Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
10. dec 2009

Bris, tak dnes nemas stastie 😒 Ja som zvedava, ake zviera na mna dnes zautoci 😀

brisilda
10. dec 2009

janka a co mam hovorit ja? ty si mala dvojicky cize sa nemas coho obavat no ja som mala chalana velkeho a moja porodna hmotnost tiez nebola najmensia taktiez som vazila cez 4 kg 😀 asi to mame v rodine

brisilda
10. dec 2009

lucka tak namna zautoci podgurazeny manzel kedze dnes maju stretnutie a posedenie s jednou firmou 😀

lucialen
10. dec 2009

Bris, no to sa hadam ubranis 😀
Inak dnes mi prisli femi kvapky a hned som sa nasrala. Tak objednala som ich za 5,15e a platila som 6,85 😠 Lacne postovne na SR 😠

janulka04
10. dec 2009

tak to je krasa, s tym postovnym, lucka...
uf, to dost, ja som mala 3,280g...a 50cm...ale tak neviem, kolko mal bracho, pocitam, ze isto viac 😀

majuska7979
10. dec 2009

ahojte baby,
tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4

brisilda
10. dec 2009

moji no zatial ti to krasen stupa 😀 len tak dalej
iank neuverite co sa stalo maly chcel zehlit tak som mu vsetko pripravila na zehlenie islo mu to krasne ako stale no nechtiac prevrhol zehliacu dosku a zehlicka spadla prave na koberec 😀 takze mame krasnu peciatku ☹ no co uz ked sa dsari tak sa dari 😀 uz sa bojim cohokolvek dotktnut a to mi treba este povysavat 😀 asi to necham na zajtra pre istotu
co sa tyka postovneho tak je vazne drahe ja som za balik platila 2,50 a to bola druha trieda a vaha balika mala 2100g 😖

groka
10. dec 2009

pred 3 rokmi som ja nemohla zohnat pod 56 jedine 56 aj v tom sa mi topil mal iba 48 cm a 2750g potom sme pressli na 58 a 62 mal do nejakeho 4 meisaca potom 68 a 74 asi po pol roku ak netrepem,nepamatam sa uz a prvy zubok nam vysiel v 7 mesiaci potom sa to rozbehlo

idem kuk ordinaciu,odsudene a popri tom testovat uz mi hori za patama

janulka04
10. dec 2009

bris 😀 , ty co dnes stvaras? 😀 sikovny jeten tvoj drobec...inac, on sa podoba na muza viac, nie?
groka, kedy mas finish?

brisilda
10. dec 2009

jani ano podobat sa nanho podoba 😉 nezapru sa ktoho vie kto mu je mama 😀 😀 😀

janulka04
10. dec 2009

ty dnes srsis humorom, bris 😀
ale moje male su jednanba muza a jedna na moju mamu, tak vzdy som vravela, ze mam doma kopie dvoch ludi, ktorych najviac milujem, ze ich mozem prevychovat 😀 😀 😀

brisilda
10. dec 2009

no vidis to a preto by asi teraz bolo najrozumnejsie porodit dievcastko nech sa aspon predkom podoba namna 😀

sharmana
10. dec 2009

ahojte kočky, tak ako sa máte? dnes bolo slniečko a večer taký dáždisko začal bleee.... nejako mi to ani nepripomína blížiace sa Vianoce...
zajtra kooonečne piatok, sa chystám vyspinkat, lebo dnes v noci sa mi zle dýchalo, tak som nemohla zaspat a potom som ráno o hodinu skôr vstala... som hroozne unavená...

brisilda
10. dec 2009

shami ja ked nemozem zaspat tak otvaram vetracku 😉 vtedy sa mi spi najlepsie no zato manzel stale zamrzne ☹ chudak no on sa nikdy nestazuje a potom ho musim liecit 😒

janulka04
10. dec 2009

bris, moc by som sa na to nespoliehala...mam dve dcerky y kazda je uplne ina nielen postavou, ale i tam dolu to maju ine 😀
som nechapala, ked som ich prebalovala...ale je to mozne 😵
a inac, ta hojdacka skladna sa mi paci, vyzera dobre 😉
chudatko, sharmi... ☹ a inac ako sa mas?

brisilda
10. dec 2009

no pravdu povediac ja som videla aj krajsie no tato sa mi paci, ze ak ju nebudem potrebovat hodim ju pod postel alebo so skrine 😀 co mam vibracne lehatko tak to sa tak krasne neda poskladat ☹ ale zato natriasa poriadne no ak bude moje mimi kludne ako bol Samko tak to potrebovat nebudem 😀

janulka04
10. dec 2009

inac, moja sesterka mala take vibracne lehatko...vraj upokojujuce a maly jej v tom stale reval, nechcel tam byt, tak to predala mojej kamoske a jej mala to iste a normalne hysaky chytala, sa tam zvijala jak had...a na mna, ze ci nechcem...no ani zadarmo....mne sa ale paci, tusim Fisher price to ma, s tymi motylikmi a melodiami a pre chlapcov s vtacikmi...tak do toho by som mozno sla...ale inac, toto som vam musela napisat...lebo podnes den mam na ociach malu Vivien, celu cervenu a ako sa tam svija, chuda...a ked ju vytiahli a dali do postele, ci do autosedacky, bol klud 😀

miskahryzka8
10. dec 2009

ahooojte 🙂, tak ja mam uplnu schyzu 😕 , chvilu mam pocit na mrchu, chvilu vobec nie 😕 , to je psycho 😀 , ale chute mam stale divne, jedla som leco a capla som na nu smotanu 😀 , ale chyta ma obzerstvo, mam chut na sladke, to byva aj pre mrchou 😠

idem citat 🙂

janulka04
10. dec 2009

ty to mas vibracne, bris? 😀 , tak dufam, ze nebudes svedkom cirkusu, co som videla ja 😀

janulka04
10. dec 2009

miska...no ja mam obzerstvo tiez...prave som si spravila kolienka s kakaom a skoricou 😀

lucialen
10. dec 2009

Boze to uz ake veci su pre deti? 😀 Vibracne lehatko 😀 My sme mali v skolke nevybracne a polovica deti nam z tade vyliezala 🙂

brisilda
10. dec 2009

jani tak toto co mam v albume neni vibracne iba hojda svieti a hraje melodie 😉 ked dieta zatiahne za hracku tak vtedy to vraj hra aj svieti no som zvedava 😉 a druhe co mam v albume tak toto by mi mala priniest sestra ako krsna 😉 uvidime
lucka dnes su uz rozne vymozenosti my ked sme boli deti tak nam nic take nechybalo 😀

sharmana
10. dec 2009

jeminenko, siska to mi je luto, až teraz som si prečítala pár príspevkov spätne... tak ti prajem, aby si to zvládla čo najlepšie a tak ako už babule písali, všetko chce len čas a naozaj sa nedá ani slovami opísať, ako s tebou súcítim... ☹

janulka04
10. dec 2009

lucka, v dnesnej dobe, ked vsetko vibruje..od mobilu az po...ehm ehm...co by aj dieta nemohlo 😀 😀
ja som dnes nejaka divna, tak ma ked tak ignorujte 😀

janulka04
10. dec 2009

hej hej, take hojdule sa aj mne velmi pozdavaju...len kebyze to niesu take rarohy 😖

sharmana
10. dec 2009

bris. presne to som urobila,dala som mikrovetranie a morký uterák na radiátor... takéto plytké dýchanie mávam v období ked mám alergiu, to je v auguste, ale v zime sa mi to tiež stáva, ked je suchý vzduch v miestnosti..

janulka. ahoj, dakujem, v celku dobre, len dnes som už bola velmi unavená, bola som v práci a poobede na taliančine, domov som došle o trištvrte na 7, takže som hotová.. a ešte som teraz varila..a ty ako? kedy to máš tú prehliadku? ideš aj na sono?

lucialen
10. dec 2009

😀 😀 😀 My sme boli vcera u kamosky a jej malicky ma uz dve take auticka na ktorych sa sedi a hra a my ked sme boli male tak sme tak zavideli chalanom tie plechove auta na pedale 😀

janulka04
10. dec 2009

neviem, sharmi, co mi bude robit, ale vraj baby tu mi vraveli, ze im v 17tt uz zistili pohlavie, tak dufam....mam klasicku poradnu..tu sa chodi kazde dva tyzdne, vy ako chodite?

janulka04
10. dec 2009

nam stacio, luci, ked nas niekto povozil na Tatrovke...myslim tej malej plastovej, co chalani brai na pieskovisko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre