Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
9. dec 2009

baby moj mm pozerá futbal, takže zábava tu je 😝 😒

majuska7979
9. dec 2009

xena ja viem, len proste rozmyslam ci zu zacinam mat predovulacny hlien alebo nie? 😕 😅 alebo su to mm rybycky 😅

xena1
9. dec 2009

luci...ja ti v kuchyni neporadim.... 😀
duphaston beriem do soboty...tak uvidime...
a ty ako mas???

sharmana
9. dec 2009

janulka ahoj, ako sa máš a cítiš?
tehulky čo ste tu, aj vy sa cítite také unavené? ja ked chodím trošku po obchodoch, už ma bolia nohy, mám pocit, že si musím niekam sadnúť, že mám nohy ako olovo a že sú opuchnuté, aj ked nie sú... a samozrejme to wecko, to je horor... len čo sa napijem trochu vody, nedaj bože vtedy niekam ísť, to môžem o štvrt hodinku čakat, že musím letiet na wc 😀

lucialen
9. dec 2009

Xeni, ja ok, cakam mrchu, ale dnes som merala teplotu, len tak, a 37 😒
Sharmi, aj ja byvam unavena a wecko ani nehovorim, 🙂 Ked budem tehu tak radsej budem behat s pamperskou 😀

sharmana
9. dec 2009

no nič, som hotová, idem hajat... majte sa krásne kočky, teraz nestíham vela popísat, ale v piatok a cez víkend sa to zlepší, to mám viacej času... dobrúú nocku 🙂

janulka04
9. dec 2009

ahoj, sharmi, dik za opytanie...ja neviem, ako je to mozne, ale mam o dve kila menej 😀 som sa teraz vazila a ze 70...ale idem sa najest..takze do rana su spat 😀
no a s tym cikanim, ja adsej mlcim, sharmi, ja idem dvakrat za noc a taaaaaak sa mi tam nechce, do kelu 😀
a vy mate problem so zapchou a ja tiez nejdem aj dva dni, ale stale mam hnacku 😖
a vcera, ked mi bolo tak zle a blila som, tak som sa pocikala...ako sorry za detaily...no inkontinencia 😢 , a pritom posilnujem svalstvo panvoveho dna a robim vseliake cviky a su mi naprd...akoze uz mi len chyba, aby ma niekto na verejosti rozosmial 😒 😅

xena1
9. dec 2009

luci to je zvlastne,ved som vravela ze aj zazraky sa mozu diat....mozno sa nieco zadari aj tak...a kedy cakas mrchu?

janulka04
9. dec 2009

a ja ze uz dame rec, sharmi a tehulkovsku debatu... 😅
no niiic, papa a dobru 😵

lucialen
9. dec 2009

Xeni, no ja mam kazdy mesiac vysoke teploty aj bez ovulky 😒 🙂 Mrchu cakam uz od zajtra 🙂

tea333
9. dec 2009

Ahoj baby, celu noc som sa ucila tak som len na skok, nemam cas 😖

Siska je mi velmi luto ze sa trapis, bodaj by to dobre dopadlo ☹ ☹ 😢 😢 😔 😔

xena1
9. dec 2009

kazdopadne je to zaujimave...nech uz vies an com si,nech ti moze antonio co najrychlejsie pomoct...
ja teraz ani neviem kedy dostanem mrchu ked mam duphaston,nevies ako to je?

kkatkaa
9. dec 2009

diky luci mam sa dobre a ty? ako skola? tak som zvedava ako dopadnu tie tvoje medovnicka a das potom receptik
luci to s tym fajcenim sa pytas kvoli mm? ja som prestala skoro pred 2 rokmi a bolo to uplne neplanovane, predtym som sa strasne snazila prestat a neslo to, vzdy som znova zacala. ked som zacala robit, tak som si kupovala marlbory a raz som isla so segrou na kavu a ona mi dala tazku petru a mna z nej naplo som totalne nechapala ale potom som si znova chcela zapalit uz moju a cuduj sa svete mne to nechutilo a odvtedy nefajcim a som velmi rada (akurat ze som pekne krasne pribrala)
ahoj xeni ako sa ti dari? co mas nove?

xena1
9. dec 2009

ahoj katka....noo som v ocakavani...papam duphaston...som 24DC a 9DPO....a co ty???v akom stadiu si 😀

kkatkaa
9. dec 2009

luci preco 😒 pri teplotke? ved to vyzera dobre nie? tak dufam ze sa nedockas ms
ahoj tea kedy mas skusku? uz nech mas po nej nech sa nam trochu venujes 🙂

kkatkaa
9. dec 2009

xeni tak ti velmi drzim palce
ja som dnes 25DC neviem kolko DPO, ziadne priznaky a netusim kedy by mala prist ms som pisala ze ten posledny cyklus ma trochu vyviedol z miery tak teraz neviem kedy ju cakat

kkatkaa
9. dec 2009

asi tu uz nikto nie je tak pojdem aj pomaly spinkat, prajem pekny vecer a dobru noc a zajtra uspesny dnik
do skoreho videnia cmuk

xena1
9. dec 2009

dakujem........ja som mala minuly cyklus na 27 den mrchu...ale teraz som mala ovulku neskor...ake dlhe mavas cykly?

lucialen
9. dec 2009

Kati aj ja som 25DC 🙂 Ja sa prave tesim na mrchu, lebo som bez ovulky a od buduceho idem na tabletky 😉 No pytala som sa koli mm, ja by som chcela aby prestal, aj on by chcel raz prestat, ale myslim, ze on to nezvladne 😒
Xeni, ja ked som brala duph, tak som dostala mrchu na 12DPO, vacsinou mam 10DPO a dovtedy som ho aj brala. Takze 2dni po dobrati som dostala 😉

groka
9. dec 2009

luci daj si ich do misky co ma poklop vies tie kde ich je viac kusov a rozne velkosti ak mas,daj chlebik alebo jablcko na platky nakrajane a zavriet to,ale ten chlieb a jablcko men

xeni ahoj,tak co ako si na tom?si tehu ci ako?

groka
9. dec 2009

som dokukala modre z neba,pri tom druhom pribehu som rumazgala jak blba a pri prvom tiez trosku,tam som dakovala panu bohu ze mam zdrave dietatko doma
a maly mi dnes stale rozprava ,,maminka velmi ta lubim,, a to vtedy sa tiez rozplacem ☹ moje zlate je to moj jediny milacik 🙂 🙂 🙂

xena1
9. dec 2009

dik luci tak som zvedava kedy ma to zastihne..

lucialen
9. dec 2009

Diky groka, 🙂 A ty hlasujes za izbovu teplotu alebo chlad? 🙂
Idem ja uz do postele si citat 🙂 Tak zajtra sa stretneme 😀

groka
9. dec 2009

luci do rana to nehaj v izbovej a potom to mozes dat napriklad do spajze

groka
9. dec 2009

idem aj ja spinkat,dobru noc,idem este testovat,vobec sa mi nechce,mozno ani nebudem,do paroma ale mala by som

zajtra varim sosovicovu polievku kyslu a zajacika na leče s pyre zemiacikmi,malemu len varene

brisilda
9. dec 2009

janka to vazne? uz sa aj postavas 😀 no ale co sa smejem ja ked som mala na dovolenke zapchu 5 DNI! 🙄 ale nic ma nebolelo 😉 tak pri grcani som myslela ze sa po.........serem 😀 take tlaky boli 😀 no snazilky to pochopia az ked budu stat nad zachodovou misou 😀 momentalne mam zase zapchu bolia ma creva ☹ cize rano pijem pol litra teplej vody 🙄 uz musim lebo prastknem 😠 tak bud to zomna vyjde vrchom alebo spodom 😀 😀 😀
groka inak mate fakt trafene ucitelky ked si nechavaju v skolke grcajuce deti !

xena1
9. dec 2009

groka...to keby som vedela...este je skoro na uvahy a aspon u mna je to tak ze sa to zvrtne z vecera do rana ...a co ty??

brisilda
9. dec 2009

lucinka nerob si starosti s pernickami ked maju stvrdnut tak stvrdnu aj keby neviem co si k nim dala 😒 ja im taku pozornost nikdy neprikladam a ke som po prvy krat robila svoj receptik tak medovnicky mali skoncit na stromceku 😀 ako zakon schvalnosti sa zadarili a boli makke 😉

dzou
9. dec 2009

caute kocky ani som nestihla vas dnes mrknut.... tak len na rychlo
siska 😔 tazko sa hladaju slova drz sa moja
no ja som zvedava aka bude teplota moja zajtra a tak ... no zajtra tu ai tiez moc nebudem ale v piatok iz poobede az do noci lebo mm ide stahovat tu segru a bude tam aj spat 😉 tak sa majte krasne potom vas skusim docitat 😅 😀

miskahryzka8
10. dec 2009

ahojte, ja som tu zase prva rano 😀

bris, ved ta injekcia posobi lokalne a do krvneho obehu sa dostane len minimum 😉 a to v kolkom tt si zacala grckat, ked ste museli kvoli tehu dovolat dovcu 😕?

cheeer jj nasla som a odpisala som aj ty si nasla a odpisala 😀

nadi, uvidis, v robotke na to nebudes tak mysliet, plus pises, ze si v poho, takze sa zadari 😉

groka, aspon ze prestal vrackat, dufam, ze stale vsetko ok!!!

jani, aspon vas bude na sviatky viac 🙂

juuum cheer, podla mna michaela je super meno, mamina mi dobre vybrala 😀, ale michala a michalka su jedine odnoze mojho mena, kt. neznasam, to tvojej svagrinej nevadi 😕?

groka z coho vysledky 🙂 ?

luci, ja som uz aj pred tym prestala, raz na dva roky a potom na rok, no s poloviciakom naraz a to sme uz ku koncu fajcili krabicku denne, ja som si dala poslednu cigu v nedelu o polnoci, akoze od pondelka nefajcim 😀 a poloviciak bol v pondelok naobed na magnetickej rezonancii proti fajceniu, das ruku na taky plech a ci co, takze ja nefajcim o par hodin dlhsie ako on 😀 a potom sme vydrzali aj z takej asi jestnosti, ze ked to zvladne jeden, zvladne to aj druhy 😀, aj ked poloviciak mal asi vacsie "abstaky" ako ja 🙂

sharmi to fakt, vsetko take treba absolvovat 😕, to som nevedela...

juuj aj ja mam taku chut budovat 😀, uz som vymyslela, ako pomenime izby a ze spravime satnik, robili ste si niekto satnik vramci izby?

juuuj groak, ty si ako super naladena 😀 , drzim palce 😵

luci a ten vtak vam hniezdi v schranke 😕 😀 ?

bris a ten natahovaci si mala ked si mala dostat mrchu, ale ostala si tehu 😕 ? Lebo ja mam presne taky, ale dala som ho do grafu ze creamy, aj ked ja sa teda tehu necitim, ako sa blizi nemrcha, kt. sa nepride cez zumba vikend 😠

ja inak medovniky nerobim a poloviciakova mamina vzdy vypeka ako pre armadu, aj tak sa to nepoje 🤐

janulka a to si mala aj pri prvom tehu 😕 ?

katka a kolko si pribrala po vysadeni cig? Ja osem kil a poloviciak devat, jemu to uz islo dole a mne ani za nic a to precvicujem 6 krat tyzdenne!!!!!! Som z toho hrozne na nervy aj ked kondicku mam bez cig uplne uzasnu 😎 , ale tie kila 😒

tea drzim palce na skusku 🙂

luci a inak moja jedina motivacia presta bola "vyroba" mimi, ani zdravie ako take ani peniaze..., ale uz ma ta motyvacia prechadza, kedze sa nedari, lebo vobec nemam chut na cigu, ale hnevaju ma tie kila navyse a nerobilo mi problem prestat fajcit zo dna na den, normalne, ak by som teraz nebola tehu rozmyslam zase zacat, 59 kil a 67 je velky rozdiel, ked mam teda pohyb a normalne sa stravujem 😠

groka, jej ake zlate 🙂

tak na krasu nasich medovnickov a rychlost chlapskych bojovnickov 😀 , aha versik priam 😀 😀 , dobru nocku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre