Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

miskahryzka8
26. feb 2010

sharmi, my si asi s mm zajtra spravime damsku jazdu a pansku jazdu a stretneme sa u nas doma u mojej maminy na prespatie 😀

dzou mna prvy krat neboleli psia pred mrchou, ked som otehu 😕 az dost dni potom zacali...Poriadne si uzite babinec 🙂

majka, uzivaj si drobne "radosti" ranneho tehu 😉

jaj mne to uz nemyslim, dopozeram taratogu a idem na chvilu spat aby som na 3:30 zasadla k hokeju, snad sa zobudim ak ano mate tu ranny coment, uz som dohodnuta s kamoskou na facebook :DDD

miskahryzka8
27. feb 2010

juuuuj ten film trva uz 4 hodiny co mam rozpozerane 😕 , tak googlim 😀 a dnes som som opat trosku nakupila v motherecare super kusovky v akcii a aha co som nasla http://www.mothercare.com/Unisex-Whites-piece-B..., presne toto maaam a stalo to v zlave 5,50 Eur 😵 , ale povodne 15,40, kolko je teraz vlastne libra 😕 , no ale aj na SK sa da kupit lacno, normalne ma to potesilo 😀 , ze super akcia 🙂 , som zvedava ako vstanem k hokeju 😕 , len musim vediet, kto vsetko prezil 😅

miskahryzka8
27. feb 2010

no dokelu to sa mi uz tusim neoplati ist spat 😕 , skusim vydrzat 😀 😝

miskahryzka8
27. feb 2010

Tu soooooooooooooom 😀 😀 😀 , ale 0:3 😒 v 3 tretine, no vydrzala som byt hore do druhej potom uz ee, tak som dala budik na piatu 🙂

miskahryzka8
27. feb 2010

ozi a mm spi 😀 , len ja som ten psravny fanusik, tak si zasluzim aby som videla gol nech nasi daju sup,sup 😀 a potom uz len 3 stacia a kanada nic :D

miskahryzka8
27. feb 2010

juuj nehraju zle chlapci, ale chyba nam trosku toho hokejoveho stasticka 😠 a nieco je s gaborikom, ale on prisiel uz na OH s 21 stehmi na kolene vraj, povedal teraz komentator, tak som mudra :D

Aj kamoska, co mala spolufandit na facebooku spi, ts, ts, ts 😀

miskahryzka8
27. feb 2010

No mame necelych 10 minut do konca 😕 , slovenskoooooooooooooo, slovenskoooooooooooo, heeeja, heeeja, heeeja slovenskoooooooooooooooooo 😀

miskahryzka8
27. feb 2010

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool a ideme hrat presilovkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂)))))))

miskahryzka8
27. feb 2010

no esteze povzbudzujem ja, ked vsetci spia 😀

miskahryzka8
27. feb 2010

ahaaaa nehrame, gol ju rusi, ale este mame 7 minut 🙂

miskahryzka8
27. feb 2010

kanadania sa nasr, teraz utocia ako trudi 😠 , ale halak skvelo chyta, klop,klop,klop 🙂 aaaaaaa sme pred kanadskou brankou a branka padaaaaaaaaa a brankar je v pod brankou 😀

miskahryzka8
27. feb 2010

goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

miskahryzka8
27. feb 2010

babyyyyyyyyyyyyyyyyyy 4 minuty mamse, fandite aspon vo sne 😀

miskahryzka8
27. feb 2010

juuuuuuuuuuuj nasi strielaju, zednik na zemi, dvaja kanadania ho zhodili, hajzlici 😠 , uuuuuuuuuuuutociiiiiiiiiime ale 🙂

miskahryzka8
27. feb 2010

slovenskooooooooooooooooooooooooooooo, slovenskooooooooooooooooooooooo heeeeeeeeeeeja, heeeeeeeeeeeja, heeeeeeeeeja slovenskooooooooooooooooooooooo 😀

miskahryzka8
27. feb 2010

Tak 2:3, ale kraaasne sme hrali 🙂 , nevadiiiiiiiiiiiiiiii, tak ideme zajtra pre bronz 🙂

miskahryzka8
27. feb 2010

cafte zatial, idem dospat 😀 😀

lucialen
27. feb 2010

Krasny zapas, len skoda, ze sme prehrali 😠 😀

sharmana
27. feb 2010

dobré ráno, ja som si tiež dala budík, ale ešte som si pospala a začal asom pozerat od 2. tretiny... no naši hrali pekne len v poslednej tretine si dovolím povedať, ale nemáme sa za čo hambiť, držala som velmi palce... 🙂

janulka04
27. feb 2010

pekny vikend babule...
no u nas zase depka, mm vstal rano hore ritou, esteze je v praci, ale uz mam teraz depku, ze co bude, az dojde... 😝

miskahryzka8
27. feb 2010

dobre rano :D, juuj ako malicko napisane 😕 😀 , no sharmi ja som videla len tretiu a ta sa mi zdala super 😀 , tak snad sa zadari bronz 😵 , idem do emsta za akmskou kocikovat a poto ideme este vecer do mesta, som pisala a inakhavinko je uz v psom nebicku, sa mu nepolepsilo 😔 , ale tam mu je lepsie...
pekny vikendik 🙂

majuska7979
27. feb 2010

dobre ranko babulky, tak ja som mala vcera palacinkovu party a sponcilo sa to ozran party 😅 😅 merat to som nemerala, lebo sme sedeli a pili do 3rana 😅 ja samozrejme tiez, tak dnes mam troska poopicne stavy 😅

brisilda
27. feb 2010

ahojte kocky miska dik za info o zapase 😀 tvoj muzice musi mat s teba radost 😀 inak vazne si tu supravicku kupila za smiesnu cenu 😉 si sikulka 😀
majka no tak ty si to u vcera potom riadne dala kedze ste sa poozierali 😀

sharmana
27. feb 2010

miska. aký havinko, tvoj? to mi je lúto ☹
no my sme sa napapali, chcela som ísť na prechádzku, ale môj mm tu zaspal pri telke... a dnes mi lezú susedia mimoriadne na nervy, zo všetkých strán len buchot skrinami, topánkami, dvermi...bleee 😝

sharmana
27. feb 2010

fazulka. tento graf vyzerá naozaj velmi dobre... 😉

majuska7979
27. feb 2010

tak uz som domka z nakupov
no brisilda, troska sme to roztocili, rano som sa zobudila s takou bolestou hlavy, mm robil drinky, vodka plus spirte, bleee, a on to riedil asi pol na pol 😀
fazulka len tak dalej pekne sa drzkaj hore

brisilda
27. feb 2010

😀 😀 😀 jaji ved uz ked sa pije tak nech poriadne nie? pol na pol je dobre 😀

majuska7979
27. feb 2010

akurat varim segedinsky gulasik, kamoska mi doviezla zo slovenska knedlu, to si to idem vychutnat mnammmmmm 😵 😵

brisilda
27. feb 2010

mnam maji nerob nam chute 😀 ja som sa ho konecne v tehotenstve naucila varit 😀 lebo v prvom trimestri som mala neodolatelnu chut na jedivo s kys. kapusty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre