Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
12. aug 2009

luci ano videla a neni maly zmesti sa donho aj 2 a pol rocne dieta myslim sportovu cast a vanicka je cca do 8 mesiaca
Katka no super uz budeme 3 😉
Ja uprednostnujem farbu ciernu a z vnutra bielu 😉

cicimon
12. aug 2009

groka - vdaka

lucialen
12. aug 2009

Inak ja som ho nazivo nevidela, ale je krasny. To je inak dobra stranka, vsetko dovezu az domov, len ci ho este budu mat, kym ja otehotniem. A mozno v 2010 budu este lepsie, ako si pisala. Ved ja by som tiez isla do Pl pozriet 🙂

brisilda
12. aug 2009

luci tak to asi pojde viec tehuliek kuknut kociky do polska 😉

lucialen
12. aug 2009

My sme sa stavili pred mesiacom v Jablonke na trhu, ale tam sa mi nepacili, neviem 😒

brisilda
12. aug 2009

No tak ja som v polsku este na nakupe nebola kedze uprednostnujem slov. obchody takze som zvedava

lucialen
12. aug 2009

Ozaj kto ste z BB?

lucialen
12. aug 2009

Ja len, ze kde je ten Merkury market v BB? 🙂

kkatkaa
12. aug 2009

jeeeeeeeeee bris krasna fotka 😉

lucialen
12. aug 2009

Aka kocka Bris? A nepisala si niekde ze mas nadvahu? Lebo nevidno na fotke 😉

brisilda
12. aug 2009

katka a luci dik no mam nadvahu ale miernu ☹ no citim sa uzasne aj s mojimi kamoskami faldickami 😀 😀 😀 chudnt sa bude az po porode 😉

brisilda
12. aug 2009

cize nebudeme spolu pisat len teraz ale aj po porode budeme spolu chudnut 🙂))))))

lucialen
12. aug 2009

Inak ja uz vyzeram ako v 4tom mesiaci 😀 A nic...

minka21
12. aug 2009

baby v polsku kociky nie na trhu ale v normalnom baby obchode,na trhu su vraj len tako a spol.ale v obchodoch aj znackove,a niektore kocky objednavaju aj z polskych e-shopoch,ale je to tam o dost lacnejsie,ja pojdem na ten moj kocik isto tam,tu by ma so vsetkym vysiel aj 40.tis,tam o polovicu menej

cheerlady
12. aug 2009

ahojte holky 🙂
bris mas peknu novu fotecku 😉
ja som dnes u kamosky opekala spekacky - tie som nejedla tusim 5 rokov a predtym este ako decko v tabore 😀
ozaj a skoro by som zabudla...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

kkatkaa
12. aug 2009

bris som za a dufam ze nam to vyde priblizne v rovnakom case ved trend je tu rozbehnuty perfektne 😉

groka
12. aug 2009

minka aj tebe gratulujem,ak som este nie,zabudla som uz

inak baby BT neklame veru,mala som pondelok 36,8.utorok 37 a dnes uz 36,5 takze pad jasny,ale keby ze ze zajtra stupne,tak som v soku,ale nestupne,som z toho aj smutna,ale na druhej strane nie,neviem preco

a inak dnes padaju meteory ci co,takze ak si budeme nieco priat ked budeme vidiet,tak sa nam to vraj splni a ja si budem priat len 2 veci,babatko a zdravie pre mojho syna

my sme mali dnes navstevu,boli tu kocky co sa pozname vdaka nasim detom,no a jedna z nich bola chora a maly mi od od podvecera kasle a aj bol trosku teply,takze uvidim,co z toho bude,hadam nie choroba

my uz vo velkoom nakupujeme veci do skolky,uz ma teplaky viac kusov,krasnu mikinu,slipky na kazdy den tomasa ,pyzama,sveter tomasa,natelniky a este cosi potrebuje
a ja som si kupila dnes rifle konecne uz nie obrovitanske cislo a troko peknucke
svokra mi poslala slivkove gulky takze som ich hned spraskala a este malemu nehala na zajtra,juj,ale boli dobre
a este nieco,pamatate sa ako som pisala ze ma bolia prsia?bolia stale,ale uz to nie je ta bolest ako bola ale boli ma lave prso a v bradavke aj na dotyk a mam z toho trosku strach

brisilda
12. aug 2009

luci ja vyzeram uz ako v piatom 🙂))) cize ak nahodou budem tehu a hodim foto bruska tak sa nezlaknite ze idem rodit 😀 😀 😀 take bude velke 😉

brisilda
12. aug 2009

cherlady dik za virusiky 😀 chytam chytam hadam kumne dobehnu 😉
groka dnes isto budem kukat von oknom ale je zamracene tek neviem neviem ci cosi uvidim ☹

lucialen
12. aug 2009

Bris 😀 😀 😀
My uz mame nadbehnute 😀

lucialen
12. aug 2009

Groka, a to co ti tak padla ta teplota? To sa mi este nestalo 😒

brisilda
12. aug 2009

no jasne a to preto, ze budeme medzi poslednimi len katka asi s bruskom zaostava dobehneme aj julovky 😀 😀 😀

brisilda
12. aug 2009

hm.... nevsimajte si prosim moju gramosku ☹

groka
12. aug 2009

lucialen no pred ms par dni vzdy pada teplota to je pravidlo,tak ja cakam,ze yajtra alebo pozajtra pride

minka21
12. aug 2009

groka dakujem,mna tiez najskor zacali boliet bradavky,a az potom prsniky🙂

cheery ty ako?nejake bolesti?

brisi sme tu same baby,nemas sa za co hanbit!sme ake sme🙂 hlavne ze budes tehu🙂

kkatkaa
12. aug 2009

cheer diky moc 🙂

lucialen
12. aug 2009

Bez problemov 😀 😀

groka
12. aug 2009

ja mam zas prehodenu klavesnicu a neviem to spravit takze tak kde je z davam y

groka
12. aug 2009

minka al emna boli len lava bradavka a niekedy ako keby mi tam noz vrazali ale to sa stane tak par krat za den

kkatkaa
12. aug 2009

bris o mna sa vobec neboj keby som hodila detailne foto tak mi vynadate ze som sa nepochvalila ze o mesiac rodim 😉 ale vazne ale mi to mame akosi v rodine tak ja to uz moc neriesim stve ma to ale co uz takze bris ja rozhodne nezaostavam ja vedieeeeeeeeeeeeeeeem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre