Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
6. aug 2009

cheerlady,no super napad,mne sa to paci velmi,no a svokru popros,nech si to necha pre seba,trebars jej povedz,ze si poverciva a nechces aby to vsetci vedeli hned

tea333
6. aug 2009

Jee to su mile napady!;) ja by som urcite chcela prekvapit vsetkych,lebo by to necakali odo mna. Cheer potom musis odfotit tie tvare

cheerlady
6. aug 2009

bris no na 3D by to bolo super,ale dovtedy sa to urcite prevali 😅
akurat obedujem v robote,no ale teda nic moc - ryza sucha,esteze to maso sa da 😒

cheerlady
6. aug 2009

groka no to ja ju zas poznam - povie mi,ze ano,neboj sa a len co sa za nami zavru dvere,tak bude vyvolavat sestre a hentomu a tomu,no hroza 😠
tea to teda budu prekvapene tvare,mamina mi urcite povie,ci sme uz nemohli pockat,kym budem mat Ing.,ale potom sa bude urcite strasne tesit a tatino ani nehovorim,ten bude hotovy este viac,uz vidim ake bude mat oci ligotave 😵

rhodosbb
6. aug 2009

Už ma mrle žerú v robote, chcem si odskočiť do inej lekárne po test, nie do tej kam chodím stále, lebo tá pani na mňa už čudne pozerá, toľko testov som si už bola kúpiť 😀

Ďalší test skúsim zajtra ráno, čítala som včera, že citlivý tehotenský test určí tehotenstvo najskôr 10 dní po počatí - toľko vraj trvá, kým sa spermia spojí s vajíčkom, prejde cez vajcovod a zahniezdi sa v maternici... 🙂

rhodosbb
6. aug 2009

Ja už mám premyslené ako to oznámim drahému - kúpim malé topánočky a dám mu ich ako darček na naše výročie 15, čo bude budúcu sobotu - verím, že to si už budem na istom, či som alebo nie som tehu 🙂 a už sa teším na jeho reakciu 😀

lenushka
6. aug 2009

Ahojte babenky🙂🙂 Az dnes som natrafila na vase forum a pritom som tu zaregistrovana uz pomerne dlho... Citam citam o dusu, ale stale som este len na 6tej strane🙂🙂 Mam pocit, ze vas uz poznam a vsetko s vami prezivam🙂🙂 No, ved do tej 135tej mam este co robit🙂🙂) Velmi by som sa chcela k vam pridat a vsetkym drzim palce minimalne tak, ako sebe🙂🙂:P S priatelom sme chceli zacat na babätku pracovat az v auguste, ale pan doktor mi povedal, ze planovane rodicovstvo vychadza tak na 20%, ze mame zacat uz v juli... A mne to netrebalo viackrat hovorit🙂🙂 Ihned sme kupili Femibion 800 (asi 2.7.)a o par dni (14.7.) sme sa zacali snazit🙂🙂 Uz som vybrala prve balenie lentiliek :D a teraz 11. cakam, ze (ne)pride menstr. Som hrozne nervozna... Uz som si spravila dva testy, prvy 26.7. a druhy 1.8. Bola som hrozne smutna a sklamana. Ale zase na druhej strane sa upokojujem, ze ovu som mala az 28.-29.7., takze to este test nestihol zachytit🙂 Vypocitala som si, ze zajtra by som si mala urobit test, ale som hrozne nervozna, neviem, ci to bude mat zmysel....:( Citim sa vselijako, toci sa mi hlava, rano mi je trochu zle, jem sladke cez slane...Ale neviem, ci si to len nenahovaram...:(:( Prepacte, ze som sa takto velmi rozpisala, ale potrebujem sa s niekym porozpravat, kto to preziva ako ja, pretoze kamaratky samozrejme mam, ale 2 uz maju svoje 9mesacne dievcatka, takze to uz je o inom a ostatne su netehotne a ani v najblizsej dobe neplanuju... Tak este raz drzim palce vsetkym snazilkam a dufam, ze si popiseme🙂🙂 Zatial papa🙂 Lenka

groka
6. aug 2009

tak baby,karfiol je spraveny,utekam do obchodu po tatarku,nemame a maly chce krokety,dnes sami olej,no fasa,

cheerlady
6. aug 2009

rhodos aj na mna vcer uz pozerala ta veduca lekarne,ze ci som kompletna,ked tam chodim pomaly kazdy druhy den pre testy,ale uz jej slubim,ze sa tam tak skoro neukazem 😀 a vecne tam bolo tooolko ludi za mnou,najprv som sa aj hanbila,ale potom mi to uz bolo jedno,nech si mysli kto chce,co chce 😎
aj ja som to chcela povedat drahemu ako prekvapko,ale ked on si to vsimol,ze som nedostala mrchu a kazdy den sa ma pytal,ci uz 😀

rhodosbb
6. aug 2009

Cheerly 😀 😀 😀

Lenushka vitaj medzi nami 🙂 Pridaj sa kn ám, budeme tu riadna banda 😀 Netráp sa, ak by sa vám to podarilo hneď na prvý pokus, tak by ste si mohli riadne gratulovať, to sa tak často nestáva 😉

brisilda
6. aug 2009

cherlady mas pravdu aj menje jedno ako na mna pani v lekarni pokukuje co uz ved mozu byt iba radi, ze na nas zarabaju 😀 😀 😀 a s tym chlapom mas pravdu moj taktiez vie kedy ju mam a kedy nie oni to maju asi odsledovane lepsie ako my zeny 😀 😀 😀
lenka vitaj medzi nami 🙂 a nemusis citat vsetko co sme popisali je toho strasne vela staci si precitat par stranok dozadu no tak ci tak, vsetko co sa uz popisalo sa este par krat popise som si ista takze o nic v podstate neprides 😉 Pri snazilkovani drzim palce aby sme uz vsetke v sept. boli tehu 🙂 😉

cheerlady
6. aug 2009

ahoj lenka,vitaj medzi nami 🙂
vobec nevadi,ze si sa rozpisala,ved sme tu na to 😀 musis sa pripravit na vysoke tempo - aj 10stran denne,lebo baby pisu ako o dusu 😀 drzim ti palce pri zajtrajsom testovani - ak ta potesi,tak ja som tiez prvy test vyhodila,lebo bol biely ako sneh,ale ked mrcha neprisla ani za 5dni,tak uz sa tam pomalicky zacalo nieco ukazovat 😵

brisilda
6. aug 2009

kocky mna tie testy tak stvu 😠 uz mam pocit, ze su nefunkcne 🙂)) alebo zeby manzel bol nefukcny? hm.... 😕 ejha ktoho vie asi jeho spermijky po 7 r. zabudli kam maju ist 😀 😀 😀

groka
6. aug 2009

mna asi porazi,tak som isla kupit tatarku a kupila som aj cukor krystal,dala som si to do silonoveho sacku,ved to nebolo tazke a ked som maleho vytahovala z kosika nakupneho,tak mi to drizlo na zem,tatarka sa rozbila,a druhu som nesla uz kupit,nevidalo mi nejako,takze sme bez tatarky a ja uz nervy na dranc 😠

brisilda
6. aug 2009

groka a ja ze sa ti cukor rozsipal 🙂 inak by to znamenalo, ze k vam prileti bocian 😉 aspon u nas na vychode sa tak povravalo

groka
6. aug 2009

brisilda.to vazne?no smola teda,ale ta tatarka ma serie trosku

inak my v juli ked sme boli na dovce,tak cestou tam sme videli pocas jazdy na osvetleni 2 bocianov vedla seba,to bolo uzasne,potom sme videli na dovolenke 6 bocianov vedla seba a potom doma,ked sme boli na kupku,letel ponad mna

no vypila som kafe a idem si s malym lahnut tu do obyvky,mna cicuse zas bolia,potrebujem sa vyvalit

inak asi budem robit slivkove gulky,mnam,dosla chut a mame doma slivky

groka
6. aug 2009

a kde mame dnes nasu teu?

kkatkaa
6. aug 2009

ahoj kocky dnes som neporiadna prisla som sem az teraz ale priznam sa ze som veelmi dlho spala a potom som sa len tak motala a som strasne nejaka mimo a unavena a nic sa mi nechce

bris diky za tip na caj skusim pohladat zajtra sa chystam do mesta tak cajiky a testiky do zasoby to istia 😉

rhodosbb ze by dalsia nadejna tehulka? tak drzim palce. ale s tym testom - myslim ze sme to tu uz pisali ze na niektorych testoch je napisane ze by sa nemali interpretovat vysledky po 30 minutach ale zasa ako povedala pici keby si nebola tehu tak tam ta ciarka nevznikne ani o 3 dni 😉

cheer - som premeskala tu 9.00 hod tak az teraz ti uz konecne oficialne gratulujeeeeeeeeeeeeem a tesim sa s vami a nech sa vam moc dariiiiiiiiiiiiiiii 😀

cheer a malalady a nezabudnite co mate robit 😉

tea - kde si chudatko nase? dufam ze ta alergia nie je nic vazne a ze to zvladas, daj teda vediet ako si na tom

lenushka vitaj medzi nami pridaj sa k nam ked nas uz poznas, neboj radi pokecame o comkolvek kedykolved aj niekolkokrat 😉 a zelam ti aby sa aj tebe podarilo medzi nami otehu ved tu vsetky na to cakame rovnako nedockavo a niektorym sa to uz podarilo tak sme vsetky postupne na rade neboj 😉

cheerlady
6. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 😀 😀

kkatkaa
6. aug 2009

moc diky cheer pochopila 😉

pici
6. aug 2009

pocujte baby, to jedina chodim do prace???? mam pocit ze pisete cely den a ja ledva stiham citat.....

cheerlady
6. aug 2009

hups,nejak divne mi to zobrazilo 😕

cheerlady
6. aug 2009

pici aj ja som dnes v praci,ale nemam co robit,tak som jednym okom tu 😉

kkatkaa
6. aug 2009

pici za seba ja momentalne nechodim do prace ale zacnem asi tak o 3 tyzdne vooooooooobec sa mi nechce a stve ma to ze tiez nebudem stihat citat ani odpisovat aze tu z toho uplne vypadnem ☹ ☹ ☹ fnuq

cheerlady
6. aug 2009

katka a co si menila robotu,tak preto si doma? ja teraz robim u manzela,ale to malo byt len docasne riesenie,lebo v predchadzajucej robote uz som nemohla vydrzat,cudujem sa,ze som neskoncila v blazninci - skoncila som tam na konci roka a potom som isla teda sem - ze aby som mala aj cas sa ucit na statnice,lebo keby som nastupila do novej prace,tak by mi nedali 3tyzdne dovolenky na ucenie 😒 takze v juni som mala statnice,tak som chcela,ze v septembri si najdem nejaku "normalnu",ale kedze berieme tu hypo,tak nemozem ist do novej,no a teraz,ked som tehu,tak uz to asi ani nestihnem niekde sa zamestnat a vydrzat skusobnu dobu,lebo uz na mne bude urcite ten 4.,5.mesiac vidiet 😅 tak to vyzera tak,ze tu ostanem..ja som z toho moc nadsena neni,lebo som bola zvyknuta na vyssi prijem a ked bude len ta materska...ach jaj 😖

cheerlady
6. aug 2009

som uvazovala aj nad nejakou pracou na doma - viete,nieco prepisovat na PC alebo nieco skladat alebo tak 😅

stanka1986ke
6. aug 2009

ufff no kym som vsetko precitala co ste tu dnes uz popisali od rana.... 🙂 normalne nestiham...teraz som tu urobila trosku kuk kym viki spinka....ale uz o chvilu musim ist za sefom...no potom vam napisem...a budem rada ak mi poradite..ale dufam ze sa sef zachova ako clovek a nebude robit hluposti...tak uvidim..vam potom vecer dam vediet..oki?no alebo skor zajtra lebo kazdy vecer mam planik s mojim muzickom 😀 😀 😀 papa

brisilda
6. aug 2009

kocky to aj vam stranka 135 tak hlupo naskocila ako mne??? ☹

cheerlady
6. aug 2009

bris ja ju mam ok 😕

cheerlady
6. aug 2009

stanka drzim palce u sefa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre