Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
27. nov 2009

preco mi dalo obdva razy ten isty 😕
siska aj ja moc drzim palceky a neboj urcite bude vsetko ok a uz si to povedala v robote?
skusim este raz http://cgi.ebay.co.uk/NEW-LOLLIPOP-LANE-MOSES-B...

sisa2
27. nov 2009

dzou - dala si 2x to iste 🙂

brisilda
27. nov 2009

majuska drzim palce 😉 ja som tiez tehu priznaky nemala a ked prisli tak v plnej parade a o intenzite anii radsej nepisem ☹ 16 hodin denne som prespala iba tak sa dalo prezit 😀
sisuska dufam ze to krvacanie neni silne a vsetko bude ok nezavidim take stresi ja som ani nekrvacala a strasne som sa bala MMT ☹
inak co sa tyka materkej tak ja narok nebudem mat 😢 fnuk az to cert vezme to mam zato ze som bola na rod. prispevku 6 rokov 😉 a dobrovolne nemocenske som si neplatila ☹ a spatne to je uz zbytocne 😠

sisa2
27. nov 2009

maji - zatial to u teba vyzera velmi dobre, tak dufam, ze to dotiahnes do zdarneho konca! 😵
hej, bohuzial krvacam. nie je toho vela, ale predsa. takze mame "trochu" stres ☹

brisilda
27. nov 2009

dzou dala si 2 krat to iste 😀

sisa2
27. nov 2009

dzou - nepovedala. chcela som dnes, len som nebola sama so sefom a chcem to najskor oznamit jemu. v pondelok a utorok som si vybavila volno, snad to trochu pomoze.
a dakujem 😵

majuska7979
27. nov 2009

sisa, dufam ze vsetko bude ok,hlavne sa nestresuj lebo to moze este viac pohorsit stav 😕
brisilda, tak dufam ze u mna nebudu ziadne priznaky, dufam ,kamoska nema ulpne ziadne 😅 nechcem sa sklamat 😢 dufam ze zajtra budu //krasne 😎

groka
27. nov 2009

Ahojte babule,zatial len na rychlo,aj ked by som chela vam napisat viac,ale neda sa mi 😢
mame doma horuco a az velmi,bojova nalada,vyhodila som muza z domu pred tym ako chcel ist do mesta,ale maly chcel ist s nim,takze to nemozem urobit,nemozem ho ani vymknut...neskor napisem viac,ak sa mi bude dat po psychickej stranke ovsem
tehotna som neni,ale mam v pravo vajicko ktore ma 11mm 30 decembra mozme snazit teda odvtedy,ale neviem ci nieco z toho bude po dnesku

bolest hlavy ustupila,je to zo zubov

sisa2
27. nov 2009

bris - dakujem. nie je to silne, ale je to stale. i ked uz sa to obcas meni na hnedu farbu a nie je to stale. nastatie ma brucho neboli a podla utz bola dutinka tam, kde ma byt + bolo vidiet zltkovy vacok vo vnutri, tak hadam MMT nehrozi. len podla rozmerov tehu je kratsie, ako by malo byt 😖
keby mi aspon byvalo zle, vedela by som, ze som tehu ... ale mne je az podozrivo dobre 😕

sisa2
27. nov 2009

maji - tak nech tam zajtra suuuuuuuuuu 😵 moc ti to prajem. daj potom hned vediet.
ja sa snazim byt kludna, ale je to tazke, ked na to myslim. dohovaram drobcekovi, aby pekne rastol, nech je v pondelok vidiet ten rozdiel, tak dufam. aj danielko hladka brusko, rozprava drobcekovi a dava mi vzdy pusu. tak dufam, ze fazulka citi, ze ju moc chceme a bude bojovat 🙂

majuska7979
27. nov 2009

sisa bojujte, neboj vsetko bude ok 😉 drzkam vam palceky

sisa2
27. nov 2009

groka - dusna atmosfera ma mrzi ☹ snad sa to rychlo napravi.
super, ze bolest hlavy ustupila. to ti ako zistili, ze to je zo zubov?

sisa2
27. nov 2009

maji dakujem 😵

dzou
27. nov 2009

sa mi prehrial comp a nechcel sa zapnut 😠

dzou
27. nov 2009

groka 😒 tak dufam, ze sa to cimskor urovna...
sisik nic neboj vazne vsetko bude ok ako tu ma jedna baba napisane ... ide o to comu veris... 😉

lucialen
27. nov 2009

Caute 🙂 Ide mi hlavu roztrhnut z PC, cely den do toho cumim 😠
Siska, velmi dufam, aby v utorok bolo srdiecko 🙂
Majka tebe prajem riadne kolajnice, myslim ze tam aj budu 😵

dzou
27. nov 2009

ahoj luci a co sa ucis ?

lucialen
27. nov 2009

Groka 😖 tak daj vediet ako to zvladas. Aspon ta hlava prestala 🙂

lucialen
27. nov 2009

Ja sa neucim dzou, len pozeram serial cez PC a pozeram net cely den a vobec som nebola vonku, lebo prsalo

dzou
27. nov 2009

jaaaj a uz sa ti nic nestalo? 😀

dzou
27. nov 2009

a kam ste zase odisli 😕

lucialen
27. nov 2009

Uz sa mi nic nestalo 😀 Ved som ani nic nerobila 😀 No kupelku som upratala 😉

dzou
27. nov 2009

tak to je dobre hlavne ze si ten dom nepodpalila 😀
a inac ty si teraz ktroy dc? uz sa blizis k ovulke nie?

groka
27. nov 2009

tak trosku napisem,doki mi bral stery a vzorku z krcka mternice,ked mi robil stery pohoda,ale ja som nevedela ze m ide brat aj vzorku a baby to bola bolest,slzy mi vyhrkli,to bol taky sok,taka bolest,ze som sa nemohla ani pohnut,len som stonala a jajkala,ale doki bol velmi zlaty,nehal ma oddychnut a opisal mi co mi valstne robi,no ja som to ozaj citila ako keby ma vyskraboval,hrozne,som lezala na koze potom este 5 minut,potom mi spravil sono,pytala som sa ho,ze co mozem cakat od tych sterovy tej bzorky z krcka a teda sa ma asi 3 krat spytal ci to chcem vediet,tak mi povedal,ze vlastne u mna len nabeh na rakovinu krcka maternice,nejake zmeny len,ale on caka ze to bude vporiadku,lebo rakovina sa rozbiha v tele 10 rokov a ja som mala minuly rok vysledky v poriadku,takze by to malo byt v poriadku a mam vypisany listok na sono prs,takze v pondelok alebo utorok si to pojdem dat spravit ak ma vezme lekarka potom az v januari
potom sme sa trosku rozpravali o tej rakovine ze keby mi prisli vysledky na nabeh,tak ze je nutna rychla liecba a potom je zase mozne snazilkvoanie,ale akoze to sme sa o tom len bavili,nemam z toho nejake stavy,stavy som mala dlho z tej bolesti,verim ze bude vsetko v poriadku,mozno sa bojim sona prsnikov trosku ,no a dnes som zacala po tom vysetreni zas spinit,na to spinenie mi nepovedal nic,maternica je mala,teh.vylucil,povedal akurat,ze v stredu som zacala spinit preto ,lebo som mala kratko mrchu a niekde sa mi to zastavilo,a dnes je to asi preto vysetrenie,na tu hlavu mi povedal ze mozem to ma zo zubu ktory mam otvoreny uz velmi dlho a nic sa st ym nerobi,ale mozem to mat z krku,ze ci ma neboli,tak asi som zle spala co tiez moze byt,hlavu uz neriesim,neboli,a aj ked tak malo,
jaj to je vsetko babulky

dzou
27. nov 2009

groka tak drzim moc moc palce aby vsetky vysedky dopadli dobre 😉 mne robili vyter na rak.krcka maternice pred 2 rokmi a vse ok ... ale aspon ze ta hlava je lepsie a preco mas otv.zub? preco s tym nic nerobia?
a preto si sa aj povadila s mm

lucialen
27. nov 2009

Dzou ja som 13DC 🙂 Uz mam aj graf http://www.fertilityfriend.com/home/2a4bc5 🙂
Groka, ja som sa dokiho tiez minule pytala na tu rakovinu krcka maternice. A to ako zistil, ze mas na to nabeh? 😒
Mne doki povedal, ze ockovanie je dobre pre tie co nemali este styk, alebo teda nie vela partnerov ale ze ak bol nahodou len jeden a poriadny, tak to kludne mozem dostat, ale ze ono sa to rozvija roky, ze to by sme si vsimli, nie je to problem zistit 🙂

lucialen
27. nov 2009

Dzou, ty si si kupila na FF VIP? Mne to dnes neslo zaregistrovat nanovo, hm 😒

groka
27. nov 2009

luci nie nemam nabeh,len vysledok moze byt ze nabeh,nemoze to byt este ze rakovina,len bo to nejde rychlo,ale predpoklada ze to nebude ani nabeh,to sme len konstatovali co sa moze stat

dzou ja sa zubara bojim,tak nejdem k nemu a nech si mysli kto co chce,ale ani nepojdem,kym ma nebude boliet,proste neumieram nan...ale teda raz ma to neminie
a s mm,no ,akoze vobec ho nezaujima co bolo u dokiho,ako som sa dnes mala s kamoskami,ako sme sa rozlucili a proste vela ineho este,ako si ma nevsima a podobne a mne praskli nervy,poslala som ho docerta,nekomunikujem s nim a ani nechcem jasne ze on sa so mnou bavi,si mysli ze ma to o hodinu prejde,ale uz nie!som si povedala dost,dost chlapov chodi po svete a lepsich,ohladuplnejsich,ako je ten moj

lauritka
27. nov 2009

groka a o pozitivnom teste si mu hovorila ???

on ti robil cytologiu. potom sa to znamkuje od 0-3 , 3 uz je na povazenie... 0,1,2 je este pomerne ok.

groka
27. nov 2009

lauritka ja som zabudla dofrasa,ale tak kaslem na to,ved vies,ako dokazu testy zblbnut a bolo cisto len zlbnutie,pretoze mam folik 11mm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre