Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
18. aug 2009

baby kupim poobede a zajtra rano testnem 😉 i ked vysledok uz poznam ☹

brisilda
18. aug 2009

monika u nas mamatest stoji cca 3 € a su tam 2 ks. no ked si kupis test s citlivostou 10 ml rapiClear mas taktiez 2 ks za 3,68 € v zelenej krabicke 😉 ten je podla mna lepsi ako mamatest 😉

michelle
18. aug 2009

malalady vitaaaaaj 🙂 vydrz tie stavy, zvladnes to... aj my chcemee! 🙂
moni hmm to je pocta, ked ta pasoval za maminu 🙂 ...........a akoze uz poznas vysledok?? 😕

brisilda
18. aug 2009

moni a neda sa aby ste si ho vzali k sebe???ja by som sestrinu malu brala hned aj sesternicinu 😉

monikapd1
18. aug 2009

veru je to pocta i ked mi mama povie iba obcas (ja som to od neho nikdy nieziadala, ba ma to ani nenapadlo) ja ho mam straaasne rada ako svojho a my si ho vezmeme, ale az ked budeme mat domcek postaveny a budeme obaja byvat v okr. ZM

michell vysledok poznam uz preto bo sa tehotno necitim

brisilda
18. aug 2009

moni jaj aha ja som na ten domcek zabudla sorry ☹

citit sa tehu nemusis ja som sa pri prvom tehu tiez necitila len som sa testovala vtedy som to brala tak, ze pokial je sex a strieka sa dnu tak automaticky je zena tehu 😉 nemala som ani sajnu o tom co je ovulacia 😖 😀 a zadarilo sa priznaky boli asi oz po mesiaci od oplodnenia 😉

michelle
18. aug 2009

moni a jeho mama sa ho len tak vzda? to nechapem... 🙄 ..kedy planujete dostavat?
no a niekedy sa tehotno ani citit nemusis a mozes byt... ja som sa minuly mesiac citila a nebola som 😅
bris aky je rozdiel medzi zelenym a cervenym rapiclear testom? len ten, ze cerveny je kazetka a len jeden a zeleny je pruzok a su dva?

monikapd1
18. aug 2009

michell my este nestaviame, platime zatial auto a to je este na dva roky a az potom budeme stavat, noo ona berie len rodinne a tod vse. ona je snim malo a maly ju odmieta ☹

lucialen
18. aug 2009

Musela som odbehnut, prisli starki, doniesli zeleninu a ja som dala na vymenu ovocie 🙂

brisilda
18. aug 2009

michelle rozdiel je len v tom, ze cerveny je dosticka a zeleny pruzok cize vyrobcu vyjde lacnejsie 🙂)))) inak v porovnani kvalitou su na tom rovnako 😉 ja uprednostnujem zeleny 🙂)) ale mam kupeny aj rapicler confort ultra 🙂)))

lucialen
18. aug 2009

Inak moje bolesti pocas ovulky su ties uzasne. Ja som to pochopila takto : predvcerom poobede zacal vajciak, vecer prudka bolest v pravom vajku - asi vystrelilo to vajko. A vcera poobede dalsia jedna prudka bolest niekde na pravo - asi sa spermia dostala do vajka 😀 To boli cele moje ovulacne bolesti 🙂

michelle
18. aug 2009

moni tak to je este celkom dost na dlho... ale neva, aj to pride 🙂
luci ze akyyy baarter 😎 ..aspon nemusite kupovat. sa mate 😉
bris ano, sak tak som to aj ja skonstatovala. cize citlivostou su rovnake, to je zaklad. aa ty mas iny prehlad v testoch ako vidim 🙂

lucialen
18. aug 2009

A tento mesiac si davam zavazok, ze netestujem pred mrchou. Ma prist 29.8., aj ked este mam doma jeden test 😉

lucialen
18. aug 2009

Ach, musim ist natierat striesku, kym je tam chladok, tak sa mi nechce 🙄

monikapd1
18. aug 2009

michell ale menis tie foto 😀 noo hej je to este nadlho, ale dve pozicky by sme asi nevladali platit 😔

michelle
18. aug 2009

luci pekna dedukcia 😀 ..podla toho si uz vlastne tehotna 😅 ..ja sa uz tiez nechcem pred meskanim testovat, lebo je to asi zbytocne.... a pre istotu test ani nekupujem, aby som nemala nutkanie ho pouzit 🙂 daj ten svoj manzelovi niekam odlozit, pre istotu 😉
moni menim, skusam, ktore najlepsie vynikne 😕 🙂

monikapd1
18. aug 2009

miska vsetky su dobre 😉

michelle
18. aug 2009

moni vdaka 😵

catherine214
18. aug 2009

Ahojte baby,

ja sa k Vam pridavam, aj ja by som chcela byt teraz tehu. Snad nam to tento mesiac vyjde 😉

monikapd1
18. aug 2009

ahoj catherine 😉 hadam sa nam to podari vsetkym 😀

monikapd1
18. aug 2009

michell nie je zac 😉 😀

fazulka1512
18. aug 2009

som opat tu, pozrela som gilmorky, a polovica obedu je na svete, dnes to bude kuracie s cinskou zmesou a ryza
catherine vitaj napis nieco nech sme v obraze, ze co a ako

brisilda
18. aug 2009

luci dobre si to napisala s tym vajkom 😉 ani test ti netreba 😀 ja som bolest vo vajku nemala len v bruchu ako keby som dostala kopanec inak nic bolest pominula cize to bola asi ovu hm...ocu 😀 teraz sa citim super nic ma neboli tak som sa rozhodla rohovu sedacku premiestnit na druhu stranu v obyvacke cize vecer ma zacne zase cosi boliet tak ako ked som tu skrinu pretlacala juuj ja si nedam asi povedat 😠 co uz ale aspon mam zmenu v byte ja stale nieco premiestnujem 😉

monikapd1
18. aug 2009

ja s tym testom pockam asi na manzela a nebudem testovat

catherine214
18. aug 2009

No teraz mi skoncil menzes, takze sa ideme na to vrhnut a dufam, ze nam to vyjde tak, ako moja mala princezna, teda hned na prvy cyklus.... To by som si velmi zelala. Volakedy, ked sme este trenovali prve babo, som chodila do snaziliek, vtedy tu konik viac menej fungoval este velmi kratko a bolo to super, vsetky sme sa podporovali a tak, su to vlastne uz 3 roky....

michelle
18. aug 2009

catherine vitaj medzi nami, drzime ti palceky 🙂
fazulka si sikulka, my sa za chvilku chystame s muzom ist papat... niekam von... (sme v praci)
bris davaj na seba pozor 😨
moni, radsej pockaj, ak ti smiem poradit...

catherine214
18. aug 2009

Ja dnes varim pecene kura 7 druhov bylin a k tomu ryzu, viac sa mi neche 😉

petafr
18. aug 2009

ahojte, pridavam sa aj ja, snazime sa uz druhy mesiac, mam celeho konika precitaneho odpredu aj odzadu...
Minuly mesiac som mala priznaky vsakovake a uz som si myslela, ze hej, a nic. No a teraz som 23 DPO a uz par dni ma pobolieva v podbrusku a trosku ma picha na lavej strane. Tiez som sa zapovedala, ze si uz nebudem kupovat testy, ale nevydrzala som a dnes rano som si jeden urobila, no vysledok samozrejme negativny, akurat som z toho vyvodila, ze nemam ziadnu pevnu volu. Hroza, fakt ten posledny tyzden pred verdiktom je najhorsi...

monikapd1
18. aug 2009

mas pravdu peta je to najhorsie a vitaj medzi nami 😉

brisilda
18. aug 2009

kocky mali by sme sa dohodnut a netestovat pockajme si na nemrchu 😀 😀 😀 ja ju necakam buduci tyzden 😀 😀 😀 ale ak zaklope na dvere tak neva kedze v sept. budem musiet v aute cestovat 33 hodin a mozno aj dlhsie cize ako tehotna by som to nevydrzala ☹ ale v sept. uz musim byt tehu inak ma porazi 😢 a budem si namyslat kadeco 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre