Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
27. aug 2009

ja len ze dva dni po sebe? 😀 😀 😀 xaxaxa, mm si bude mysliet, ze chcem nieco kupit 😀 😀 ...ale nie, srandujem....lebo niekto tu pisal, ze obden...ale co uz...za zachovanie rodu... 😉

brisilda
27. aug 2009

jani podla mna je dobre aj ked sa sexuje kazdy 3 den ale preco to nechat na nahodu????treba kazdy den hlavne v case ocu

brisilda
27. aug 2009

ja som na zaciatku pisala ze toho mesiaca ma ocu neminie ale neverila som tomu snazili sme sa len do ocu potom ma presla chut a po 16 ziaden sexik az kym som sa nezacala nudit 😀 😀 😀

janulka04
27. aug 2009

nooo, ja asi urobim podla teba, lebo mne tie plodne dni vchadzaju na Slovensko...budeme u svokry v obyvacke s detmi spat a tak to je antikoncepcia, ako hrom...ked motyka nevystreli, aspon si poviem, ze snaha bola 😉

brisilda
27. aug 2009

janka drzim palce ako dlho tam budete???dufam,.ze nie dlhsie ako 5 dni 😉 ale drzim palce

2. týždeň tehotenstva

Rovnako ako v prvom, tak ani v druhom týždni zatiaľ netušíte, že ste tehotná. Všetko je ako inokedy, len vo vašom tele sa deje pravidelný mesačný rytmus. Tento raz však jeho záver bude iný! Na konci cyklu totiž nedostanete menštruáciu a budete minimálne dvaja.

Ako sa rodí život

S blížiacim sa štrnástym dňom dozrieva vajíčko, ktoré sa z vaječníka dostane až do "vystlanej" maternice. Vtedy je najsprávnejší čas na nádherné splynutie muža a ženy v jedno. Popri tom ako si dospelé bytosti užívajú rozkoš a slasť, v tele sa odohrávajú doslova chemické reakcie. O to sú intenzívnejšie, ak prežívate orgazmus. Najväčšia možnosť otehotnieť je vraj vtedy,keď majú orgazmus naraz muž aj žena.

Vo vnútri ženy sa na dráhe pretekajú milióny spermií, ktoré smerujú cez vajcovody k vytúženému cieľu, ale len jeden "malý votrelec" môže byť prvý! Prenikne cez stenu vajíčka dnu a spojí sa s ním. A práve v tomto momente sa gény, zdedené od obidvoch rodičov, pevne ukotvia v budúcom potomkovi a nastáva najúžasnejší jav prírody - rodí sa nový život.

Hovorí sa, že žena cíti kedy splodí svoje dieťa. Možno to bude aj váš prípad. Treba len citlivo vnímať a prežívať každú chvíľku pri plodení vašich milovaných potomkov.

janulka04
27. aug 2009

bris, studujes? 😉 Budeme tam presne 5 dni....viac by som ani neuniesla...ja som neni dobra navsteva...inde ako doma nemozem ist na WC a ani najest sa neviem podla "chuti"....

brisilda
27. aug 2009

jaaaj ano pisala si ze mas fobiu jest pred ludmi 🙂)mne by sa ta fobia tiez zisla uz teraz som ako v 7 mesiaci 😀
a ano studujem no ja som vraj uz v 3 tyzdni 😉

janulka04
27. aug 2009

aaale doma sa nacgam, to nemam problem....mozno dake kilecko pojde dolu, xaxaxa 😀
a teraz kedy pojdes k dokimu? az po Spanielsku, vsak?

kkatkaa
27. aug 2009

bris a mozes mi prosim ta napisat ci ta boleli prsia a brucho a hlavne kedy a ako? diky moc

andzi
27. aug 2009

ahojte kočky, idem vás pozdraviť, lebo v práci vás absolútne nestíham čítať, mám tam toho na mraky a keď prídem domov tak som zase žehlila, robila si manikúru a farbila som si vlasy.

Čo máme nové?

janulka04
27. aug 2009

ahoj andzi...takze dnes si mala skraslovaci den? 😅

andzi
27. aug 2009

ahoj janulka: ani nie, normálny pracovný, len po príchode z práce som si aspoň niečo so sebou musela urobiť.

Niekde som zazrela, že brisilda je tehu. Je to pravda?

janulka04
27. aug 2009

noooo, bris dnes testla a mala //, ale nechcem tu pisat za nu, ma foto v albume, podla vsetkeho je tehu, takze zachranila tento nestastny august 🙂

brisilda
27. aug 2009

katka tak 14 a 15 DC ma bolelo brucho ako keby som dsotala kopanec potom to preslo prsia ma zvyknu bolit tyzden az 2 tyzdne pred mrchou minule som mala 26 DC tak aj teraz som to tak pocitala a ked mrcha neprisla na 26 DC tak som myslela ze pride na 28 DC vdaka tomu ze si meriam uz 5 den BT som zistila, ze pri teplote 37,1 mrcha nepride tak som sa testla 😉 inak by som netestovala 😀

brisilda
27. aug 2009

janka dik mozes pisat aj zamna aspon si usetrim par pismenok 😀

kkatkaa
27. aug 2009

ano bris hlavne teraz pouzivaj casto T a posielaj to na nas 😀

lucialen
27. aug 2009

Tak som tu 🙂 Urobila som zasobu vloziek, cely den mi bolo zle, zacala som s mojimi vitaminmni a cajikmi a trochu porobila v zahrade 🙂
Co mate nove? 🙂

brisilda
27. aug 2009

katka tak nech sa paci pre kazdu tu mam virusiiik 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
PS: pre vsetke snazilky
pretoze mi moj najdeny 4 listok priniesol velikanske stastie a radost rada sa on s vami podelim berte to ako moj velky virusik ktory vam na 100% 😀 prinesie aspon tolko stastia ako mne 😉 Verim ze vas potesi a preto som sa rozhodla jeho silu darovat aj vam 😉

andzi
27. aug 2009

bris: gratulujem, vidíš a ani si neverila. Aj zajtra testuješ?

brisilda
27. aug 2009

lucka este dobre ze mas tu zahradku mozes sa odreagovat a mysliet na pozitivne veci 😉

brisilda
27. aug 2009

andzi mam doma uz len test 25 citlivost tie co som robila dnes boli 10 pochybujem ze mi cosi ukazu ☹ nechcem tam mat biely sneh ☹

janulka04
27. aug 2009

bris, to bolo mile....s tym stvorlistkom, mne skoro slzicka kvapla....ale ja som taka citlivka.... 😢
luci: tu zahradku ti zavidim aj ja, maknes, pohrajes sa ....a vysledok potesi oko i dusu.... 🙂

andzi
27. aug 2009

bris: škoda, tak príď testovať ku mne ja mám doma asi 20 kusov 10mlU testov 😀 😀 😀
iné príznaky nemáš?

lucialen
27. aug 2009

No zatial su pekny len kusok, ale zase je to velka zahrada, len nech uz je hotova a budem sa kochat pohladom 🙂

andzi
27. aug 2009

luci: ty robíš na záhrade akože kvety, skalka, trávnik alebo aj pestuješ zeleninu?

brisilda
27. aug 2009

andzi asi budem mat blizsie do lekarne tu v PB 😀 ako k tebe 😀 😀 jedine ze si moja suseda 😉
inak nemam ziadne priznaky vobec nic aj prsia ma prestavaju bolit a normalne mam strach ci toto moje dnesne prekvapenie neukonci zajtra mrcha ☹ naco si budeme klamat stavaju sa kadejake pripady ☹ no ak sa tak stane tak budem zahlbena velikanskou depresiou

janulka04
27. aug 2009

luci: potom sadnes na hojdacku alebo do altanku....vylozis nohy....a budes sa kochat..... 😉

andzi
27. aug 2009

bris: čo to počujem? STOP. Nič také sa nestane, ja viem, že ani sa nenazdáš a za chvíľu budeš mať v ruke tehotenskú knižku. Tak sa teš! Veď si dostala to, po čom si túžila. 🙂

brisilda
27. aug 2009

andzi tak to ano som nesmierne prekvapena a stastna ale stale nadomnou kruzia cierne myslienky ktorych sa neviem zbavit 😠 asi az ked budem mat v ruke to male stvorenie budem dokonale stasstna

andzi
27. aug 2009

v priebehu tehotenstva sa môže stať čokoľvek, ale to by si potom ani nemohla žiť, keby si sa všetkého bála.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre