Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
24. okt 2009

ja som teda nevracala ani raz,len ma napinalo,bolel zaludok,ale ja som bola 14tt mimo,ani obraz,ani svetlo

sharmana
24. okt 2009

juuj sisa. pachy, o tom mi nehovor, na tom ma napína doteraz... a hlavne tá chladnička, to je na odpadnutie....

sharmana
24. okt 2009

ako si bola mimo groka?

groka
24. okt 2009

no byvalo mi velmi zle,nemohla teda nebola som schopna ani z postele vstat,chodila som z domu do nemocnice na onfuzky,tak mi bolo lepsie a ked som prisla domov zas to iste a trvalo to 14ttmm musel robit vsetko,varit,prat,zehlit,vsetko

sharmana
24. okt 2009

wow, tak to by som nechcela zažit.. to muselo byt fakt hrozné... kolegyna to takto mala, ale ešte aj s vracaním, len ležala, krútila sa jej hrozne hlava... no a včera sa jej narodila krásna dcérka 😀

sisa2
24. okt 2009

fu, groka, tak to nezavidim. ale som si povedala, ze kludne budem zasa 4 mesiace grcat, len nech som tehu a nech je vsetko ok 😵

groka
24. okt 2009

aj ja by som brala znova to iste,len nech som tehu a nech je vsetko vsetucko ok,ale ja neviem kto by sa mi staral o maleho,ved ani to by som nebola schopna

groka
24. okt 2009

ale musela by som to nejako prekonat,aj keby som mala varit na posteli a na jednoplotenke

sisa2
24. okt 2009

rodicov a svokrovcov mate mimo? neboj, mm by to zvladol. rano zobrat do skolky, poobede vyzdvihnut... neboj, zvladnu aj horsie veci 😉

groka
24. okt 2009

sisa to ano,ale ako by som varila,to je na prd........
svokru tu nechcem v ziadnom pripade,moja mam nic moc,ta by nedosla,sestra duplom,svagriny no jasne 😅 ani keby som umierala

groka
24. okt 2009

proste radsej by som vzala grcanie 3 krat za den,a sem tam nevolnost,ale aspon okolo toho obeda klud na varenie

groka
24. okt 2009

ale vsetko je vo hviezdach este,co bude,ako bude,mozno mi nebude byvat vobec zle,len obcas cosi a budem si uzivat rkasne tehulkovanie

sisa2
24. okt 2009

no u mna varenie nehrozilo, by sme mali toho v hrncoch asi viac 😖 😀 tak by chvilu varil mm. neboj, bude dobre 😉

sharmana
24. okt 2009

groka. že vraj tehu nie je nikdy rovnaké, takže kludne sa môže stat, že to druhé bude úplne v pohodke 😉
idem hajat, majte sa krásne babulky a nezabudnite zmenit čas na hodinách... papa

groka
24. okt 2009

sisa,no jasne,vsetko bude ok

idem spat babulky,ideme dat este druhe kolečko sexiku,a spat,zajtra papame velkou lyzicou a idem varit rano k svokre,salat som dnes spravila zajtra uz len dorobim a dochutim a smazit rezniky

prajem dobru nocku a vyspinkajte sa do ruzova,papaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

sisa2
24. okt 2009

ja teda tiez idem.
dobru noc vsetkym!

groka - mnaaaam, si mi narobila chutky na salat a rezne! 😝

groka
24. okt 2009

baby uz som pochopila tomu merianiu a posuvaniu casu................to mi teda trvalo
tak ked si uz teraz prehodim cas,tak mam si dat budik na 5:30 dobre chapem?

sisa2
24. okt 2009

hej. o 5:30 hod bude vlastne ako dnes 6:30

tea333
24. okt 2009

ahoj baby, snad vikendujete v pohode..my sme akurat dosli z divadla, som unavena tak si idem lahnut, este stale sme nejaki chori tak snazenie odkladame na zajtra, aj ked to bude uz asi 20 DC (nikdy neviem presne, mam to v mobile v kalendari :D ) ale uz nam to chyba...

brisilda
24. okt 2009

ahpojte ja len na skok 😉 ako sa mate?

petafr
25. okt 2009

ahojte, mne sa dnes rano nechce vobec spat, prave vtedy ked mozem... zacala som hackovat stvorce, dufam, ze o par mesiacov (rokov) 😀 budem mat aj celu deku... 😀
docitavala som vas zovcera, videla som, ze sa tu bavite o kamerach, mm rad montuje filmy, tak ak mate videa z dovoleniek a oslav, a chcete z toho film (lebo vacsinou je to nuda pozerat hodiny a hodiny a vyberat, co ukazete znamym - vieme z vlastnej skusenosti), tak mi dajte vediet, mm vam to zmontuje, uz sa tomu venuje par rockov - tolko reklama... 😀
ja som vcera bola v meste a potom sa mi strasne zacala tocit hlava a cele poobedie az do vecera mi bolo dost zle od zaludka, tak neviem, co mi je, lebo som nic specialne nezjedla, dufam, ze dnes mi bude dobre.
Chcela by som ist doobeda na korcule, vyslo nam slniecko, tak to trosku vyuzit...
tak zatial!

sisa2
25. okt 2009

ahojte, ja som rozbita .. uz 2 hodiny sa hram s danielkom, mm samoska spi. ani neviem, kedy prisiel 😕

ja dnes pokles - http://www.fertilityfriend.com/home/sisa2 - snad zajtra zasa vyskoci hore 🙂

sisa2
25. okt 2009

tea - prajem skore uzdravenie, nech sa vas to uz nedrzi. tieto jesenne virozy su des.

peti - dufam, ze dnes uz budes ok a nebude ti zle. uzi si korcule, dnes by malo byt myslim aj relativne teplo. aj tu svieti slnko, tak sa z toho tesim.
z coho vsetkeho robi mm prepis? ja som mala kameru na hi8, neviem, ci by sa mu to dalo. alebo napalit na CD a to mu dat??? pripadne napis do IP, nech tu s tym neotravujeme ostatne baby 🙂 dakujeeem.

petafr
25. okt 2009

ahoj sisa, ten pokles by mohol byt implantacny, nie? To by sedelo... tak uvidime, neplasme sa zatial... Mne bolo rano dobre, a uz zas mi zacina byt zle, tak neviem, asi na korcule nepojdem, ale patrilo by sa...
S tymi paskami, hi8 neviem co je, ale my mame kameru na take male kazetky, to potom nahrava do PC, ale ak to mas na CD, tak este lepsie, to pojde rychlejsie... kludne daj vediet, teraz ked mm pride, bude este hladat pracu, takze bude mat casu a casu.

petafr
25. okt 2009

inac ako to mate s malymi (hlavne ked su este baba), s posunom casu, ako dlho im trva, kym ich preonacite na novy cas? resp. pytam sa teba Sisa, este tu asi nikto nie je... 😅

sisa2
25. okt 2009

peti - hej, moze byt implementacny. necham sa prekvapit, ci to vyjde, alebo nie.

pohladam CD-cka a dam ti potom vediet, ok? moc moc dik. ja som sa k tomu nikdy nedostala, aby som to zostrihala.

sisa2
25. okt 2009

no u nas to je s posunom vzdy dost zle. min. 3 tyzdne potrva ... ale horsie to je s jarnym posunom, ako teraz. danielko je ale dost senzibilny, ked bol babo a bol spln, tak sme nikdy nespali.

lucialen
25. okt 2009

Dobre ranko 🙂 Akurat ma zobudil klampiar, povedal, ze pride 9-9.30 a prisiel o 8h, zase som sa nevyspala 😒
Sisa, to by fakt mohlo ist o implantacny pokles, to by bolo super, ale radsej sa este netesme 😉

petafr
25. okt 2009

uz sa tesim aj na taketo veci s babatkami... Luci, teba vecne nieco rano budi 😀 ved on si pomylil letny posun so zimnym, posunul si hodinky do opacnej strany...
😀 Sisa kludne sa mozeme niekedy dohodnut na tie CD, obe sme v Blave, tak sa len stretnut, a aspon nam povies, co by si chcela a tak... ale to potom osobne...

sisa2
25. okt 2009

luci - by som ho prizabila. sa riadil este starym casom?
uvidime. ja to zatial neriesim, este je skoro na nejake zavery 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre