Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

luludi
13. aug 2009

fazulka, do nekonecna a este dalej 🙂 ty mas zase krasnu foto kocurika, byva s vami? My mame macku, zije s nami v byte a nechodieva vonku, nema to rada.

nadenkaaa
13. aug 2009

fazulka ty tu mas fotku svojho milacika 😉

luludi
13. aug 2009

nadenka: dobre vravis, suvisle 🙂

nadenkaaa
13. aug 2009

luludi vyzeram na to zeby som tu mala len kde tu nieco breptnut? 😉 😀

fazulka1512
13. aug 2009

no mozem ja za to ze som skareda ☹

nadenkaaa
13. aug 2009

fazulka take volaco ani nevyslovuj sme sa predsa dohodli len pozitivne myslenie 😉

luludi
13. aug 2009

fazulka neblazni, preco by si mala byt skareda.. sa nevyznas 🙂 Nadenka 😀 nevyzeras

fazulka1512
13. aug 2009

jasnacka pozitivne myslenie,ok
moj mm mi stale tak zasomre ze keby nie jeho tak uz nik, ze ma z cesty odpratal

monikapd1
13. aug 2009

ja som to tiez vravela, ze nie som pekna, ale mne moj mm povedal, ze som ta najkrajsia a ze som len jeho a ked sa pacim jemu tak je to podstatne 😉

slniecko77
13. aug 2009

ahojte 🙂
Nadenka mas absolutnu pravdu so slovenskym zdravotnictvom.. 😉
Bris...bud rada za slovenske zdravotnictvo...keby si videla a vedela ako to chodi v UK..radsej sa zdrzim komentara 😖

nadenkaaa
13. aug 2009

no ja si tiez robim srandu ze keby nie jeho tak sa do 30 ani neminiem 😀 😀 takze este som to stihla vydat sa pred 30tkou 😀 😀 😀

fazulka1512
13. aug 2009

ja si myslim ze kazda zena je v niecom krasna ale najdu sa aj vynimky
ake y alebo i po v

luludi
13. aug 2009

fazulka: ale kdeze, v duchu si hovori, chvalabohu, ake som mal stastie, ze je moja!

nadenkaaa
13. aug 2009

monika tiez si myslim pokial sa pacime nasim poloviciakom tak je to vsetko ok 😉 😉

fazulka1512
13. aug 2009

moj mi vravi ze som pekna ale ked vypije 2 piva vtedy som krasna az najkrajsia

fazulka1512
13. aug 2009

no neriesme dalej, dalsia tema

luludi
13. aug 2009

fazulka: 😀 😀 😀

nadenkaaa
13. aug 2009

slniecko viem o com hovorim 😉 ked som v nasom zdravotnictve robila 11 rokov a okrem toho blbcov najdes vsade 😅

brisilda
13. aug 2009

nadenka asi mas pravdu vela zalezi na akeho lekara natrafis ☹ ja som rodila u primara a neskor som sa dozvedela ze predomnou asi tyzden rodila zena ktora mala uz jeden cisarsky za sebou napriek tomu ju nechal rodit normalne a pri porode sa jej pretrhla maternica mala stastie ze to vobec prezila a dietatko uz nezachranili ☹ stavaju sa kadejake pripady ☹ ☹ ☹ mna taktiez nechal rodit normalne naprik odporucaniu od mojho gynekologa ze mi ma robit cisarsky 😒 nastastie to dobre skoncilo

monikapd1
13. aug 2009

presne tak 🙂 pre mna je moj mm najkrajsim i ked sa sem tam pozriem na nejakeho fesi chalana abo on na nejaku babu, vieme, ze sme jeden pre druheho a ze chceme byt spolu a uz sa nevieme dockat nasho mimi 😉

nadenkaaa
13. aug 2009

to niektori chlapi s oblubou hovoria ze kazda zena je krasne len pri niektorych bolo malo tmy a alkoholu 😀 😀 😀

fazulka1512
13. aug 2009

ako tak pozeram von oknom tak dnes sa asi s tou pracou na dvore nepretrhnem 😎

nadenkaaa
13. aug 2009

bris bohuzial stavaju sa rozne veci ☹ 😔 ludia nie su stroje su omylni a v zdravotnictve si stale jednou nohou v kriminale 😔 😔

brisilda
13. aug 2009

slniecko ano viem ale napr. ja mam dobre skusenosti zo zdravotnictvom v GB ale len co sa tyka deti 😉 u dospelych to je nieco hrozne ☹ ☹ ☹

fazulka1512
13. aug 2009

babule mate niektora z vas album na mojej svadbe nech mrknem

brisilda
13. aug 2009

fazulka je neviem kukam kukam na tvoje foto no ziadneho kocurika akosi nevidim 😖

nadenkaaa
13. aug 2009

fazulka ja mam album ale to uz sme tu preberali 😉

slniecko77
13. aug 2009

..Nadenka aj ja som poctivo zarezavala vo firme co sa vola zdravotnictvo xixi viac ako 7 rokov 😉
..priznam sa, ze mam troska obavu byt tehotna rodit v UK

nadenkaaa
13. aug 2009

bris ten kocurik je ciernobiely a lezi na klaviri alebo co to je

fazulka1512
13. aug 2009

bris kukaj on sedi na klaviri je cierno biely

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre