Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
24. nov 2009

motylek drz mi palce idem zamiesit na to cesto lebo groka ma tak navnadila, ze som proste neodolala 😀 a taktiez mi to drozdie nedalo pokoj ! tak som ho musela pocuvnut a hodit do mlieka na kvasok 😀

groka
24. nov 2009

motylek ahoj,no ja vypijem denne minimalne liter bud vody alebo caju,to neni problem u mna ziadny

tea333
24. nov 2009

Miska ako naschval, prisla som domov, a ta bolest a ze mi bolo zle nebolo z MS, ale som chora 😢 😢
mam teplotu, takze nic dnes nehrozi 😒
najhorsie je ze v piatok je velka zurka na ktoru musim musim ist 😖 ☹ ☹ ☹

brisilda
24. nov 2009

kocky dnes tu akoze nikto neni??? ved ja sa dnes priserne nudim 😀 a to som si konecne nasla na vas cas 😔

fazulka1512
24. nov 2009

ahojte babulky moje, dnes som bola pri lekarke, predpisala mi duphaston tak uvidime ci s tym femibiom zaberie

fazulka1512
24. nov 2009

mate skusenosti niektora s tymto liekom

brisilda
24. nov 2009

fazulka v pohode ho uzivaj vraj je dobry a pokial viem vela zenam ho doktori predpisuju ci uz na upravu cyklu alebo na udrzanie tehotenstva 😉 k tomu si naordinuj este vitamin E 😉 ktory podporuje dozrievanie vajicka a zensky caj 😉

fazulka1512
24. nov 2009

no ona mi tiez vravela ze by mi mal pomoct, ale napr, ked som citala forum co je tu napisane o tomto lieku tak to co tam pisu nieje az tak velmi pozitivne, ale ja si mylim ze nie kazde telo rovnak reaguje, niekomu pomaha a niekomu uskodi, dufam ze mne pomoze 😉

janulka04
24. nov 2009

ahojte, babulky, co je nove...
tak groka....a uz ta mam!!!!! Nebo mm vcera s tebou? 😕 lebo on ma pracu par km od domu a vcera dosiel, ze bol v zapche, tusim si to pisala ty, nie? 😀 😀 😀 Ale vcera bol niekde az za Mnichovom...
dnes sme vybavovali, nahanali zase nejaky nabytok, karticka mi este neprisla, tak hadam zajtra, aby som mohla ist uz k dokimu, lebo popravde, uz ma to serka, takto...to uz vyzera, ze som nezodpovedna mama, pritom, keby ste vedeli, ako ja stresujem, no lenze slovenske zakony nam to pekne skomplikovali, tak som rada, ze sme to po polroku vybavili..mne uz je do placu, ze o tom mrnuskovi nic neviem...a vyzeram, ze ma to mozno nezaujima, len ja sa stresujem a aj si poplacem...ale co mi to je platne....? Tak hadam uz dostanem aj tehu knizku 😢 😢 😢 😢
dzou, tvoj grafik super...prajem, nech sa teplota drzi a nech su o dva tyzdne // 😵
tea, ty sa liec
bris, super si to vybavila...a parene buchty.... 😝 ja nejako sladke nemusim....ani pred tehu a teraz vobec, taku kapustu by som jedla denne, ale oni ju tu nerobia taku fest kyslu, aku ja stupavacka lubim...ale zvykam si
ja som si dnes urobila radost a kupila som si nejake tehu oblecko, tatinko, ze ked ma to volno, nech miname 😀

janulka04
24. nov 2009

sharmi, uprimnu sustrast a vela vela sil, drz sa... ☹

janulka04
24. nov 2009

este mam dotaz, bris a ostetne tehulky...kde nakupujete tehotenske podprsenky? 😕

janulka04
24. nov 2009

halooooooo....kam ste utiekli?

dzou
24. nov 2009

ahojte kocky tak ja uz konecne doma zase mi nechcel nabehnut comp 😠 idem varit rizoto ale kedze uz amme ten supis pupis bar tak mozem mat notebook na nom polozeny a mam o blizko 😉 a je to super nieco nove? 🙂

dzou
24. nov 2009

no teda dne stse neboli nejake akcne 😒
jani jak o dva tyzdne uz v nedelu nech su tam // 😵 ale pochybujem straaaaaaaaasne ma zase bolia prsia presne tak isto ako min. mesiac takze cakam mrsinu ale neva nejak som s tym zmierena 🙂 sa raz to vyjde verim tomu

mata1001
24. nov 2009

ahojte dosla som vas kuk.ako sa mate? 😉

dzou
24. nov 2009

ahooooooooooj matka ty sa pochval 😉
a inac petka tu dnes nebola 😒 neviete niekto co je s nou?

mata1001
24. nov 2009

dzou aaaale nemam sa cim.stale som tam kde som bola pred mesiacom....to znamena ze tehula nie som...ale snaha je.a ty ako?

dzou
24. nov 2009

ja cakam mrchu v nedelu... inac nic nove... a ovulu uz mas?

mata1001
24. nov 2009

jaj dzou predstav si mala som.ako svet.tak ma bolelo podbrusko ze az.dam ti graf-ale tie vysoke teploty su z liekov http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001

dzou
24. nov 2009

nooo tak super a ved to vyzera nadejne kedy mas mat ne/mat mrchu?
ja som takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou

mata1001
24. nov 2009

mala by som ju dostat nedela-pondelok-utorok.neviem presne.,ale aj u teba to vyzer a super.ved mas celkom vysoke teplotky.test si si nerobila?a kedy mas dostat ms?

dzou
24. nov 2009

no zatial to vyzera dobre v podstate prvykrat mam take vysiie teploty viac ako 2dni v stede lf...ale uz od 4dpo ale netestujem ja vzdy cakam min. do 14dpo ja ked zacnem klesat tak 12dpo tak uz klesam a klesaaaaaaaam.......no mrchu cakam ta ako ty kedze raz som mala lf14dni a potom 16dni 😉 tak moc drzim palceky aby ti to vyslo a ty si uz testla?

mata1001
24. nov 2009

netestla,cakam a cakam a neviem na co 😀 😀 😀 😀 ale nechcem sa sklamat.nemam ziadne priznaky tak tehu nie som.tak asi pockam ms.a ty kedy testnes? 😉

mata1001
24. nov 2009

jaj a dakujem za palceky a samozrejme ze aj ja tebe srzim palce aj na nohach 😀

dzou
24. nov 2009

no sak priznaky nemusis mat 😉 le jasne chapem ani mna nebavi kukat na biele testy takze ja ak zacnem klesat tak od stvrtka tak netestujem vobec naco....... ale ak naaaahodou bude teplota hore tak bud v soobtu alebo v nedelu este uvidim ako sa to vyvinie 😉

mata1001
24. nov 2009

no ved viem ze nie kazdy ma priznaky ale ja ziadne?co som extra? 😀 😀 😀 🙂

dzou
24. nov 2009

no ja mam ale na mrchu teda brutalne ma bolia prsia presne ako min. mesiac sa to ani vydrzat niekedy neda 😠

mata1001
24. nov 2009

no volaco mi hovor!aj mna bolia a strasne aj bradavky ale mna od horm liekov.mna bolia uz 3 mesiac. ☹ a co je nove v Anglicku?

dzou
24. nov 2009

nic skarede pocasie ako vzdy 😉 ale uz sa zacinam tesit na vianoce...

mata1001
24. nov 2009

juj aj ja.nemam este vsetky darceky,ale aspon cast z nich mam.aj tu je zle pocasie,fuj nemam rada take pocasie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre