Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
23. júl 2009

tea a ty mas 21 alebo 30 rokov???

michelle
23. júl 2009

ahojte divecata / zienky, mozem medzi vas? 🙂

tea333
23. júl 2009

20 😒

sabiatko
23. júl 2009

tea, presne tak, moj manzel je madar a meno adam sme vybrali len teraz nedavno. sice som nikdy nechcela, aby sa deti volali po rodicoch, ale u chlapceka to tak zrejme bude. adam je vlastne slovenske meno, lebo v madarcine ma obidve "a" dlhe. janka je zase madarske, lebo my mame jana. sa mu obidve pacia, hoci on rozmyslal aj nad samuelom a ja nad miskom, ale ja sa dobre poznam, takze ci to budu naozaj tieto mena je este otazne 😝

fazulka1512
23. júl 2009

ahoj michelle, mozes, vitaj

brisilda
23. júl 2009

😀 tea aj chalan je super aspon sa nebudes v buducnosti bat, ze ti pride domov z bruchom 😀

tea333
23. júl 2009

🙂 tak je dobre sabiatko ked ste sa zhodli,aspon budu zrozumitelne v oboch jazykoch

michelle- hybaj 🙂

michelle
23. júl 2009

fazulka vdaka 🙂
uz daaaavno som sem nezavitala, ale teraz mam dovod... pripojit sa k vam 😉

sabiatko
23. júl 2009

vitaj michelle 🙂

michelle
23. júl 2009

tea - hybaaam 😀
...neda mi nereagovat k tomu cinskemu kalendaru pohlavia - ak by fungoval, moja dcera je chlapec 😕 ..tak asi tak 😨

michelle
23. júl 2009

sabiatko dakujem a zaroven gratulujem k prvenstvu 🙂

brisilda
23. júl 2009

michel dufam, ze mas pravdu a ja sa dockam dievcatka vestica mi vravela ze budem mat chalana a dievca cize na 50 % mala zatial pravdu pretoze chalana uz mam

sabiatko
23. júl 2009

😀 jasne baby, kaslite na cinske a neviem ake kalendare, to s realitou nema nic spolocne. ale na tych rychlostiach a vytrvalostiach spermii daco bude.

sabiatko
23. júl 2009

dakujem michelle, prva zrejme som, ale ako to tu vidim, tak sama ani zdaleka 🙂 sa tesim, ze uz za par dni to tu budem prezivat s kopou bab 😵 aj tebe drzim palce 😉

fazulka1512
23. júl 2009

minka, ja som v 13dc, vcera sme sa rano snazilkovali, dnes mozno pauza uvidime vecer, ked bude chtic tak vecer nieco bude a zajtra, a potom kazdy druhy den, rano ma pobolieval vajecnik, ovu sa asi blizi, v tele sperma mam , musim mm povedat aby stale tankoval aby som nevyschla 😀

brisilda
23. júl 2009

sabiatko drzim palce az mas zdrave babanko a cele tehotenstvo ako prechadzku v ruzovej zahrade 🙂 tesim sa spolu s tebou a nezabudni prihadzovat foto 😉

tea333
23. júl 2009

michelle to si ma potesila 😉 s tym kalendarom
sabiatko planujem sa pripojit aj ked neviem kedy ale ja sa neponahlam ja mam caaas 😎

michelle
23. júl 2009

brisilda a sabiatko nejaketie teorie su, ale podla lekarov v medicine je mozne vsetko a tych vynimiek je tolko, ze sa fakt netreba nato spoliehat...

sabiatko a v ktorom dni po predpokladanom oplodneni si si robila 1x test?

sabiatko
23. júl 2009

dakujem brisilda 🙂 dve fotky babenka (teda bodky a fazulky) uz mam, len to ma moja lekarka v bratislave. postou by mi to malo dost okolo 6. augusta, tak sa tu potom urcite pochvalim 😀 uz nas tu je dako vela, tak stracam prehlad, vy sa snazite od jula? ja som tu trochu podvadzala, lebo som otehotnela uz v juni 😅

tea333
23. júl 2009

ty podvodnicka!! 😀

brisilda
23. júl 2009

😀 sabiatko ano zacali sme teraz v juli cca 10 jula cize neviem zatial testy negativne no verim ze sa nam zadari 😉 ak nie tak buduci mesiac teraz to mozem pripisovat tomu, ze som estelen min. mesiac vysadila antikoncepciu

sabiatko
23. júl 2009

michelle, s tym celkom suhlasim, vynimiek je tolko, ze sa to urcite neda povazovat za pravidlo. prvy test som si robila na 32. den, ale negativny a druhy na 39. a bol pozitivny. neviem, kedy bola ovu, ale k zahniezdeniu doslo 2. jula, teda na 31. den. ja to mam tak o 10 dni posunute, som otehotnela ku koncu cyklu.

fazulka1512
23. júl 2009

sabiatko- no toto ☹

brisilda
23. júl 2009

fiha a ja naivna a veriaca testom som si ich robila po piatom dni 😀 kaslem uz na testy uz spravim jedine ak mi bude meskat ta mrcha

sabiatko
23. júl 2009

tea 😀

no brisilda, tak to je este pohoda lesna 😎 ani negativny test nemusi nic znamenat. moze to kludne vyjst aj na prvy sup 😉

michelle
23. júl 2009

sabiatko tie dni pocitas od 1.dna poslednej m., alebo od predpokladaneho dna pocatia?

tea333
23. júl 2009

mne sa nepaci moj PMS baby, a to sa chcem zajtra kupat v chorvatsku..jaaj ako naschval 😠
uz nechcem tu mrchu.. 🙂
idem so psikmi v veterinarovi a potom idem do posilky, dnes som nahovorila kamosku nech ide somnou tak ju tam zabijem 😀 😀 lebo ona je leniva
tak este sa asi zastavim,aj ked s musim balit,ale asi to bude vyzerat tak ze dvoje zabky plavky a kratase a sup je pobalene 🙂

brisilda
23. júl 2009

tea tak si to teda uzi a kupat sa mozes aj ked mas mrchu ne???? ved existuju aj tampony a vraj aj tabletky na odialenie menstruacie

lucialen
23. júl 2009

Minka, ja ked som bola 7-8tt, dostala som chripku, bola to moja druha v zivote, ale riadna. Mavala som aj horucky. No a vlastne male sa nevedelo branit virusu, takze zomrelo ☹ Takze s chripkami v tehu treba byt opatrny. Ale zase kamoska mala 3 chripky pocas tehu a malicka uz ma 3mesiace. Je to individualne, povedali mi, ze plod tiez nemusel byt vporiadku.
A teraz chcem otehotniet co najskor, v lete, aby som prve tri mesiace chripku obisla

sabiatko
23. júl 2009

michelle, od prveho dna poslednej MS, co bolo 2. juna. naozaj netusim, kedy som pocala, len to zahniezdenie som citila 2. jula. ale ja mam aj nepravidelne a dlhsie cykly, posledna pol celkom v pohode - 32 dni.

tea, uzi si dovolenku, nestrsuj sa s mrchou, supnes tampon a je po probleme 😉 tiez som planovala chorvatsko v auguste, ale teraz neviem, asi radsej nebudem riskovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre