Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
4. nov 2009

jani mozno je to aj to iste myslim ten bubchen... len sa to akoze inak vola u vas a u nas 😉
teda malo to byt ja viem ktory GROKA 😀 😀 😀 😀
jani a preco ti nejde dat fotku? inac mne uz vymazali z albumu nojho pesa ☹ luci aj tebe?

lucialen
4. nov 2009

Dzou, najskor som nechapala, ale doslo mi 😀 Mne este nevymazali, asi to radsej urobim sama 😒 Som si vsimla ze tu nejako upratovali 😖

janulka04
4. nov 2009

lebo mm ich niekam zasil na cd-cko a neviem to najst... 😠

dzou
4. nov 2009

inac tiez je to podla mna blbe pravidlo... sak si tu piseme sa pozname dobre kopec bab... a ked cces ukazat nejaku fotku inu ako test alebo babo tak ju vymazu... sak ten pes je pre mna ako dieta toto pravidlo sa mi vobec nepaci.... alebo ked chce niekto ukazat aky ma dom vid.siska... tak jej hned vymazali.. nechapem....sak tu nedame preda milion fotiek 😖

lucialen
4. nov 2009

Hm, tie nase zakony su nejake pochybne 😒 Minule niekde davali, ze policia chce uz kontrolovat aj taketo fora na nete 😒

dzou
4. nov 2009

a ked sa nemam cim pochvalit(test alebo dieta) tak preco by som nemohla mat foku psa... proste nechapem ale tak nebudem sa rozculovat 😠 😀

dzou
4. nov 2009

cooo luci a to ako preco 😕 .... ze ci tu nedam fotku proti pravidlam 😀 😀

lucialen
4. nov 2009

Sise vymazali tu fotku? 😲 Ved tam bol jej maly 😕

groka
4. nov 2009

podte kukat svadbu snov na jednotke

dzou
4. nov 2009

no najpr jej ju vamazali ale potom ju dala este raz a uz ju tam ma... ale viem ze najprv ju vymazali asi si nevsimli maleho.... 😅

cheerlady
4. nov 2009

groka este ze si to napisala,lebo uz som nevedela,co mam kukat 😀 aj ked dnes sa mi to bude s tazkym srdcom pozerat,kedze s mm je to este horsie ako bolo vcera 😔

lucialen
4. nov 2009

Dzou, neviem co tym chcu sledovat, asi ci tu niekto nerozpisuje, ako porusil zakon 😀
Ozaj Groka, ako sa vola tvoj maly? Ty vzdy pises len moj maly a neviem ako sa vola 😉

janulka04
4. nov 2009

a zase nas tu nechate s dzou same????

lucialen
4. nov 2009

Ach take relacie ako svatba snov, modre z neba a a ti strateni co sa hladaju nejako neberu 😒

lucialen
4. nov 2009

Ja ostavam, len sa idem osprchovat, takze neodchadzajte 😉 Pripravim si nejake temy na rozhovor 😀

dzou
4. nov 2009

ja som tuuuuuuuu

janulka04
4. nov 2009

esteze tak, dzou.... 😉

dzou
4. nov 2009

a je mi zima na nohy 😖

brisilda
4. nov 2009

tak aj ja sa k vam kocky pridavam 😀 citam vas ale nemam sancu inak sisa aj mna prekvapila novou foto myslela som, ze k nam zavitala nova snazilka 😀 az ked som si precitala jej nick tam sa mi rozsvietilo 😀 😀 😀

janulka04
4. nov 2009

no ja sa na chvilku vyparim, male este nespia...idem ich poriesit 😠

brisilda
4. nov 2009

dzou nesi sama ja taktiez obcas mrznem a potom musim hodit horucu sprchu 😀

dzou
4. nov 2009

jani tak len pories 😉
ahoj bris 🙂 ako sa mas?

brisilda
4. nov 2009

dzou no ako sa to vezme dnes som si nemohla dovolit nevolnosti kedze som mala na navsteve rodicov 😀 ale krce v bruchu su mam ho nafuknute no hroza zaha pali o 106 ale da sa to prezit 😉 dnes som citala clanok v mamine a je skoro o mne 😀 myslim opisovanie nevonosti 😀 😀 😀

lucialen
4. nov 2009

Som spat ale nic som nevymyslela 😀

brisilda
4. nov 2009

😀 luci no hadam sa daco najde na pisanie 😀 ved nas tu je dost 😀

dzou
4. nov 2009

a uz aspon trosku ti je lepsie ako predtym?

brisilda
4. nov 2009

no tak ak to porovnam tak aj napriek terajsim nevolnostiam sa da povedat, ze je to nebo a zem oproti tomu co bolo predtym 😀 teraz je to asi tak ako pri malom 😀

dzou
4. nov 2009

a pri malo ti bolo zle dlho ze? ty chudatko nase... no sak nech sa ti cim skor polepsi 😉 aj ja by som uz brala objimanie misy ak by to bolo z tehu 😀

brisilda
4. nov 2009

kocky co myslite ktore meno je krajsie Sebastian alebo Maximilian ?

brisilda
4. nov 2009

dzou no veru ved asi preto sa nestazujem 😉 len komentujem no a pri malom mi nebolo velmi zle bola som malda silna takze tie nevolnosti som si tak nevedomovala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre