Začiname sa snažiť v júli. Pridáte sa?

gajana1
22. jún 2009

Ahojte babenky
my sa chceme začať snažiť v júli. Vtedy bude mať naš synček 1rok. Dufam že sa pridate viacere snažilky 😉 a že sa nam to čoskoro podarí 😉

lucialen
8. feb 2010

Ahoj Kati, co nove? Ty sa musis rozhodnut, ci budes farbit alebo nie, niektory hovoria ze to moze skodit babatku, iny ze je to blbost 😒 Vyber si, ja farbim aj obocie
Cheer, tak vidis ake zlaticko mas doma 😉
Dzou, kde sa flakas??? Cely vikend si sa tu neukazala 😖
Xeni, ako dopadli vysledky krvi? Bola si? 😕

cheerlady
8. feb 2010

k tomu farbeniu-ja som bola na farbe u kadernicky v 5.mesiaci tak ako vzdy a teraz sa chystam zase,sice som si kupila farbu v drogerii,ale nemam na to odvahu,pojdem radsej normalne ku kadernicke 😉 este kym sa citim ako tak fajn,potom sa uz mozno ani do toho kresla nezmestim 😀 a na obocko chodim normalne aj na farbenie 😉

sharmana
8. feb 2010

cheer. super, tak nech to tvojmu už natrvalo vydrží 😉

kkatkaa
8. feb 2010

cheer no tak to ti velmi prajem po tej hektike a nervoch co si s nim mala - len tak dalej 😉

ahoj luci, ani nic nove nemam. momentalne odratavam dni do pondelka na tu kontrolu, aby som sa mohla uz naplno tesit a uzivat si tehu 😉 a ty co nove?

inak kedy ma tea tu svadbu? uz mala? alebo este len bude mat? nemam akosi prehlad 🤐 😵

xena1
8. feb 2010

ahojte babulky,az teraz som sa sem dostala,test negat aj krv negativna... 😉 ideme do druheho kola,od zajtra beriem clostyl...skusime este raz a uvidime,co dalej...a ako sa mate vy????

sharmana
8. feb 2010

groka. svätá reč, to čo píšeš... ja tiež schudnem len úpravou jedla, najmä večer smiem len zeleninu ak chcem schudnúť...

kkatkaa
8. feb 2010

xeni ☹ to mi je luto. a kedy ti dorazila ms? tak vam moc drzim palce

xena1
8. feb 2010

kkatkaa,v pohodke,uz je to zamnou a som znova na zaciatku...ja len neznasam neistotu,ked viem na com som prijma sa to lepsie...ale v sobotu mi nebolo vsetko jedno ke dsom zacala spinit...vcera este viac a dnes uz normalna mrcha aj ked nie vela...v cloveku tie hormony narobia riadny bordel,co sa tyka priznakov...a ja si nezvyknem veci vsugerovavat...esteze mam mm ktory pri mne stoji...chceme tento mesiac ak to bude mozne odobrat vzorku spermii doma,lebo pred pol roka sme takto doniesli na spg a bol skoro v norme,teraz ke dto robil tam tak ma hranicnu morfologiu...skusime dat do toho vsetko usilie,poistit aj prirodzene a uvidime...

kkatkaa
8. feb 2010

tak nech vam to vyjde xeni

xena1
8. feb 2010

kati dakujem,nechame sa prekvapit co nas caka,,, 🙂

sharmana
8. feb 2010

xeni. držím palce, aby vám to vyšlo čo najskôr 😉

a fakt, kde sa túla dzou?

xena1
8. feb 2010

sharmi,dakujem,budem to potrebovat... 🙂

miskahryzka8
8. feb 2010

sharmi, tak ja som zvyknuta cvicit a trosku je to aj zavyslost 😅 , pre mna je to dolezite aj na psychiku 🙂 , tak snad budem moct co najdlhsie 🙂

kati aj melir aj obocko mas chemiu 🙂, klobaska a hriby sa mozu, ale nie surove 😀, ja mam dnes tiez celkom dost zravku 🙂

cheer super 😵, tak s k tm trikrat poklopkaj na drevo 😉 😅

xeni to ma mrzi 😒, ale pises to tak, ze si s tym aj celkom zmierena 🙂 a ide sa dalej 😵

xena1
8. feb 2010

miska,ubijanie by mi nepomohlo,ja som to prijala,a ideme dalej...za 14mes si clovek uz nato aj zvykne a mam dve deti,tak je to asi ine...uz len preto ze mi zaberu vsetok volny cas 😀
a kde je nasa dzou???

miskahryzka8
8. feb 2010

xeni, moc budem drzat palceky 😵

veru, kde je dzou 😕

xena1
8. feb 2010

miska dakujem....nemozete tu byt iab tehulky,muism pockat na dzou 😀

cheerlady
8. feb 2010

baby som pridala brusko do albumu 😀
no dakujem,aj ja sa modlim,aby mu to vydrzalo 😀
xeni,to ma mrzi,ale drzim palce na dalsi mesiac 😉

xena1
8. feb 2010

cheer....dakujem,ideme dalej a najlepsie hned nech nemame cas sa zamyslat a ubijat

janulka04
8. feb 2010

xeni...juj...mrzi ma to, ale mas super pristup, tak ja ti budem drzat vsetko, co sa len da 😉 😵
cherrly, boze, baba jedna..tebe to ide len do bruska...aka kocka mamina je z teba....ja valim oci teda 😕
ja mam take bruso ako ty, ale asi trikrat vacsi zadok 😀 😀

cheerlady
8. feb 2010

jani ja tiez nemam malu ritku a nikdy som ani nemala,takze cakam ako bude vyzerat vo finale 😀 😀
ale dakujem,vacsinu mam asi ozaj v brusku 😵

petafr
8. feb 2010

ahojte kocky, xeni, to mi je luto!!!

petafr
8. feb 2010

cheer 😀
co nove inac? Tei, dakujem, inac mam aj blog orikrea.canalblog.com, tam mam aj novsie veci, ale uz som poriadne davno nic nove nerobila...
baby, mne ten pohovor asi dnes vysiel!!! dufam, ze to budem moct zobrat, ale nechem to zakriknut, uvidime, ci ma budu vobec chciet, v kazdom pripade mam dobry pocit...

xena1
8. feb 2010

janulik,petka,je to uz za nami,ideme dalej,na lutosti teraz nie je cas 🙂 a dakujem za podporu...

lucialen
8. feb 2010

Xeni, no to je mi luto. ☹ A chcete ist hned tento mesiac na iui? Ja som mala tiez taketo priznaky z toho duphastonu, no su to hormony, zblbnu organizmus.
Cheer, pekne brusko, fakt inde si velmi nepribrala 😉

xena1
8. feb 2010

luci, vpohodke,ano ideme este raz skusit a hned...veru hormony sa radi snami zahraju...ale vsak ich berieme vedome aj s vedlajsimi ucinkami 🙂

petafr
8. feb 2010

xeni, tak vam drzim palce, neviem velmi, ako to prebieha, ale fakt dufam, ze tentokrat to vyjde!!! 😉 😉 😉

janulka04
8. feb 2010

peti, no tak teeeda, to mam radost..tak dufam, ze ti to bude vsetko vychadzat aj nadalej 😉

petafr
8. feb 2010

jani diky, ved si to aj zasluzime, aby konecne nam uz nieco aj vyslo, v kazdom pripade tento mesiac ovulku nestihame, takze nic... 😒 je to skoda, ale je to tak.

cheerlady
8. feb 2010

peti gratulujem k pohovoru,aj moc ocino dnes mal uspesny den-bol na pohovore s generalnym tej firmy,kde chcel ist a vzal ho,tak po dlhej dobe sa zda,ze bude mat konecne zase dobru pracu 🙂
luci dakujem 🙂
baby inak zajtra ideme asi pozriet kocik 😵

lucialen
9. feb 2010

Caute, dnes to tu otvaram, budte aspon take ukecane ako vcera 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre