Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

monikapd1
18. aug 2009

bris tak sme dohodnute netestujeme sa 😉 🙂

petafr
18. aug 2009

diky, rada sa medzi vami privitam... Catherine mi s tym kurcatom narobila chute, akurat som si bola kupit aspon tresku, dnes len taky obed...
no, ale fakt, asi sa nemam co stazovat, snazime sa len dva mesiace. Predtym som brala 10 rokov HAK a pred snazenim som ju mala vysadenu uz tri mesiace. Dufam, ze to nejako neovplyvnilo moje telo... uvidime. Inac co som tiez spozorovala je, ze predtym som mavala vzdy vytoky, hlavne vstrede cyclu, a minuly mesiac vobec nic, divne, nie? No a tento mesiac mam taky uplne jemny, bielo priesvitny, uz par dni, ale fakt velmi malo. Dufam, ze je to priznak.

fazulka1512
18. aug 2009

peta vitaj, skoda ze test neg., neboj on raz bude poz.len musime byt trpezlive 😉

catherine214
18. aug 2009

Pri prvom tehu mi tiez vychadzali negativne testy a napriek tomu som bola tehu, potom som pockala tyzden a spravila si dalsi a tam bola uz slabulinka ciarka, cize treba naozaj pockat az po termine, kedy by mala prist mrcha. A ked som isla k dokimu, tak nebolo este nic vidno, bola som mozno v 3-4 tyzdni a zavolal ma o 2 tyzdne a tam uz bolo vidno vacok a o dalsie 2 tyzdne aj srdiecko uz bilo.... 😵

monikapd1
18. aug 2009

veru tak trpezlivost ruze prinasa, teda mala by 😉

petafr
18. aug 2009

no ved to si aj ja hovorim, este som len 23 dpo, normalne mavam 27/28 dnovy cyclus, minule len 26, tak mam este tyzden, len sa uz neviem sustredit na robotu, robim rozpocet na buduci rok, ked to sef uvidi asi sa zhrozi 😀

fazulka1512
18. aug 2009

bris suhlasim s tym testovanim, ja mam v sufliku uz druhy mesiac odlozeny test, cakam na vhodnu chvilu, dufam ze zaciatkom septembra uz tato chvila nastane
ja velmi tuzim po dietatku aby bolo majove, takze sa to musi teraz podarit 😉

petafr
18. aug 2009

Ja sa tiez uz nechcem testovat! Bris, tiez akurat v piatok cestujem 24 hodin autom vkuse, myslite baby, ze by mi to mohlo uskodit, ak som uz nahodou tehulka a neviem o tom? Mrsky by som mala dostat az v nedelu, resp. v pondelok. Asi sa vysledok dozviem az tam...

brisilda
18. aug 2009

tak ja po majovom babatku tuzit nemusim 😉 ja ho doma uz mam 😀 😀 😀 ale tak povedzme si narovinu mat doma 2 majovcatka to je krasa 😀 tak uvidime este nic neni stratene aj kde junove tiez neni zle 😉 ja by som brala vsetke okrem letnych ☹ a novorocnych babatiek 😉

brisilda
18. aug 2009

patefr podla mna cestovanie nijako neuskodi ide len o to, ze tehotne tazsie znasaju cestovanie ☹ a kedze este o tehotenstve nevies tak sa nemas coho ovavat ja te prenasam nabytok z jednej strayn na druhu a mozno som tiez tehu 😀 takze pokial nemam istotu, ze ano som tehotna tak sa nijako neobmdzujem jedine beriem vitaminy a pijem caj inak nic aj mojho krpca 25 kg. beriem na ruky a mojkam si ho 😀 😀 😀 😀

monikapd1
18. aug 2009

no ja sa tiez nejak neobmedzujem i ked si beriem netere na ruky tak citim zataz na podbrusko tak som s tym zdvihanim opatrnejsia, ale niekedy to pri nich nejde a ich zdvihnem tak sikovno 😉

kkatkaa
18. aug 2009

fazul sledujem len to neviem presne len priblizne tu ovu 😉
michelle super nova fotka 😉 tiez dufam ze by sme sa mali trafit 🙂
bris mas pravdu s tym sexom 😀 je to super
tea isla na tu chatu na vychod za starymi rodicmi pisala tusim do stvrtka

catherine214
18. aug 2009

Cestovanie ti neuskodi, akurat, mozno viac zle ti moze byt, ja som dost tazko znasala v tehu cestu autom, ale ked som sedela vpredu, bolo to lepsie a kukala sa len rovno pred seba 😀

brisilda
18. aug 2009

katka ale neze to v polke cyklu vzdas 😎 co ak bude ovu aj neskor 😅 poniektore zeny ju mavaju pred mrchov 😔

brisilda
18. aug 2009

no ja som pri cestovani nemala ziaden problem 😉 ale to som bola mladsie menej informovana a vobec som sa nesledovala vtedy mi ani prsia nenarastli ako poniektorim, ani bradavky nezhnedli jedine strie sa mi porobili na zadku 😀 😀 😀 😀 a pribrala som 25 kg ☹

kkatkaa
18. aug 2009

monika testni 🙂 budeme drzat palce to nevadi ze sa tehotna necitis mas dost priznakov si myslim 😉
luci super ze to takto beries a ze vies ze sperma uz je vo vajku 😀
vitaj catherine to si na spravnom mieste tu sa otehotnieva jedna radost 😉 ja mam tiez po mrche tak sme na tom skoro rovnako
ja dnes zavaram uhorky tak som len odbehla a zasa ficim prec neskor sa ale urcite zastavim

monikapd1
18. aug 2009

ach baby to je strasne s tym tehotenstvom, preco nemoze byt kazdy tehu kto chce??? ☹

monikapd1
18. aug 2009

katka asi netestnem a pockam do mrsky 😉

petafr
18. aug 2009

ved uvidime, ja sa tiez nejako neobmedzujem, dokonca si aj vypijem za pohar vina alebo piva, aj ked som tento tyzden presla na nealkoholicke. tiez som sa chcela spytat na ten vytok, mali ste nejaky este predtym ako ste mali dostat mrsku? a bolo normalne, ze som minuly mesiac ziaden nemala, alebo je to u kazdeho inak?

catherine214
18. aug 2009

Brisilda o priberani mi nic nehovor, ja mam svoje skusenosti 😀 pribrala som uctyhodnych 29kg.... 😝 😔 🙄 🤐
Prisa mi narastli uz v 3 mesiaci a to zo 75 b na 85 c, bleeee, a aj bradavky stmavli a zvacsili sa, aa strie mam snad vsade, zial.... 🤐

brisilda
18. aug 2009

monika odpoved je jednoducha ...lebo by sme si to nevazili 😉

kkatkaa
18. aug 2009

peta ja som tiez ako ty brala tak dlho hak dufam ze nam to neovplyvni nase snazenie a inak vitaj medzi nami
bris urcite nie neboj uz som sa rozhodla a pripravila na to aj mm uz sa tesi ja tiez takze ideme na to huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 ale keby som niekedy mala take reci ze sa mi nechce tak ma musite zobudit ok?

brisilda
18. aug 2009

petafr ano je normalne, ze nemas vytok ani ja ho nemam 😀 ale neviem ci mam byt rada alebo mam plakat 😢 ono to je tak ak som ho nechcela tak bol a ked ho chcem ak neni 😀

monikapd1
18. aug 2009

bris ved to ze by sme si to nevazili, ale zas naco je dobre taketo trapenie???

brisilda
18. aug 2009

katka ok lebo mne sa chcelo a uz sa mi nechce juuuj co narobim 😉 asi sa musim viac posnazit lebo bez prace nesu kolace 😀 😀 😀

catherine214
18. aug 2009

Ja som vytok mala, a dokonca mi zacala taka slabsia mykoza a gynek hovoril ,ze je to na zaciatku tehu uplne bezne, kedze sa meni cele ph vnutri a tak...

brisilda
18. aug 2009

monika asi preto aby si si nevolnosti a porod v tehotenstve chvalila , aby ssi bola stastna, ze mas babatko a aby si zabudla na vsetko zle proste osud nas len skusa a ked prejdeme skuskou tak sa nam zadari 😉 na svete neni spravodlivost uz ani v tomto narkomanky take problemi ako my nemaju 😠

monikapd1
18. aug 2009

bris to mas pravdu a navyse maju zdrave deticky, teda az na to ze su hned po narodeni zavysle ☹ inak MS asi pride, mam taky pocit 😔

michelle
18. aug 2009

ahojte, hlasim prichod z obeda 🙂
viitam petu, novu snazilku, nech sa ti skoro zadari 🙂

brisilda
18. aug 2009

monika tak ak mas taky pocit hm...tak sa s tym zacni zmierovat uz teraz a skusis to zase po mrske no moze byt, ze sa ti len maternica zvatsuje a preto mas bolesti 😉 tak isto su zeny ktore su tehu a napriek tomu maju mrchu do urciteho mesiaca 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre