Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

sharmana
19. dec 2009

to je čo za telku ? to nepoznám... no akože aby jedna žena nevedela že je tehotná... ved asi vidím že nemám ms a že mi rastie brucho 😀

lucialen
19. dec 2009

Travel&living
Takze prvy pribeh: Mlada baba, isla na vysku, jej priatel bol nejaky vojak, isiel niekde na dlhsie prec a ona pred jeho odchodom vysadila tabletky. Mrchu mavala kazdy druhy mesiac a tak ju aj mala pocas cele tehu. Bola na nejakej sportovej skole, vela trenovala, byvalo jej zle pri treningoch, ale myslela, ze z vycerpania. Palila ju zaha. Prsia jej narastli a potom odisla zo skoly, zacala priberat, 7kg, ale myslela, ze preto ze nema pohyb. Potom sa na chvilu vratil jej priatel, ona dostala riadne krce, isli do nemocnici na pohotovost a tam jej povedali ze je tehu a ked isli robit sono, uz videli hlavicku a rodila 😀

sharmana
19. dec 2009

čožeee? 😀 😀 ty kokso, tak to musel byt normálne šok pre nu

brisilda
19. dec 2009

kocky ako si sa vam nechce pisat co?? ja som terza doupratovala bytik a pred dvere hodila stromcek taky mini hadam mi ho nikto neukradne lebo ja si na vyzdobe potrpim 😀
lucka o tom som pocula ze su pripady kedy zena nevie ze je tehu jedna tak sla na pohotovost ze jej praskol moc. mechur a ono to bola plodova voda 😀

lucialen
19. dec 2009

Pribeh tri: Takze baba mala nehodu, pri ktorej si zlomila panvu, povedali jej, ze nebude moct donosit dieta, ze ak bude tehu, bude to velmi nebezbecne pre nu aj baby. Brala antikoncepciu, ale pri lieceni aj antibiotika, pri nich otehu, co nevedela. Po pol roku jej zomrela mama na rakovinu. Takze depky, zacala priberat, ale myslela, ze preto, ze ju prepustili z nemocnici po liecbe a doma len vylihovala a jedla. Citila aj pohyby, ale myslela si, ze ju len zduva, ma plynatost. Urobila si za niekolko mesiacov 8 tehu testov, vsetky negativne. V robote sa smykla na schodoch, padla, mala bolesti chrbta, krizov a potom na WC mala nieco ruzove v moci. Takze isli na pohotovost, urobili jej tehu test, negativny. Po vysetreni hmatom zistili, ze tam nieco je, takze zobrali krv a konecne pozitivny. Takze museli je robit cisarsky, male sa narodilo zdrave v 40 az 42 tt.

miskahryzka8
19. dec 2009

ahojte, co nove 🙂 , len pozeram posledne prispevky, to aku temu mate 😀 ?

lucialen
19. dec 2009

A pribeh dva: To bola taka tucna pani, tak cez 100kg urcite, v marci jej dali implantat proti tehu, v maji otehu. Tej nebolo nic, len priberala, ale nejak ju to netrapilo, kedze bola tucna. No a potom na vianoce dostala krce do brucha, rano isla k doktorovi, urobili jej tehu test a hned isla aj rodit, len jej prepiclhli vodu. Dietatko zdrave 😵

lucialen
19. dec 2009

Ahoj Miska 🙂
Takze som sa vypisala na dnes 😀 Davaju to kazdu sobotu o 21h, ale vzdy bud zabudnem alebo nie som doma 🙂
No ale haluz, co ak som tehu? 😕 😀 😀 😀

brisilda
19. dec 2009

no lucka tak hadam to by ti uz doki povedal nie? nase pripady to nesu 😀 ale inak to musi byt sok pre tie zeny

lucialen
19. dec 2009

Bris, ved mozno v pondelok nieco najde 😀 Ale chudiatka, ze mam krce v bruchu, idem k dokimu a on, ze ste tehu a rodime 😀 By som asi odpadla 😀

miskahryzka8
19. dec 2009

ahoj luci, inak sa smejes, ale ja mam pocit, ze som tehu, ale nejako sa neviem donutit, spravit si test, lebo si myslim, ze to je haluz 😀 , akoze mala som 4 dnovu mrchu, ale taku divnu, ale zase krv normalne a to baby kt. mali uz cez tehu mrchu, mali len spinenie, nie? Ani teplotu nemam zvysenu, ani nejak sa mi nechce tento mesiac snazilkovat, ani nejako neriesim, prost divny psychostav 😀 , furt ma picha podbrusko, chcem ist v pondelok k dokine, ale skor sa bojim, ze nejake cysty dokelu ☹

miskahryzka8
19. dec 2009

inak, to by som ani ja tak nechcela, ale tak v pondelok mi urcite nepovedia, ze idem rodit, aj ked som sice pribrala tych osem kil 😕 😀 😀 😀 😀 😀
...., ale uz mi idu trosku dole 😵 , aj ked cez sviatky urcite zase priberiem 😠

lucialen
19. dec 2009

Miska, tak to by bol ten dobry pripad, keby si tehu, ale ked nemas zvysenu teplotu a mrcha bola s krvou, nemyslim. Ale k dokine urcite chod, dufam, ze to nebude nic zle, ale tak rovno ta aj zacne pozorovat, skontroluje vsetko a budes sa citit istejsie 😉

lucialen
19. dec 2009

Miska a mozno budeme v pondelok rodit spolu 😀 😀

tea333
19. dec 2009

baby no podla vahy mam uz aj ja par mesiacov podozrenie na tehu 😀 😀 😀
aj som si minule robila test aby som si bola ista 😝
ja som mala naposledy 11 dnovu lf, ale kedze som jeden den, kedy mozno bola ovulka nemerala, tak neviem, keby ostala lf 11 dni tak mrchu cakam zajtra alebo pozajtra,aj ked tajne dufam ze sa lf predlzi 😕 lebo 11 dni je malo 😠

ja sa uz nijak nepresviedcam o vyhre, o tom ze budem tehu, necakam a nesledujem sa stale, myslim ze to vyjde v lete..vestica ma mozno pravdu

tea333
20. dec 2009

Toto uz co je 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2af28f

a pritom teplomer funguje

sharmana
20. dec 2009

dobré ránko babulky
tea. neboj sa 11 dní lf je v poriadku, dokonca ja som mala kratšiu a som tehotná, pravdepodobne nie lf je až taká dôležitá ako sa jej pripisuje význam, niekedy môže byť aj kratšia, hlavné je, aby sa riadne zahniezdilo vajko...
a teplotku máš ok, aj ja som mávala dosť vyrovnané teploty, hlavné je, že máš ovulku a vidieť rozdiel v dvoch fázach 😉

tea333
20. dec 2009

len nechapem ako je mozne ze minuly mesiac same 36.8 a tento 36.6 vsetko do radu..moze to byt tym ze menej spim?

shami tak potom uz neviem comu to budem pripisovat 😀

inak mrcha zatial nikde, krcok mam tak zavtoreny ze ani neviem nahmatat stred a tu dierku, poriadne vystupeny, tak mrska asi este nejde 🙂 co som celkom rada, nech sa len lf predlzi. ak by ms prisla zajtra, lf by bola 11 alebo 12 dni..neviem presne,takze mrska moze kludne dojst coskoro, aj ked sa netesim na vianocnu mrchu 😠

sharmana
20. dec 2009

tea. a možno ani žiadna mrska nedojde 🙂 ešte ti predsa môže vystúpit teplota...

tea333
20. dec 2009

inak 28 dnovy cyklus som nikdyyyyy nemala 😎

tea333
20. dec 2009

shami vazne po asi 9 cykloch si toto uz vazne nehovorim, lebo by som sa zblaznila 😒
proste sledujem teplotky, a tesim sa ze mam ovulaciu 😉
nemozem si kazdy mesiac hovorit ze tento to urcite vyjde..necham to na prirodu,zatial 😀

janulka04
20. dec 2009

ahojte, bambue, dobre rano...trosku som vas dosla kuknut...
teda, takto ma ohovarat... 😀
tea, tvoj grafik sa mi moooooc paci. drzim palceky, aby to dobre dopadlo...
inac, bris, apropos, tie pohyby...ja uz ich nemam od vcera a moc sa bojim, tak drzte palce, nech ma male fest nakopne, lebo sa tu zblaznim od nervov....navyse som sa vazila po troch dnoch a kilo dole, tak ak do zajtra nic, zbehnem k lekarovi, pre istotu... ☹ , myslite na toho mojho skriatka.... ☹
a lucka... ☹ tebe drzim palce na dnes 😉 😵

janulka04
20. dec 2009

lucka, ten prvy smajlik tam nepatri 😉

cheerlady
20. dec 2009

caute babule,co dnes porabate? 🙂
u nas je krasne slnecno a do toho ten cerstvo napadany sneh zo vcera,jaaaj,nadhera,som chcela aj,ze by sme s mm vybehli niekam do prirody aj s hafanom,no ale dnes robim,zajtra tiez a potom uz hlasia oteplenie,takze to bude sama clapkanica 😠

lucialen
20. dec 2009

Ahojte kocky 🙂 Tak u nas krasnych -10, odhadzdovala som sneh na dvore, skoro som zmrzla
Tea, no graf je urcite zaujimavy 🙂
Jani, som si aj myslela, ze co sa mi stalo, ked tam je ten smajlik 😀

miskahryzka8
20. dec 2009

ahojte 🙂 , jeeej dnes je dnik ako z rozpravky 🙂 , vcera som sa smiala, ze preto tak snezi, ze si perimbabka skocila ku mne na zumbu a vcera trenovala 😀, my sme sa boli v lese pri dunaji za malinovom prejst aj v snezeni aj dnes sa chceme, uz za chvilku 🙂 , ale vraj je hrozna kosa, to sa vzdy ochladi, ked nesnezi 😠

tea pekna hadicka v grafe 😵

janulik, drobcek si mozno len vegeti a spinka, ked je taka zima 😉

brisilda
20. dec 2009

dobre ranko kocky dnes mame krasne zasnezene rano 😀 jupiii a ja idem na nakup no najskor vas jednym ockom precitam 😉

lucialen
20. dec 2009

Jani, ja myslim, ze vas len malicky nechcel vcera vyrusovat, ale dnes ti to vsetko vynahradi, neboj 😉

brisilda
20. dec 2009

jani neboj teraz maju deti kludne obdobie ani moje cez den nekope a vecre no skor v noci sa rozkopalo ako dive 😀 o 2 rano 😉 no aj ked som za PC tak kope len teraz rano este spinka 😉 dufam
inak hodila som foto mojej gulky do alba ako keby som tam loptu schovavala

brisilda
20. dec 2009

a co sa tyka mojej vahy tak uz mam skoro 10 kg v + 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre