Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

pici
7. aug 2009

TEUS
no co ja viem. ja si tam moc neanalyzujem.. nemam cas a nechcem si tam bastrngovat

pici
7. aug 2009

aj ja som zuzana 😀

tea333
7. aug 2009

pici ja som samovysetrujuci typ aj s priatelom- vsetko zanalyzujeme,hehe...
naposledy som hladala krcok a nasla ho! 😀
podla mna je normal ze nemas neviemaky vytok a si suchsia, aj ja som,mne to ostava vnutri skor

zuzka 🙂 myslim ze jedina v teme?
podla mna je supr ze si si nasla niekoho zodpovedneho s kym babatka budes vychovavat 😉 je jedno ci je to tato,ved aj tak tato je, aj ked nie bio 🙂

inak ja som citala jednu temu a bol tam taky smutny pribeh, mladucka 17r baba otehotnela, velmi sa tesila, deti vzdy chcela a bola odhodlana, povedala priatelovi, on sa potesil, ale na druhy den ju poslal do kelu (povedal jej ze to dieta je urcite toho druheho,lebo sa rozisli a chvilu bola s inym, ale brala hak,takze vedela koho je)
a tak jej robil nervy a stresy, rodina ju tiez nepodporila
nakoniec potom co sa s priatelom pohadali a ona sa rozhodla vychovavat sama potratila ☹

tea333
7. aug 2009

jee dve zuzanky pozeram 😉

tea333
7. aug 2009

tak somsa rozhodla ze sa nikdy nebudem v tehotenstve rozculovat.aj keby slony padali 😀

pici
7. aug 2009

to ti pripomenieme teus 😀 idem na nechty babulky. konecne mi konci mrcha.... tak uvidime dame sa do snazenia...

tea333
7. aug 2009

pici paa 🙂

pici
7. aug 2009

a poctive snazenie .... ja mam cely vikend robotu tak vas budem len citat....

malalady
7. aug 2009

baby neviete čo sa može v tehotenstve cvičit??? 😉

tea333
7. aug 2009

malalady vobec neviem a trosku sa aj bojim lebo ja driem kazdy den v posilke tak neviem co budem robit tehu 😕

brisilda
7. aug 2009

malalady ano moze sa cvicit ale iba cviky urcee pre tehotne a alezi vela aj od tvojho zdr. stavu 🙂))))) samozrejme, ze brusaky robit nemozes ja ma vidoe Czoborovej a je super cvicenie ulahcuje porod
Kocky dnes som si kupila tento mini mikroskop http://natural.sonix.sk/eshop/?ovulacne-testy,40 a podla neho mi acina ovu 😉 ale chcel ho skusit aj maly tak tam dal slinku a jemu vyslo ze ovu nema cize podla mna funguje 🙂

brisilda
7. aug 2009

malalady kuk stranku http://www.starostlivostodieta.sk/cvicenie-pre-...
ale na nete toho najdes aj viac

cheerlady
7. aug 2009

ahojt,tak som vas zase 20minut citala a to som tu bola naposledy na obed! 😀
luludi vitaj medzi nami a prajem co najskorsie // 😀
no k tej bolesti pri sexe - ja som ani tak nemala bolesti ale skor som nemala vobec chut na sex a to bolo v case brania HAK,ale nie pocas celej doby,to prislo tak na cca 1rok,pricom som ich brala v kuse 3roky.drahy uz bol na nervy,si myslel,ze ma nepritahuje,ked som aj 2mesiace vydrzala bez sexu 😝 ale uz je vsetko ok 😀 teraz mavame niekedy opacny problem - on je unaveny a ja som ta akcna 😀 no a moj manzel je moj druhy partner 😉
baby,prave som dosla od kamosky a pozicala mi taku velku hrubu knizku - o materstve 😵 som si ju citala a je tam vsetko od A po Z 😀 tak budem studovat a potom vam napisem nejake zaujimavosti,co sa docitam 😉

tea333
7. aug 2009

jee cheer jasne ze nam napis 😉

brisilda
7. aug 2009

kocky to pol hodku tu nik nebol??? 😒

lenushka
7. aug 2009

🙂🙂 Ciii, holky🙂 Vy fakt mate tempo:D:D Ved aj keby som chcela, tak sa to neda vsetko precitat:D:D A to som tu nebola len dnesny den:D:D No, rano som si robila test a vysla mi opät len jedna ciarka...:( Ale neviem, ci mam tomu velmi verit, lebo je mi divne a po ovu som len 9ty den...Tak neviem... Pockam do 11teho, vdedy by mali prist mrchy a uvidime...:(
A gratulujem dalsim tehulkam🙂🙂

brisilda
7. aug 2009

lanka tak tak pockaj este tak ci tak po ovu sa neoplati robit testik skor ako na 14 den 😉 cize este nic neni stratene 🙂)))

tea333
7. aug 2009

som spat🙂 robila som si spenatik a vajicka varila, starala sa o zvery a tak..

lenushka fakt je skoro, pockaj..
a ake mas priznaky?

brisilda
7. aug 2009

caf tea konecne aspon niekto ja som dnes kukala na stare foto par rockou do zadu a spominala som na krasne casy 😀 😀 😀 😀

tea333
7. aug 2009

ved aj tieto su super!! 🙂

kkatkaa
7. aug 2009

ahojte prisla som z mesta len na otocku ze vas precitam a vy ste sa zasa cinili
tak zatial co som stihla
sisa to je super ze sa vam tak krasne zadarilo napriek tomu co ti povedali 🙂

kkatkaa
7. aug 2009

malalady nova pekna fotecka 😉
pici tak to ma caka nieco podobne ja som hak brala skoro 10 rokov 😒
luludi drzhim palceky a ked je uz vsetko v normali urcite sa zadari 😉
co sa toho hlienu tyka tiez musim ist hlbsie aby som zistila ze je 😠

kkatkaa
7. aug 2009

cheer inak si mi pripomenula ze so mnou to bolo trochu podobne s tym sexom pocas uzivania hak a po vysadeni tak na tom nieco asi bude 😉
potom posli nazov knizky aby sme sa vedeli ked tak zariadit

kkatkaa
7. aug 2009

bris asi mi to usla ale ty sa ako v skutocnosti volas?
asi tu zasa momentalne nikto nie je ☹ fnuuuuq
ja zasa idem do mesta tak neskor sem este nakuknem dufam ze tu niekto bude ked nie tak dufam ze aspon zajtra lebo dnes som s vami moc nepokecala a mi to fakt chybalo 😉
tak zatial papa

tea333
7. aug 2009

ja som tu ☹ len nikto nepise ☹

kkatkaa
7. aug 2009

to mi je luto moja ale fakt musim zatial ale dufam ze tu budes este aj neskor tak pokecame zatial pa

tea333
7. aug 2009

baby vy si uzivate vikend asi poriadne 😉 ked nechodite na konika

brisilda
7. aug 2009

no uz som tu ale len na skok manzel ziarli na net 😀 😀 😀 😀
katka moje meno je Michaela 😀 😀 😀

brisilda
7. aug 2009

HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO je tu niekto???

tea333
7. aug 2009

jaaaaa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre