Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
4. sep 2009

nadi ale somnou bola zarovno 😉 a neboj coskoro aj ty navstivis gynekologa s takou krasnou spravickou 😀

groka
4. sep 2009

ahojte

co porabate?my sme boli v meste na nakupe potravin a take,kupila som vanish na tepovanie sedacky,tak zajtra mozem zacat,zastavila som sa pokukat nejaky kostym mne,no nieco bolo aj pekne,ale male,takze musim hladat dalej,ale uz vime co chce,aby som malo pozdlazne pasiky a zuzeny tvar sacka,bude to zostihlovat a vyzerala som v tom skvele si mozem povedat,na veceru sme mali zavinacov,chut premohla vecerne nejedenie

brisilda
4. sep 2009

o kocky ja si idem este poupratovat byt aspon na oko ak uz vysavat nemozem spala som od 3 do 6 hod. 😀 aj vcera aj dnes ma chytila bolest podbrucha v tak istom case 😀 dufam, ze babatko rastie 😉 aby sa nam v pondelok mohlo ukazat 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

bris nenechame ta v tom samu 😉 😉 okrem toho teraz rodi vela deti prave kvoli tomu ze rodia silne rocniky 😉 🙂

rhodosbb
4. sep 2009

bris, tak prijemne upratovanie 😉 ja som si to uz odkrutila, ked som prisla z roboty 😵

lucialen
4. sep 2009

No dobre, ja cakam teraz s vami a vy potom so mnou 😉

brisilda
4. sep 2009

lucka neskor budeme cakat spolocne na porod 🙂 a mesiac hore dole to sa strati ked sa stretneme s kociarikmi 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

luci 😉

nadenkaaa
4. sep 2009

potm by sme mohli dat aj stretko 😉 😀

nadenkaaa
4. sep 2009

babule idem od vas nejak sa mi zatvaraju oci asi to bude aj tym hnusnym pocasim 😔 sladke sny vsetkym 😉

groka
4. sep 2009

baby a akosa vola ta tema?chcela by som to kuknut

rhodosbb
4. sep 2009

groka aj ja som to hladala, ale nenasla som a baby nechcu prezradit ani za svet 😀

rhodosbb
4. sep 2009

nadi, dobru noc 😉 a stretko dame urcite, len neviem, v ktorom kute slovenska 😉

groka
4. sep 2009

baby a preco nie?tak mi to ipnite niektora,neviem co na tom je,ved len citat chceme,aspon ja teda

rhodosbb
4. sep 2009

groka, ked ti to ipnu, tak to ipni aj mne pls 😀

brisilda
4. sep 2009

😀 kocky tak ste ma teda prehovorili 😀 uz to mate v ip 😉

lucialen
4. sep 2009

Malo by to byt niekde v strede slovenska 😀 A potom uvidim aj vase kociky nazivo, hlavne na ten nadenkin sa tesim 😉

sharmana
4. sep 2009

luci neboj, ešte sa tu budeme jedna druhú dobiehat, ved je nás ešte vela adeptiek.. a naozaj týžden hore dole vôbec nie je dôležitý....

sharmana
4. sep 2009

bris aj mne please 🙂

sisa2
4. sep 2009

danielkovi sa dnes nechcelo spat, precitali sme celu knizku a aj tak este vymyslal ... ale uz nastastie spi 😀 je tu este niekto?

sharmana
4. sep 2009

ahoj sisa, ano ja som tu... malý ti už chodí do škôlky?

brisilda
4. sep 2009

sisa no jasne ja tu strasim 😀 😀 😀

lucialen
4. sep 2009

Ja som tu a ostatne citaju hadku v inej teme 😉

brisilda
4. sep 2009

ze ich to bavi ze??? 😀 😀 😀 ale to su zeny niet sa comu cudovat 😀 clovek to pochopi len ak tam je od zaciatku a cita vsetko 😉 ale nebolo to tak myslene ako sa to napisalo 😉

brisilda
4. sep 2009

kocky prave sa napchavam melonom 😀 dufam ze neni tak skodlivy ako grapefruit

groka
4. sep 2009

jemiine uz som to nejako nasla baby,ale precitala som si len asi 2 strany,mna to nejako nebavi ,nazaujima,je mi luto petulky,nemyslela to ocividne zle,nikto tam nikomu nezavidel,trosku som mala ale pocit ze ta bibi nemoze stravit ze petulka ma ukazkovy graf a uz je aj tehotna

inak ta petulka je ozaj tehotna,musi to byt tehu,ze baby?podla grafu

groka
4. sep 2009

bris preco je melon dkodlivy?

lucialen
4. sep 2009

Sisa, co uz aj ty citas?
Ja pozeram dnes uz 6ty diel Ordinacie, mi zacina hrabat z toho 😀 Ale uz som na aprily 2009, takze za chvilu som v obraze 🙂 Este tento vikend 😉

brisilda
4. sep 2009

groka ano podla mna to tehu je 😉 ale ona este netestla ☹ no isto bude mat // ma inu trpezlivost ze?????a inak asi sa len zle vyjadrila a s toho vznikla hlupa hadka

brisilda
4. sep 2009

ja nepisem ze je skodlivy ja sa vas tak nepriamo pytam 😀 lebo grapefruit sa vraj v tehotenstve nema

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre