Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
17. feb 2010

a este baby hlasim problem....znova sa mi vyhodil opar, tentoraz na druhej strane, uz ma porazi z nich, nikdy v zivot ani jeden a tuto zimu uz trikrat po sebe...aj som zacala jest viac ovocia, no ziaden efekt 😒

a este: bolakedy sa mi na stehne vyhodila taka hrcka a moj doktor na to povedal, ze to som sa niekte uhodila, ale mne to zacalo teraz rast, uz su tam dve vedla seba, este to aj svrbi a pod kozou je to akoby modrina...to mam akoze stresovat? 😔 😢

janulka04
17. feb 2010

no, siska, naladu tu nekazis, sa neboj.... 😉
ja ta chapem, aj tie pauzy od konika 😉

sisa2
17. feb 2010

opary som nemavala, tak neviem poradit 😖
ta hrcka ... to mas stale modre, akoby buchnute? alebo len citis tu hrcku (teda hrcky), ked si tade prejdes rukou?

sisa2
17. feb 2010

dik jani. chyba mi tu objimaci a cmukajuci smajlik 😠 😀

petafr
17. feb 2010

jani, ked to svrbi, to je divne, zeby len nejaky podkozny tuk sa tam nahromadil? 😅
dufam, ze to nie je nic zle, asi by si to mala niekomu ukazat...
Siska, urcite nekazis naladu, kazdy mame take dni, to len cas ustali... A tie pauzy uplne chapem... ono treba mysliet aj na ine veci, ty mas skvelu rodinku, uzivaj si ju, ked budes neskor tehula, nebudes tolko vladat... 😉
vsak Jani? 😀

janulka04
17. feb 2010

hej, je to teraz modre, niekedy po sprche siska viac, cez den menej, ale hrcka tam je..a svrbi to obcas, ale cez hrcku to skrabat nemozem, lebo ak ju trosinku silnejsie potlacim boli to aj 10 minut potom...ja uz som na nervy z toho.... 😢

janulka04
17. feb 2010

Peti, bola som s tym na svk a doktor sa na to iba pozrel a papa, vysr... sa na mna s prepacenim...a tiez povedal, ze to je podkozny tuk, nemam stresovat a tak....ale teraz v tehu to nejako zacalo vymyslat...sa bojim, ale ai by som mala ist to ukazat odbornikovi, lenze ja tak nemam rada tie vysledky....mne vzdy zistia nieco hrozne... 😔

sisa2
17. feb 2010

peti presne ten nahromadeny tuk mi napadol. lebo aj moj mm to ma a este jedna znama, ta si to davala vyrezat. nahovarala som aj mm, lenze chlap a lekari ... 😀 😀 😀 vsak umieral uz teraz pri 37,5 😀

a aj tebe dik peti. fakt si to moc vazim.
o mojej skvelej rodinke ti mozem porozpravat na obed, v pondelok som daniela skoro roztrhla, co bol ako cert. skusa, kolko moze 😠 😝 😀

majuska7979
17. feb 2010

dobre ranko babule, tak ff mi znova posunul ovulku http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
a viete co je haluska, ze vcera vecer sme nemali elektriku, 😀 mm si to uz ani nevie predstavit bez elektriky zivot, a necudujem sa ze predtym ked nebolo elektriky bolo tolko deti 😀 co inne mali robit po veceroch 😵

brisilda
17. feb 2010

ahojte kocky clovek kym vas docita aj zabudne co chcel napisat 😀
takze xene drzim place 😉 aby sa to konecne podarilo 😉
sisa tebe by sa ta mrcha mohla spustit uz aj dnes az ju mas konecne za sebou 😎 a deti su stale ako male neposlucne certiska zvykaj si 😀
janka zaujimave sny mavas 😀 inak co sa tyka tej hrcky co mas tak vazne skoc s tym na kozne az sa nato mrknu moja sesterka mala nieco podobne ked ju poskrabal pes ktory mal v sebe nejaku infekciu lebo zomrel a ona mala skoro rok na nohe take tmavomodre flaky ako modrina 😖 aj ked toto neni tvoj pripad u teba sa asj jedna o podkozny tuk ale aj s tym by mali nieco robut nie?
lucka aj ja mam strasne suchu pokozku musela som pouzivat detske tel. m,lieko aby ma pokozka nestipala a na zaciatku tehu som mala problem s ekzemom 😝 pomohol mi sudokrem 😀
a k oparom neviem poradit no stale lepsie ako herpes 😉

janulka04
17. feb 2010

dik, bris...ja viem, len ja som posera, co sa lekarov tyka...asi sa budem musiet prekonat 😝
no, bris, to ty, ty sa tu kazdej do snov tlacis 😀 😀 😀 , inac, to je fakt zaujimave, ze viacerym sa s tebou sniva 😕

sisa2
17. feb 2010

jani - tak to fakt neviem, co moze byt. a veru by som radsej sla k lekarovi. verim, ze to nebude nic zleho a ty budes aspon kludnejsia.

majka - este ze to stale poistujete, ked ti FF prehadzuje ovulku 😀 inak ja si tiez neviem predstavit, ze by sme zili bez elektriky. ja som na nervy, ked nam nejde doma net 😀

majuska7979
17. feb 2010

sisa ja tiez ale vcera vecer to nam tak padlo vhod 😀 bolo krasne romanticky 😀 ako za pradavnych cias 😵

brisilda
17. feb 2010

maji tak ak bolo aj tutu mutu tak hadam mala zubrienka najde svoju cestu 😉
janka a ja zato mozem, ze snivate iba omne ? 😀 😀 😀
no a kasli na strach a radsej chod k dokimu ak to je nieco vazne tak az to zacnu cim skor liecit lebo ak to nechas tak moze byt uz neskoro a neboj az take hrozne to nebude 😉 ja sa tiez bojim gyn. preventiviek 😝

majuska7979
17. feb 2010

brisilda, no pri svieckach, lebo elektrika nebola 😀 a proste ani som nemyslela ze bude, 😀 ale potom bola zrazu tma a spat sa nechcelo 😀 tak hadam ta 1 rybka si najde svoju cestu, ale ff mi presunulo ovulku na valentina 😵 tak dufam ze to bude valentinske prekvapkanie 😀 😀 😀

janulka04
17. feb 2010

jaaaj, zase mam nervy baby, som si sem chcela dat foto bruska a mm vymazal vsetky programy na prezeranie fotiek....akurat som mu volala a on, ze ved na co to potrebujem teraz? Uz nech mam moj pocitac 😠
a inac, cez vikend si stahoval nejaky software do telefonu a komplet si ho zrusil, tak bol celu sobotu za netom, uz bol na prasky, a az v sobotu to opravil a ze aha, mam tam slovencinu...nechces aj ty?
aj som ho poslala...ja mu dam 😝 , to je na nervy, mat doma maniaka do mobilov a Pc 😝

fazulka1512
17. feb 2010

baby, ja uz chcem byt cim skror tehulka, chcem dietatko
uz len cakam na mm kedy pride z prace a hned na neho skocim 😉

petafr
17. feb 2010

fazulka 😵 😵 😵 tak si to plodenie uzite!!!

brisilda
17. feb 2010

janka moj manzel je tiez maniak do PC ale on sa nastastie do toho velmi dobre vyzna a vie ma navigovat aj cez telefon ak nieco potrebujem 😀 takze mam stastie no a odkedy mi kupil notebook tak mma pokoj so vsetkym lebo on za moj PC nechodi ib aak ja nieco potrebujem 😉 jedine malemu instaluje PC hru do mojho notasa 😝 ale teraz ked som bola v nemocnici tak to vsetko musel dat sebe do PC 😉
fazuilka no uz by sa aj patrilo aby sa aj na teba mimi nalepilo 😉 tfuj tfuj tfuj
janka to kde si nasla tie krasne lienkove vecicky? hod link az si to kuknem aj ja a objednam 😀

janulka04
17. feb 2010

na e-bayi, bris, ale su moc drahe...tak´ze ich hladam cez google, ci nenajdem....
ono to su cele komplety s roznymi zvieratkami, ale ja uz od 15-tich zbieram lienky, tak ma dostali 😕

a inac, aj mm sa rozumie, len on vie iba po nemecky a ked stahuje nieco v anglictine, tak to vecne pokazi si bud mobil, alebo mu nejde notebook, potom je dva dni za netom... 😀 ale akoze,, vzdy to vrati do normalu...len ja sa cudujem, ze ho to bavi...lebo mne je uplne suma fuk, ci mam v mobile slovencinu alebo nie napriklad 😀

brisilda
17. feb 2010

janka a kolko to tam stoji ?

janulka04
17. feb 2010

ako, ta plienocka s lienkou, to sa este da...

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...

ale ostatne je dost uz aj na mna...
http://stores.shop.ebay.de/Lenas-Shop_MARIE_W0Q...

no, mozno to niekde aj lacno vygooglim..ale akoze tie sady su uzasne.... 😵

brisilda
17. feb 2010

janka tak za tu zavinovacku by som este 20 € dala je nadherna ak ju najdes niekde na slovensku alebo cesku hod info 😉

janulka04
17. feb 2010

ok, dam vediet...hej, praveze ta zavinovacka by aj sla...ale ten spaci vak sa mi tiez paci , no je to moc... 🙄

brisilda
17. feb 2010

tak to ano ☹ hm.... ja dam nico asi pohladat aj sestre v gb

janulka04
17. feb 2010

nasla som, ale drahsie ako tu... 😖
http://www.krejsa.cz/?utm_source=topkontakt-par...

janulka04
17. feb 2010

ono je to nemecky obchod...no zatial su vsaede, co som kukala na nete tie ceny dost podobne....

ved keby nic, daj vediet, neni problem ti tu deku kupit a poslat, trebars aj po nasich 😉

brisilda
17. feb 2010

😀 jani dik si zlata 😉 ja skusim dat nieco take kuknut aj sestra v GB nechcem zbytocne otravovat teba 😉 ale ta zavinovacka CI AKO TO NAZVAT je uzasne krasna 😉 no nenasla som kolko stoji v tom obchode co si hodila link

janulka04
17. feb 2010

bris..od 700,- do 900,- czk..podla toho ci zateplena, ci nie 😉
ved pohoda...ja tiez stale nieco hladam a smejdim po nete 😀

brisilda
17. feb 2010

jaaaj uz som to nasla 🙂)) stoju cca 30 €

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre