Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

michelle
29. júl 2009

monika to mi je luto. ale na zvysenie pravdepodobnosti pocatia v pripade, ze sa dlhsie nedari, to moze byt uzitocne, si myslim... nie?

sisa2
29. júl 2009

no zaujimave citanie ... len by ma zaujimalo, ci to aj funguje? tak sa mi zda, ze to je nieco podobne ako jonas 😀

sisa2
29. júl 2009

moni - nenechaj sa pomylit. ved ste len teraz zacali snazilkovat, vobec sa takymito vecami nezaoberaj. ja tak zavidim babam, co ostanu tehu, ani nevedia ako 🙂

monikapd1
29. júl 2009

citanie zaujimave, ale noo moze to mat cosi pravdive, ale ja asi zatial ostanem verna tomu co viem zatial a z ked sa nebude dlhsie darit mozno skusim aj toto

michelle
29. júl 2009

moni no, ved tak som to aj myslela... ze ked dlhodobejsie zlyhavaju tie klasicke metody (vypocty), potom mozno bude zaujimave pozriet sa na to... a sama neviem, ci je to ucinne, len som sem hodila link na nieco, co som sama citala a zaujalo ma... tot vsjo 🙂

pici
29. júl 2009

andzi: tiez som sa chcela spytat.
tea sa asi pomylila myslela 4 dc ., 4 l by asi isto vykrvacala....

z vlastnych skusenosti odporucam vsetkym snazilkam sa tak urputne nesledovat, kazdy vytok, picnutie nepripisovat tehotenstvu,uhniezdovaniu vajicka a podobne, psychicky sa mrcha oddiali a to sklamanie ked o pat dni pride je o to vacsie.

vsetkym zelam aby babatko doslo co najskor. ale ked vas citam, tak sme predsa v teme zaciname v juli a sme vsetky nedockave ako by to bolo od minuleho jula.

na dietatko treba asi najviac psychicku pohodu a to mne osobne kazdodenne sledovanie moc neprinieslo tak som s tym prestala.

monikapd1
29. júl 2009

pici, ja tiez nesledujem, akurat si vypocitam, kedy mi zacne a skonci MS a obcas, kedy cca mam mat ovu a to je vsetko, ale zakazdym sa nemilujeme ked mam ovu a zas nie vzdy skonci sperma tam kde by malo

pici
29. júl 2009

moni
nemyslela som to vobec konkretne. ale hovorim z vlastnych skusenosti. clovek sa potom stane otrokom sexu, vypoctarom plodnych neplodnych uhniezdovacich dni, atd.... a najma velmi sklamanym ak mrcha napriek vsetkej snahe pride

michelle
29. júl 2009

suhlasim s pici... 😎 ...a teda aj s moni 😕

nadenkaaa
29. júl 2009

Pici mas pravdu 😉 a co sa tyka tey to urcite nebolo 4 litre krvi to by mala hemoragicky sok 😀 Moni treba to nechat tak a milovat sa ked je chut bez toho aby clovek na to myslel ze che babetko pretoze vy este len zacinate tak si to treba uzivat 😉 a nebyt otrokmi plodnosti 😉 lebo psychika vie urobit velku sarapatu 😉

monikapd1
29. júl 2009

pici ja viem, ze si to nemyslela konkretne, ja som len chcela ze ako to beriem ja 🙂

pici
29. júl 2009

chodila som do inej temy, lebo s manzelom sa snazime od zaciatku roka. ale neskor sa to zvrtlo na to, ze kazdy den sme si pisali to iste. ktora kedy sexovala. aky mala vytok, ako velmi ju prsia boleli. kolkaty den cyklu... je.. kde ju picha...
ako viem ze to do tejto temy patri.. a sama som si kazdy mesiac myslela ze som tehhu, lebo vsetky priznaky nasvedcovali a pritom to boli len obycajne veci, ktore som si dovtedy ani nevsimla a vplyvom prispievania do temy som si nahovarala uz vsetko mozne...

nadenkaaa
29. júl 2009

Pici my sa tiez s manzelom snazime od zaciatku roka a je jasne, ze v taketo teme sa bude viacmenej preberat stale to iste 😉 ale je asi fakt lepsie sa nesledovat a nechat to tak ..nechat na osud prirodu boha -kto comu veri 😉

pici
29. júl 2009

nemysela soom to v zlom ani ze chcem byt nejaka neprijemna. len viem sama na sebe co to moze sposobit....

monikapd1
29. júl 2009

veru tak baby, mate pravdu. my sme sa s manzelom, vlastne este vtedy s priatelom snazili od marca a tiez v aprili i maji som si nahovarala, to co tiez nebolo a tak som to nejak nechala plavat a uzivam si zivot, nenutim manzela, aby ejakuloval vo mne, ked ma chut da tam a ked nie inde, no vzdy je to krasne a nemusi to byt zas za kazdu cenu byt vo mne 🙂

nadenkaaa
29. júl 2009

pici ved to je jasne ze si to nemyslela v zlom ja uz som tu tiez pisala par stran dozaduze je to dost obmedzujuce ked sa clovek bavi stale o priznakoch o plodnych dnoch merani BT ovulke,mrche a podobne a velakrat si je clovek schopny nahovorit aj priznaky ktore nema len kvoli tomu ze velmi tuzi byt tehu 😉

monikapd1
29. júl 2009

kazda chceme mimino a kazda pre to nieco robi, niektora viac, niektora menej no niektore az prehanaju a sleduju az moc. ja nebyt skusky sv. siat si ani nevsimnem, ze mam vacsie prsia, mozno som len trosku pribrala a tod vse 🙂 🙂

pici
29. júl 2009

nadi
a to som bola aj ja. vysadila som po 7 rokoch HAK a hned som si myslela ze som tehu. ze pichanie je usadzovanie vajicka, co neskor bola vlastne ovu... potom som si aj dalsi mesiac nahovarala lebo sme sexovali stale, aj ten dalsi... aj ten dalsi... a potom som si povedala koniec. viem kedy mam plodne, konecne po tych rokoch viem kedy mam ovu, lebo vajecniky hlasia poctivo a vtedy sa snazim nebyt leniva.... 😀 😀

andzi
29. júl 2009

pici, áno je to presne tak, ja som sa tiež začala moc sledovať a už ma to nebaví. Len prvý mesiac meriam BT a už ma to vôbec neteší, zvlášť, keď na manžela tlačím, že dnes "musíme". Nechcem žiť život podľa grafu a tabuliek.

pici
29. júl 2009

ja mam super dokyho a hned mi hovoril ze nech zabudnem na vsetky sledovania a podobne. ze taka je doba, myslime si ze vsetko bude hned... a tak... ze vela citame, piseme a potom chodime ku gynekologovi premudrele pomaly aj s diagnozou toho preco to nejde

andzi
29. júl 2009

pici: ale zase nechať to úplne na náhodu, na to by som sa pri dnešnom rýchlom životnom tempe nespoliehala.

pici
29. júl 2009

tak uplne na nahodu nie. plodne dni vediet a sexovat vtedy je na mieste. v podstate vsetko od merania sledovania je ok. len tomu clovek neskor prepadne a to potom nie je dobre...

andzi
29. júl 2009

ako dlho sa snažíte?

nadenkaaa
29. júl 2009

Presne tak kedysi nebolo ovulacnych testov merania BT sledovania priznakov a tak daLej a ludia zili mali deti a to len dnes mam pocit ze ak nie sme hned ako sa rozhodneme tehotne nastava panika 😉 😀 a potom sa zacina bludny kruh sledovania nahovarania si a potom sa vytraca zo snazenia o babetko to pekne a to co robi pre nas tu druhu osobu(manzela,partnera) taku dolezitu lebo potom do toho zapojime aj nase polovicky a tie si uz pripadaju ako stroje na spermie a tadeto fakt CESTA NEVEDIE 😉

pici
29. júl 2009

my od zaciatku roka....

musim bezat.. tesim sa na vas zajtra... dneska mam este kopec roboty....

nadenkaaa
29. júl 2009

papapa 😉

andzi
29. júl 2009

ahoj nadenka, ako pokračujete?

lenka2112
29. júl 2009

ahojte,zazrela som vašu tému. 🙂

nadenka-píšeš mi úplne od srdca.my už máme jedno šidlo doma.bol plánovaný a vyšiel nám na prvý šup. 😵 teraz sme sa rozhodli mu zaobstarať súrodenca a presne som sa zamotala do niečoho čo práve vyššie opisuješ.snažíme sa od 19.6. a tak veľmi túžim,že sa stále kontrolujem.už asi 2 týždne ma strašne pobolievajú prsia a bývam aj unavená.včera som si kúpila test,ale normálne mám strach si ho urobiť,že čo keď si to nahováram a potom budem sklamaná.

babuľky-držím nám palčeky,aby nám to vyšlo. 🙂 😉

nadenkaaa
29. júl 2009

andzi dnes som 12dc snazilkovali sme vcera takze snazime sa poctivo 😉 a co vy andzi? 😉
Ahoj lenka vitam ta medzi nami kedy ma prist mrcha? 😉

brisilda
29. júl 2009

ahojte kocky 🙂
Inak pici a nadenka maju pravdu mne skoro vsetke priznaky ostali po prvom dokonca aj ked mi creva pracuju mam pocit ako keby kopalo dieta 😀 😀 😀 netreba sa sledovat a biely vytok taktiez neznamena tehotenstvo tak isto ako bolest prsnikov a bolest v podbrusku nemusia byt priznakom tehotenstva ( ale mozu) mna napriklad brucho boliava ked mam dostat mrchu tak isto aj bolest prsnikov a mam vtedy aj zvyraznene zilky na prsnikov a tehotna som vobec nebola no teraz si take nieco vsimam viac ako redtym lebo sa o babo snazime 😉 taktiez nikdy neodolam testom a stale len / ciarka no co cakam po 5 dnoch od oplodnenia vsak? 🙂)))Cize ja to uz nechavam na nahodu a uzivam si leto verim v osud cize ked bued ten spravny cas na druhe babo priroda si to zariadi sama 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre