Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
27. nov 2009

sisa nie nesi otravna ja na tvojom mieste by som bola uz na pokraji zrutenia taky som stresmen ☹ cize ty to znasas este dobre a tvoj vnutorny pocit ti asi nasepkava ze to bude OK ja mam az teraz take vnutorne pocity 😉

sisa2
27. nov 2009

bris 🙂 dakujem.
akurat citam spatne, ze mas dobre vysledky. to je super, gratulujem! viem si predstavit, ako ti odlahlo.
ozi, kde mas fotku?

brisilda
27. nov 2009

no dala som ju prec nasli ma tu nejake osobky 😀 takze chcem byt chvilu anonymna 😀 a dufam, ze aj tebe tak dopadnu vysledky ja som sa uz totiz vydela na amniocenteze no nebrala by som to tragicky kedze viem, ze vela zenam vychadzaju vysledky pozitivne a nakoniec to je len zly poplach no ver ze som bola cela stastna ked som mala vysledky OK 😀 tak hadam to takto pojde dalej teraz si konecne uzivam tehotenstvo naplno 😉 a taky pocit prajem kazdej snazilke a tehulke 😉 hlavne tebe 😉

dzou
27. nov 2009

no ja som tu este na chvilku 😉 vazne bris takto ta nietko vyspehoval 😀

lucialen
27. nov 2009

Baby aky je sudy a aky lichy? 😒 Ach tato cestina 😀
Citam tu stranku, dobra je 😉

dzou
27. nov 2009

aku stranku? sudy je tusim parny ale nie som ista 😅

sisa2
27. nov 2009

jasne, chapem. mne to obcas ide tiez na nervy, ked niektori ludia chodia a spehuju 😠
viem si predstavit, ze ti je uz teraz radost zit, uzivaj si tehu. a mooooc dakujem 😵 snad sa k tomu aj ja dopracujem.

dzou
27. nov 2009

joj inac luci som sa ta chcela opytat ze ten kocik co si daval tusim predvcerom ten jet ci ako sa volal to nie je podobny ako ten tako jumper co chcem ja?

lucialen
27. nov 2009

Dzou tu stranku co som ti dala o spermiach 😉 Je tam vselico, teraz som na metodach vyberu pohlavia 😀

dzou
27. nov 2009

jaaaaaaaaj no tak idem aj ja kuk 😉

lucialen
27. nov 2009

Dzou, no su take podobne, len ine farby

brisilda
27. nov 2009

sisa mne to spehovanie nevadi tak by som to nenazvala no ked neni foto je to lepsie lebo ta len tak nenajdu 😀 ale mam album ak by ste zabudli ako vyzeram 😀 😀 😀 ok idem do postele potrebovala som este hodit na bazarik ovu test lebo ja ho uz nepotrebujem 😀

dzou
27. nov 2009

tak ten co ma kamoska? a je spokojna zatial?

lucialen
27. nov 2009

Jaj, este neporodila 😀 Az za dva mesiace by mala, tak ti dam potom vediet 😉 Ten jet picasso ma, je podobny ako tako jumper

dzou
27. nov 2009

akurat cotam tu stranku 😉 dobra je 🙂

lucialen
27. nov 2009

Uz som docitala, idem si lahnut, tak dobru noc 🙂

dzou
27. nov 2009

ok baby ale precitajte si toto 😠 skoro som odpadla 😠 😠 😠 😠 a my tu chceme mimi je nam jedno v podstate ake pohlavie len aby bolo zdrave niekto ma 3detoi a nevazi si to 😠 😠 😠 😠

Vidim, ze nejsem sama co touzi po vysnenem pohlavi. Ja jsem si prozila svoje kdyz jsem ocekavala me treti dite. Po rocni studii jak zplodit holcicku a vyzkouseni vsech metod v praxi, jsem otehotnela a pevne verila v moji holcicku. Ve 25 tydnu jsem si dala zjistit pohlavi a svet se mi razem zhroutil, treti kluk. Probrecela jsem skoro cely zbytek tehotenstvi. Narodil se mi krasny zdravy kluk..ale je to kluk. Rok jsem se tim nemohla smirit, ale vylecila me touha po dalsim pokusu. Opet dalsi metody, zjistovani ovulace, zmena stravy, atd.. Sla jsem do toho s tim, ze uz nepripustim aby se mi narodil dalsi kluk. Ted jsem ve 13 tydnu, vcera jsem mela specilani sono a bylo mi receno, ze na 95% je to opet kluk. Zitra jdu na zakrok. Nevadi mi, ze me za to nekdo odsuzuje, ale mym predeslym trapenim trpela cela blizka rodina. Nechci at se to uz opakuje. Pujdu za svou vysnenou holcickou zuby nehty... Vim, ze bych mela byt vdecna za 3 zdrave kluky, ale k memu docileni stastne rodiny mi opravdu pomuze jen darovat mym synum sestricku. Takze ted brouzdam internetem a vyhledavam vsechny medikalni a odborne kliniky. Uz zadne metody! Ty proste u me nefunguji. Nebo snad neco zarucene existuje? Kat

skoro ma porazilo

dzou
27. nov 2009

to som nasla ma tej stranke co tu dala luci

lucialen
27. nov 2009

No to je sila 😠 😠 😠 😠 Dobry sposob vyberu pohlavia 😠 😠 😠
IDem ja 😠

dzou
27. nov 2009

ako ona normalne ide na potrat lebo ma chlapca 😠 😠 😠 to je uz aka sila 😠

dzou
27. nov 2009

tak idem aj ja uz dobru nocku zajtra meriam som zvedava kedy sa ta moja mrsina ukaze ☹

brisilda
27. nov 2009

dzou to je totalna krava ktora si nevazi zdrave deti co by mala za to ked sa jej narodi dievcatko s vrodenou vadou? asi by si vtedy uvedomila ake je dolezite mat zdrave dieta ja tiez tuzim po dievcatku no ked to bude chlapcek tak budem rovnako stastna 😀 ta kocky najskor potrebuje pomoc psychologa !

brisilda
27. nov 2009

no dzou hadam o 9 mesiacov sa dockas 😀 😀 😀

sisa2
27. nov 2009

kokos dzou, je mi do placu. toto nemozu mysliet vazne. neviem si predstavit, ze by som si dala zobrat moju fazulku len kvoli tomu, ze bude mat pipika. ako moze byt niekto tak zabedneny??? fakt nemam slov 😢

sisa2
27. nov 2009

a nad mrchou ani nepremyslaj! chceme tu novu tehulku!!! 😵

dobru noc, idem konecne aj ja.

brisilda
27. nov 2009

sisa tak o tom tu je tema aj na MK tiez to nechapem ja budem stastna ak mrnus bude zdravucky a to ci ma pipika alebo nie je vedlajsie no pred rokom by som mozno mala iny nazor 😉 ale teraz som stastna ze som vobec tehotna 😀

majuska7979
28. nov 2009

ahojte baby, tak testik vysiel negativne?? 😢 osobne sa mi ten test nepaci, ale co kupoval ho mm 😠 takze ziadne kolajnice a ziadna mrcha ??????????/ 🙄

lucialen
28. nov 2009

Dobre ranko 🙂
Majus a ktory den si mala ovulku a ktory den si teraz? Neboj mrcha nieje, test moze byt s nizsou citlivostou 😉

majuska7979
28. nov 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 to je naposledy co som robila, takze by som mala byt 16dp

petafr
28. nov 2009

ahoj majka, akurat som vsetko zo vcera docitala a uz som si myslela, ze ti budem dnes gratulovat... tak negativny, sakra! a aky test si robila, aku znacku? Mozno, ze ti este neukaze, niekomu ukazuje az po tyzdni meskania napr...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre