Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

tea333
7. feb 2010

miska chystas sa do genetonu?

sharmana
7. feb 2010

ahojte kočky, tak už sme späť... vybavila som si v piatok zubára, dost ma potrápil, nejaké mám aj precitlivené dasná... svadba bola super, nevesta krásna... ja som bola taka tehula, každý sa ma len pýtal, kedy to už bude... no a bolo mi dost chladno v šatkách, hlavne na nožičky, tak som sa už o pár hodín obliekla do nohavíc... a boli sme len do 10tej s mm, ja som už potrebovala do postielky a pyžamka... doniesli sme si výslužku, takže máme čo týžden papat...
neviem či stihnem všetko počítat, ale skúsim to 😉

miskahryzka8
7. feb 2010

tei az po tom 22.2., ked bude vsetko oki u dokiny, preco 🙂 ?

sharmi, tak si mala pekny zazitok 😵 , asi stihnes precitat, moc sa toho nepopisalo 😕 a zubar ti robil aj kazy? Daval ti aj injekciu? Mna caka zubar vo svrtok...

tea333
7. feb 2010

ja sa zubarovi vyhybam 😕

miska vsak som zvedavaa 🙂 az 22 noo tak sa skus pred tym objednat, na nieco po 22., lebo terminy nie su vzdy.

sharmana
7. feb 2010

miska. no ešte som dokopy nič neprečítala... no veru vraj mám kazy, pritom mám vsade krásne biele plomby, zuby ma nebolia a aj tak tvrdí že mám kazy a raz do mesiaca mi vymení dve plomby... no ale teraz mi dost dlho vrtal a aj mi dasno krvacalo, take ich mam prekrvené... no co už, asi to tehu mi berie vápnik z tela či čo.. neviem..

cheerlady
7. feb 2010

miska no sak uvidis o par mesiacov ako sa da uhybat babatku v brusku 😀 ako sa citis? 🙂
a ako sa citia vsetky tehule?
my sme mali dnes navstevu-nasich aj svokrovcov,tak teraz dojedame zvysky-chlebicky,kolace od vymyslu sveta,no je tu toho dost,ale uz teraz mi je blbo a este tu na mna zmurka jeden chlebicek 😅

brisilda
7. feb 2010

ahojte ja hlasim konecne prichod domov z nemocnice 😉 aj ked sa mi tam uz zacinalo pacit a sestricky boli uzasne 😉 takze som im povedala, ze najskor v maji ma tu maju znova 😀 inak tlak v podbrusku pri chodzi mam stale no po vysetreni je to vsetko Ok bez zmien nastastie 😉 maly je tentoraz zadockom dole 😀 to dieta je riadne nezbedne lebo aj na CTG kopal ako o dusu cize futbalista sa nezaprie 😀
inak pozdravujem vas vsetke a xene drzim place 😉

tea333
7. feb 2010

bris super ze si doma 🙂 snad do maja uz bude s malym futbalistom pokoj 😉

lucialen
7. feb 2010

Baby, ja dnes uz +2kg ☹ 😠
Miska, aj ty chces ist do genetonu?
Sharmi, tak si sa trochu odreagovala 😉 Ale dlho si nevydrzala 🙂

lucialen
7. feb 2010

Bris, no konecne ta vypustili 😉

lucialen
7. feb 2010

Miska, ako sa volaju tie kvapky do nosa s morskou solou? Su dobre?
Sharmi, ake kvapky do nosa si si davala na zaciatku tehu?

miskahryzka8
7. feb 2010

tei ahaa 😀 , no ja idem k zubarovi, lebo uz viem, ze mam nejake kazy a cez tehu sa zuby este viac kazia 😕 , no urcite sa objednam az po ultrazvuku, kvoli povercivosti a budem vediet presnejsie, kt. som tt., to uz par dni vydrzim 🙂

sharmi aj mne pri umyvani zubov krvacaju dasna 😕 a tu injekciu ti dal?

cheer tak potom ocenim rady 😅 😉, no ja sa citim tehotne 🙂 , nadcha ustupuje a uz dva dni som negrckala 🙂, jou, jou 🙂, ja som si dala ananasovy pohar so slahackou - ovocie plus mliecko 😅 a na veceru jogurtove rezne so zemiackami a k tomu kapustovo, mrkvickovo, porkovy salatik, same vitaminy pre mimi 😵

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej bris, to je super, ze ste doma a ze je vsetko OK 😵 😵 😵 😵

luci, ja som cez tento nadchovy vikend schudla, tak mam 67,3... aj ty chces ist do genetonu 🙂? Ja hej, ja som zvedavec 🙂

petafr
7. feb 2010

ahojte, som naspat od nasich... mam ponatahovane vseeetko na tele, cele dva dni som furikovala a odhadzovala sneh... joj, tak dobre to padne, u nas krasne bielucko, super vzduch... naozaj som si to uzila...
Xeni, straaasne ti drzim palceky! Verim, ze to vyslo, ked uz mas tolko priznakov!
Miska, tak nech ti to ide od ruky, jasne, ak budes potrebovat pomoc, kludne mi daj vediet... vlny najdes v hocijakej galanterke, aj v Tescu na kamennom, tam chodievas, nie? ak si dobre pamatam... alebo aj na internete je vela obchodov, vo volnej diskusii je tema, pletieme pre deti, tusim...
A inac baby co nove? Nedocitala som vsetko...
Sharmi, si tam bola jedina tehulka? Jej, ja nie som na sladke, ale ako hovorite o kolacoch, tak by som si jeden dala...
Bris, som rada, ze si spat, co ti vlastne povedali?

lucialen
7. feb 2010

Miska, ja by som aj isla do genetonu, som hrozne zvedava, moj je proti, ale nechce sa mi cestovat koli tomu do ba a ani teraz nemam cas. Teraz vydrzim do statnic na to nemysliet, potom uz budem v 15tt a mesiac potom este vydrzim 😒
Ahoj Peti, tak vikend na cerstvom vzduchu prospeje 😉 Drzim palce na pohovore 🙂

petafr
7. feb 2010

Luci, diky... to je iste, ja som bola tak rada, ze som trosku vypadla z mesta, nebola som u nasich uz vyse mesiaca, co je u mna nezvyk... no snad to zajtra bude zaujimave...
mm ide zajtra tiez k tomu doktorovi, asi ho poslu na skenner, konecne som si dnes pozrela v slovniku, ako sa to povie po slovensky, no a prisla som na to, ze je to zapal sedacieho nervu... (si sa Miska minule pytala, co mu je)... takze toto, no ide na skener a bud mu naordinuju injekcie do chrbtice, a ak to nezaberie, tak operacia... alebo to prejde, dufam, ze ani na injekcie nebude musiet, on ma panicky strach z ihiel, chuda moje, navyse tam nie som...

sharmana
7. feb 2010

luci. no nevydržala, lebo mna pri sedeni tlači bruško a sabinka mi to dáva jasne najavo že sa tlačí... hrozne kopala, stále a ona sa tak natahuje či čo v brucho, celé ho mám potom také napäté...
miska. ja si injekcie nedávam pri vrtani, mne to nejak nevadí...len tentokrát ma to fakt aj bolelo, ale bohviekam mi ten zavrtal, ked mi to začalo krvacat...
ahojte peti, cheer, tea...
bris. som rada že si ok, hlavne oddychuj...
cheer. no ja sa cítim už dost tazko, ale to je preto, že som sa tieto dni prejedala, som totálne plná, bruchatá 😀 uvidím ako sa mi bude spat dnes vo svojej posteli, ale posledné dve noci som sa len prehadzovala, na chrbte už spat nemôžem, na čo som bola zvyknutá a mamina má také tvrdé postele, tam sa mi na bokoch nedalo dobre spat, tak to bol horor.... 😒

brisilda
8. feb 2010

dobre ranko 😉
luckatie kilecka ber na lahku vahu aj ja priberam 😖 a poriadne 😉 uz som sko gulka a teraz ked som nutena cele dni lezat priberiem este viac 😒
peti takze ako citam posilo´vala si co ? 😀 inak ta zasenezena krajinka moze byt super u nas uz sneh schadza dole 😖
no a co mi povedali? musim lezat prechadzky iba minimalne 😒 hned akonahle budem pocitovat znova to trdnutie alebo cokolek ine musim prist ☹ a najskor si ma tam uz nechaju az do konca tehotenstva 😒 takze ignorujem neporiadok a ked nemusim tak budem lezat ,dnes musim skocit k svojmu doktorovi po lieky + na socialnu poistovnu hodit marodku kto vie ci ma neposlu aj na urad prace ☹ to ma uz potom klepne 😖 lebo maleho mamm choreho cize ho musim nechat doma ☹

malalady
8. feb 2010

ahojte babulky prajem vám krasne ránko 🙂

janulka04
8. feb 2010

ahojte baby...
bris, tak som rada, ze uz si doma...hlavne oddychovat...
sharmi, no klobuk dolu...ja si do zuba kutrat bez injekcii nedam, nastastie mi tu este nic nerobili 😵
lucka, vahou sa nestresuj...das potom dole, ked budes okolo mrnuska pobehovat 😅

lucialen
8. feb 2010

Dobre ranko 🙂 Este som len oci otvorila a uz sa napchavam 😀 Ja myslim, ze sa to na mna lepi preto, lebo len vysedavam a ucim sa, maximalne prechadzka so psom, doma trochu poupratujem a do obchodu autom 😒 Ale na jar uz bude fajn, ziadna skola, budem sa motat v zahradke a trochu pracovat, ale asi ziadne rylovanie 😀
Bris, marodku musis zanies aj na up, ale aj mas pokoj od kontaktov 😉

tea333
8. feb 2010

luci ty uz koncis skolu?

Dobre ranko vsetkym 🙂

malalady 32tt super!! ako sa dari?

bris lezat lezat lezat kasli na neporiadok!! 😉

petka ja som si az nedavno vsimla tie tvoje krasne vytvory v albumiku..si naozaj sikovna! 🙂

lucialen
8. feb 2010

Tea, konciiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 Konecne 😀

lucialen
8. feb 2010

Tea, ty uz iba tyzden a si za vodou, uz budes koncit 12tt 😵 Ale to leti 🙂 Preco si este nedala foto bruska?

majuska7979
8. feb 2010

dobre ranko baby, dufam ze ste mali super vikend, lebo ja aaano, od mm som sa neodlepila celu nedelu 😅
grafik takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 cize zatial nic moc 😀

brisilda
8. feb 2010

no babulky konecne mam vsetko vybavene bola som u dokiho ktory teraz zastupuje mojho gynekologa a ten mi napisal recept a POVEDAL ZE TO NA RIZIKOVE NEYZERA 😉 takze ma potesil no musim velmi vela oddychovat a setrit sa cize lezim v posteli a pisem si s vami 🙂
lucka radsej si nic dopredu neplanuj lebo nikdy nevies co sa moze stat ☹ kasli na kilecka ak ti chuti pekne papkaj 😉 inak ja uz nic pre maleho nekupujem lebo uz vsetko mam 😉 dokonca aj monitor dychu mi prisiel v sobotu 😉
maji takze si si vikendik poriadne uzila co? ja a moj mm si uz romantikus neuzijeme 😀 az po 600 nedeli 😀

tea333
8. feb 2010

luci lebo som mala nafuknute brucho, a v poslednom case mi splaslo..mam ho ako pred tehu..ale to je aj tym ze sa neprezieram..velmi ho nevidno, iba vecer malinko..inak mam iba svoj maly klasicky minispek..tak nie je velmi co fotit..

tea333
8. feb 2010

luci prvy trimester konci az 13+2 sa mi zda, takze este 2 tyzdne. 😉

tea333
8. feb 2010

bris super, ale aj tak sa setri a nic nerob 😉

miskahryzka8
8. feb 2010

ahojte 🙂 , juuuj som vymrzla pri cakani na autobus 😠 , dobra kosa je vonku a tusim aj prispevok mame zamrznuti 😅 . Tak dnes som v dell povedala skalnym, ze zumbujeme dva v jednom 😀 , tak tam sa budem setrit a hopkat jemnejsie a dva krat do tyzdna si to uzijem v malinove 🙂 . Inak jedna kocka tam mi hovorila, ze poznala kocku kt. bola zvyknuta precvicovat tiez nieco rychle a precvicovala v pohode az do siesteho mesiaca 😵 😵

a inak uz treti den negrckam 😕 , teda rano mam zaludok na vode, ale inak pohode 😕 , tak snad je to oki 🙂

no dnes som bola skor v meste ma viezol mm som bola este v banke a tak som mala cas, tak som sa motkala v dmke, ja tam zbieram tie body 🙂 , lebo sa mi zdaju vlasy nejake divne, asi aj tymi ciapkami a zimou, ja si uz dlhsie davam henu, co som spokojna, inak v tehu sa nemozu farbit vlasy farbou, to viete 😕 , no ale som si z balei kupila taku sadu na hnede vlasy a lesk a tiez je tam hena, tak som zvedava, ci to zaberie 🙂

miskahryzka8
8. feb 2010

peti, tak pohyb na cerstvom vzduchu urcite dobre padne 🙂 a dik, by som sa opytala a jj do tesca chodim, skusim kuk, juuuuuuuuuuuuuuj uz sa tesim 😀 , za chvilu aj puzzle doskladam, ma to cez tento vikend opat chytilo 🙂 , tak budem mat dalsiu pracicku 🙂

oziiiiiiiiiiiiii a aj my ideme na svadbu poloviciakovmu kamosovi 10. jula, tak tiez budem riesit saty 😅 , ale to je teplo, tak to bude lahsie 🙂

juj luci, ked je takato moznost a uz o nej viem, tak ja by som nevedela vydrzat 🙂 , plus ultrazvuk sa moze mylit 😕

peti au, zapal nervou je vzdy neprijemny 😒 , tak drzim tm palce, nech je skoro oki 😵

bris, no musis sa setrit, aj ked sa to asi lahsie hovori... A doma je urcite lepsie ako v nemocke 🙂

jeej tak super, ze nepojdes na rizikove 🙂 , co ej monitor dychu 😕 , nerobi to len zbotocne stres? A nie 6 nedeli? 600 nediel by bolo moc vela, nie 😀 😀 😀 ?

ahoj malalady 🙂

tei ani ja nemam nejake bruch, tiez sa mi odfuklo 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre