Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

cheerlady
18. jan 2010

miska ty????nechapem,ved si tehu,nie???? 😕
motylek budem drzat palceky 😉 ako sa inak citis?

lucialen
18. jan 2010

Miska, mne ff vypocital podla ovu 😕
Maji, uz vidim, velmi pekny 😉

motylek17
18. jan 2010

cheerly, nechcem si nic nahovarat... ☹ kazdy priznak, co sa vynori, tak si hovorim, to sa ti len zda, to nie je tehu a tak... radsej takto, ako byt zasa sklamana...

miskahryzka8
18. jan 2010

motylek drzim palce na pvu

luci ahoj, idem za chvilu odfotit 😉

cheer ja som sa pytala na nadenku 😉

luci aj mne podla ovu ff, ale ja si robim teraz ten obrazok na pregnology.com 🙂

motylek17
18. jan 2010

luci gratulujem k diplomovke, aspon sa nam bude moct viacej venovat... 😉

miskahryzka8
18. jan 2010

ozi a gratulujem k diplomovke 🙂 , luci ako si si dala do profilu obrazok dni - teda co su tie kolko dni este ostava 😕 ?

motylek17
18. jan 2010

dakujem babulky... 🙂

miskahryzka8
18. jan 2010

uz som na to doslaaa 😎

lucialen
18. jan 2010

Miska, tak mne to tam vypocitalo o den neskor 😒 Budem sa riadit tym, co povie doki.
Dakujem Maji 😉

lucialen
18. jan 2010

Miska 😎

motylek17
18. jan 2010

babulky uz mate tehu priznaky??? luci teba tie prsia bolia na dotyk alebo celkom?
miska robila som vcera tie jogurtove rezne, mnaaaaaaaaaaaam 🙂

cheerlady
18. jan 2010

luci no super,gratulujem k diplomovke,mna to caka o rok 😖 kocik este nemame a tak skoro ani mat nebudeme,pocitam,ze az niekedy v marci nejaky vyberieme,zrovna som nastvana,lebo som kukala na BEXA B3 a jedna babenka z apriloviek ho bola omrknut a aj predavacka,ze ju od neho odhovarala,ze mal dost vela chyb 🙄 skoda,lebo to bol jeden z mala kocikov,co sa mi pacil a mal aj rozumnu cenu 😖
miska,aha 😀 to bude asi ta tehu-demencia 😀
motylek,ja som nemala ziadne tehu priznaky 😉
jogurtove rezne????? 😕 😀

motylek17
18. jan 2010

cheerly, tie rezne su vynikajuce... do kyslej smotany (jogurtu) das 2 vajicka, korenie, sol, cesnak (mozes pridat kari korenie alebo grilovacie korenie) a potom do tejto zmesy vlozis kur. prsia... nechas 24 odlezat a obalis ich bud v struhanke alebo kukur. lupienkach ... suuuuuuuu mnaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

miskahryzka8
18. jan 2010

luci jj 🙂 , pozriem aj dalsie stranky a uvidime 🙂 , len drobci budu teda na rozhrani znamenia panna a vahy 😕 , tak uvidime...

motylek ja nemam nic speci, len trosku nizsi tlak a uz aj podbrusko menej buble 🙂 , prsia nebolia vobec 😕 , super, ze rezne chutili aj na lyzovacke sa za nimi zaprasilo 😎 😀

cheer 😀 , cheer jedna predavacka to neva, mozno chcela vyssiu proviziu, treba to brat s rezervou, mne sa na obrazku paci 🙂

lucialen
18. jan 2010

Maji, prsia bolia same od seba aj na dotyk. Najlepsie je v podprsenke, ale tu neznasam, pokial som doma.
Cheer, aj Janka tusim vzbrali bexa 3
Miska, mi nemame v rodine nikoho narodeneho od augusta do decembra, takze male bude jedine. Neviem ake su panny a vahy 😒

motylek17
18. jan 2010

luci ja som vaha a moj mm je panna (tak isto aj sestra a tatino) 🙂

lucialen
18. jan 2010

Ano? Tak to mi mozes objektivne napisat, ake su vahy a panny 😀
No my sme polovica od januara do marca a druha polovica v juny a v july 🙂

brisilda
18. jan 2010

ahojte kocky 😉
cherlady ved ta brexa B je podobna ako casualplay ale myslim ten co ma kolieska ako 3 kolesove 😀 len mne sa zda ze casualplay je ovela lepsi a ma viac vyhod 😉 ale vzhladom su podobne 😉
motylek tebe velmi drzim palce aby mrcha neprisla
lucka super konecne krasne ciarocky teraz cakame na foto zo sona 😀
inak tie prsia boleli aj mna vseobecne cele nielen na dotyk teraz iba bradavky ale aj tak ak nemusim tak podprsenku doma nenosim

cheerlady
18. jan 2010

motylek no budem musiet vyskusat,uz ked budem okupovat kuchynu 😀
miska praveze vela chyb si vsimla aj ta baba,ona ho tiez chcela,ale ze bola z neho sklamana 😖 tak este uvdim,najlepsie je oskusat si ho,ale neviem,v ktorom obchode ho najdem,lebo vacsinou sa objednava z netu 😒
luci hej,citala som,ze aj Janke sa paci 🙂 on je dizajnovo super,len vyskusat este tu funkcnost 😒
baby inak my zase nemame meno pre drobca!!! 😠 😠 😠 uz sa na to asi vykaslem,s mm sme sa dohodli na Alexovi a teraz zas pisti,ze jemu sa aj tak paci viac Filipko,ze Alex sa mu nepaci,ze ako by sme mu hovorili v zdrobnenine,ze to sa ani neda.tak som povedala,ze ked chce Filipa,tak ok,ale musi postavit garaz vzadu na konci zahrady-lebo to je teraz boj c.2-on ju chce dat dopredu,ale mne sa strasne paci garaz vzadu-ze ked otvorim branu,tak vidim krasnu velku zahradu a na konci garaz.tak som zvedava ako to dopadne 😀

brisilda
18. jan 2010

lucka vahy su uplne suprove 😀 lebo aj ja som znamenie vahy 😀 😀 😀

motylek17
18. jan 2010

luci u nas zaciname vo februari a koncime az v decembri 🙂 ... ako podla mna si si lepsie znamenie nemohla vybrat 😀

cheerlady
18. jan 2010

bris ale casualplay stoji tusim raz tolko,co bexa 😒 ja nechcem kupovat zbytocne drahy kocik,ale ak by to malo byt velmi na ukor kvality,tak si asi nepomozem.

brisilda
18. jan 2010

cherlady vidis to u nas take problemi nesu 😀 meno som vybrala ja hned ako som nasla // a stale ma drzi 😀 s tou garazou to hadam dako poriesite 😉 zaklad aby daka bola a basta 😀

motylek17
18. jan 2010

jaaaaaaaaj babulky, tak rada by som uz aj ja riesila kociky (aj ked ja mam na 99% jasno), ale aj taaaaaaaak 😀

cheerlady
18. jan 2010

bris to mas super,ze ti do toho mm nekibicuje,ten moj furt 😠 najviac ma vie nastvat,ked moj ocino s maminou malemu hovori Richard,mm Filip a moj brat Andrej 😠 😀 a do toho este ja Alex 😀 chudak maly 😀 😀 😀

brisilda
18. jan 2010

cherlady podla mna je lepsie vsadit na kvalitu no ked si taka ako ja ze rychlo menis nazor tak odporucam kociarik z druhej ruky 😀 mne sa zatial paci ABC desing 3 tec je uzasny 😉 kupila som ho z druhej ruky s tym ze vanicka bola pouzivana iba 3 mesiace cize je ako novy sportova cast je nepouzivana 😉 a potom mam este loolu super kociarik na cestovanie a nakupovanie 😉 len fusak donho stoji cez 2000 sk a je velky cize keby som chcela aj moj 6 rocny syn sa donho zmesti 😀 😀 😀

brisilda
18. jan 2010

cherlady pri prvom vyberal meno manzel s tym ze ja som mu dala zoznam ake mena sa mi pacia teraz som dala meno hned na zaciatku ja a ostatny maju cast 9 mesiacov aby si zvykali 😀 inak manzel stale frfle ze nechce meno Sebastian-Jan iba S ebastian no ale ved ja budem davat v porodnici meno nie on 😀 a tak ci tak to meno bude mat iba v rodnom liste volat ho budeme Sebastianko 😀

cheerlady
18. jan 2010

bris no ABC je moj druhy tip,tak uvidim,ten asi skor najdem u nas v obchodoch ako bexu.
motylek a tvoj je aky favorit? 🙂

motylek17
18. jan 2010

cheerly ja uz dlho ficim na JANE 😀 a nova kolekcia ma uplne dostala. 😀

lucialen
18. jan 2010

Bris, Maji, tak som aj ja spokojna 😀
Ja som sa preorientovala na casualplay, vyberala som nieco lacnejsie, ale nic sa mi tak velmi nepaci. Tak som to vymyslela tak, ze kupime pouzity, alebo sportovy novy a vanicku a sedacku pouzitu 🙂 V tom polskom obchode sa to da objednat lacnejsie a za zaslanie sa plati 14e 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre