Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
24. aug 2009

tea budeme mat navstevu a budem tu mat 2 male deti,takze radsej potom menej upratovania ako velmi vela naraz,nie ze by som mala bordel,ale radsej si dnes upracem ako potom ked tu budu budem behat s metlou,lebo ja uraptujem kazde 3 dni nieco

lucialen
24. aug 2009

Bris, to by bolo riadne, mne FF ukazuje, ze termin by bol 9.5. 🙂

brisilda
24. aug 2009

tea ja sa pridam k tebe co bojis 😉 inak sa budem bat cestovat do spanielska 😖 ozaj ty tam ako ides? kolko ta vysla letenka?

brisilda
24. aug 2009

lucka ja som si este termin anilen neskusala dat vypocitat ☹ akosi som na to ani nemyslela 🙄 az teraz si mi to pripomenula 😉 ale ne nejdem si ho vypocitat to az ked budu // 😀 😀 😀 a naraz /// 🙂 😉 jednu podarujem 😀 ale ne robim si srandu 😉 cakam cakaaam cakaaaaam az do piatku ak sa teplota bude drzat tak testujem skor ani za nic

fazulka1512
24. aug 2009

baby ahojte
mam 17 dc,ale nieco sa mi nepozdava,stale jemne citim vajecniky, zacali ma uz teraz pobolievat bradavky na dotyk, a dnes osm si nasla taky husty biely vytok, ale len raz poobede a teraz nic
vidim to tak ze mi neostava nic ine ako len cakat

brisilda
24. aug 2009

fazulka ja vytoku neverim ☹ to ze ta boli vajecniky moze byt ocu 😀 😉 popripade oneskorena ovu no a mozno sa vajko usadzuje 😉

groka
24. aug 2009

ahoj fazulka,no mas ovulacny hlien podla toho co pises,takze dnes sup na muzicka urcite

nadenkaaa
24. aug 2009

ahojte babule 😉
neboj tea ja ta urcite neopustim 😉 bris drzim palce aby mrcha ta najblizsich 9 mesiacov neprisla 😵

fazulka1512
24. aug 2009

baby ale ja som ovu uz mala lebo som mala ten tahavy hlien, teraz bol taky husty biely, taky tuhy

groka
24. aug 2009

fayulka a kolky DC si mala ovu?

brisilda
24. aug 2009

nadenka ale ona pride ved ja nemam ziadne priznaky ani tie predmenstruacne 😀 ale nie vcera vecer ma zacali boliet prsia a dnes uz iba jedno 😀 cize jedno je naliate a druhe nie mam teda komediu doma 😀 😀 😀

fazulka1512
24. aug 2009

no ja som mala 12-13, na 13 dc cyklu som mala poobede ten tahavy hlien, ten taky ako bielok z vajca

brisilda
24. aug 2009

fazulka ja nemam ziaden hlien 😀 a kebyze mam anovulak tak nemam teplotu taku ako mam no ale vsetko je mozne ja som divna cize aj ta teplota je asi zahadna 😀 😀 😀 bozematka priroda toho mesiaca na mne riadne santi 😀 😀 😀

nadenkaaa
24. aug 2009

bris no ale ved to je dobre ked nemas predmenstruacne priznaky 😉 a uvidis zajtra urcite peknu teplotku 😉

lucialen
24. aug 2009

Bris, ja urobim tiez az v piatok, mozno sobotu 😒 Ja som tiez termin nepocitala, to len FF ukazuje vsetko 😉
Fazulka, zaujimave, ostava len cakat.
Mna tak boli v podbrusku, ma to tam taha, ako keby som tam mala tazsi kamienok 😀

fazulka1512
24. aug 2009

bris a ja mam, stale pocas ovu

fazulka1512
24. aug 2009

no ved to ze ostava len caka ako sa to vsetko vyvinie, mozno sa uz vyvija

brisilda
24. aug 2009

no ale ako citavam na forach tak sa nan neda spolahnut ved ako je potom mozne, ze pocas ovu nedojde k oplodneniu ked ma manzel super rychle spermijky 😀 je to cele zahadne musime si pockat na spravnu chvilu 😉

lucialen
24. aug 2009

Drzim palce fazulka 🙂

groka
24. aug 2009

fazulka tak to moze byt uhniezdovanie,ale ja neviem ci aj to ma nejaky priznak,ale budem ti drzat palce

brisilda
24. aug 2009

ok kocky idem sa venovat mm 😎 hadam ho nenecham teraz postit az do mojej ovulacky 😀 😀 😀

nadenkaaa
24. aug 2009

fazulka to vyzera nadejne 😉 😉 bris pekny vecer 😉

brisilda
24. aug 2009

groka ak nahodou budem tehu tak potom to uhniezdenie citit riadne 😠 a ak nahodou budem tehu budem to brat tak, ze mi ho poslala z nebicka babka ( ten sen pamatate ) cize budem vediet ako sa bude drobec volat 😉

fazulka1512
24. aug 2009

ved to ze ani ja neviem, budem cakat ako sa to vyvinie a hlavne netestovat
ale nieje skoro este na uhniezdovanie a bolesti ako su bradavky, ako prsia ma pobolievaju ked mam dostat mrchu ale to tak tyzden pred nou a nie tyzden a pol, ale vtedy ma bolia prsia a nie bradavky, no ja neviem, budem trpezlivo cakat

groka
24. aug 2009

bris ty mas ale koniec cyklu,ja som medzi zaciatkom a ovu,ale len pocuvam dokiho,ani ja by som nepostila,ale skusam,mozno sa nam podari

groka
24. aug 2009

fazulka uhniezdovanie priebieh od 5DPO do 10DPO dokonca niekedy aj od 3DPO

fazulka1512
24. aug 2009

bris aj ja dufam ze ked sa to podari tak mi to poslal z neba moj otec, ktory sa narodil v maji a aj v maji zomrel tohto roku, tak preto tuzim aby bolo majove

brisilda
24. aug 2009

groka za skusku nic nedas 😉 drzim palce a doveruj dokimu 😉
fazulka ani by som nepovedala, ze je skoro na uhniezdenie ja som podla flusatka mala ovu hned po mrche podla vypoctov 13 az 16 a 15 som mala tie bolesti ☹ pockame a uvidime budeme mudrejsie 😀 oki papa

nadenkaaa
24. aug 2009

groka sme na tom podobne ja som tiez niekde medzi 😔

tea333
24. aug 2009

fazulka snaz sa na to nemysliet, a cakat tu mrchu 🙄 😕 😔 nic ine neostava 😒 😖
nadenkaa tak nebudem sama ☹ v tom septembri
ja neviem ci dnes nieco bude drahy je nervozny a neciti sa dobre akurat dosiel..tak mozno dnes skoncime pri
telke 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre