Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

dzou
28. jan 2010

cheer no tak uz aj postielka... a tasku uz do porodnice mas?
joj chudatko kamoska.. no bohuzial vieme aj z tejto temy ze take veci sa stavaju.... 😒

kkatkaa
28. jan 2010

miska niekedy ked sa v noci prehadzujem a hladam si polohu tak niekedy pocitim taku tazobu na zaludku. a prsia ma bolia skoro cely den a bradavky zasa ja nemam nejako citlive

cheer gratulacia ku skuske - ty brdo tebe sa to uz krati!

babule uz ozaj idem spat. dobru noc

dzou
28. jan 2010

tak bru nocku katka...
inac baby ja sa poctivo priznavam ze mne sa tie baldachyny nepacia 😅 ja si take urcite nekupim.... len cisto supravu s mantynelom... ale sak kazda sme ina nie?

cheerlady
28. jan 2010

katka bru nocku 🙂
dzou no ked si precitam baby s rovnakym terminom,tak oni uz maju pokupene fakt vsetko,vecicky oprane,ozehlene,no mam co dohanat! 😀 tasku do porodnice nemam,musim nastudovat,co vsetko mi vlastne bude treba 😅
ozaj,minka21 je uz 3tyzdne v nemocke-mala sa zacala pytat na svet,zacala sa otvarat,tak musi lezat s vylozenymi nohami a vraj tam ostane uz az do porodu-teraz je 29tt.

dzou
28. jan 2010

ja si sice minku nepametam... ale musi to byt hrozne taky dlhy cas v nemocke a pokial si pametam ked bola moja segra na gynekologickom(raz potratila v rannom stadiu) tak tam nemozu byt ani nevstevy ze?hrozneeee
no cheer mas co dohanat ved to uz moze na teba prist coskoro 😉

dzou
28. jan 2010

jej bris teraz kukam na nadenkinu tabulku a ty si 82 rocnik?

sharmana
28. jan 2010

jaj kočenky, normálne mi tu mm masíroval nohy a som zaspala, potom ma zobudil, lebo som ešte piekla kura, že či už nie je hotové 😀 ale idem už hajat, bohužial nemám energy... zajtra dočítam..
majte sa krásne papa a dobrúúú

brisilda
28. jan 2010

cher ja som dnes mrkla jej album a ma kocik ktory som chcela aj ja 😉 inak nezavidim jej to otvaranie ☹ juuj mne tvrdne brucho uz teraz tak som sa rozhodla neupratovat myslim vysavanie a umyvanie podlahy a povedala som to ah mm ze je lepsie byt doma aako tak pomalicky coto porobit ako lezat v nemocnici a h...o spravit 😀

dzou
28. jan 2010

papaaaa joj uz vetky idete spat....smrk ☹ a ja ostanem sama...

brisilda
28. jan 2010

ha ved to musela vycitat na facebooku 😀 😀 😀 ano ano som 82jka 😉

brisilda
28. jan 2010

dzou neboj ja som nocne vtaca 😀 ja naberam energiu po 20:00 hodine 😠 dovtedy som ako otapena

dzou
28. jan 2010

bris aj ja 😉 ...
a co kto vycital na FB? nechapem 😕

brisilda
28. jan 2010

teraz by som aj vysavala 😀 😀 😀 lenze nemozem

brisilda
28. jan 2010

nadenka lebo ja som tu svoj vek neudavala ci ano??? a ju mam na facebooku ako priatela 😀 inak je sikovna 😉

dzou
28. jan 2010

jaaaaaaaj uz chnapem co si myslela 😉 ....
radsej nevysavaj... a to takto v noci vysavas? susedom nevadi?

brisilda
28. jan 2010

no ved nevysavam preto pisem, ze nemozem a cezden ked mozem sa mi nechce 😀 😀 😀 asi sa vratim do starych cias a chytim do ruk metlu 😀

miskahryzka8
28. jan 2010

pekne kociky, take trosku super moderne 😅 , jeej to som si ani nevsimla ze 31tt 😕 😵 😵

no ja som si dala jemne dietne jablcko a syr tvrdy k tomu, ani som nebola hladna, ale ze vitaminy pre mimi a spustilo mi to zravku 😀 , tak som dala dva chlebiky s naterkovym maslom, chcrenom - mala som na neho strasnu chut, sunkou, posipane vegetou a k tomu paradajku a syr 😅

dzou
28. jan 2010

teda miska dorbu zravku ti to spustilo 😀
no ja mam nastastie dole vsade podlahu takze ak sa mi nechce vysavat tak len zametam 😀

brisilda
28. jan 2010

misi vegetu davas na sunku? to co mas za chute? 😀 inak pozor na sol 😒
ja som si dala pomaranc nakolko som obedovala o 6 vecer 😀 dovtedy iba lupacku s maslom mnam 😉 a este si dam pomaranc a zajtra rano budu kyseliny len tak zomna striekat 😝

dzou
28. jan 2010

a inac mna prsia bolia este stale 😠 uz nech pride mrcha ze to prejde 😠

dzou
28. jan 2010

jezis a lupacku som uz asi vazne 10rokov nejedla.... no dala by som si...,. dnes som dostala chut na milacika(pribinacka) mnaaaaaaaaam 😵 to som nemala uz asi 15rokov ked pojdem najblizsie na svk musim nakupit

brisilda
28. jan 2010

dzou tak si zvykaj mna boleli prsia hadam do 5 mesiaca 🙂 a co vam poviem ked som zacala uzivat HAK tak mi normalne urobilo na prsiach strie 😠

brisilda
28. jan 2010

waaw dzou davas chute ja ho mam v chladnicke 😀

dzou
28. jan 2010

ty jednaaaaaaaaaaa mi posli 😀
no sak mna zatial budu len do zajtra dufam boliet ale vcera uz som sa ani nevedela na posteli ulozit kedze zaspavam tak na bruchoboku 😅 teda s jednym prsom natlacena na postel 😀 som sa nevedela rozhodnut ktore ma boli menej 😀

dzou
28. jan 2010

bris uz ho urcite tlacis do seba ... co?sak hod jeden aj mne 😀 nebud lakoma 😀

brisilda
28. jan 2010

😀 😀 😀 ha ha ha neposlem sama si ho zjem 😀 sorry no cez net by ti asi nechutilo 😢
inak ja tak musim teraz spavat na boku 😝 a potom neviem ktore rameno ma viac boli

dzou
28. jan 2010

a nemas taky vankus ci co to je take podlhovaste.... a teraz kukam ze mas 27tt ... to si mala aj vcera?

miskahryzka8
28. jan 2010

bris no ja dost solim 😕 , ale kupila som morsku jodizovanu sol, to sa ma v tehu 😝 😀

idem ja dohajan, ahojte zatial 🙂 a dobru chut 😀

brisilda
28. jan 2010

misi ja mam doma tiez iba morsku sol ale jednoducho sol by tehule mali obmadzit nakolko sol zadrziava vodu a dochadza k opuchom a vysokemu tlaku
dzou nie nemam a ani ho nechcem lebo by pri mojom prevalovani skoncil stale na zemi

dzou
28. jan 2010

no miska pozor na sol v tehu sa vela nema solit... uz nepametam preco ale viem ze nema 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre