Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
22. feb 2010

dzou ma nestvi. ja verim, ze to je ona. kde by sa inak tolko tulala? vsak tu byvas odo mna najdalej 😉

sisa2
22. feb 2010

zmrzlinu mame doma len cokoladovu vienettu, keby sme mali nejaku dren, tak si dam, ale toto by som nemala. jaj, neznasam tieto chute, ked mam mrchu 😖

dzou
22. feb 2010

ja ta nestvem 😀 ... sak uvidime... zatial sa citim ok ale to aj preto ze nejak nemam cas sa sledovat a tak sak ked naaaaaaaahodou otehu tak ani neviem z ktoreho sexika 😅 kedze vobec neviem kedy bola ovu...
jeeeeeeej vienettu by som si dala mnam 😵

sisa2
22. feb 2010

no este ze tak 😀 ono to fakt vacsinou vyjde vtedy, ked clovek ani nevie co a ako. takze po tejto stranke si veeelmi nadejna 😉

idem spat, lebo tu zmrzlinu fakt vytiahnem 😀 tak dobru noc!!

dzou
22. feb 2010

tak dobru nocku 😉

miskahryzka8
22. feb 2010

ahojte, tak som sa vlastne v tych mojich vypoctoch sekla len o jeden den, ako som si to teraz menila, lebo pozeram, ze som to mala 10tt + 2 dni a dokina potvrdila 10tt + 1den, dobraaa som 😀 , nooooo a dnes som aj trosiiicku nakupovala oblecko pre fazulku v cherokee a mothercare skoro vsetko v akcii, lebo som si povedala, ze po kazdej dobre sprave sa uz moze 😀 a som aj chlapcenske trosku aj dievcenske aj unisex, zajtra nafotim aj foto fazulky 😅 a inak tie zlavy sa fakt oplatia, som kupila 4 bodicka, trojbalenie pyzamka a dve tricena, len jedno bodicko nebolo v zlave, lebo ked som kupila slonikove dievcatkovske aby som mala aj chlapcekovske autickove :D a to v zlave nebolo..., ale tie chlapcekovske kvazy moze aj dievcatko, ale naopak asi nie 😅 , ale take mam len dve 🙂 , no a cena by bola 53 Eur a mna to stalo 25,25, takze som vlastne usetrila 27,75 Eur 😕 , fiiiha, som si to teraz teda spocitala a pozeram, ze sa to faaakt oplati a to su vsetko veci bavlnene a prvej triedy 🙂 , inak to som kupovala v tescu a v auparku a v tom auparkovom su vypredaje a tie sa fatk oplatia 🙂 , tam budem chodit kuki a doplnat si vybavicku 🙂 a to som vymakla uz aj posledne kusy a napr. tie unisex pyzamka stali povodne 20,7 Eur a teda boli za 7,50, oni to zlacnuju na viac krat, to sa oplati pockat 🙂 . Jeeee to ma takto uplne bavi, akoze nevravim ze musim kupovat veci len v akciach, ale ked sa to takto dopredu, tak je to super 🙂 .

No a este sebe som kupila na doma take pohode cierne teplakove gate, triceno a mikinu na doma, nech je aj mamina pekna v domacom 🙂 a som menila piercing, ale ten bioplastovy je biely a taky len aby fakt dierka nezarastla...

Som sa vytesila xixi 😀 , idem citat 🙂

dzou
22. feb 2010

miska a kde si si kupila ten piercing v speci obchode? myslim tam kde sa prepichuje?
a teda super ze si takto nakupila... uz sa tesim na fotky 😉

brisilda
22. feb 2010

miska to je super ze si sa potesila no u nas su tiez take vypredaje 😀 😀 😀 7ks detskych bod som kupila za 2 € 😀 a k tomu este kopec inych veci aj plienky pampers mali v akcii jedne + jedne zadarmo cez club card 😀 takze uz tam som usetrila 15 € 😉 a je toho vela co takto v auciach kupujem a coto mi aj mamina a sestra pokupi v Gb na (karburte) neviem ako sa to pise hadam dzou bude vediet o com pisem 😀 je to velka trznica na ktorej ludia predavaju veci ktore doma uz nepotrebuju po vatsine su tie veci uplne nove a za smiesnu cenu da sa dokonca aj zjednavat 😉
dzou kamosky si uzi naplno 😉 a zmrzlinu mi nespominajte lebo ju mam v mrazaku a mna boli hrdlo 😝
lucka mimi je rozkosne 😉 skoro ako moje 😀

miskahryzka8
22. feb 2010

ahoj dzou, jj tam kde mi to aj prepichovali, lebo su aj farbene, ale tie nie su cisto z bioplastu a ten biely hej a moze byt pri vysetreniach a tak a v brusku sa natiahne takze kludne az do porodu 🙂 a juuj fakt sa vytesujem z toho nakupu a tie detske vecicky, to je ako v rozpravke, uz pre seba nemozem take obrazkove aj ked sa mi pacia 😀 , tak sa mozem realizovat takto 😀 a uz idem fakt citat 😀

dzou
22. feb 2010

joj bris takze pise sa to carboot 😀 a hej viem o com pises my tam chodime skoro kazdu nedelu na prechadzku, na dame si burgra a ked daco dobre najdeme tak kupime 😉 a detske veci sa brutalne daju lacno nakupit len ja som este nenakupovala ale2 baby co tu boli tak nakupovali aj ked tehu neboli .... no obom sa podarilo tak ze uz sli domov na stalo s mrnusom v brusku....tak neviem ci aj ja sa mam rozhodnut ze idem domov alebo co 😀

dzou
22. feb 2010

ale baby inac tak vam tie tt letia....
a aj ja by som uz tak rada nakupovala ale tak ja som z tych ze nekupujem nic dopredu 😉 ja tomu nejak neviem prist na chut kupovat ked vlastne ani neviem co bude .... co ked bude taky problem ze otehu mozno po 3-4rokoch sak tie veci by uz ani moderne neboli 😅

sharmana
22. feb 2010

bože napísala som niečo a zmizlo mi to, lebo ma odhlásilo.. moj mm je stále pri compe, hrá nejakú strategickú hru, no katastrofa.. vždy ked už chcem niečo napísat, tak ma zruší...
sisa. no ja sa pozriem na tú postielku, či to pôjde, ale tá sa mi páčla, čo sme si vybrali... ved ešte nekupujeme, máme zatial ešte čas, prinajhoršom mm by odbehol kúpit, keby som ja už nemohla 🙂

sharmana
22. feb 2010

a luci, malé je zlatucké 😉

sharmana
22. feb 2010

kde je ten obchod v auparku, ten mothercare? možno tam zabehnem 😀

miskahryzka8
22. feb 2010

sharmi a prerabate aj kupelku, ci len izby 🙂 ? JJ zatial v pohode sa mi zumbuje, tak v dell tak jemnucko sa krotim a v malinove klamem telom 😀 , takze to vyzera ze ficim na sto percent aj ked idem tak cca na 60siat, ale robi mi to zatial dobre 🙂 a ti vasi susedia, vrrrr zivo si to viem predstavit, ja som mala zase v italy sesedu and sebou, co behala po byte v ihlickach aj v noci, alebo v opatkoch alebo co, viete si to predstavit, ako vam to furt klopka nad hlavou, to ako v cinskej muciarni 😕

inak od vcera mam trosku pichanie napravo, to asi rastie maternica teraz rychlejsie, ze 🙂 ?

bris sikulka pobalena 🙂, jemine baby to tak strasne leti vsetko 😕

majuska, co to vidim 😵, nech sa pekne drzi hore teplotka 🙂

cheer, tak to asi preto, ze jes tie male porcie 🙂

dzou
22. feb 2010

takze uz aj na svk je mothercare 😉

sharmana
22. feb 2010

miska. kupelku ešte nie, musíme trošku našetrit, lebo teraz kupujeme aj pre mimi veci a teda ide to riadne do penazí... ešte nemáme postielku, komodu, vajíčko, sterilizátor, ja nemám ani nočné košele, ohrievač flašiek, zavinovačky.. a ešte určite kopec vecí, čo ma teraz nenapadá... no a ešte znižujeme stropy, takže stavebný materiál, dnes sme zistli, aké pálky sú na nové zárubne a dvere, treba aj podlahu, dalšie parkety prebrúsit, dostierkovat byt a vymalovat... je toho vyše hlavy 🙂

miskahryzka8
22. feb 2010

bris vidis, su aj club karty aj to si musim zalozit 🙂 , zatial mam na body len dmku, ale kto setri ma za tri 😅 a tych 7 bidiciek za 2 eurase, to je fakt super nakup 😵

dzou ja by som chcela ist na nakup do anglicka na jeden vikend, snad najdem sparring partnera 😀 , ale kamoska vyzera, ze by isla 🙂

dzou tak dopredu to som sa aj ja bala nakupovat kvoli povercivosti...

sharmi na druhom poschodi, ako idu tie stredne priesvitne schody do hlavneho vchodu dolava, vedla je aj obchod pre tehulky, ono ked sa opytas na informaciach, tak ti povedia presne ak nevies z mojej navigacie 😀

sharmana
22. feb 2010

dakujem miska, to nájdem určite... tak tam možno zajtra vybehnem 🙂
oki, idem už hajat.. papa zajtra sa ozvem 😉

dzou
22. feb 2010

papa idem uz aj ja 😉

miskahryzka8
22. feb 2010

sharmi, aj ja som zvedava nakolko ojro nam tie prestavby vyskocia...

cheer dakujem za gratulky k srdiecku 😵 , no to ma asi kazdy nieco v krvi ked mal toxo, ale asi je nebezpecna ak je v tele v plnom stadiu alebo tak... a MK je vhodna v tehu, prave preto ze je hypoalergenna a neparfumovana, takze tam nema tie nebezpecne prisady 🙂

ahoj petka, dakujem 🙂 , latky vybrate 😉 ?

jejej lucka, tiez gratulujem 🙂 , inak tvoj drobcek vyzera ako dvojca mojho na fotke 😀 , len ty ams ostrejsiu tu foto 🙂 a pozeram, ze my sme teda o 3 dni starsi, to je haluzka 😕 a kde ja najdem velkost na obrazku, uplne nalavo? Lebo tam je udaj 2,44 a to by tak sedelo, ked tvoje ma 2,9 mm, tvoje je zase vacsie 😉 , pozeram aj v knizke, ze CRL udaj, to bude asi ono, ze 🙂 ?

siska dakujem a jeeeeeeeeeeej gratulujem k mrche, potom nech uz nechodi, ked ju nebude treba 😉

bris dakujem 🙂

janulka, aj aj pozdravujem michelle 😵

veve ahoj 😵 , tak to si drzis super vahu a tiez gratulujem, ze je vsetko oki 🙂 , zajtra odpisem v klude aj na IP 🙂

miskahryzka8
22. feb 2010

juuuj dalsiu stranu uz nezvladnem, idem aj ja haji 🙂 , sharmi som zvedava, co tam "ulovis" 😉 , papa dzou 🙂

janulka04
23. feb 2010

dobre ranko, dievcence...a chlapci v bruskach 😉 😵
ja som sla vcera spat o deviatej 😀 , ale ako vidim, tu bola aka zabava...siska, dzou 😀

no idem ja nieco robit, zehlenia mam cez hlavu a postele idem prezliekat a vam pekny dnik

lucialen
23. feb 2010

Dobre ranko snazilky a tehulky 🙂
Miska, inak to mame divne, lebo doki vlastne podla velkosti babatka urcili v ktorom som tt, napisal mi do knizky, ze 29=9+5. Ja by som podla ms mala byt 10+3, ale to sme si vyjasnili hned na zaciatku, ze ovu bola neskor, takze to sedelo. Ale ved ono to moze byt niekolko dni popredu alebo pozadu, to sa vzdy meni. Kedy ides zase do poradne? Ja idem 15.3. a bude merat siju.
Tehulky, z coho pozostava to 1 skriningove vysetrenie? Mne na to brali vcera krv.

majuska7979
23. feb 2010

dobre ranko babule,
tak ja som dneska pekne padla z vysky na ritku 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

brisilda
23. feb 2010

luci ja neviem 😀 😀 😀 lebo kazdy doki dava robit vysetrenia na nieco ine 😒 opytaj sa sestricky no v prvom rade ti zistia krvnu skupinu, ci nemas nejake infekcne ochorenie v tele , ci nesi chudokrvna a protilatky proti erytrocytom plodu

majuska7979
23. feb 2010

miska pacila sa mi tvoja reakcia, co to vidim, no ale teraz ta moja teplotka pekne padla ale ona pojde hore 😉

brisilda
23. feb 2010

maji to je vazne stresujuce to meranie presne ako pisala dzou 😠 no drzim place aby sa vysplhala znova hore

majuska7979
23. feb 2010

brisilda, pravdu tento mesiac nestresujem vobec, proste uvidime co sa z toho vykluje 😀 ak to bude mrcha mam dovod kupovat letenky na svadbu 😵 😵 😵 a ak pride babo, no to mam dovod sa tesit ze som konecne tehula 😵 tento mesiac ma to nestresuje 😀

lucialen
23. feb 2010

Diky Bris, krvnu skupinu vedia, infek. ochorenia mi robili, tie su negat., tak neviem 😒
Maji, to je len maly zoskok, este bude vyskok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre