Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sisa2
11. nov 2009

dik jani. idem aj ja nieco porobit, dnes tu zo mna velky osoh nemaju 😔 😀

motylek17
11. nov 2009

0905538024 MUDr. Marekova... je to jej sukromny telefon, pripadne zajtra ordinuje u nas tak skus zavolat sestricke a nech ta prepoji na doktorku a s nou sa dohodnes co a ako (kedy ordinuje v BA)
0918021105 - sestricka zajtra od 8:00 - do 12:00 h

groka
11. nov 2009

Ahojte

boli sme s mm po maleho v skolke,isla s nami aj svagrina,my sme schovali a ked zbadal len ju,spustil taky rev,ze on chce maminku a tatinka...

na koho mam skor reagovat?

sisa,teraz si pisem s jednou babou,dobrou kamoskou,ktora mala velmi koplikovane a ma tehotenstvo,najskor nebolo nic vidiet a podobne,nevedeli v ktorom je tt,pretoze aj ona mala dlhe cykli ako ty.V prvom rade,ak je palicka na teste rovnaka a neslabne,hcg ti neklesa,kedze viem ze si mavala dlhe cykli,tak si neni este v takoom tt v ktorom by mala vidiet nieco,mozes byt aj v 5tt a tam nic nie je vidiet,ide o tom a tym som chcela povedat,ze dutinku si mozno nevsimla ,a ak nie,tak sa ti to moze preryvat aj s crevami,mohlo sa to schovat,pozor na tieto veci,moja rada je :chod k inemu lekarovi na sono a predovsetkym na krv a potom o par dni znovu na krv ako rychlo ti rastie hcg,ja verim ze si tehu,ze babatko je niekde schovane...

miska,no mam ozaj drahu?nevadi,cakam co z toho bude

groka
11. nov 2009

jaj mna tak cudne boli podbrusko,ale uz od obeda,len som nic nepisala,aj na mna,potom nie,potom pichanie,tlaky,az som z toho nervna,a zajtra zas budem,lebo ked mi nebodaj stupne teplota,tak viem ze este stale nepojdem kupit test a budem na nervy este par dni,idem si s malym nieco precitat a pohrat,lebo neskor idem k babke

cheerlady
11. nov 2009

siska nic si z toho nerob a chod naozaj skusit ineho lekara.ja ked som bola prvy krat u toho mojho byvaleho,tak mi tiez povedal,ze na sone nic nevidi a potom spustil 15minutovu prednasku od mimomaternicove tehotenstvo,vey plod,ktory sa nebude vyvijat az po neviem ake mozne postihnutia...tak namiesto s usmevom som od neho odchadzala pomaly s placom ☹ sestricka ma objednala na krv a ked som volala za vysledky,tak mi povedala,ze to vyzera este len na nejaky 3tt (lebo som mala neskor ovulu),ze mam prist o 3tyzdne znova..no a vidis-dnes som v 20tt a chvalabohu babatko vyzera byt ok 😵 tuk,tuk,tuk. je to naozaj otrasne,ako dokaze lekar zneprijemnit taku uzasnu vec,ale bohuzial aj to sa deje 😠 takze moj nazor-chod v prvom rade na krv aspon 2x,ci sa hcg zvysuje a sla by som k druhemu dr.na sono,nie je to az taka velka polozka a za tu istotu to stoji...moj terajsi ma teraz sono za 7eur 😉

rhodosbb
11. nov 2009

sisuska, tak to je riadna megera ta tvoja doktorka, mi velmi pripomina tu moju kravu, ktoru som uz nastastie vymenila 😠
sisa, uz som to tu pisala, ja som prisla na sono tiez velmi skoro, ta moja doktorka nic nevidel a povedala, ze mam prist o tyzden, vraj to moze byt aj mimomaternicove ☹ ale vraj to by som mala velke bolesti a potom som prisla o tyzden a sofia sa uz ukazala, takze nic sa ty neboj 🙂 myslime na teba a drzime ti palce 😉

nadenkaaa
11. nov 2009

Sisuska prosim ta vykasli sa na tu debilnu doktorku podla mna u teba je jediny problem ze sa u teba da tazko urcit tyzden gravidity prave kvoli tvojim dlhym cyklom ale TEHU URCITE SI 😵 lebo endometrium mas prekvene a sliznica je vyssia a ciarka ti silnie takze ziadne hororove scenare a ver svojej fazulke je ta len je dobre zavrtana 😵 😵 😵 😵

lucialen
11. nov 2009

Jaj tento konik, prispela som pred hodinou a nic tu nieje 😠
Siska, nemam slov, take kravy fakt existuju 😲 Moja zlata, netrap sa, mas // na teste 😵 urcite sa malinke ukaze 😵 Len je niekde dobre zasite 🙂
Inak tu keby idem do nemocnice, tak ma normalne vysetria, nechapem, ze tam mate take problemy s doktormi 😒
Este si dobre spominam na cheerlady, aka sklamana prisla prvykrat od dokiho a Sharmi tiez, ved jej doki to male dlho nevedel najst 😉

kkatkaa
11. nov 2009

sisus ta dr je totalna p... nebojkaj sa upokoj sa vsetko ti dobre dopadne teraz ked sa konecne zadarilo 🙂

inak ahojte babulky idem vas precitat

kkatkaa
11. nov 2009

vypadol mi konik 😠
a asi tu nik nie je tak zatial pa este pridem

janulka04
11. nov 2009

ja som tuuuuu...

cheerlady
11. nov 2009

aj jaaa 🙂

janulka04
11. nov 2009

ahooooj cheer, ako?

dzou
11. nov 2009

aj jaaaaaaaaa uzzzzzzz idem vas docitat 😉 ako sa mate?ja dnes uz trochu lepsie... nebolo az tak vela roboty 😉

janulka04
11. nov 2009

my za chvilu vyrazame do obchodu...
inac nasla som tu babenku, co ste ju spominali...chuda, vcera plakala, depkovala....to je strasne, ako dokazu niekedy lekari ublizit...a ze ani sa jej neospravedlnil....tak to by ma odrovnalo!!! 😨 😒

cheerlady
11. nov 2009

jani tak pomaaaaaly...som v robote,ale dnes mi to celkom rychlo ubieha,uz len hodka 🙂 a inak dobre,akurat sa mi nechce pustit do toho balenia,ale uz budem musiet,v nedelu odovzdavame kluce. a ty? male posluchaju? 🙂 gratulujem inak k bytiku,super,ze ste nasli taky velky a este aj s terasou ak si dobre pamatam 😀
dzou ani ja nemam vela roboty-asi je to len ticho pred predvianocnou burkou 😀

janulka04
11. nov 2009

dakujem, cheerly...
inac, ja mam uz des z toho stahovania, ja to nemusim, mam rada take zariadovanie a cacky macky v bytiku, ale balit...bleeeeeeee 😝

dzou
11. nov 2009

hej cheer to mas pravdu 😉 ono sa to zhorsi zase na konci mesiaca ako vzdy 😀 akurat ked som testne pred testovanim....
a co sa stalo tej babenke?
cheer a ako sa mas s mm? dufam, ze uz lepsie 😉

cheerlady
11. nov 2009

no presne! aj ja by som uz najradsej kupovala take somarinky do domu,to zboznujem 😀 no my tam nastastie nemame toho vela,lebo nabytok tam nemame ziadny,ale toho oblecenia a tych mojich prkotin... 😅 a kedy sa asi budete stahovat?

dzou
11. nov 2009

jani a uz ti je lepsie?

brisilda
11. nov 2009

ahojte kocky ani vas nestiham citat take ste sikovne 😀
sisa nic si s toho nerob aj take p......... existuju ja som nastastie take problemi nemala dokonca ma prvy krat vysetril iny doktor a kedze nic nevidel tak mi len povedal, ze tehotna som no nemoze potvrdit vnutromaternicove tehu 😒 ziadne pochybnosti ziadne vycitky krik nic krasne mi vsetko povysvetloval vsetko asi zalezi od pristupu lekara cize sisa odporucam menit ! a to co najskor
janka hod potom foto co ste to kupili az sa aj my pokochame 😀

janulka04
11. nov 2009

fuuu, cheerly..tak to neviem, asi pomaly uz od buduceho tyzdna, take ze nabytok novy a pracku a to ostatne na supu nakoniec 😀
dzou, je...klop klop klop....ja neviem, ze vraj sa tehu ranna nevolnost zvykne obcas vracat, tak dufam, ze minule to bola rozluckova, lebo mi bolo strasne, neprajem nikomu...dakujem za opytanie..... 😉

dzou
11. nov 2009

a to siska mala nejaky problem s dokym? hodte ma do obrazu docittavam vas ale nejak som k tomu este nedosla 😅

dzou
11. nov 2009

no uz sa k tomu pomaly dostvam... to so ty dr 😠to co ma byt ze prehovarat na potrat 😠 😠 😠 hnus

janulka04
11. nov 2009

dnes, dzou...chudatenko siska....
jasne, dam, bris....ale asi az to bude komplet zariadene, lebo prv to bude asi len chaos 😀 😀 ...dufam, ze mi to potom niekto mudry vymaze z albumu 😠

dzou
11. nov 2009

ale ku siske som sa este nedostala tak neviem co sa stalo? 😕

dzou
11. nov 2009

tak uz som sa dostala...... hruuuuuuza ty dr niektory uz vazne nevedia ako maju jednat s ludmi 😠 😠 😠 😠 😠

cheerlady
11. nov 2009

dzou no uz lepsie oproti tomu,co bolo,ale vcera sme sa zase pochytili za kuchynu-sme boli nejaku pozriet a jemu sa strasne jedna pacila,ale ja by som si vybrala aj krajsiu-akoze nebola skareda,ale ja by som si proste z toho mnozstva vybrala inu.no a potom to zacalo-nic neni podla neho,ja chcem vsetko zariadit podla seba a mam si vybrat,ci chcem zariadit kupelku alebo kuchynu,ze nieco z toho chce on 😠 ale to sa mne nepacilo,lebo viem,ze on by dal nňkupelnu nejaku do modra alebo do tmavohnedej a ja som vzdy chcela kupelku taku marhulkovu alebo slabucko-zltu,proste,nech to vyzera tak prijemne a nie studenu modru 😠 no ale nakoniec som sa zmierila s tou kuchynskou linkou-taka drevena,sa nam bude hodit k parketam,tak cert-to ber,ale kupelka bude moja!! 😀 😀 😀
jejda akurat tu bola za mnou taka ciganka,ze ci mi nevyvesti,no nech ide kade lahsie! 😠

dzou
11. nov 2009

inac ja ked som mala asi 18 som tiez chcela menit dr lebo to bol taky uchyl pre dorast a tiez mi nechcel dat kartu 😠 ale nakoniec dal... a menila som ho vtedy ked jedna baba bola tehu..... ked bola asi v 4-5mesiaci sa jej nieco nezdalo a ten dr jej stale tvrdil ze je vsetko ok, tak sla k inemu a zistli ze babo malo nejaky razstepo kvoli tkroemu by neprezilo a museli jej ho vybrat 😔 ked si potom isla po kartu este na nu dr vykrikoval ze kde ma decko ze ju zazaluje ze ho niekam hodila 😠 a pritom kvoli nemu zomrelo 😠 tak vtedy som ho hned menila....

dzou
11. nov 2009

cheer tak aspon ze sa uz rozpravate 😉
tak siska aj ja moc drzim palceky a nic neboj vsetko bude v poriadku pozri aj na sharmi tiez jejdr stale tvrdil ze nic nevidi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre