Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

groka
9. dec 2009

ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/groka
predpokladam ze inak mam 37 teplotu,ale nemeriam v ten isty cas

baby maly mi od 5:30 vracia,hnackuje,najskor z neho isla mrkva s niecim zelenym,to bol obed zo skolky,teraz len bielu vodu vracia
dala som mu hylak,ale vyvratil ho,prosim vas poradte mi co mu mam dat aby mi prestal vraciat a hnackovat?ja som ani do roboty nesla,len problemy som si narobila,nema mi byt kto s malym,doktorke nechcem ist,no ak to bude pokracovat pojdem,ale nemamte nieco s cim mu to zastavim?teplotu nema,teraz si dva krat odhryzol z vianocky a spravila som lipton cajik,

dzou 😕

petafr
9. dec 2009

ahojte, dzou tak dobre, hadam to bude ovulka...
groka, skus mu dat trosku koly, ta robi velmi dobre na zaludok, ked sa vracia, vo FR to odporucaju vsetci lekari.
ale ak mu je naozaj velmi zle a vracia dost, tak asi len k lekarovi, alebo cakat, kym to prejde. Harmancekovy caj upokojuje tiez zaludok... ale len po troske, aby aj to nevyvratil... no drzim ti palce, nech mu to prejde, chudatko...

motylek17
9. dec 2009

dobre ranko ... http://www.fertilityfriend.com/home/2a0b30 ... vcerajsi ovu test pozitivny.... dnes teplotka stupla, este uvidim, kedy mi to oznaci do grafu....

motylek17
9. dec 2009

groka ☹
mne strasne pomaha na upokojenie zaludka kinedril, ale ked ma aj hnacky tak to neviem... na tvojom mieste by som sla urcite k lekarovi.... prajem skore uzdravenie....

groka
9. dec 2009

baby di,colu nemam a ani harmancekovy caj nemam ☹

motylek17
9. dec 2009

nebojkaj, bude dobre.... kinedril nemas????
sisus moc ti drzkam palecky... dufam, ze nas budes cim skorej informovat.... 😉

brisilda
9. dec 2009

groka u nas zaberala smecta my sme mavali tiez take problemi a nic nam v podstate nebolo na hnacku nam odporucali banany ziadne ine ovocie a tuhu stravu v podobe sucharov no a zaklad aby mal vela vela tekutiny hlavne cierneho caju nech neni dehydrovany inak s nim budes musiet skocit do lekara 😖 Drzim place

groka
9. dec 2009

kinedril tiez nemam a neviem ci to mozu male deti,zatial je dobre

od rana vracial asi 3 krat,ale posledny krat toho bolo viac,tie prve grcky boli take slabsie,no plakala by som ked ho vidim ako ho naduva a aky je pri tom cerveny,aj v robote ma nasrali,je mi jedno aj ked ma vyrazia,prvorade je mi dieta

inak nepoculi ste o tom,ze zena moze mat matersku do 6 rokoch?pred nejakym casom to bolo este tak,ze mozem ostat na materskej ale len ked nam da doktorka diagnozu preco nemoze navstevovat skolku a do skolky smie chodit len na 4 hodiny,teraz uz vraj netreba ani od doktorky,a dieta moze navstevovat 4 hodiny,ja by som do toho mozno aj sla,ale ja som uz odhlasena a nedostavam matersku vobec,len rodinne pridavky

groka
9. dec 2009

no nic babule,idem k doktorke s malym,vracia mi stale,pred chvilou tiez a dost,takze idem a mne sa vidim ze v tej grcke je krv

groka
9. dec 2009

bris tak mam ist k doktorke?s nim?

motylek17
9. dec 2009

groka sesterka si vybavuje 6-rocnu matersku, ale na socialke potrebuju papiere od lekara... prvy krat jej to nevyslo, tak sa odvolala a teraz caka co bude....
druha sesterka je na 6-rocnej materskej a maly chodi na 4-hodiny do skolky....

motylek17
9. dec 2009

groka to bude asi najlepsie a hlavne budes kludna, drzim palecky....

brisilda
9. dec 2009

groka asi vazne bude lepsie zajst k lekarke predsa odbornik je odbornik no ja by som najskor skusila iba zavolat co ti povie mozno ti poradi nieco dobre lebo viem, ze nam nic nedavali ziadn lieky iba smectu a banany no moj maly banany neznasa ☹
co sa tyka krvacania dasien tak s tymi som mala problemi aj ja no odkedy som otehotnela tak som zainvestovala do drahej pasty ktora je urcena prave na krvacajuce dasna a pomohlo 😀 takze teraz ju planujem uzivat cele tehulkovanie lebo ako pisala janka zanedbanie ustnej hygieny v tehotenstve moze mat aj take nasledky ako v jankynom pripade no mna do zubara teraz nikto nedostane za ziva si zuby vrtat nedam 😖 a injekciu tehule nemozu 😢 ja tam skocim az po porode 😉
peti tak hor sa o mesiac do dalsich kol 🙂 som rada, ze nakoniec si nemusela podstupit kyretaz a po psych. stranke si v pohode 😉
sisa drzim palce 😉 najviac ako sa len da 😉

rhodosbb
9. dec 2009

dobre ranko 🙂

lucy, aj ja lubim vajciak, akurat sme minule jednu flasu dopili, tak musim kupit dalsiu na dlhe zimne vecery 😀

peti, poznam skupinu fragile, mam aj cd a moja mama chodi na ich koncerty 🙂

sisa, cakame na dobre spravicky od doktora 😵

a tu je moj "zaujimavy graf" inac ten teplomer co som si vcera bola kupit novy, tak si predstavte, ze nefunguje, dnes ho musim ist vratit 😒 je zaseknuty na teplote 37 a neviem ho striast...
http://www.fertilityfriend.com/home/2a64e5

dzou, uz si spominam, ze si dlhsie cakala na mrchu ako ja...ja som dnes uz 14 DC

rhodosbb
9. dec 2009

groka, moja sofia ked grcala, tak som jej davala tiez len smectu a tiez trosicku koly, to sa jej tak ratalo, ze moze kolu pit 😀 a kupila som suchare na jedenie, ale ona v podstate nic ani nechcela, len lezala v klude a na druhy den to preslo...prajem drobcovi skore uzdravenie a k doktorovi najskor zavolaj, ci nema plnu cakaren chorych ludi, aby ste tam nechytili aj nieco ine...a pockaj kym prestane zvracat, lebo budete mat narocnu cestu k doktorovi...

groka
9. dec 2009

tak sme doma od doktorky,mam davat mu vsetky mozne lieky a smectu a len suchare ale az o 14:00 dovte dy nic a mame vypisanu ziadanku ci ako sa to vola vymenny listok do nemocnici keby mi stale racal to co vypije na infekcne,teraz idem zaniest moc len cakam niekoho ku malemu ☹ boze ja som na nervy baby

lucialen
9. dec 2009

Dobre ranko 🙂 Dnes 25DC uz sa to pomaly blizi 🙂 Dnes som zmerala teplotu len tak pre zaujimavost a 37 😒 Ja nechapem, z coho mam take vysoke teploty, ked nemam ovulku 😒
Groka, citam, ze to nebolo nejake pekne rano ☹ Dufam, ze malicky bude coskoro fit a robit zle 😵
Dzou, no zaujimave, to asi bola ovulka 🙂

brisilda
9. dec 2009

groka nestresuj poznam to ja som sa tiez bala ked sme mali take problemi my no u deti to je normalne 😉 smecta by mala zastavit hnacku a suchare by mali skludnit zaludok 😉 v ziadnom pripade mu nedavaj mliecne vyrobky asi pred mesiacom moj maly u svokry vyzvracal polievku ktora bola cerstvo uvarena 😀 proste mu zle sadla na zaludok a kedze tvoj maly to dusil v sebe celu noc tak sa necuduj ze sa mu coto dostalo az k crevam ono to coskoro prejde len davaj pozor aby nebol dehydrovany a do nemocnice chod len v tom pripade, ze sa objavia teploty a hnacka z grckami budu silniet a naberat na intenzite

brisilda
9. dec 2009

inak co sa tyka RP do 6 r. tak to bol moj pripad vtedy potrebujete po skonceni klasickej 3 r. RP od odborneho lekara potvrdenie ktore vam daju na urade ze dieta ma dlhodobo nepriaznivy zdravotny stav nasledne to odovzdate na urade a cakate kym si vas nezavola posudkovy lekar no a je potom na nom ci vam to schvali alebo nie 😒 v nasom pripade nam to schvalili cize som poberala RP kym maly nemal 6 r. a do skolky chodil iba na 4 hod. 😀 co nam vyhovovalo kedze on nerad naobed spava

janulka04
9. dec 2009

ahojte babule...co to citam....groka.my sme tiez davali smectu a ryzovy a mrkvovy odvar, tot vse....a jednej malej sa nezlepsilo a tiez isla na infekcne s mm, lebo tu druhu som vtedy kojila, bol to rotavirus....takze radsej nezanedbat a ak to neprejde, sup do nemocky
bris, ja som mala tiez drahu speci pastu, aj ustnu vodu tej istej drahej znacky a pouzivam len tu jednu uz od 18 rokov, co som zmenila zubara za fakt skveleho...a zo zubami som nemala problemy cele tehu, cele kojenie, no az po odstaveni 😖 ...a vraj je to dedicne, neurobis s tym nic 😒

janulka04
9. dec 2009

ozi, Veronika...dufam, ze ides v mojich slapajach, s tym teplomerom...a Nadenka samozrejme tiez 😀

janulka04
9. dec 2009

😀 a etse k tym pastam mi neda
ja mam totiz aj ten problem, ze mam citlive zuby a ked som si kupila speci proti parodontoze, hned ma zacala boliet cela hubena 😀 , takze zostavam verna svojej drahej znacke 😅

sisa2
9. dec 2009

ahojte babule, tak ja nemam dobre spravy ☹ plod nie je stale vidiet, lekar to pripisuje dlhym a nepravidelnym cyklom. 15.12. ma caka este utz, ak sa dovtedy nieco neukaze, obavam sa najhorsieho 😢 strasne sa bojim, vsak co budem rozpravat. zobrali mi zasa krv na HCG, mam si volat zajtra poobede ... GS narastlo na 18,5 mm (pred tyzdnom 14 mm), YS 3,6 mm (minule nemeral), ale vraj to nevyzera dobre. v podstate sa nemozem ani spoliehat na vysledky HCG, lebo ten vraj produkuje gestacny vak a u mna to vyzera na anembryomolu ☹ som hotova, od rana len placem, neviem sa ukludnit. jedine stastie, ze mam dnes volno, asi by som toho v praci vela neporobila 😔

brisilda
9. dec 2009

janka ja som sa o tych zuboch uz aj docitala v nejakom casaku vraj sa stavaju take pripady popripade po porode sa zacnu odlamovat ulomky cize strasiak ☹ teraz drhnem zuby po kazdom jedle co ma velmi nebavi 🙄 a s vypadavania zubou mam strach je to ako moja nocna mora ☹ moja mamina mala hrozny chrup 😔 😔 mne po prvom tehu strasne vypadavali vlasy tak hadam po druhom mi nezacnu vypadavat zuby lebo sa rovno zakopem 😝

brisilda
9. dec 2009

sisa to mi je velmi luto ☹ proste nemam slov .Drz sa zajtra hadam hcg bude vysoke ja len nechapem preco ssa mrnusik skryva

janulka04
9. dec 2009

ach, siska...ty mas trapenie... ☹
ja len dufam, ze to anembryola neni, ze sa mrnus naozaj skaredo s maminou zahrava...ani neviem, co pisat, asi bude rozumne pockat na toho 15.12....budem ti drzat vsetko co sa da....a vela vela sil, Siska ☹

motylek17
9. dec 2009

sisus moja, neviem co povedat ☹ ☹ ... tazko sa hladaju nejake slova.... stale je nejaka ta nadej, ze to bude v poriadku... moc moc ti drzim palecky...

janulka04
9. dec 2009

bris, s tymi vlasami po porode...no comment, ale vraj je to bezne....
a aj ja pucujem 😀 ...moja mama ma pekne, ale z jej strany mali vsetci cez 30 a mali uz umey chrup..vazne!!!!Takze bojujem... ☹

lucialen
9. dec 2009

Siska ☹ ☹ 😔 😔

sisa2
9. dec 2009

dakujem babule. idem off, nie som nicoho schopna. mm si zobral dovolenku, je tu so mnou. vsak ja aj tak len placem, je mi fakt hrozne.
prajem vsetkym krajsi den, ako mam ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre