Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

brisilda
20. dec 2009

no tehuluje sa uzasne 😉 a minule tu bola snazilka iba lucka teraz si ju vymenila ty 😀 co uz ked snazilky snazilkuju 😉

cheerlady
20. dec 2009

ahoj dzou 😀
bris no sak aj mne sa uz zle obuva a co je najhorsie uz sa mi zle aj spi,furt sa prehadzujem z boka na bok,potom sa celu noc len tocim jak kura na grile 😠 😀

dzou
20. dec 2009

a teda bris ako tpota by mohla ostat ale ja to tento mesiac ani nejak neprezivam je mi to nejak fuk sak aj tu ovu co som mala som v podstate ani nevedela ze mam lebo den pred som nemerala a tym padom som nevidela ziadny pokles.... a ani sexik sa mi vtedy nechcel mm chcel ale ja som bola taka unavena tak som si povedala ze nasilu nebudem....
i ked vcera som varila perkelt a taaaaaaaaaak strasne mi srmdela ta kura co som tam mala skoro som grcala pritom hrnic ale tak to by bolo skoro tak asi vazne bola nejaka cudna

dzou
20. dec 2009

jeeeeeeeee bris ty uz mas teda fakt krasne brusino 😉

brisilda
20. dec 2009

dzou mne smrdelo prve 3 mesiace vsetko 😀 a da sa povedat, ze po mojom aktivnom snazeni aj pocas mrchy sa mi v case ked mala byt ovu nechcelo 😀 no a vidis to co s toho vzniklo 😉 takze nehadz este flintu do zita nahoda je svina 😀 a v tom nasom pripade to je to najkrajsia nahoda aka len moze byt

cheerlady
20. dec 2009

sharmi ved ja som to tak ani nepochopila 😉 ten brendon ma vraj dost vysoke ceny-niekto mi spominal 😕 no sak uvidim,ja sa chystam na takeho behacky az v tom februari,ked budem mat uz aj skusky z krku 🙄

dzou
20. dec 2009

a uz tu nesnezi ☹ ako z jednej strany musim byt rada lebo anglani ani nepoznaju ze co to je zimne pneumatiky takze mam take celorocne ale aspon ze auto ma ABS inak by som bola v prdeli ale v piatok ma viezol mm do prace lebo som sa bala 😅

brisilda
20. dec 2009

inak aj shami uz ma pekne brusko a cherlady ma prekvapila ze jej brusko je take mini to bude tym, ze je prvorodicka a pred otehu mala pravdepodobne ploche brusko ne ako ja 😉 uz pri snazilkovani som bola ako v 3 mesiaci

dzou
20. dec 2009

cherly sak jasne ako ja nehadzem fintu do zita praveze som taka ze nejak ovela menej na to myslim a mam lepsie sa citim ono to aj asi bude preto ze menej konikujem i ked ja to tu zboznujem a strasne rada s vami kecam ale teraz nejak nebol cas a vazne myslim na to minimalne o 50% menej ako predtym

cheerlady
20. dec 2009

dzou no ja som dnes isla do prace s mamininym autom a amen tma,to bola hruza,ona ma to male suzuki ignis a som si pripadala jak v hrackarskom,aj ma to v jednej zakrute pekne smyklo 😅

dzou
20. dec 2009

tak idem kuk ich brusina 😉

sharmana
20. dec 2009

ahoj bris. no hodila som aj ja svoje brusko do albumu, tak kuk... ale je to skreslujuce, každý sveter trosku inac ukaze brucho 🙂

cheer. no ale ako som teraz mrkla na ich stránku, tak ten kočík, ktorý ja chcem majú za dobrú cenu.. však tam nabehnem tiež až po novom roku, respektíve po 7.januári, vtedy mám sono a bola by som velmi rada, keby už viem, čo to bude 🙂

dzou
20. dec 2009

no sak mm vo stvrtok smyklo tak som sa hned vzdala a kedze on je doma tak to je jedno... a tu je blbe ze posypuju len hlavne cesty a bocne nie a kym sa dostanem na hlavnu od domu mam asi 4 prudke zakrtuty a je to tam hruza...

brisilda
20. dec 2009

kocky ja neviem co mate s tym soferovanim ja som dnes bola na nakupe cesty zasnezene ale v pohode som sla 60 tkou dokonca a ni v zakrute ma nevynieslo klop klop klop ale ja som tak ci tak opatrny sofer

sharmana
20. dec 2009

bris. no ved nech nám len rastú tie bruská, aby mali mimi priestor 😀 a cheer určite narastie bruško tak zrazu 😉 😉

dzou
20. dec 2009

no mozno mas dobre gumy o to ide... ked snezi a mrzne... ja ako pisem nemam zimne lebo ti tu nerobia ale ja mam fiat stilo s nizkoprofilovkami a su dost siroke tie gumy takze sa ide lepsie ako ne najeko starsom ...
a teda brusina mate krasne 😵 ale cheer ma vazne take drobnucke 😵

dzou
20. dec 2009

a inac bris ja si myslim ze kazda zena je opatrny sofer 😅 😀

brisilda
20. dec 2009

dzou poznam ake su cesty v Gb k nasim do dvora sa ide hore prudkym svahom juuj co uz ale nas tatino to stale zvladne 😉
shami tak moje brucho je v skutocnosti este vacsie ako na fotkach 😀 no kocham sa ze je pekne okruhle pri malom som ho mala take neprirodzene spicate 😀
inak co sa tyka nakupovania tak ja uz mam skoro vsetko 😒 kociky dokonca az 2 😀 no snazim sa kupovat postupne cize to nenji tak velka polozka

cheerlady
20. dec 2009

bris no neviem ako u vas,ale tu u nas cestari vylezu az ked je to paradna smykacka a ked som isla od nasich na nas dom,tak to mam po ceste aj most (a tam to paradne smyka) a nas dom je uz vlastne skoro pod horami,takze tam uz to je fakt ako v inom svete.ale za to krasne biele 😵
a k tym bruskam - ja som mala vzdy postavu - sirsie boky,stihly pas a prsia 3-ky 😝
dzou to je dobre,ze na to nemyslis,ja som tiez,otehu,ked som na to nemyslela 😉
a s tym oblecenim je to pravda-zalezi,co si das a hned vyzera brusko inak 🙂
sharmi a ake mas sono-3D?

dzou
20. dec 2009

no tu je to hotova pohorma ked je sneh lebo tu nebyva casto a vodici na to nie su zvyknuty min. rok jedna kocka co mala kratko vodicak prvyk krat soferovala na snehu a dosla ze... asi mam nieco s autom a ja ze preco... ze nejak my ho smyka zo strany na stranu 😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa smiala ze to je sneho a nie autom 😀 😀 😀 jasne ze anglicanka to bola

sharmana
20. dec 2009

bris. no ked sa ja pozriem na moje brucho, tak začínam mat pocit, že to bude tiež dievča, aj ked všetci hovoria, že sa mi neuberá z krásy, tak by to mohol byť chlapec... ale uvidíme, moja mamina mala pri všetkých proste velké brucho a vždy rovnaký tvar, žiadne špicaté alebo aké a boli aj chlapci aj dievčatá 🙂
a ty už máš kočíky kúpené? daj foto do albumu

cheerlady
20. dec 2009

baby vam sa zda male,no niektore baby z apriloviek este nemaju brusko vobec! 😲 takze ja popri nich vyzeram este dost velka,fakt su tam baby,ktore VOBEC nemaju brusko 😕
na mna asi zase nieco leze,zacinam zase hrdlo citit,dufam,ze sa mi ta choroba nevracia 🙄

dzou
20. dec 2009

cherly ae krasne je 😵 joj tak sa rychlo uzdrav chudatko... ja sa zatial drzim tuto zimu az mi je to divnio 😅 ale to asi bude aj tym ze kvoli otehu sa pchame aj s mm roznymi vitaminmy tak nam to pomaha 😉

sharmana
20. dec 2009

cheer. 7.1 idem skriningové morfologické sono II. stupňa a potom sa dohodnem na 3D, idem do GYN FIVU a tam robial 3D od 24tt...

brisilda
20. dec 2009

dzou a nemala ta anglicanka blond vlasy 😀
shami ved ja mam vsetko v albume 😉 jedine hracky po malom take tie detske som este neodfotila 😀 ale odfotim hlavne ten hraci stolcek macko Pu 😉 lebo je nadherny
co sa tyka krasy ja som mala akne aj pri prvom aj pri druhom mam ale teraz ho mam skor na hrudi + ekzem ☹

dzou
20. dec 2009

bris hej mala 😀

brisilda
20. dec 2009

cherlady neber si to tak my mame pred bruskom aj poriadne sadielko aby nam mimi nezamrzlo 😀

dzou
20. dec 2009

cher ty kokso teraz kukam ze uz si 26tt 😲 sak to uz za chvilu rodis 😀

sharmana
20. dec 2009

cheer. no ja som mala nedávno problémy s hrdlom, ale to kvôli vlhkému a daždivému počasiu, vtedy ma to vždy chytá, ked je už mráz a sneh, tak bývam väčšinou zdravá... pokial ma vyslovene niekto z rodiny nenakazí..

brisilda
20. dec 2009

no tak sa nemas comu cudovat to mas ako s tym posipavacim autom co si tu hodila minule 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre