Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

janulka04
16. dec 2009

xeni a ty znacis do grafu? nehodis sem link, ak ano?

sharmana
16. dec 2009

groka píš, ja som tiež zvedavá... toto isté sa stalo mojej mamine, obvinila ju nejaká drb.... predavačka a zavolali na nu policajta, pred ktorým musela ukázať všetky osobné veci a vyzliect si bundu a ked jej nič nenašli, ani sa jej tá pizda neospravedlnila... ked mi to mamina hovorila, ja som také nervy chytila, že som chcela utekať do toho obchodu a rozbiť jej hubu..

sharmana
16. dec 2009

ahoj bris. dakujem, morfologické sono mám 7. januára, tak už pevne verím, že je všetko v poriadku, ved 1. sono NT skrining bol tiež v poriadku.. 🙂

janulka04
16. dec 2009

tak baby som spat, som davala male do perin...

xena1
16. dec 2009

jani ja neznacim,upustila som od toho davnejsie...

janulka04
16. dec 2009

ahaaa...xeni a nemohlo predsa len sa jedno vajko uchytit a aj tak mas mrchu? Ja sa v tom prd vyznam, ale ty si bola posledne dva cykly mega plodna.... 😵 ved skus sa opytat lekara na to...ze tato mrcha bola ina ako zvycajne....nebola si napriklad chora, prechladnuta? 😕

brisilda
16. dec 2009

janka moje malo diskoteku po mikulasovi to robila ta cokolada 😀 dnes je pomerne kludne az som si teraz musela lahnut ta chrbat aby som ho zobudila 😀
idem hodit dalsie foto do alba dnes som bola znova na nakupoch ale bez maleho 😀 urobila som radost seba a malej paulinke 😀 samozrejme ak dajaka paulinka bude este stale je nadej ze to bude sebastianko 😀

xena1
16. dec 2009

jani,ktovie,uvidim ako zajtra ci sa este spusti...ak nie a budem sa divne citit urobim si este jeden test kym tam pojdem...vsetko je mozne,no domyslat si nechcem..chora som nebola ani nepamatam....

groka
16. dec 2009

tak baby...

robila som vacsi nakup a predo mnou bol nejaky pan ktory platil a ja som sa vykladala na pas,lenze sa mi tam uz nezmestili rozky a acidko,tak som to drzala v ruke ze mu to podam kd budem prechadzat cez pokladnu,lenze ja som si pytala tasku a presla som s tym az tak kde uz mi ide nablokovany nakup a jak som zacala davat veci do tasky tak som na to zabudla,rozky som dala do tasky ani neviem ako a acidko som polozila vedla tasky,ked bol zaplateny nakup tak ja som este davala nejake veci do tasky,tak prisiel sbs ze aby som mu ukazala blok,pritom sbs mi bol stale za patami a prisla pri pokladnika vtedy ked ja,len tesne pri neho a stale mu tam nieco suskal,ukazala som mu blok a on ze neni tam nablokovane to a to a ja ze asi zabudol na to pokaldnik a potom mu zaplo ze ved ja som mu to zabudla podat,tak mi hovori ze to musi oznamit a ja hned nervy ze dobre a on potom ze ved idu vianoce ze mam ist domov,lenze do mna este vacsie nervy,voanoce nevianoce ja som neni zlodej,tak som mu povedala nech aj prezidenta zavola,tak sme isli k veducej do kancelarie a tam sa to riesilo,a zavolali pocajtov,potom aj susnaka ktory ma blokoval a on ze on blokoval a nepozeral sa ze mu nesiem pred nosom,doslova baby pred nosom a on si to nevsimol,tak som mu povedal ja ze ja robim trosku vo vascom obchode za pokladnou a za toto co urobil on mne ze mi nenablokoval a keby som to hned ukadala ale mala som to na vyditelnom mieste by som mala zapis a hned vyhadzov,ze ma mat oci aj na zadku nie len cumiet do pc co blokuje...no dobre,policajti ma vzali na kriminalku na obvodne oddelenie spisali sme zaspisnicu a ze to poslu dalej a mozem mat za to bude sa to nebude povazovat za kradez lebo som si uznala ze som si to nevsimla ale ze som to nespravila narocky ale nevedomky,ale to uznaju ako krades a + mozu mi dat aj pokutu do roka ked sa mi nieco take stane,tak to uz bude trestny cin

no a policajti mi povedali ze sbs ma za kazdu kradez 1000 sk do vacku a ze uz dlho nic nemali a ze som im vosla do rany a ze to bola cista provokacia od neho

teraz zvazujem staznost na sbs a pokladnika ale asi si nepomozem,totizto ten sbs mne aj kamaratke robil stale problemy,ked sme boli s detmi vonku a isli sme do obchdou s dzusikmi tak nas vzdy kontroloval aj to kolko rohlikov mi maly zuzle a co mame v tom jupiku ci je to cista voda alebo od nich a nezaplatili sme to

ja do toho obchodu chodim uz 2 roky poznaju ma tam vsetci,este aj pracovat som tam chcela ist robit,uz sa mozem rozlucit lebo do ziadneho nemenovaneho podniku ma nevezmu...lebo tam mam zapis

preplakala som celu cestu s policajtmi,si neviete predstavit ako mi bolo ked ma odvazali jeden na jednej strane,druhy na druhej strane,museli ma normalne utesovat,do toho ta tazka taska ktoru som niesla vsade so sebou ☹

strasne zazitok a este nie je koniec

groka
16. dec 2009

a este mi povedal policajt ked sme tam prisli druhy ze pani,to vam stalo za to to jedno euro?hrozne

janulka04
16. dec 2009

bris, pekneee...a brusko nove kedy das?
ja teraz este tricka nekupujem, vleziem do svojich...zatial 😀
tak to som xeni, naozaj velmi zvedava....divne....

groka
16. dec 2009

bris my mame take trisko tiez ale s napisom aj sory pani moja mamina je zadana a aj tatina mame ako vy

a ja by som chcela strasne to tricko s tymi odtlackami

brisilda
16. dec 2009

groka to musel byt otrasny zazitok no to mas zato ze sa ti pusa nezatvori mohla si ist domov a mat pokoj ale nie ty si si musela pusu otvorit 😀 ja na tvojom mieste by som sklopila usi a odysla prec hned ako by mi to sbs povedal .mne sa stava ze mi teraz vezme maly nieco s obchodu a vyjde s tym za pokladnu tiez by to bola kradez kebyze si to nevsimnem no ja ho uz poznam on to nerobi vedomky no stale ho skontrolujem ci nieco nema raz v DM.ku si vzal zuvacku mal ju cely cas v ruke ja som zaplatila a ked sme vysli von maly mi podal zuvacku ze ju mam otvorit v tej chvili som si skontrolovala blocek a ked tam nebola nablokovana hned som sa vratila 😀

brisilda
16. dec 2009

groka inak chapem ako si sa musela citit ☹ dufam, ze to nakoniec dobre dopadne 🙂 co sa tyka toho tricka tak mi tu baby pisu ze kde som to kupila ze to je rozkosne 😀
janka brusko je take ako v tom zltom svetre no tam bolo nafuknute od jedenia a teraz je take normalne 😀 cize sa neoplatilo ho tam hadzat 😉

janulka04
16. dec 2009

no, groka....mna by slahlo...
akoze, myslite si o mn aj zle, ale mne sa tiez parkrat stalo, ze mi nieco nenablokovali...a ich problem
a s tym papanim v obchode, to mne strasne vadi, ked rodicia davaju detom jest v obchode, som to neznasala...a potom, ze: Maly mal rozok, alebo mi dali papier, ze mam ja vyhodit, ze toto zjedli....podla mna...a ucim tak aj moje male, nejem, ked to nemam zaplatene...lebo to este nieje moje....
viete, ako to je na nervy...ze toto som zjedol...a mozete mi ten obal vyhodit? Ponizujuce...a primitivne....mna to nas.... vzdy!!!

janulka04
16. dec 2009

no, a aj ja dufam, groka, ze z toho nic nebude...idu Vianoce, to asi ten debo Sbs chce mat lepsie premie... 😠

janulka04
16. dec 2009

bris, toto som robila ako mala ja, ze som "nakupovala" 😀 😀
nastastie moje male to nerobia 😀 😀

groka
16. dec 2009

janulka my len rohliky sme jedli a to niekdy nezjedol cely,takze polovicku som dala do sacika a to sme ukazali a druhu zuzlal,dnes sa take veci uz nepraktizuju vobec

bris ja mam strasne nafuknute podbrusko,teda od spodku po pupok 😅 s malym som vyzerala v 2 mesiaci na zaciatku ako v 6 mesiaci,na mne nikto nevidel ze som tehotna,lebo sa mi nezvacsovalo brusko az po tom 6 mesiaci,a dokonca kamoska mala to iste ale ona bola po umelom oplodneni a ona mala v 6 tt brucho ako v 9 a cele tvrde tiez

dzou
16. dec 2009

ahojte kocky no ja na skok... no groka najprv gratulacia k // kraaaaaaaaaaaasne je vidiet
no a to co sa ti stalo hrozneeeeeeee ako kvoli jednemu acidku ist na policiu no nech sa na mna nehnevaju 😠 ako mna by to dost nasralo 😠
mm akurat dava obkladacky v kuchyni tak potom ked to bude hotove dam dalsie fotky na strechu 😉
no ja sa neviem rozhodnut ze co mam robit lebo na vianoce 24.12 budem cca 10dpo a rozmyslala som ze testnem ak by nahodou tam nieco bolo ze dam mm pod stromcek ale co ked tam aj nieco bude a potom to dopadne tak ze nakoniec dojde mrcha 😒 dnes som cely den nad tym rozmyslala ze co .. ale inac dnes ma straaaaaaaaaaaaaaasne mrchovsky bolelo brucho 😕 tak som zvedava ze ci len tak alebo nieco z toho bude

brisilda
16. dec 2009

janka ja malemu davam v obchode jest resp. som davala no stale tak ze nam polka buchty ostala 😀 aby predavacka vedela co sme mali 😉 a aj teraz sa neraz stane ze na pult vykladame prazdny obal s flase 😀 natom neni nic zle ved ked je dieta smedne tak preco by sa nemohlo napit 😀 ja tiez pijem z flase hlavne v lete ked som bola priserne smedna 😝 kaslat co kto povie ja to kupujem tak to aj ochutnam ne? 😀

janulka04
16. dec 2009

groka, tak to je ten lepsi pripad.... 😵
a inac, s tym bruskom, mne narastlo...a teraz nemam zase ziadne...iba dole take majunke...tak neviem, co to male stale kuzli 😀 a mam stele len 4 kilecka hore... 😕
ahoooj, dzouuuu 😵

dzou
16. dec 2009

ahoj janiiiiiiiiiii

brisilda
16. dec 2009

janka tak ja som pribrala 8 😀 nech to cert vezme hlavne ze je malinke OK 😉

sharmana
16. dec 2009

groka. tak to ta lutujem, otrasný zážitok, ale toto prehnali, ved ked tam nebola nejaká väčšia škoda, tak by som povedala, že za toto ta ani policajti nevezmú na stanicu, ale to budú riešiť len na mieste... to bolo trápne aj od toho obchodu...

janulka04
16. dec 2009

no, ja neviem, bris..ako vravim, mne sa nejako stratilo...ak sa zajtra podari, odfotim, dnes nie...som sa nazrala tej pizze...
dzou, no ja by som testla...az 14dpo... 😒 aby si nebola zbytocne sklamana..ved darcek na novy rok tiez potesi...hahaha, to by si mala lepsie..ako na Novy rok, tak po cely rok 😉 😀 😀 😀

groka
16. dec 2009

dzou dakujem pekne

baby uz sa k tomu nechcem vraciat,je to velmi deprimijuce a teraz som taka precitlivela ze za vsetko revem aj ked som spomeniem na nieco,dnes vzdy ked som volala s mm som sa rozrevala lebo som bola sama ako prs a nemal si ma kto zastat

dzou
16. dec 2009

no sak jani ze ja som proti skoremu testovaniu... teda na 10dpo... ja som za tak na 14dpo tak asi pockam
len akurat mrchu mam dostat 1.1 ... tak dufam ze ak pride nebude na nu platit to porekadlo.... ze po cely rok 😖

janulka04
16. dec 2009

groka a ako to je teraz s tvojou pracou? vedia, ze si tehu...? alebo si tam len brigadne?

dzou
16. dec 2009

chudatko groka muselo to byt strasne inac teraz ma napadlo ze dnes som videla asi 5rocne dievcatko v tescu ako rychlo rozbalila zuvacky a sup polovicu do vacku... hroznee

groka
16. dec 2009

baby ako komu rastie hcg no viete,ale na 14dpo su tam dve ak maju byt,ja som mala slabe ciarky ale tento krat som nestresovala nejaka som odolna,ani sa nebojim nejako ze by sa mohlo nieco stat,ja neviem ja som nejaka vudna pri tomto tehu,ako keby ma klamali tie testy,ale to bude asi tym oktobrom ze?zla skusenost,slablo to

janulka som na brigadu do 24.12 zatial ale ked budu chciet aj potom aby som prisla uz odmietnem,potrebujem oddych ja som tam strasne dlho a teraz som taka unavena ze zaspavam po hodine tam,rano ledva vstanem,to ma hodinu nadrapuje potom sa napravim,ale musim kavu dat,ale ani im nemozem povedat ze som tehu...robi tam rodin...

ale dnes ci vcera nepamatam som mala zakaznika ten bra po 10 kilov v obale vsetko muky,cukre a podobne,tak som ho poprosila aby mi pomohol,normalne by som odmietla to nablokovat keby mi nepomohol,a kamoska chudiatko ked vidi ze niekto berie 6 a viac prach na pranie mi hned pomaha,ale neviem to niekto,len ona a vy no amuz,ale ten to stale rozdychava,tomu budem musiet doniest fotku najpr ale rozmyslam ze behnem dokimu pondelok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre