Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
5. mar 2010

xeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ja sa taaaak moc tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 gratulujem, moc moc moc! 😵 to je uzasna spravicka!

brisilda
5. mar 2010

jani mne sa zda ze xena spominala ze tam dali 2 fazulky 😉 takze ja jej doprajem kedze tak dlho museli cakat 😉

sisa2
5. mar 2010

jani a tebe gratulujem k dalsej babulke 🙂 dufam, ze mm nebol moc sklamany. tak uz len vybrat kocik v spravnej farbe 🙂

lucialen
5. mar 2010

Dobre ranko 🙂 Aka krasna novinka 🙂
Xeni, strastneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim a gratulujeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

fazulka1512
5. mar 2010

dobre ranko
xeni gratulujem, super tesim sa s tebou
pridavam moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/29c558

sisa2
5. mar 2010

fazulka kedy chces testovat?? dnes necakas mrchu? ci kedy? pozerala som podla minulej LF .... tak dufam, ze nepride.

dzou ty ako????????

lucialen
5. mar 2010

Aj mne sa zda, ze xena mala teraz len dva folikuly, teda na jej pomery len dva 😀 Ale no mohli by to byt dva, ked uz 14dpo ukazujem kolajnice 😉

lucialen
5. mar 2010

Fazulka, no ty by si uz mohla testovat 😉 Dnes by mala prist mrcha a teplotka sa drzi pekne hore 😉

petafr
5. mar 2010

xeniiiiii, uzasne, gratulujem, to je ohromna spravicka, neboj, vsetko bude fajn, ako ma byt... zasluzena odmena!!!
parada!
fazulka, tak uz len ty do tretice!!! grafik uzasny, podla mna je to jasne! 😵

fazulka1512
5. mar 2010

chcem vydrzat do pondelka,netestujem pockam
boli ma podbrusko a nahmatala som si krcok je tvrda pologulicka, zatial

sisa2
5. mar 2010

teda baby, vy xene doprajete 😀 neviem neviem, ci pri 2 drobcoch tuzi po dvojickach 😀

fazulka - vyzeras veeeelmi nadejne 😵

lucialen
5. mar 2010

Siska, ved vravela ze dve by este nejako zvladla, no mat napr. 4 chlapcov, tak potom fakt staci aj to jedno 😀
Fazulka, si si ista, my sme uz dost zvedave 🙂

sisa2
5. mar 2010

luci jaaaaj, to som necitala 😔 😀

fazulka1512
5. mar 2010

lucialen musime vydrzat

fazulka1512
5. mar 2010

a v com by som si mala byt ista,hm

sisa2
5. mar 2010

fazulka no ze ci si si ista, ze chces vydrzat az do pondelka, lebo my sme zvedave 😀
ale chapem, ze chces vydrzat, clovek nechce byt zbytocne sklamany. testik uz mas kupeny? to, ze je krcok dole a tvrdy je velke plus, aj bolest podbruska je ok. kedy by ti (ne)mala prist mrcha?

fazulka1512
5. mar 2010

no mrcha by mala prist dnes, podla lf, ale chcem vydrzat do pondelka preto, lebo cyklus pred bratim femi som mala 30 dnovy, ale ovu som mala neskor, a tento cyklus skor
test nemam kupeny

fazulka1512
5. mar 2010

ako pise lucialen tak keby dnes mala dorazit mrcha tak teplota by klesla o dost a neklesla

sisa2
5. mar 2010

tak drzim palce, nech sa rozhodnes, ako to tebe vyhovuje 🙂

fazulka1512
5. mar 2010

sisa dakujem uz som rozhodnuta ze cakam do pondelka, este potrapim svoje nervy a v pondelok mam narodky tak si vypijem bud o zialu alebo radosti

lucialen
5. mar 2010

Tak teda pockame do pondelka 🙄 To by bol krasny darcek k narodkam 🙂

sisa2
5. mar 2010

fazulka verim, ze radosti. to budu krasne narodky 😵

fazulka1512
5. mar 2010

ja si mylsim ze sa mi predlzila lf, tak preto chcem pockat 2 dni ma nezabiju

miskahryzka8
5. mar 2010

Ahojte, fiiiha vy ficite uz takto od rana 🙂
xeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 , to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 , to ej fakt super, dnes zacalo super rano svieti slniecko, s mm sme sa nasmiali a ponatahovlai na menach pre drobceka a hned takato super spravicka juj 😵 , dakujem za prvy narodeninovy darcek 😉 🙂 , tak drzim palceky nech je vsetko v poriadku a drzte saaaa 😵 😵

sisa2
5. mar 2010

fazulka no jasne. aj my to nejako prezijeme 😀
este som zvedava na dzou, ako dopadla.

miska aj ste nejake vybrali? 🙂

motylek17
5. mar 2010

ahojte babulky,

xenulka z celeho srdicka ti blahozelam a tesim sa s tebou... nech to dobre dopadne az do konca... 😉

lucialen
5. mar 2010

Ahoj Majka 🙂 Ako sa mas?
Miska, tak vsetko naj k narodkam 🙂 Ale nemam ziadny darcek 😀

majuska7979
5. mar 2010

xeniiii, jeeeeej, super potichucky gratulujem, ale ak uz boli // na dvoch testoch, tak si krasna tehula, boze daj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 konecne dalsia medzi nami 😵 😵

miskahryzka8
5. mar 2010

fazulka, pol stupna este neva 🙂 , fazulka chce testovat na svoje narodeninky 😉 , inak by som ju aj ja nahovarala nech testuje hned 😀 , no jj dobre tipujem 😀 , fazulka to bude darcek pre teba a dalsi do zbierky pre mna 😀 😉

motylek17
5. mar 2010

luci nic noveho a ani zvlastneho... uzivam si zivota a je mi fajn... 🙂 vidim ze brusko krasne rastie, moc sa s tebou tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre