Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
8. sep 2009

nadi no sak 🙂 ...zatial nestresujme.. aj keby nahodou nevyslo, pokracujeme dalej... no ne? 😎

nadenkaaa
8. sep 2009

michell ty si nejaka kludna 😉 cim to je? 🙂

michelle
8. sep 2009

co ja viem? nechcem sa dopredu stresovat. tiez uz citim pomaly vsetky priznaky co mozu byt a nakoniec to moze dopadnut inac ako ako hovori luci nazeleno... a budem smutna... ale v zivote su aj horsie veci... tak si hovorim 😕 🙂

nadenkaaa
8. sep 2009

ta hej michelle 😉 😀 ved ja by som brala aj junovciatko 😉

sharmana
8. sep 2009

ja ani nestresujem, len už som nervozna, ako pred ms... na prasknutie.... 🙂 jasne, teplotku rano odmeriam, predsa len dokoncim meranie toho cyklu a budem vediet, ako je to so mnou...

nadenkaaa
8. sep 2009

dokonca ked som dnes plakala tak mi moj mm povedal, ze nevadi laska ved uz vieme 😀 merat teplotu a vieme to presne nacasovat 😅

michelle
8. sep 2009

nadi to je mileee, mas supis oporu 🙂
sharmi drzim palce 😎

brisilda
8. sep 2009

ahojte kocky 😉 nadi tak tak prcia este nic neznamenaju 😉 pamataj ja som nemala ziadne priznaky 😎 tie prisli az neskor uz ked som mala // 😀
cherlady no ja kexik nemam odkedy som si nasla // 😀 😀 😀 oddychujeme 😀 ale nie ja sa teraz bojim 🙄 mame pred dofcou a nechcem nic riskovat 😅 ale myslim si ze sex v tehotenstve neublizi 😀 no citala som ze spermie mozu sposobit predcasny porod ktovie co je na tom pravdy 😒

michelle
8. sep 2009

briiis... predstav si, dnes som mala papradie... overovala som to 3x, lebo sa mi to nezdalo... nejedla som, nepila a furt sa mi ti objavovalo... 😕

sharmana
8. sep 2009

jeej nadi... ja som tiez dnes spulila pusinu, moj mm sa na mne rehotal.. chudak, az mal vycitky a mi slubil, ze sa uz budeme viacej snažit 🙂 ale ved o to ani nejde... len sa mi to vlecie hrozne...
tento mesiac som merala prvý krát, a ani ovulku som predtým neregistrovala, lebo doteraz som sa otehotneniu vyhýbala...

nadenkaaa
8. sep 2009

michelle no aspon to 😉
bris to sa odporuca ked zena prenasa ale nie vzdy to pomaha 😉 takze tomu neveirm podla mna su to len povery 😅

nadenkaaa
8. sep 2009

no moj mm sedel pri mne hladkal ma po chrbte a tiez mi hovoril ze nabuduce sa budeme viac snazit lebo ze tento mesiac si tiez uvedomuje ze to bolo malo a tak 😅 😔

brisilda
8. sep 2009

nadi niekedy staci malo ale v spravny cas 😀 nezufaj este 😉
michelle tak to je nadejne 😉 mne to tiez tak robilo pamatas??? v case uhniezdovania a ja som myslela ze amm druhu ovu 😀 😀 😀 😀

michelle
8. sep 2009

pamatam pamatam, ktory DC to aasi mohlo byt?
inac to by sedelo, pretoze pri zahniezdovani stupa hladina estrogenu a ta sposobuje pokles teploty.. vcera som mala tie pocity a aj teplota sa trochu znizila.. a flusatko reaguje na estrogen... fuu ale som mudra, co? 😕 😝 😀

nadenkaaa
8. sep 2009

babulky pojdem uz od vas 🙂 sladke sny a zajtra dopisania 😉

michelle
8. sep 2009

dievcata, zabalim to tu na dnes... idem pozerat odsudene...
pekny vecer a dobru noc 🙂

michelle
8. sep 2009

nadi 😀

sharmana
8. sep 2009

papa dobrúú

cheerlady
8. sep 2009

bris no aj ja som si myslela,ze to bola ovu 😀 az potom som zistila,ze to sa potapac udomacnoval 😀 😀 😀
no ja som sa tiez najprv bala,zacali sme keksovat az v nejakom 8tt,ale aj to nie tak casto ako bezne 😎

brisilda
9. sep 2009

cherlady moj muz to ma teraz tazke lebo vcera vecer pred spanim som po celodennom boleni zaludku konecne hodila tycku 😀 😀 😀 normalne sa mi az ulavilo 😀 a rano to iste takze som zvedava dokedy mi bude zle 😀
michelle no si velmi mudra 😉 velmi dobre si to napisala uz len aby to bola aj pravda tfuj tfuj tfuj co verim ze bude 😉 teraz sleduj vytok 😉 biely a tahavy 😉

malalady
9. sep 2009

Čafteeeeeeeeee😀 kde ste babule hore sa ..

briss 🙂)) gratulejšn k potvrdeniu 😉 😀

nadenkaaa
9. sep 2009

Dobre ranko baby u mna nuda 😉 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/nadenkaaa
bris tak uz to zacina? 😒 presne tohoto sa bojim 😖 lebo ja mavam take silne migreny so zavratmi a vracanim a nieje nic horsie 😔
zuzi no vies nie vsetci maju hned cas na konika tea nam cestuje, bris asi objima zachodovu misu 😔

malalady
9. sep 2009

joj ja som tak rada,že to mám už za sebou 😀 to jej teraz nezávidím 😒 nie príjemné obdobie.. ale zase vie,že je všetko v poriadku 😀

malalady
9. sep 2009

nadíí ale ty si čačana stým grafom🙂))

nadenkaaa
9. sep 2009

no ved ty uz si tehu mozes len uzivat 😉 😉 v rodine to uz vedia? 😉

cheerlady
9. sep 2009

bris ja som este nevracala,len mi byva blbo 😖 ale za chvilu sa chystam k dr.,tak som zvedava,co dnes vybavim 😠
malalady ahooooooj 😀 uz si bez vracaciek?

nadenkaaa
9. sep 2009

dik zuzi 😉 ahoj cheer drzim palce aby dnes bol lepsi ten tvoj dr 😉

sisa2
9. sep 2009

nadi - ale aka krasna nuda 😵

u mna zatial tiez nic noveho http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 sialene ma bolia prsia, to si nepamatam, ze by som mala pri prvom tehu. takze to pocitam za PMS, kedze som dlho nemala mrchu, telo uz asi nevie, co so sebou. a mam k tomu aj vytok, normalne mokro ako pocas plodnych dni 😕

sisa2
9. sep 2009

bris - aspon ze ti to pomohlo, ked uz ta natiahlo. snad to nebude dlho trvat.
malalady - som rada, ze uz ti nebyva zle! tak si to zacinas uzivat? 😵
cheer - drzim palce k lekarke! zohnala si nejaku novu? a kde mas foto? preco tu nie je? este si inkognito pred zvyskom rodiny?

malalady
9. sep 2009

cheer ahojík. no už to mám za sebou chvalabohu... ale napr.. včera mi tiež trochen ostalo zle tak som šla a už bolo oki :.-) už to není také hrozné ako v tedy.. že 5min. som ani nevydržala 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre