Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
18. feb 2010

sisa....ze "som sa rozhodla" 😀 😀 😀 😀
a neries, ja som mala po malych nadvahu cez 20 kil 😀

sisa2
18. feb 2010

jani presne si to vystihla. chlapi sa obcas nevedia kontrolovat. a ja s mojimi E-ckami ... boze, je to des 😖 ale vsak oni sa zmensia, ked schudnem.
ja sa fakt cvaknem a poslem fotku, nech vidis, o com rozpravam 😀

babule letim pre drobca, dufam, ze dnes uz bude mat lepsiu naladu a nebude pistat, bo na to nemam nervy. strasne so mnou, aka som zlaaaa a nervna ☹

janulka04
18. feb 2010

sisa....ved praveze z tych hornych partii ten tuk vyfuci ako prvy...horsie to je s bruchom a bokami...vid ja 😀 ...tam som nikdy nebola modelkova 😀 😀
oki...utekaj 😉

petafr
18. feb 2010

sisa, tak to neverim, ja som tam 20 kil veru nevidela, dobre ich potom skryvas 😀 😀 😀
baby, ja mam 5 kil nadvahu, a chudnem uz rok a nic... 😀 😀 😀 boooze, ale som vtipna... uz asi pojdem, lebo katastrofa so mnou...
Majte sa pekne!

janulka04
18. feb 2010

peti 😀 😀

majuska7979
18. feb 2010

ahojte babulky tak uz som dosla z prace
grafik vypada takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

sharmana
18. feb 2010

ahoj sisa. no človek by nemal byť škodoradostný, ale ja trošku som, ked sú takí zlí... ale oni nám to vrátia aj s úrokami... určite večer sa napočúvame ich telenovely...
ahoj peti, ahoj xeni.

janulka04
18. feb 2010

no, sharmi, ja som dnes zistila, po dalsom TUC TUC TUC a otriasani nabytku, ze to ta horna suseda nema disco, ale domace kino...POMOOOOOOOOC!!!!! 🙄

sharmana
18. feb 2010

jani. to je desné s tými susedmi. ale myslím že v Nemecku by sa s tým mohlo dať niečo robiť, nejaká stažnosť a ak je to podnájomníčka, tak treba majitelovi zavolať... tu na SK je to horšie, tu pomaly môže každý robiť čo chce a rieši sa to až po 22:00...
inak práve riešim s jednou kočkou, že mi nedošiel od nej balík, ale na stránke Slovenskej pošty je to vedené ako doručené prijímatelovi... tá kočka mi napísala aj podacie číslo, aj tvrdí, že to posielala mne na moju adresu... sila že? som zvedavá, kam sa to zatúlalo... Ale ak je to doporučene, tak kto si to mohol akože z pošty prevziať? 😒

janulka04
18. feb 2010

no nekomentujem...sharmi... 😠
ja im davam cas do maja....potom maju utrum, zatial sa snazim vychadzat s nimi dobre, ale jednoducho v maji budu musiet akceptovat, ze tu je male babatko...len ja sa bojim zlych susedskach vztahov...to mi este aj zle mozu porobit... 😒

sharmana
18. feb 2010

jani ved to je najhoršie na susedoch, ak sú zákerní a ešte po upozornení robia zle... aj táto nad nami môjmu mužovi povedala, že oni sú nad nami, tak keby chce, tak nám bude robiť ešte horšie... úbohá... a to sa tu správa ako svätica...

janulka04
18. feb 2010

ved to...je t smutne, ze su takito ludia....
mne sa ti hore nad nami zdaju zase falosni...minule dosla si pozicat muku a velice sa usmievala...a potom som raz nemohla spat, co bolo rachotu po mojej chodbe,lebo mi mame kazdy cele poschodie..a ona si umyvala kocik na mojej chodbe o polnoci a vsade kopa blata, aka sila!!! 😲
si asi myslela, ze spime...

lucialen
18. feb 2010

Caute 🙂 Co je nove? Asi nic 😖 Uz by mohla pribudnut nova tehulka, nech je vzruso 🙂
Ja som dnes po dlhom case poobede nespala, a to som vstavala o 6tej na hokej a este som sa zvladla aj dost naucit 😉
Sharmi, takych blbcov ti nezavidim, ja som na telku tiez citliva, ked som byvala s nasimi, vedla nasej izby mali obyvacku taky stari, dost ze vsetko pocuvali nahlas, ale ked pozerali spravy alebo tie politicke relacie, tak stary do toho este pi..val, na porazenie, som im buchala na stenu, ale stary uz nechapu 😠
Uz sa nemam k comu vyjadrit, rozobrali ste bruska a velryby, vybavicky 😒
A Xeni, samozrejme drzim palce na zajtra, teda aj na neskor 😵

sharmana
18. feb 2010

jani. tak to je teda riadna tava tá tvoja suseda... no každému sa vráti čo robí druhým...
luci. a ako sa mávaš tehulka? kedy máš poradnu?

janulka04
18. feb 2010

inac, nam aj povedala domaca, ze si na nich mame davat pozor, ze najradsej by ich tiez vyhodila,a le nemoze, lebo ich "kupila" uz s domom 😅
kde su vsetky?

lucialen
18. feb 2010

Sharmi cau, poradnu mam v pondelok 🙂 Teraz mam take blbe dni, lebo len spim, jem a ucim sa dookola, hrozny stereotyp, nikde nechodim, lebo nemam ani cas a aj sa bojim, aby som sa nenakazila, uz mi to lezie na mozog 😒 Ale este mesiac nejako vydrzim 😒

janulka04
18. feb 2010

juj, lucka, chapem..mne z toho tiez harasi, ze som stale doma a male robia uz aj zle..no nastastie dnes volali mm, ze od 1.4. nastupuju do skolky, ta huraaaaaaaaaaa...

a ako sa inac citis? vsetko ok...

brisilda
18. feb 2010

ahojte kocky ja len tzak narychlo pisala mi nasa Groka 😒 je v nemocnici zacala krvacat kusky krvi teraz je v nemocnici malicke nastastie v poriadku 😉 ma vraj maly hematom a nizsie placentu je na infuzkach a na injekciach .Inak sa tam nudi ako asi kazdy v nemocnici

sharmana
18. feb 2010

jani. to máš vlastne novú susedu, v tom novom byte , že? to je pech... a ona má bábo a robí taký hluk? teda písala si, že umývala kočík, ak som dobre pochopila...
luci. ja ta úplne chápem.. ja som sa tiež prvé 4 mesiace všetkého bála, nechcela som ochorieť... vlastne aj teraz sa bojím, preto sa vyhýbam ludom, teda tlačeniciam atd., chcem to vydržat bez chrípky...

ahoj bris. tak chúda groka, to mi je lúto, ale chvalabohu, že bábo je v poriadku 🙂

brisilda
18. feb 2010

shrami mat takych susedov ako mas ty tak asi vrtam do steny kazdy den pravidelne o 21:00 v noci 😀 😀 😀 inak to musi byt hrozne ved im chodte klopat na dvere hoc AJ KAZDY DEN mna by asi urvalo u nas susedia obcas zapnu pesnicky na plne pecky ale je to cezden a akosi mi to nevadi lebo to netrva dlho 😀 ale keby to robili v noci tak by ma urvalo a k tomu este kazdy den 😠

janulka04
18. feb 2010

😉 bris, ze ju pozdravujeme, teda nech sa drzia obaja...hlavne, ze su pod dozorom, myslim na nu

sharmi, ona ma troch synov, skolaka, skolkara a rocneho...ale je jak nametena
A baby, soory, ze som otravna, co si mylsite kociku, co mam v albume? 😕

sharmana
18. feb 2010

bris. no dnes som im chcela zazvonit a spýtat sa, či im šibe, čo včera vyvádzali, tú bathorycku som počula až k sebe, ešte im to aj rezonovalo... lenže ked nam robili tú vstavanú skrinu, tak sa dnes u nás vrtalo a búchalo aj 6 hodin, tak je to zbytočne, lebo by mi to vyhodila na oči... ale aspon vie, ake to je "príjemné"...
mne ide hlavne o to, aby bolo v spálni ticho, snád ked tú skrinu naplním, tak sa mi nebude zhora ozývat ten zvuk z jej telky...aspon dúfam
juj som zničená, asi si pôjdem lahnút... babulky majte sa zatial krásne.. papa

brisilda
18. feb 2010

janka tie kociky su pekne no premna maju velke kolesa ☹ cize mna osobne nezaujal 😖 ale kazdy ma iny nazor a iny vkus 😉 pokial sa tebe paci 🙂 no aj ta brexa je krasna 🙂 resp. krajsia 😉

brisilda
18. feb 2010

janka mna zaujal aj tento http://www.e-kociky.sk/?66,clipper-3 a kebyze nemam kocik tak ho aj objednam 😀

brisilda
18. feb 2010

juuj daj to skopirovat aj s tym clipper-3 aby ti ho ukazalo

majka1981
18. feb 2010

Ahojte dievcata,
citam vas uz dost dlho, velmi rada, lebo tu mate dobru atmosferu. som tiez snazilka, teda myslim si ze som uz tehulka.
dnes som 17 DPO, teplotka je hore na 36,9 alebo 37,1. Zajtrajsia teplota rozhodne ci naozaj som tehulka. test nechcem robit, lebo som o tom presvedcena ze som tehu. cyklus mavam tak 23 - 28 dnovy. Tento mesiac nas ovulka prekvapila a bola uz na 10. den. dnes som teda 27 DC. Lutealna phasa byva u mna 11 - 15 dnova, ale vacsinou 12 dnova.
mohla by som Vam pridat aj graf, ale neviem ako na to. niektora z vas to dade pisala ale neviem to najst. napiste mi to prosim...
kedze je tu dost tehuliek, chcem sa vas spytat: ako vas bolelo podbrusko? mna asi tak 7 dni pobolieva brusko, niekedy ako na mrchu, niekedy len lava strana. trosku som z toho zmätena ze ci to moze pobolievat len na jednej strane. ovulkovala lava strana - a boli aj lava strana. nie je to velka bolest, da sa to v pohode vydrzat ale chcem sa opytat ci je to normal?
termin u lekara som si spravila na buduci utorok, viem ze je to priskoro ale kedze ma boli jedna strana tak ak daco nieje v poriadku tak radsej skor, no nie?

janulka04
18. feb 2010

bris, ja som na neho kukala lebo ma super popis...ved kukni sama
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

super lahky, ja byvam na druhom poschodi...a este aj vanicka moze byt ako autosedacka
a tie velke kolesa ja musim...kedze u nas je narocny teren, na to som sa pytala uz tu v temach 😉 😵

lucialen
18. feb 2010

Jani, mne sa tie kociky v albume velmi pacia, su super aj farby su krasne 😉 Mne sa paci viac ako bexa 😉
Ahoj Majka 🙂 Vitaj u nas. V ff musis kliknut na home page setup a skopirovat text v ramiku 😉 Ale verim, ze uz tehu si. Ja si este cerstvo pamatam na zaciatok tehu, ale podbrusko ma vobec nebolelo a ani neboli. Radsej sa nestresuj, urcite je baby tam kde ma byt 🙂
A pozdravujem Groku a jej mimi, nech sa drzia 😵

majka1981
18. feb 2010

Ahoj lucialen, diky som kludna, verim ze vsetko je okay.
co mam skopirovat text v ramiku? a potom kde s nim?

lucialen
18. feb 2010

Maji, potom ho prilepis sem do textu, kde pises prispevky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre