Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
19. feb 2010

teda kukam ze ste toho stihli popisat 😕 idem citkat.... ja som musela skocit do bankomatu a pri pube co je tak kusok od nas asi 4 velke policajne dodavky 2 normalne auta ... asi bola bitka alebo co....az som sa bala ze ma zastavia 😀 a ja uz pohar cerveneho v sebe 😀 no tu je nejaky limit co mozem mat ale najhorsie ze som sal v teplakoch a spinavom svetri... este ze nic odo mna nechceli 😀

janulka04
19. feb 2010

hej....miska...niesom taka bohata, aby som kupovala lacne veci 😀

janulka04
19. feb 2010

dzou, ved neries....ja tak obcas tiez vybehnem, ked idem vecer a autom poslat nieco, alebo ako vravis do bankomatu, tak co sa budem prezliekat?

dzou
19. feb 2010

normalne musim odpisovat a docitavat ako keby som tu cely den nebola 😀
luci mna mala mam po 6 rokoch mo segrach a tiez najprv rozmyslala nad potratom a tiez som nechcela spavat sama takze nieco na tom bude ale mm spaval aj do 10h rana v pohode 😀
bris sak ja nemeriam tak co chces kuzlit z mojho grafu 😀 😀 😀 😀 😀
a groka je v nemocke 😕 o tom neviem a co sa stalo?
jani hej ale sak keby ma zastavili tak jaka supacka 😀

brisilda
19. feb 2010

juuuj sisa cize dnes letite s celym zverincom co 😀 ja mavam v posteli iba anglicaky 😉

janulka04
19. feb 2010

dzou a este aj vino by z teba tiahlo... 😀

brisilda
19. feb 2010

dzou to vazne? uz ta to prestalo bavit? no tak teda drzim palce aby si bola prekapena podla mna tie grafi tak ci tak cloveka iba navnadia a nakoniec teplota spadne tesne pred finale 😝 ☹ muselo to byt na nervy

dzou
19. feb 2010

no sak jani 😀

brisilda
19. feb 2010

ok idem aj ja do postele zajtra rano o 9 tu mam navstevu poumyvala som v celom byte podlahu a este ma caka kuchyna 🙄 jedine stastie mam ze dobra dusa vymyslela umyvacku riadu 😀

dzou
19. feb 2010

no bris sak uz druhy mesiac 😀 😀 😀 😀 nieze prestalo bavit ale mm chcel a vlastne je to naozaj teraz lepsie ovela rychlejsie mi prejde cyklus sak sa nesitham cudovat ze som uz 21dc... a tak som furt kukala na graf jak zhypnotizovana a tahala tu ciaru smerom hore a aj tak spadla..... musim napisat ze sa naozaj citim lepsie ked nemeriam 😉 merala som 4 cykly ovulu mam pekne na 14-15dc tak co budem riesit sak to my k tomu abyvajko pustilo dnu nejaku spermosu nepomoze 😀

janulka04
19. feb 2010

ja som merala len necely cyklus a ved pomoct ti to pomohlo...vies, ako fungujes a netreba sa zase zblnut z tych grafov

bris, dobru...veru, zlate umyvacky... 😉

dzou
19. feb 2010

no sak netreba to prehanat.... no sak ja kazdy den dakujem tomu kto vymyslel umyvacku 😀 by mal dostat nobelovu cenu za mier 😀

miskahryzka8
19. feb 2010

jaj kocky, vela je toho nesplnim ulohu ☹ , tak aspon precitam, co ste napisali ako som dosla 🙂

pisete co ekd ste boli male, ja som bola mala zlata a dobra vraj 😀 a tiez si myslim, ze dost vela robi rozpolozenie maminy, ked je drobcek v brusku 🙂

aha, mame novu majku aj to mi petka hovorila, ale som zabudla... zase tu chyba hambiaci sa smailo 😝

aj moj mm zaspal pri telke 🙂 , ja neviem dokedy budem strasit, lebo dnes som si dala vynimocne kavu 😕

dzou, no vidno ze mas vinko, tolko vyrehotanych smailov 😀 😀

miskahryzka8
19. feb 2010

dzou tka aspon vies z tych predoslych merani, kedy mas ovulku 😉

dzou
19. feb 2010

ale tak mam dobru naladicku dnes.... som si nieco kupila na ebay a doslo mi to dnes a som z toho vytesena 😀

janulka04
19. feb 2010

miska a ja kolu....takze male je naspeedovane 😀

miskahryzka8
19. feb 2010

dzou ved ja v dobrom 😉 , treba sa tesit z malickosti 🙂

jani tak ja este aj horucu bielu cokoladu so slahackou aj to ej energy 😀 , dnes som si dopriala kalorie 😅

dzou
19. feb 2010

mnam miska to by som si dala 😉

janulka04
19. feb 2010

miska, ja si idem asi nieco dobnut.....ved bavte sa o dobrotach teraz...

dzou
19. feb 2010

miska a dnes si zumbovala ci uz nie?
no o dobrotach.... hmmmm dnes som nic take dobre nemala.... ale vcera sme boli v svk obchode a mala som slvensku milu 😵 😵 😵 😵 jaj a fajne klobasky sme si kupili a slaninku mnaaaaaaaaaam

miskahryzka8
19. feb 2010

xixi, dobru chut jani 🙂 , ja idem asi spinkat pomaly, vcera som dokukala pearl harbur do stvrt na 3 rano 😅 , papa zajtra 🙂

janulka04
19. feb 2010

mnam, ze milu.... 😝

dzou
19. feb 2010

no sak na svk som ich jedla denne a teraz ked mam milu tak pomaly orgazmus 😀

dzou
19. feb 2010

no jani uz to tak vyzera ze tu ostavame same dve

dzou
19. feb 2010

alebo uz len ja 😕 booooooooze akurat teraz mam taku super naladicku a mm je na nocnej 😠 a aj tu uz asi budem sama

janulka04
19. feb 2010

do kelu, ja som tu este nenasla slovensky alebo cesky obchod, ale vraj tu musia byt...budem musiet pohladat...mne chybaju tie slovensk napolitanky, tu to vobec nepoznaju, iba same coko tycinky, ziadne plnene keksiky... 😝 ☹

dzou
19. feb 2010

no sak ja vzdy ked pridem do obchodu nakupim zasoby....teraz pridu tie kamosky o tyzden tak my donesu 😀 aj cajiky na plodnost 😉

janulka04
19. feb 2010

jeee, sa mas, ja sa vzdy napaklim od mamy, ale co ked to sa hned zje?
cajiky na plodnost? 😕

dzou
19. feb 2010

hej to my groka poradila 😉 vtedy co otehu ked babo sa neudrzalo 😔 tak vtedy ho pila... mozno aj potom to uz neviem a co je vlastne s nou? preco je v nemocke?

janulka04
19. feb 2010

tusim tu bris pisala, ze zacala krvacat, ale kusy z nej isli.....no ze to nejaka zrazeninka praskla, kazdopadne ju sleduju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre