Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lenka2112
15. sep 2009

ahojte baby,nehnevajte sa,že som sa vám sem votrela do témy, viete mi poradiť?

dnes som si robila test,teda viac menej som očakávala negatívny.bolí ma mechúr a chystala som sa na pohotovosť,tak som sa testla,náhodou ak by mi chceli dať ATB.a na mňa pozerali //,tak som šťastná bežala za manželom,sme sa tešiliii. 🙂 odložila som test a keď sme ho pozerali znovu bola tam len /. ☹ máte s tým niekotrá skúsenosti? 😕 čítam,že vy ste šikulky učené,máte tématiku snažiliek v malíčku. 😵 sem-tam vás prečítam,tiež sa snažíme od júla. 🙂 no posledná mrcha bola presne na 28.deň,ale trvala len 2,5 dňa.od 28.8-30.8.teraz neviem čo si mám myslieť. 🙄

andzi
15. sep 2009

lenka: kúp si ešte jeden test a testni ešte raz, s najväčšou pravedpodobnosťou si tehotná, ale mohol byť aj vadný ten test, tak pre istotu.

janulka04
15. sep 2009

tiez by som ti odporucala lenka kupit este jeden test...istota je gulomet 😉

brisilda
15. sep 2009

AHOJ LENKA niektore testy zvyknu vyblednut pokial si mala ciarku slabulinku moze byt ze si tehu mne ciarocky dost bledli ☹ ale tehula som cize sa skus testnut zajtra a uvidis 😉 ak mas problemi s mechurom moze to byt sposobene tehulkovanim ja som mala take problemi no brusnicove tabletky to spravili 😀 no ja som pocitovala aj mierne stipanie no moze byt ze to ma len maternica tlacila 😀 a v skutocnosti mi nic nebolo len som sa prestrasila 😉 drzim palce az mas zajtra // 😀 a daj nam vediet 😉

brisilda
15. sep 2009

kocky moje idem vas precitat 😉 az som v obraze 😉

brisilda
15. sep 2009

shami mne robili ultrazvuk ked som bola 4+3 a nebolo vidiet nic ☹ no o 7 dni neskor tam uz bol vacok aj s mimi 😀 no a vnutorny ti spravia len vtedy ak ho doki ma 😉 je to najspolahlivejsie a do 12 tt ta bude kontrolovat aj z dola 😉 ja som na krv objednana az v 10 tt takze zalezi to od dokiho ako to ma zabehane 😉 a o fotecku sa neboj tu ti spravi pokial ma tlaciaren 🙂 alebo si to odfotis sama fotakom alebo mobilom tak ci tak tam bude iba bublinka a mala bodocka 😀

lenka2112
15. sep 2009

babule vďaka. 🙂

no v podstate si ešte moc nechcem pripúšťať,že by to mohlo byť onooo 😵 ,aby neprišlo sklamanie.ale keby ste videli môjho muža,ten sa tešil ako malý chlapec. 🙂 bola tam slabšia druhá a zrazu asi po 5-10 min.nič.tak sme boli trošku sklamaní. ☹ jasné,že som si kúpila hneĎ testy a Calibrum Baby plan. 😀 pri malom mi po 2,5 týždni ukazovalo slabšiu druhú.

brisilda-no ja tiež cítim spodok a myslím,že to je mechúr.inak pred týždňom ma pichalo na pravej strane.kúpila som si od Swiss brusnicové tabl.,napájam sa brusnic.džúsom+ urolog.čajom.a tajne dúfam,že tam nie je žiaden zápal. 😉 no veď uvidím čo bude zajtra,ak naberiem odvahu a testnem sa.alebo počkám 1,5 týždňa na mrchu 😝

janulka04
15. sep 2009

leni...aj ja cakala mrchu, kupila rodinne balenie vloziek a mrcha sa zlakla....tak dufam, ze aj tvoja je na dovolenke 😉

brisilda
15. sep 2009

lenka urolog. caj vynechaj ten sa nesmie v tehu no ja som si tiez dla 2 salky 😉 a brusnicove dzusi som uzivala jedna radost 😀 mnam su dobre teraz sa napajam jahodami 😀 inak ak mas 1.5 t pred mrchou tak to by ti skoro ukazalo // nemyslis? mna aj teraz boli obcas brucho ako keby ma niekto kopol no aka bolest je pred. mrchou to nepoznam cize to moze byt aj to 😀 drzim ti palce aby si bola tehula 😉 to tlacenie moze fakt sposobovat maternica 🙂 cize pohotovost zatial nenavstevuj pokial nemas v moci krv a ani teplotu mas to marne 😉 zbytocne sa budes napchavat liekmi

sharmana
15. sep 2009

bris. a knižku ti už dal? alebo kedy sa dáva knižka?

brisilda
15. sep 2009

shami knizka sa dava v 12tt no nas doki ju dava na druhej poradni cize ak bude vsetko OK tak nam ju slubil teraz vo stvrtok 😉

lenka2112
15. sep 2009

janulka-ďakujem dúfam,veď jún je taký pekný mesiac. 🙂 a mali by sme júlovča a júnovča- 🙂

brisilda-no mňa pri malom bolelo od cca 8 tt,tak podbrušie.ale dovtedy absolútne nič.fúha to som nevedela,že urologický sa nesmie.boli sme od stredy na chate a tam som ho pila.doma už len džúsiky,mňamky. 😝 vraj sú dobré aj ríbezľové. 😉

...no idem babule.dali ste mi toršku nádeje,že aj motyka môže vystreliť. 😉 dieťa sa nám už zobudilo.tak vám ešte raz ďakujem a držím všetkým tehuľkám a snažilkám palce.budem vás chodiť pozerať,ako postupujete. 😉 😵 😵 😵

janulka04
15. sep 2009

aj ja chcem uz knizkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😢 😢 😢
😀 😀 😀 😀 😀 😀

dzou
15. sep 2009

ahojte babule tak uz som spat normalne som uchodena ako kon... som bola v takej prdi dedinke, ale keby ste videli tie domy 😕 fakt niekedy som len po prijazdovej ceste isal skoro pol minuty...predtym som si to tak necsimla ked ideme autom tak len tak prefrcime, ale fakt nadhera a zahrady s fontankami a jazierkami... ach jo tak dufam, ze sa najde nejaka zazobana leniva panicka ktora mi zavola 🙂

janulka04
15. sep 2009

drzim palce, dzou, nech ti to vyjde.... a co ty vlastne robis v tom uprsanom Anglicku?

andzi
15. sep 2009

ahojte, tak ja som dnes popoludní zažila šok - nečakane na 27.DC prišla mrcha, ale som rada, lebo môžem začať nový cyklus a vo štvrtok idem k lekárovi, tak už sa teším, že sa niečo začne robiť.

dzou
15. sep 2009

ja nic moc 😀 😀 ale nie... robim v jednej firme kde balim ich produkty, ako nie na pase take no celkom v poho...niekedy drina aj preto som rada ze mam teraz dovolenku do stredy bud.tyzdna lebo ak sa to podari tak sa vajko moze v klude uhniezdit, lebo niekdey zdviham dost tazke baliky tak cca20kg, ale inac nic moc ale uz tam chcem ostat az do kym nepojdem na matersku aby som aspon prve 3 mesiace dostala viac.. no ale teraz nie je nejak vela roboty tak cela firma bude robit len 3 dni aj preto chcem byt cim skor tehu, lebo pokial neskrachuju ta by ma vyhodit nemohli 😀 ale ako nechcu nikoho vyhadzovat preto sme docasne sli na 3 dni, mm nebol nadseny aj chcel skoncit so snazilkovanim, ale som si to ubranila 😀

dzou
15. sep 2009

joj andzi ale skoda nie? to co ten zaciatok septemvra je taky nestastny sak skoro kazda mate mrchu 😝

janulka04
15. sep 2009

andzi, tak si ber zo mna priklad, moja....moja posledny mrcha bola tiez necakane po 27 dni...ale akoze nemamdlhe cykly..29dni...ale 27 som este nemala..tak tfuj tfuj

andzi
15. sep 2009

dzou, máš pravdu, ale aspoň nový začiatok 🙂

andzi
15. sep 2009

janulka: ani ja nie, iba keď som brala HAK, inak mávam tak 30-34 dňové, tak dúfam, že bud. mesiac sa budem tešiť tak ako ty teraz!

janulka04
15. sep 2009

dufam aj ja a drzim vsetky palecky, andzi 😉

andzi
15. sep 2009

janulka: ďakujem

Práve si škrtám v kalendári dni cyklu a rozmýšľam, ako zladiť prácu s návštevou lekára, lebo mám to totálne nabité.

dzou
15. sep 2009

jani a vy ste sa ako dlho snazili?

janulka04
15. sep 2009

dzou...2 mesiace a nieco 😅 preto som v soku....ako som spominala, mam myom na maternici, len jeden vajecnik a este aj ta mrcha maternica je otocena dozadu a zadarilo sa....a pri malych sme cakali rok....sila, ze?

dzou
15. sep 2009

no teda som ani nevedla ze ty mas take problemy 😔 ale tak hlavne ze sa zadarilo asi v tom ma prsty ten pannic 😀

janulka04
15. sep 2009

nooo, ja to nevytrubujem, som si pripadala, ze som ani neni komplet zena ☹
ale presne akovravis...hlavne, ze sa podarilo

cheerlady
15. sep 2009

janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!! 😵 😵 😵 no vidis to a to si hovorila ako bris - ze nebolo moc casu na snazenie, a ze tento mesiac urcite nic 😀 😀 😀 tak supeeeeeeer,prajem vela zdravicka tebe aj potapacovi 😀

baby ja som dnes zase jak lekvar,uz ma to nebavi,furt mi je blbo,tak by som len polihovala,ak nieco spravit,tak len rychlo rychlo a zase zalahnut 😖 dnes sme boli s mm pozerat tu kuchynu a nabytok a som mrtva - a to sme boli len v 2obchodoch 😠

dzou
15. sep 2009

no tak a preco nie ako kompletana ked uz mas vde krasne zdrave dcerky? no ale fakt teda super ze sa podarilo 😉
cher no co ved mas na to narok 😉

cheerlady
15. sep 2009

dzou sak ano,len mi to uz pekne zacina liezt na nervy 🙄 a este to tocenie hlavy 😝 ty co sa este netestnes??? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre