Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
10. aug 2009

dakujem baby, tak dnes si este dopijem tu co mam uvarenu a uz ju nembudem pit potom 😉

tea333
10. aug 2009

aj ja mam nizky sisa ale pijem dobre sypane cajiky narano, a tie su poriadne silnejsie nez obycajna kava (potvrdili mi to aj kavickari) 😀

brisilda
10. aug 2009

sisa mas pravdu kamoska bola tuha fajciarka a tak isto jej lekar povedal, ze si moze obcas zapalit ona mala totiz abstinencne priznaky ktore taktiez dobre neposobili na dieta 😒 ale nikomu neodporucam fajcit a pit alkohol moze ale nemusi to dietatu sposobit zdravotne problemi napr. so srdieckom

brisilda
10. aug 2009

cize neodporucam Vam riskovat a s kavou asi od dnes taktiez koncim 😉 uz len cajik 😀

michelle
10. aug 2009

ahojte tehulky a snazilky 🙂
vsetkym uspesnym gratulujem a snaziacim sa drzim palceky 😎
ako po vikende?

nadenkaaa
10. aug 2009

tea zvycajne sa to dedi z matkinej strany a ob-generaciu -teda ak tvoja stara mama bola z dvojiciek ale samozrejme nie je to pravidlo 😉

tea333
10. aug 2009

bris 🙂 😉
to je presne tak ako s drogami, ked je naniecom zavisla matka bude aj dieta..a este na takychto veciach..
aj tak sa cudujem ako mozu narkomanky rodit zdrave deti (okrem abstinencnych priznakov)

nadenkaaa
10. aug 2009

deti matiek fajciarok maju tiez bastinecne priznaky lebo pokial pocas tehotenstva prirodzene prijimali nikotin od matky -cez placentarny obeh po porode tato cesta zanika a deti maju abstinencne priznaky su viac placlive nepokojne maju mensiu hmotnost a tak a co sa tyka alkoholiciek tak to sa na dietati prejavi tzv .FAS-fetalny alkoholovy syndrom 😔

brisilda
10. aug 2009

tea neboj isto sa im nerodia zdrave deti a ked tak mozu mat zdr. problemi neskor kamoskina mala tak mala asi po roku a aj s rastom mala nieco chybal jej rastovi ci aky hormon a na srdiecko bola operovana ☹

tea333
10. aug 2009

tak to je divvne, moj otec mal sestry-dvojicky (umreli po porode), a z jeho strany mavali dvojicky, a moja mama mala bratov..zeby sa to prenasalo? 😀 ziadna ob-generacia som si povedala 😎

michelle
10. aug 2009

nadenkaa ja som zase citala, ze jednovajecne dvojcata su dedene z muzovej strany (vraj "muzska zalezitost" pomaha rozdelit to oplodnene vajicko na dve samostatne jednotky - pri jednovajecnych su obe deti rovnakeho pohlavia a su rovnake) a dvojvajecne su dedene zo strany zeny (vtedy ide o anomaliu, ze sa zene naraz uvolnia dve vajicka - vtedy moze ist o deti rozneho pohlavia a menej sa na seba podobaju).

nadenkaaa
10. aug 2009

tea matky narokomanky maju zvycajne tak nadherne deti 🤐 par som ich zazila ale nechcite vidiet tie chudatka tak maju abstinecne priznaky ako oni trpia len kvoli nezodpovednym materiam ked to uz tak musim povedat 🤐

brisilda
10. aug 2009

o nie stale to tak je niektore deticky maju stastie a nemusia patit za chybu rodica

ninka0404
10. aug 2009

Ahojte baby my sme tiez zacali v July, dnes by som mala dostat mrchu klop klop zatial ju nemam, ale pred tyzdnom som mala trosku take zvlastne krce v podbrusku a bolel ma vajecnik 😅 , neviem myslite, ze by to mohlo byt tehu, zatial sa nechcem tesit zbytocne, ale zeby sa nam to podarilo hned na prvy sup 😅 ??
Inyk vsetkym dzrim palceky nech ste cim skor tehu TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kkatkaa
10. aug 2009

ahojte pekny den
lucialen uz si spominam ze si to pisala len som asi zabudla 😒
pridavam sa k debate jasne ze vsetky chceme aby to bolo hlavne zdrave ale ja by som chcela prve dievcatko len tak z citovych dôvodov
a kavu pijem zalievanu 1x za den, mne neska a 3v1 a pod nechutia a smrdia mi neviem preco ale kavicku si odpustit bude pre mna trosku tazke si zvykat a to ani nepijem silnu

tea333
10. aug 2009

je to hrozne, nechapem preco sa koly dietatu nedokazu stopnut, ja by som urobila cokolvek keby to malo pomoct k zdraviu mojich deti

nadenkaaa
10. aug 2009

no ono to uz dnes nie je tak lednoznacne dnes sa rodia dvojicky aj paro ktore v rodine nemali dvojicky -teda aspon si nepamataju-a to samozrejme nehovorim o IVF-co je umele oplodnenie
proste len niekto to zacat v rodine musi ,vplyva na to dost aj HAK

nadenkaaa
10. aug 2009

tea droga je silnejsia a zvycajne tie zeny ani dlho nevedia ze su tehu no je to nespravodlive ze mnohe matky ktore robia vsetko mozne aj nemozne nemozu otehu alebo nwmozu donosit a take rozne nezodpovedne maju krasne deti ach jaj..,.ale co je na svete spravodlive? 😒

kkatkaa
10. aug 2009

nadenka ako na to vplyva hak?

brisilda
10. aug 2009

nadenka skoro nic neni spravodlive ☹

kkatkaa
10. aug 2009

je to pravda malo co je spravodlive

tea333
10. aug 2009

nadenkaa ja som bola tuhy fajciar ale vzivote by som nefajcila v tehotenstve!!! ☹
hej kamoska mi hovorila ze na jednej party na nejakom dome stretla dievca, a dievca pilo a fajcilo, az neskor v rozhovore spomenula ze je v 4.mesiaci!! 😒

nadenkaaa
10. aug 2009

no v podstate pokial beries HAK tak to nemas normalny menzes neuvolnuje sa ti vajicko a ked ho brat prestanes tak mnohokrat sa stane ze sa vajecniky "zblaznia" a zacnu produkkovat a v podstate vylucia aj dve vajicka v jednom cykle a pokial sa oplodia tak z toho vlastne vznikaju dvojvajecne dvojicky 😉

pici
10. aug 2009

nadenkaa to s hak vysvetlis???? nie celkom som to pochopila

sisa2
10. aug 2009

inak v tehu sa neodporuca ani zeleny caj a silny cierny caj ... takze ked uz, tak ovocne 🙂

nadenkaaa
10. aug 2009

no pokial zena fajci v tehu a aj potom zvycajne ma aj malo mlieka lebo to silne vplyva na laktaciu ono to ma vela negativ ale su aj zeny ktore s tym jednoducho prestat nedokazu a niecim si to akoby ospravedlnuju ze ved fajcim menej alebo podobne 😔 a v podste tym svojmu dietatu skodia a vedome 😠

monikapd1
10. aug 2009

noo ja by som sa tiez koly dietatu vzdala veci, ktore by mu skodili, je to pre jeho zdravie a rodicovske netrapenie sa ked sa narodi zdrave (noo ono potom potrapi inak 😀 xi xi)

tea333
10. aug 2009

ninka vitaj, jasne ze je mozne ze sa ti zadarilo na prvy sup,ale ked ti bude meskat,staci 2-3 dni mozes robit testik, uz to na nom moze byt vidno 🙂

kkatkaa
10. aug 2009

ajajaj lebo ja som ako pici a tiez by som dobrovolne dvojicky nechcela aspon urcite nie prvykrat tak ma to aj polakalo trosku kedze som brala hak dooooooooost dlho 😒

pici
10. aug 2009

nadi... tak uz chapem nevedela som k comu to hak bolo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre