Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

ninka0404
14. aug 2009

Rhodosbb ano aj jamam doma certika, este o tom nevie, ale bude sa tesit, lebo velmi chce sestricku, neboj zadari sa aj tenbe,ja som prisla v polovici jula z dovolenky oddychnuta a to robi zazraky, lebo pri malom sa mi to takto hned nepodarilo, musime mysliet pozitivne a vsetko dopadne dobre 😉 😉

pici
14. aug 2009

bris no mne povedal doky ze mozem sexovat aj 8 krat ale vyznam to nema lebo sa nestihnu vytvorit nove spermije...

brisilda
14. aug 2009

ninka blahozelam 😉 ja mam tiez certiska doma a pacilo by sa mu mat ale braceka sestricku by nechcel 😀 😀 😀 takze dufam, ze ak sa nam teraz nezadasri tak september to isti 😉 duuuufam tiez budeme oddychovat pri mori tak hadam nove prostredie nam prinesie aj nove ...........tehulkovanie 😀 😀 😀

groka
14. aug 2009

ahojte

idem vas precitat

brisilda
14. aug 2009

pici preto sa odporuca 2 krat ale len cez ovu cize ak mas pauzu pred ovu tak su tam zase stare spermie a musia sa vytvorit nove 😀 a pri prvom vystreku teda nemusia vyjst vsetke von 😀 😀 😀

groka
14. aug 2009

tak som precitala cosi

ninka gratulujem mam radost z vas vsetkych tu,tato tema je ozaj plodna a dari sa jej tak ako ma,tesim sa velmi

bris ip

pici mas ovu?nepostrehla som

mne sa vcera este zastavila mrcha ale dnes uz sa pustila a mam strasne bolesti,uz som po odbere krvy,mna to inak vzdy velmi boli ten vpich ale ta sestricka tam mi uz 2 krat tak krasne pichla ze som jej povedala,ze je "radost" k nej chodit,za chvilu bezim na pre vysledky a este to vysetrenie,bojim bojim,dufam,ze nebudem mat nalez

inak naladu mam na figu,muz mi nepridava na nej,ale co uz,vecer ide prec este ze tak lebo mi lezie na nervy,vobec si ma nevsima

pici
14. aug 2009

no ja tomu uz nerozumiem. skusali sme aj kazdy den . aj kazdy druhy. aj predtym nie. len pocas ovu a prd mi to bolo platne xixi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
budem mudrejsia ked dojdem buduci utorok od dokyho..

groka ako ti dopadli vysetrenia...a na akych si bola???

michelle
14. aug 2009

dobre ranko dievcata 🙂
ako sa mavate? co mate nove? ...rhodosbb, jemi to luto... ale nbuduce sa vam zadari, dufam 🙂

groka
14. aug 2009

rhodos je mi luto,ze to nevyslo,ale buduci mesiac to vyjde snad ako mne,pevne verim

pici kontrola stitnej zlazy 😢

pici
14. aug 2009

a na co ti dosli? mas znizenu ci zvysenu funkciu????

groka
14. aug 2009

pici no tu z ktorej sa pribera tusim je to znizena

malalady
14. aug 2009

ahojte baby 😀 prajem vám krásne dobré ránko 🙂 🙂

groka
14. aug 2009

malaldy ahooooooooj

idem sa obliekat este priskocim pred odchodom

pici
14. aug 2009

ahoj malady.. michelle. pekne rano.. a vy co vyspavate? ha? desat hodin a teraz len pridete????????? 😝 😝 😀

groka a kam ides?

malalady
14. aug 2009

groka ahoj🙂 no ako sa ti darí kráska??? 😉

groka
14. aug 2009

pici u nas v meste

lucialen
14. aug 2009

🙂 Dobre ranko 🙂 Zase trochu neskoro 😉 Rano o 6.40 ma zobusili z UPS 😠
Ninka gratulujem, ze sa ti to podarilo tak tychlo, usetrila si kopu nervov 🙂
Rhodos, neboj, ideme dalej, mozno budes mat druhe tiez junove 🙂

groka
14. aug 2009

pici aha kam idem,na to rozhodujuce vysetrenie a po vysledky

malaldy tak,kramujem o 106,ale v pohode a co ty?ako sa mas?mate?

michelle
14. aug 2009

pici cobyyyy, budik 7.50, ranajky, procedury... a teraz mam chvilu cas s vami pokecat 😎

brisilda
14. aug 2009

malalady ahooooooj tak ako sa ma nasa tehulka????a babatko?

malalady
14. aug 2009

rhodosbb 😢 😢 😢 to mi je luto velmi,že prišla mrcha..a máš ich silne??keby neboli juj.. bo to sa mi nezdá,že by si mala poozitívne testy a neni si tehu ☹ ☹ ☹

groka mame sa fajn🙂 Tobko poslúcha no babatku všecko vadí tak je oki-)) vše v požátku heeeeeeee 😀 😀

brisilda
14. aug 2009

michelle tak vcara mi zase mikroskop ukazal papradie 😀 😀 😀 sanazilkovali sme ale len koly babtku 😀 😀 😀 inak by sme spali ako zabity taky sme boli unaveny 😀 😀 😀 dufam, ze to stalo zato

malalady
14. aug 2009

brisildinka🙂 písala som už xi Tobko poslúcha no a babatku všecko vadí tak je oki 🙂)) veš je v poriadku heeee 😀 😀 😀

brisilda
14. aug 2009

malalady tak to mas dobre ked pocuva moje certisko pocuva ale len obcas ak to jemu vyhovuje 😀 😀 😀 inak po nom musim stale kricat ☹ ale majkam si ho doteraz aj ked je uz " velky " 😀 😀 😀

pici
14. aug 2009

michelle. ty mas 16 rocnu dceru?

malalady
14. aug 2009

baby a biancarv ako? nebola tu,že? ani sa neozvala?? ☹ 😢

brisilda
14. aug 2009

malalady tak bianca tu uz nechodi ☹

malalady
14. aug 2009

bris no však aj on tak.. ale teraz ja už nekricím. bo ked sa rozčúlim tak mi je velmi zle.. ja ho dám do postele nech sa tam vyzlostí a potom nech príde.. 🙂 ale je to ok.. pomaha xi 😉

michelle
14. aug 2009

bris, mne 2 dni uz neukazovalo nic, potom vcera vecer zrazu "zamrznute sklo"... tak sa mi to nezdalo. chvilu predtym som ale pila vineu, tak som si vyplachla usta, skusila som este raz a uz to bolo ok, len gulicky.. tak asi treba fakt nic nejest a nepit chvilu predtym. drzim, palce, hadam vam to teda vyslo 🙂

pici, ano, mam doma pubertacku. teda... momentalne nie je doma, ale iste je, ze ju mam 🙂

malalady
14. aug 2009

tak bianca sa neprišla ani rozlučit s namy?? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre