediet 😉

sharmi ta tvoja mala je aka betarka 😀 tak snad do tretice vam to uz vyjde 😉 a uzi si svadbu aj ked si to uz asi neprecitas 😒

jeeej ahoj bris super ze si sa ozvala 😉 no drzime ti vsetky moc palecky aby sebastian ostale este v brusku a cim skor si bola doma 😉

taaaaaaak uz docitane.... a inac tehulinky nase.... ja viem ze je nas tu uz malo snaziliek....ale mohli by ste nas aspon tych par zasypat veeeeeeeeeeeeela tehu virusikami.... zisli by sa nam a snad sa aj nejake nalepia 😅 😀 nejak ste na nas zabudli a prestali posielat 😠

janulka04
4. feb 2010

dzou ahoj
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TAK NECH STE TEDA SNAZILKY CIM SKOR TEHU A NOSITE SI V BRUSKU TAKE BETARKY AKO MAM JA 😀 😝

dzou
4. feb 2010

jani 😀 diki 😀 😀 😀 no sak treba nam treba.... len ja som furt nejaka odolna voci nim.... no snad uz sa konecne na mna daco nalepi ked ste uz skoro vsetky tehule tak mozno aj mne nieco ostane 😀 😀 😀

janulka04
4. feb 2010

vidis, na mna zabrali tie virusy od bris, mozno tebe ich musi poslat niekto cerstve 😀

dzou
4. feb 2010

no sak mne baby posielali a nic ☹ ... no uz je tu taaaaaaaaaak vela tehuliek ze ako pisem sand sa uz ujde aj mne 😀
inac ako sa mas?

janulka04
4. feb 2010

v pohode, momentalne sama doma, mm ma nejaky den blbec, tak siel von so psom si vyvetrat hlavu...dnes sme mali doma Taliansko 😀 😝

dzou
4. feb 2010

jaaaaaj no tak si si uzila co? ... my mame relativne klud ale tak caka nas vikend a v nedelu ideme po mm fotra na letisko 😠 🙄 takze to urcite bude nejaka hadka 😖

janulka04
4. feb 2010

dzou... 😀
mm je dlhsie doma, je nervozny, ze nebude mat taku vyplatu a system padajuceho lajna u neho je, ze to ho na mna....ale trosku sa preratal...tak cakam ze tradicne dojde so zvesenym chvostom 😝

janulka04
4. feb 2010

malo tam byt: ze to hodi na mna 😝 😀

dzou
4. feb 2010

hej no system padajuceho hovna moc dobre poznam z predch. roboty 😀

janulka04
4. feb 2010

no, mm to ma chorobu z prace, ale zabudol na to, ze je doma 😝 😀
ja som papula velka 😝
inac, dnes som sa dozvedela, ze tento rok nam maju robit schodisko nove, ani neviem, co to obnasa, kedze som dievca z dediny, vzdy som byvala len v dome, ale podla mna to obnasa asi neskutocny bordel hlavne 😠 😢

janulka04
4. feb 2010

a aj kupelku, comu sa sice tesim, ale kedze som zhnita momentalne cokolvek robit a este aj babo pride...jaaaaaaj

dzou
4. feb 2010

a to ste v byte??? ja som si myslela ze v dome...tak pekne to tam vyzera 😅 ja tiez neviem co to obnasa i ked som byvala v byte 😀 to boli novopostavene ked sme sa stahovali ale to uz tiez bolo daaaaaaaaaaaaaaavno 20r dozadu 😅

janulka04
4. feb 2010

to je taky klasicky bavorsky grunt taky domcek malovany, tri poschodia to ma a na kazdom byva jedna rodinka..taakze je to dom, aj byt 😀

dzou
4. feb 2010

ahaaaaaa uz chnapem 😉

janulka04
4. feb 2010

a teda momentalne sme tam len my a este jedna rodinka, ti spodni, pod nami sa odstahovali zaciatkom mesiaca

dzou, nechodia k vam svokrovci nej casto? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre